Utorok, 22. júl 2014. Meniny má Magdaléna, zajtra Oľga.

Krimi

Za vraždu otčima dostal doživotie: Sťažoval sa kvôli svojim ľudským právam

Ilustračné foto

Ilustračné foto

pred 3 hodinami

BRATISLAVA - Róbert Čačko, ktorý bol podľa zásady trikrát a dosť odsúdený na doživotie bez možnosti podmienečného prepustenia, nepochodil na Európskom súde pre ľudské práva (ESĽP). Čačko, ktorý bol naposledy odsúdený za vraždu otčima, sa na ESĽP sťažoval, že jeho potrestaním bol porušený článok o zákaze mučenia Dohovoru o ochrane ľudských práv a základných ... viac »

Marianna (17) sa ulakomila na plavky, hrozí jej rok za mrežami

Marianna (17) sa ulakomila

07.07.2014 11:15

BRATISLAVA - Až rok za mrežami môže stráviť iba sedemnásťročná Marianna z Bratislavy, ktorú v nedeľu prichytili pri krádeži v jednej z predajní obchodného centra na Ivanskej ceste v Bratislave. viac »


Proces s autičkárskym gangom odročili: Neprišli svedkovia

Ilustračné foto

07.07.2014 10:50

BRATISLAVA - Pre neprítomnosť ani jedného zo štyroch predvolaných svedkov nemohol dnes senát Okresného súdu Bratislava I pokračovať v procese v kauze autičkárskeho gangu Martina R. viac »


Manželia zarábali na žobrákoch: Keď priniesli málo peňazí, dostali bitku

Manželia zarábali na žobrákoch:

07.07.2014 10:25

BRATISLAVA/NITRA - Nechutným spôsobom zarábali manželia z Dolných Krškán v Nitrianskom okrese. Do Nemecka odvliekli šesť zdravotne postihnutých a nútili ich žobrať. Výnimkou neboli bitky a vyhrážky. viac »


Ľudia nahlásili tento rok 42 trestných činov šmejdov

Ľudia nahlásili tento rok

07.07.2014 10:07

BRATISLAVA – Boj proti nekalým obchodným praktikám najmä na dôchodcoch pokračuje, hlási ministerstvo vnútra. V zápase s tzv. šmejdami nahlásili v roku 2013 ľudia 110 trestných činov podvodov na senioroch s celkovou škodou 404-tisíc eur. viac »


Mladíci olúpili dôchodcu, ďalší zase ženu

Mladíci olúpili dôchodcu, ďalší

07.07.2014 09:52

BRATISLAVA/KOŠICE - Policajti vypátrali páchateľov, ktorí minulý týždeň v Pavlovciach nad Uhom prepadli 75-ročného dôchodcu. viac »


Sadol za volant napriek zákazu, policajtom odovzdal drogy

Z drogovej trestnej činnosti

07.07.2014 09:33

BRATISLAVA/KOŠICE - Mladý vodič sadol za volant napriek tomu, že mal zakázané jazdiť, pri kontrole mu navyše našli drogy. viac »


Pokračuje proces s autičkárskym gangom expriateľa Karin Haydu

Pokračuje proces s autičkárskym

06.07.2014 09:29

BRATISLAVA - Pred senátom Okresného súdu Bratislava I bude v pondelok 7. júla pokračovať proces v kauze autičkárskeho gangu Martina R. Naposledy sa malo v tejto veci pojednávať koncom apríla, keď však kvôli práceneschopnosti jedného z advokátov obžalovaných súd musel pojednávanie odročiť. Predtým na hlavnom pojednávaní koncom februára vypovedal svedok, ... viac »


Vrtuľník dnes pomáhal žene v Tatrách i mužovi na Záhorí

Vrtuľník dnes pomáhal žene

05.07.2014 13:20

BRATISLAVA - Leteckí záchranári mali dnes dopoludnia rušno. Pomáhali zranenej turistke vo Vysokých Tatrách a zasahovali i na Záhorí, kde muž spadol z lešenia. Ako informovala Zuzana Turočeková z AIR -TRANSPORT EUROPE, dopoludnia posádka vrtuľníkovej záchranky z Popradu zasahovala vo Vysokých Tatrách. viac »


Študentov, ktorí brutálne zavraždili taxikára odsúdili: Jeden z nich si posedí o 5 rokov viac!

Trojica odsúdených stredoškolákov Ondrej

04.07.2014 12:32

BANSKÁ BYSTRICA – Senát Špecializovaného trestného súdu (ŠTS), pracovisko Banská Bystrica, schválil dnes dohodu o vine a treste medzi prokurátorom Úradu špeciálnej prokuratúry a troma stredoškolákmi, ktorí boli obvinení z obzvlášť závažného zločinu úkladnej vraždy v spolupáchateľstve. Vlani v decembri zavraždili 47-ročného taxikára Ivana V. z Liptovského ... viac »


Polícia rozbila sieť drogových dílerov, ktorí obchodovali na západnom Slovensku

Polícia rozbila sieť drogových

04.07.2014 10:43

BRATISLAVA - Policajti minulý víkend zlikvidovali sieť dílerov pervitínu, ktorí drogy predávali na západnom Slovensku. Raziou v Seredi a okolí polícia zabránila predaju asi 8000 dávok pervitínu. viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Sieged 2

Sieged 2

Pozor padá koleso!Mr. Snoozleberg 1

Mr. Snoozleberg 1

Pomôžte námesačnému pánovi Snoozlebergovi prekonať všetky nástrahy, ktoré naňho v tomto stave číhajú.