Utorok, 23. január 2018. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

Topky TV

Drsná kritika Vratka Rohoňa z Iné Kafe: Takto naložil slovenským rádiám

Vratko Rohoň

Vratko Rohoň

Video
pred 18 hodinami

BRATISLAVA - Povedal na plné ústa to, čo si myslí väčšina slovenských umelcov. Hoci skupina Iné Kafe patrí medzi naše najpopulárnejšie kapely, z rádia ich, rovnako ako mnoho ďalších, počuť pramálo. Spevák Vratko Rohoň (43) sa už dlhší čas netají tým, že je z momentálnej situácie poriadne znechutený, čo prejavil aj na nedávnom odovzdávaní hudobných cien ZAI. viac »

MEGA škandál v českej Bez servítky: Súťažiaci servíroval DROGY, hostia kolabovali... Televízia už podnikla kroky!

MEGA škandál v českej
Video

21.12.2017 13:30

PRAHA - Minulý týždeň našich západných susedov šokovalo dianie v kuchárskej šou Prostřeno. Traja súťažiaci totiž priamo pred kamerami kolabovali a lekári im v krvi im našli THC. Hostiteľ večera Pavel Klega (31) sa neskôr priznal, že do jedla úmyselne primiešal marihuanu. Teraz sa vedenie televízie Prima rozhodlo podniknúť kroky - od nezodpovedného kuchára ... viac »


Veľké problémy slovenskej speváčky pred koncertom: Museli do nej napichať injekcie!

Veľké problémy slovenskej speváčky
Video

21.12.2017 11:00

TATRANSKÁ LOMNICA - Fúha, tak toto rozhodne nie je práve závideniahodná situácia. Uplynulý víkend sa v luxusnom Hoteli Lomnica konali vianočné trhy, kde sa o dobrú náladu staralo niekoľko skvelých umelcov. Okrem ľudovej hudby dotvorili čarovnú sviatočnú atmosféru aj speváci Juraj Zaujec (34) a Svetlana Rymarenko (33), ktorých spev rozohrial divákov ... viac »


Silvia Šuvadová otvorene o rozchode: TOTO na svojom ex nedokázala zniesť!

Silvia Šuvadová otvorene o
Video

20.12.2017 18:00

BRATISLAVA - Len pred pár týždňami Silvia Šuvadová prekvapila verejnost svojím úprimným priznaním. Po viac ako roku sa rozhodla ukončiť vzťah so svojím partnerom Romanom. Hoci sa pôvodne k dôvodom tohto rozhodnutia príliš vyjadrovať nechcela, v týchto dňoch sme ju stretli na módnych dňoch, kde nám prezradila, čo za krachom lásky stálo. viac »


Prezradil nám, ako a s kým bude tráviť Vianoce: Aj takto bude vyzerať Štedrý deň známeho slovenského herca

Prezradil nám, ako a
Video

20.12.2017 16:00

BRATISLAVA - Vianoce sú plné pohody, lásky a darčekov. Každý z nás má iné zvyky a tradície, no jedno máme spoločné. Snažíme sa stráviť čo najviac času s našimi najbližšími. Výnimku netvorí ani známy slovenský herec Marián Mitaš (37). Ten si totiž najkrajšie sviatky v roku užíva v plnej réžii so svojou rodinkou... A takto to u nich prebieha! viac »


Slovenský sexsymbol o hereckých kolegoch: Nevedia ani ako sa volám! A kvôli tomuto si poplakal...

Slovenský sexsymbol o hereckých
Video

20.12.2017 13:00

BRATISLAVA - Prezradil tajomstvo! Markizácki diváci ho poznajú z populárneho seriálu Rex, kde hrá hlavnú úlohu sympatického vyšetrovateľa. Reč je o fešákovi Jurajovi Bačovi (30), ktorý bol doteraz fanúšikom známy najmä z divadla či zo seriálu Búrlivé víno. Topkám umelec priznal kvôli čomu si nedávno poplakal i to, ako ho vnímajú hereckí kolegovia. viac »


Bŕŕ, z tohto budete mať husiu kožu: Pallová si v mrazoch vybehla do spoločnosti iba v tomto!

Bŕŕ, z tohto budete
FotoVideo

20.12.2017 00:00

BRATISLAVA - Pondelkový večer sa niesol v znamení módy! Vo Dvorane Ministerstva kultúry SR sa totiž v rámci módnych dní konala exkluzívna prehliadka plesových šiat. Tú si nenechala ujsť ani prominentná dermatologička Alena Pallová (37), ktorá do spoločnosti dorazila v krásnom ružovom outfite, ale... Bŕŕ, nebola jej zima? viac »


Verešová prehovorila o 3-ťom dieťati a ich Vianociach: Takto ich budú tráviť!

Verešová prehovorila o 3-ťom
Video

19.12.2017 09:00

BRATISLAVA - Toto mnohých prekvapí! Modelka a Miss Slovensko 1999 Andrea Verešová (37) sa už roky pohybuje v šoubiznise, napriek tomu vedie aj príkladný rodinný život. S manželom právnikom Danielom Volopichom (53) vychováva dve deti Vanessku (10) a Daniela Tobiáša (8). Ako topkám prezradila, napriek pribúdajúcim rokom sa nebráni ani tretiemu dieťaťu. ... viac »


Vianočný šok Zuzany Fialovej: Príchod tohto človeka vôbec nečakala!

Vianočný šok Zuzany Fialovej:
Video

18.12.2017 09:00

BRATISLAVA - Snáď každá rodina má počas vianočných sviatkov doma zaužívané tradície, ktoré pravidelne dodržiava. Výnimkou nie je ani domácnosť Zuzany Fialovej, ktorá má skutočne krásny zvyk. Počas Štedrého dňa herečke a jej blízki nemyslia len na seba. Za stolom majú nachystané taniere pre pocestných, ktorí najkrajší sviatok v roku nemajú s kým stráviť. ... viac »


Ďurovčík spôsobil totálny masaker: Výborná Hlinková a Slezák... Tak ten je úplne inde!

Ďurovčík spôsobil totálny masaker:
Video

17.12.2017 22:00

NITRA - Čo projekt, to senzácia! Toto si rozhodne môže hovoriť režisér Ján Ďurovčík, ktorý má na svojom konte už nespočet úspešných predstavení, ktoré na Slovensku nemajú obdobu. Po medzinárodnej senzácii, ktorú v niekoľkých zahraničných krajinách spôsobila jeho Carmen, vytiahol opäť na turné bez debaty najúspešnejší muzikál na Slovensku. Je ním Na ... viac »


Závideniahodné sviatky u Hilmerovej a Bekra: Také Vianoce by chcel každý

Závideniahodné sviatky u Hilmerovej
Foto

17.12.2017 13:00

BRATISLAVA - Všetci sú už naladení na sviatočnú atmosféru a výnimkou nie sú ani známe tváre slovenského šoubiznisu. Na najkrajšie sviatky v roku sa už svedomito pripravuje aj herečka Monika Hilmerová (43) so svojím manželom – tanečníkom Jarom Bekrom (45). Tí pre Topky.sk prezradili, kde budú tráviť Vianoce, čo im nesmie chýbať na štedrovečernom stole, ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Drakensang Online

Drakensang Online

Bojuj vo veľkolepej 3D hre a vydaj sa na cestu nebojácneho dračieho rytiera.Darkorbit

Darkorbit

Staň sa vesmírnym pilotom, znič nebezpečných votrelcov a plň napínavé misie!