Piatok, 20. apríl 2018. Meniny má Marcel, zajtra Ervín.

Topky TV

Anketa Telkáč roka 2017: Ocenenia sú oficiálne rozdané!

Exkluzívne ocenenia sú už v rukách svojich majiteľov.

Exkluzívne ocenenia sú už v rukách svojich majiteľov.

FotoVideo
pred 11 hodinami

BRATISLAVA - Exkluzívne drevené sošky sú už rozdané! V jednom z bratislavských klubov sa včera odovzdávalo prestížne ocenenie slovenských televíznych osobností a formátov za uplynulý rok. Telkáč roka 2017 je už teda v rukách majiteľov, ktorých ste si určili práve vy prostredníctvom online hlasovania. A takto to celé prebiehalo! viac »

Tajné triky najvplyvnejšej ženy nášho šoubiznisu: Koho sa dotkne, z toho je celebrita!

Tajné triky najvplyvnejšej ženy
Video

24.02.2018 13:00

BRATISLAVA - Táto známa žena to jednoducho vie! Reč je o bývalej šedej eminencii Markízy a terajšej riaditeľke Fashion Tv Gabriele Drobovej (43), ktorá už roky patrí k najvplyvnejším ženám nášho šoubiznisu. Kto sa dostal pod jej krídla, sa v krátkom čase stal známou osobnosťou. Nedávno sme ju vyspovedali a zisťovali sme, ako to robí. viac »


Vačková sa vyjadrila k novému partnerovi: Ako to je medzi ňou a Jakešom?!

Vačková sa vyjadrila k
Foto

23.02.2018 09:00

BRATISLAVA - Tvoria pár?! Hoci je herečka Zuzana Vačková (49) dlhé roky single, po nedávnom Plese v opere ju mnohí spájali s fešným motocyklistom Ivanom Jakešom (44). Topkám v rozhovore objasnila, ako to medzi nimi skutočne je! viac »


Maniačka Sklovská: Neuveríte, na tomto fičí!

Maniačka Sklovská: Neuveríte, na
Video

21.02.2018 15:00

BRATISLAVA – Vie, čo chce! Známe osobnosti šoubiznisu si potrpia na mnohé módne doplnky. Výnimkou nie je ani spevácka diva Sisa Lelkes Sklovská (52), ktorá nám nedávno prezradila, na čo si potrpí a v jej šatníku to rozhodne nesmie chýbať. viac »


Vplyvná žena slovenského šoubiznisu: Po ťažkom úraze trpí vážnou fóbiou!

Vplyvná žena slovenského šoubiznisu:
Video

21.02.2018 00:10

BRATISLAVA – Toto o nej vedel iba málokto! Bývalá šedá eminencia Markízy a riaditeľka Fashion Tv Gabriela Drobová (43) patrí už roky k najvplyvnejším ženám nášho šoubiznisu. Nedávno sme ju vyspovedali a zistili sme, že aj silná žena, akou bezpochyby je, má fóbiu. Môže za to úraz, ktorý sa jej stal pred 8 rokmi. viac »


Heringhová o Kollárovi: Toto na neho po rokoch vyzradila!

Heringhová o Kollárovi: Toto
Video

20.02.2018 10:00

BRATISLAVA – Podnikateľ Boris Kollár (50), ktorý sa v slovenskom šoubiznise zviditeľnil predovšetkým svojimi milostnými avantúrami a plodením potomkov, sa na prekvapenie mnohých nedávno objavil na Bratislavskom bále so svojou bývalou partnerkou Andreou Heringhovou (37). My sme ju vyspovedali a neuveríte, čo na neho vyzradila! viac »


Drobová verejne prezradila, čo nemala: Takúto intímnosť nikto nečakal!

Drobová verejne prezradila, čo
Video

19.02.2018 12:00

BRATISLAVA – Bola poriadne otvorená! Gabriela Drobová (43) je už niekoľko rokov riaditeľkou módnej televízie Fashion Tv, a preto si mnohé dámy u nej viac všímajú nielen to, čo má na sebe, ale aj to, ako vyzerá ona sama. Preto aj nás zaujímalo, ako sa o seba stará a udržuje sa fit. Blondínka na naše prekvapenie topkám prezradila aj to, čo zrejme ani nechcela. viac »


Obrovská tragédia v rodine sexi Twiinsiek: Dom vyhorel do tla!

Obrovská tragédia v rodine
Video

19.02.2018 09:00

ČATAJ - Tak toto nikto nečakal! Krásne sestry Daniela a Veronika Nízlové (31) sú známe tým, že sú večne pozitívne naladené a život si užívajú plnými dúškami. Obe dámy sú však i citlivé a empatické, čo dokázali aj pred pár dňami, keď vystupovali na benefičnom koncerte v Čataji, kde týmto spôsobom podporili mladú rodinu, ktorá prišla o strechu nad hlavou. ... viac »


Magálová (67) viac ako 5 rokov od rozvodu: Tají milenca?!

Magálová (67) viac ako
FotoVideo

19.02.2018 05:45

BRATISLAVA - Tá sa teda nezdá! Herečka Kamila Magálová (67), ktorá sa v priebehu roka 2012 rozviedla po 42 rokoch manželstva so Slavomírom Magálom (69), dnes vyzerá spokojnejšie ako kedykoľvek predtým. Nedávno dokonca zmenila účes, a tak sme zisťovali, či aj u nej platí známa fráza - Nový účes, nový chlap. Jej odpoveď mnohých prekvapí! viac »


Peter Cmorik sa čoskoro stane otcom a... Bude svadba!

Peter Cmorik sa čoskoro
Video

18.02.2018 13:00

BRATISLAVA - Je to tam! Už o pár týždňov sa Peter Cmorik (37) bude môcť hrdiť tým najkrajším titulom. Priateľka Daniela mu totiž privedie na na svet rovno dvoch potomkov, a tak sa z neho už čoskoro stane pyšný otec. Spevák nám prezradil, že prípravy na príchod dvojičiek sú už v plnom prúde a nás zaujímalo, či pri tejto príležitosti pár neuvažuje o tom, ... viac »


Z Magálovej je stále sexi čučoriedka: Neskorý zber, ale zato šťava veľmi kvalitná!

Z Magálovej je stále
FotoVideo

16.02.2018 12:15

BRATISLAVA - Toto mnohých prekvapí! Herečka Kamila Magálová (67) sa počas uplynulej soboty objavila na Bratislavskom bále, kde sa nedala prehliadnuť. Žiarila na všetky strany, a to nielen kvôli tomu, že získala prestížne ocenenie Júliusa Satinského Bratislavská čučoriedka, ale aj pre jej mladistvý vzhľad. Nám prezradila, čo je za tým! viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Darkorbit

Darkorbit

Staň sa vesmírnym pilotom, znič nebezpečných votrelcov a plň napínavé misie!World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?