Nedeľa, 23. júl 2017. Meniny má Oľga, zajtra Vladimír.

Domáci

Pevnosť Boyard sa opäť vráti na obrazovky: Ktoré známe tváre uvidíme bojovať o poklad?

pred 52 minútami

BRATISLAVA - Skvelá správa pre mnohých fanúšikov! Televízia Markíza chystá návrat obľúbenej relácie Pevnosť Boyard. viac »

Podzámska v spoločnosti: Eňa, správaš sa ako malé decko!

Podzámska v spoločnosti: Eňa,
Video

pred 53 minútami

BRATISLAVA - Herečka Elena Podzámska (45) už dávno nie je vymetačka večierkov. Do kina však zájde rada a nenechala si ujsť ani premiéru filmu Valerian. No správala sa ako také malé decko. viac »


Pikantné priznanie slovenskej herečky: Vieme, kde sa opaľuje nahá!

Pikantné priznanie slovenskej herečky:
Foto

VIDEO vnútri! pred 14 hodinami

BRATISLAVA - Kým opaľovanie sa hore či dole bez sa udomácnilo už aj v našich končinách, odvaha ukázať sa tak, ako nás Pán Boh stvoril, stále mnohým chýba. To však nie je prípad známej slovenskej herečky Dominiky Morávkovej-Zeleníkovej (27). Vieme, kde sa opaľuje nahá! viac »


Slovenská speváčka v sexshope: Tak to je šok!

Lucia Olešová

pred 22 hodinami

NEMECKO - Speváčka Lucia Olešová (28) sa u nás stala známou vďaka SuperStar. Kariéru si nakoniec vybudovala v Nemecku. Tam sa najnovšie vybrala aj do sexshopu, kde zažila šokujúce prekvapenie. viac »


Karin Haydu prekvapila vlastná dcéra: Toto o nej netušila!

Karin Haydu prekvapila vlastná
Video

včera o 13:00

BRATISLAVA – Zaskočili sme ju rovno pred kamerou! Karin Haydu (40) je hrdou mamou 12-ročnej Vanessky, ktorá aktuálne zažiarila v slovenskom filme Čiara. Keď sme obe dámy oslovili na rozhovor, herečka zostala zo slov svojej dcéry jemne prekvapená. viac »


Slovenské herečky sa ukázali úplne NAHÉ: Prsia predviedla Fialová, aj kráska z rozprávky!

Slovenské herečky sa ukázali
Foto

21.07.2017 19:00

BRATISLAVA - V stredu večer sa konala slávnostná premiéra nového slovenského filmu s názvom Čiara. Dej je o šéfovi pohraničnej kriminálnej skupiny, ktorého stvárňuje Tomáš Maštalír (39). Jeho manželku si zahrala Zuzana Fialová (43) a mladá herečka Kristína Kanátová (25) zas jeho dcéru. A obidve herečky sa pred kamerami ukázali úplne nahé! viac »


ŽIADNY ROZCHOD: Títo dvaja slovenskí herci sú opäť spolu!

ŽIADNY ROZCHOD: Títo dvaja
Video

21.07.2017 18:45

BRATISLAVA - Trápeniu je koniec! Keď sa pred dvomi mesiacmi na verejnosti objavila správa, že herci Kristína Greppelová (32) a Tomáš Palonder (37) sa rozišli, množstvo ľudí zostalo v šoku. Dvojica totiž počas niekoľkoročného vzťahu ani raz nepôsobila, že by sa v ich partnerskom živote vyskytovali závažnejšie problémy a svoj partnerský život často opisovali ako ideálny. viac »


To idete vydávať v lete? To nemôže fungovať... Nvmeri - I Don't Think So

To idete vydávať v

21.07.2017 17:59

BRATISLAVA - Dva týždne po premiére nových skladieb na festivale Pohoda vychádza druhý album slovenskej skupiny Nvmeri. Štyri roky po eponymnom debute sa žiada povedať, že dlho očakávaný, no bolo by to klišé, akým sa trio snaží vyhýbať. Na otrepaných frázach a otázkach postavila aj kampaň albumu I Don't Think So, ktorou pobavila fanúšikov. viac »


Zmena imidžu bývalej miss Čičátkovej: Z krásnej čiernovlásky... Ehm, no pozrite na ňu!

Zmena imidžu bývalej miss
Foto

21.07.2017 13:30

BRATISLAVA - Miss z roku 1998 Karolína Čičátková (37) bola vždy známa svojou havraňou hrivou. Dlhé, husté, lesklé vlasy boli jej korunou krásy. Nedávno sa však objavila v kine s úplne zmeneným imidžom. A teda ide o poriadnu zmenu. Svoju čiernu farbu totiž vymenila za... No veď pozrite sami! viac »


Psychické problémy mladej superstaristky: Môžu za to drogy a alkohol?!

Psychické problémy mladej superstaristky:
Foto

21.07.2017 12:00

PRAHA - Po hviezdnej sláve pád na dno! Bývalá superstaristka Deborah Kahlová (24), známejšia pod pseudonymom Debbi, aktuálne bojuje s vážnou psychickou chorobou. Podľa jej vlastných slov za to môže najmä jej divoká minulosť, kedy speváčka viackrát okúsila aj to, čo radšej nemala. viac »


Ďalšia pod čepcom: Zo superstaristky bola nádherná nevesta!

Ďalšia pod čepcom: Zo
Foto

21.07.2017 10:10

BRATISLAVA - So svadbami známych ľudí akoby sa roztrhlo vrece. Do stavu manželského už vstúpila aj krehká Petra Humeňanská (32), ktorá účinkovala v prvej sérii Slovensko hľadá SuperStar. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.Ski Jump Mania Penguins

Ski Jump Mania Penguins

Že tučniaci nevedia lietať? V Ski Jump Mania Penguins vedia. Skáč, leť a vyhrávaj!