Štvrtok, 18. december 2014. Meniny má Sláva, zajtra Judita.

Domáci

Mauréry a Brychtová to nezvládli: Fúha, outfity ako z minulého storočia!

Katarína Brychtová  a Zuzana Mauréry v staromódnych outfitoch.

Katarína Brychtová a Zuzana Mauréry v staromódnych outfitoch.

Foto
pred 58 minútami

BRATISLAVA - Toto im nevyšlo! Včera sa v našom hlavnom meste konal večierok spojený s krstom nového seriálu RTVS Tajné Životy. Pri tejto príležitosti sa na párty objavili tvorcovia i viacerí predstavitelia tohto diela. Najväčšiu pozornosť však pútala moderátorka podujatia Katarína Brychtová (47). Tá sa na pódiu objavila v „babičkovských“ okuliaroch ... viac »

Dvojnásobná rana pre vyhodenú farmárku: Za chyby sa platí!

Dvojnásobná rana pre vyhodenú
Foto

27.09.2014 06:00

BRATISLAVA - Doplatila na lenivosť?! Nie príliš pracovitá Anna Koleňáková (19) vypadla z markizáckej Farmy ako prvá. Vďaka zraneniu súperky však neskôr dostala druhú šancu. Na statok sa totiž vrátila, no nepobudla tam dlho. Akonáhle si súťažiaci z dvojice sluhov vybrali do duelu ženu, najmladšia účastníčka musela opäť bojovať o svoje miesto. Urobila ... viac »


Superstaristi z jednotky po 10 rokoch opäť spolu: Aha, ako ich zmenil čas!

Superstaristi z jednotky po
FotoVideo

27.09.2014 00:00

BRATISLAVA - Opäť spolu! Uplynulý štvrtok sa niesol v znamení starých parťákov. Známa privárenská spoločnosť totiž zorganizovala stretávku finalistov z prvého ročníka speváckej šou Slovensko hľadá SuperStar. Prišli všetci tí, ktorým to časovo aspoň trochu vyhovovalo. Hoci sa to nezdá, od natáčania hudobného projektu uplynulo už dlhých 10 rokov. Pozrite, ... viac »


Fenomenálny úspech mladého Slováka: 17-ročný gitarový zázrak nominovali na MOBO Awards!

Fenomenálny úspech mladého Slováka:

26.09.2014 17:59

BRATISLAVA – "Zázračné dieťa jazzovej gitary" či "jeden z najtalentovanejších ľudí tejto planéty, ktorý vracia hudbu na miesto, kam patrí". Takýmito prívlastkami odborníci opisujú Andreasa Váradyho, ktorý je vďaka hudbe už v tínedžerskom veku skutočným kozmopolitom. Napriek úspechom nezabúda ani na svoju rodnú krajinu a už čoskoro príde svoje umenie ukázať aj do Bratislavy. viac »


Pariškovej trapas v priamom prenose: Po brepte neudržala smiech!

Pariškovej trapas v priamom
Video

26.09.2014 11:15

BRATISLAVA - Bolo im veselo! Včerajšie Noviny o 17:00 moderovali Aneta Sedlmair Parišková (41) a Dárius Haraksin (31). Dvojica si počas vysielania vypočula aj reportáž o trofeji futbalovej Ligy majstrov, ktorá vo štvrtok zavítala na Slovensko. Hovorkyňa akcie však skomolila meno jedného zo športovcov, ktorí pohár priniesli. Keď sa potom kamera vrátila ... viac »


S chudnutím sa roztrhlo vrece: Textár Peteraj zhodil 10 kíl a je z neho iný chlap!

Kamil Peteraj
Foto

26.09.2014 10:15

BRATISLAVA - Popasoval sa s tukovými vankúšikmi! Slovenský básnik a známy textár Kamil Peteraj (69) krstil v stredu pod holým nebom na nábreží Dunaja svoju novú knihu s názvom Milujte sa s láskou. Okrem diela však zaujal aj svojou zmenenou vizážou. Výrazne schudol a zaradil sa tak medzi známe osobnosti nášho šoubiznisu, ktoré v uplynulom období zhodili kilá. viac »


Toto na Farme ešte nebolo: Drsná policajtka a iránsky utečenec!

Toto na Farme ešte
Foto

26.09.2014 09:00

BRATISLAVA - Pribudli ďalší! Na markizáckej Farme sa to za štyri týždne poriadne preriedilo. Niektorí súťažiaci vypadli v súboji, iných poslali domov zdravotné problémy. Každý „odpadlík“ však spôsoboval na tvárach farmárom úsmev - zbavili sa totiž potenciálneho súpera. Ich radosť však netrvala dlho. Reality šou sa totiž včerajším dňom rozrástla o ďalších ... viac »


Odvrátená strana života Joža Ráža: Miliónové dlhy a exekúcia!

Odvrátená strana života Joža

26.09.2014 06:00

BRATISLAVA – Nechal sa napáliť! Frontman skupiny Elán Jožo Ráž (59) sa pred rokmi dal zlákať na podnikanie. S kamarátom si založili firmu s motorkami, ktorá je však už minulosťou. A namiesto zisku dnes spevákovi zívajú vrecká prázdnotou. Dôvodom zrušenia predajne boli totiž miliónové dlhy, ktoré umelcovi spôsobil jeho obchodný partner. Situácia ani ... viac »


Slovenky s najsexi postavami v šoubiznise: Tieto sa vedia predať na plnej čiare!

Tieto Slovenky patria medzi

26.09.2014 00:00

BRATISLAVA - Každá je iná, no všetky sú veľmi atraktívne. Ktoré známe krásky vedia ukázať a predať svoje prednosti? viac »


(Nielen) v Markíze ukazovala prsia: Teraz mieri do politiky!

(Nielen) v Markíze ukazovala
Foto

26.09.2014 00:00

DIAKOVCE - Poriadny šok! Gabriela Bullová (31) sa zviditeľnila na markizáckej Farme, kde bez ostychu ukazovala prsia. Navyše si tam užila sex s jedným z kolegov a pokúsila sa zviesť aj ďalšieho. Nikto sa teda zrejme nečudoval, keď neskôr zakotvila v takzvaných vyzliekacích reláciách. Teraz sa však blondínka rozhodla zabrúsiť do úplne inej sféry. Najnovšie ... viac »


Hviezda Kameňáku po 10 rokoch: Tá žena snáď ani nestarne!

Hviezda Kameňáku po 10
Foto

25.09.2014 14:30

PRAHA - Stále rovnaká! Jana Paulová (59) je známa najmä ako Vilma z troch častí Kameňáku. Filmy sa nakrúcali v rokoch 2003 až 2005, no na sympatickej herečke sa uplynulý čas príliš neprejavil. Stále disponuje štíhlou postavou aj širokým úsmevom. Pribudlo jej naozaj len minimum vrások. Blondínka o pár mesiacov oslávi šesťdesiatku, no tento vek by ste jej asi nehádali. viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

King of Bridges

King of Bridges

Spájajte ostrovy.Extreme Trucks

Extreme Trucks

Prekonajte náročný terén plný prekážok.