Pondelok, 8. február 2016. Meniny má Zoja, zajtra Zdenko.

Domáci

Katka Knechtová pôjde na turné aj s harfistom Georgea Michaela

pred 3 hodinami

BRATISLAVA - Katarína Knechtová vlani potešila fanúšikov dlhoočakávaným albumom Prežijú len milenci a teraz chystá unikátne turné. Jej veľké hity aj novinky zaznejú na koncertoch celkom inak, ako boli fanúšikovia doteraz zvyknutí, pripravuje totiž program s malým orchestrom. V ňom sa predstaví aj slovenský harfista s medzinárodnými skúsenosťami Michal Matejčík. viac »

Nahé FOTO slovenskej sexice: Sánka dole, pozrite na tie krivky!

Nahé FOTO slovenskej sexice:
Foto

24.11.2015 00:00

BRATISLAVA – Toto vám vyrazí dych! Lucia Javorčeková (25) je známa modelka, ktorá svojimi hriešnymi zábermi dobýja svet. Muži nad jej zvodným telom slintajú aj vďaka niekoľkým reklamám s erotickým nábojom, v ktorých brunetka účinkovala. Najnovšie kráska nafotila kalendár s nahými fotkami, z ktorých vám bezpochyby padne sánka. Veď posúďte sami! viac »


Uletení anjeli: Pozrite si nový videoklip finalistu ČS talentu Juraja Hnilicu

Uletení anjeli: Pozrite si

23.11.2015 19:59

BRATISLAVA – Talentovaný pesničkár Juraj Hnilica síce v šou Česko Slovensko má talent nezvíťazil, no do duší televíznych divákov sa zapísal ako jeden z najvýraznejších účastníkov súťaže. V sobotnom finále predstavil novú skladbu Uletení anjeli, ktorá mala v ten istý večer na internete premiéru videoklipu. viac »


Katka si to na Farme užila zrejme až príliš: Vyletela kvôli neplánovanému tehotenstvu?

Katka a Tomáš mali

23.11.2015 17:29

BRATISLAVA - Červenovlasá dračica Katka Cíbiková sa v piatok s Farmou rozlúčila, keď ju v dueli porazila súperka Gabriela Molnárová. Je možné, že by výsledok súboja nebol jediným dôvodom jej odchodu? Krátko pred ním totiž súťažiaci začali polemizovať o jej možnom tehotenstve. viac »


Brutálny výstrih, veľký plač, aj vulgarizmus v priamom prenose: Najväčšie prekvapenia nedeľnej SuperStar!

Brutálny výstrih, veľký plač,
Foto

23.11.2015 12:00

BRATISLAVA - Spevácka šou SuperStar má za sebou ďalšie finálové kolo. No na rozdiel od tých minulých tento týždeň museli projekt opustiť rovno dvaja súťažiaci. Dôvodom bola minulotýždňová Divoká karta, ktorou porotcovia zachránili vypadnutého Štěpána Urbana (17). Ešte predtým sa však diváci stali svedkami viacerých prekvapení, ktoré sa počas večera ... viac »


Bývalá tvár Markízy po 12 rokoch: Kedysi hviezdila s Pročkom a takto vyzerá dnes!

Bývalá tvár Markízy po

23.11.2015 09:30

BRATISLAVA - Už nie je na očiach verejnosti! Jožo Pročko (50) kedysi na Markíze uvádzal reláciu Slávici na ulici. Veľmi výraznou súčasťou programu však bola aj Michaela Marienková. Spolupracovala aj na Kakao Slávikoch, lenže keď sa projekty vytratili z obrazoviek, zmizla z nich aj ona. Najnovšie sa brunetka objavila na jednej charitatívnej akcii – pozrite, ako vyzerá dnes. viac »


Víťazka ČSMT Gyöngyi Bodišová bola online: Už nie som naivná!

Víťazka ČSMT Gyöngyi Bodišová

23.11.2015 09:29

BRATISLAVA - Šou Česko Slovensko má talent pozná svojho víťaza. V sobotu večer sa konalo veľké finále, kde spomedzi desiatky súťažiacich najviac zaujala svojím výkonom speváčka Gyöngyi Bodišová. Ak vás zaujímajú jej pocity krátko po triumfe v televíznej šou, prečítajte si online rozhovor. viac »


SuperStar: Finalisti predviedli rozpačité výkony, v súťaži zostala jediná speváčka

SuperStar: Finalisti predviedli rozpačité

23.11.2015 09:28

BRATISLAVA - Včerajší finálový večer patril hudobným legendám, ku ktorým finalisti nejakým spôsobom vzhliadajú. Prevažná väčšina zo šestice finalistov však podala výkony, z ktorých bola porota mierne zmätená. Všetci spievali dve skladby, pričom niektorí podali priepastne rozdielne vystúpenia. viac »


Mórovej nečakané odhalenie: Prezradila najväčšie tajomstvo Talentu... V Jojke budú zúriť!

Mórovej nečakané odhalenie: Prezradila

23.11.2015 06:00

BRATISLAVA – Odhalenie zvláštnych praktík! Talent skončil, víťaz už je jasný, a tak sme sa rozhodli po týždňoch mlčania vyjsť s pravdou von. Diana Mórová (44) ako čerstvá posila štvorčlenného porotcovského tímu nám totiž v priebehu šou prezradila tajomstvo o porote a výbere súťažiacich. viac »


Po uši zaľúbená Celeste Buckingham: Jej priateľ Matej Vávra na koncerte urobil nečakané gesto...

Celeste Buckingham je síce

23.11.2015 05:58

BRATISLAVA - Rockerka telom i dušou má zážitok, o ktorom sníva asi každá žena a to nielen tá, ktorá má doma hudobníka. viac »


Trapas slovenskej speváčky v spoločnosti: Juj, ale toto je dosť nechutné!

Trapas slovenskej speváčky v

23.11.2015 00:00

BRATISLAVA - Toto vážne spravila?! Marcela Molnárová (50) sa dá označiť ako „veľká voda” – je energická a rada sa zabáva. Svoju nespútanosť ukázala aj na akcii, ktorú nakrúcala markizácka Smotánka. Speváčka nemala problém jesť tortu rukami a oblizovať krém zo svojho prsta. To však nebolo všetko. Sladká pochúťka totiž skončila aj v jej vlasoch, ktoré ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Treasure Hunt

Treasure Hunt

Klikajte na predmety v správnom poradí.Total Devastation

Total Devastation

Ubráňte sa pred pavúkmi, príšerami a ostatnými nepriateľmi.