Štvrtok, 30. júl 2015. Meniny má Libuša, zajtra Ignác.

Domáci

Slovenská misska medzi obeťami cestného piráta: Polícia ho mala v rukách už 6-krát!

Miss Slovensko 2014 Laura Longauerová nebola jediná, do ktorej šialenec nabúral.

Miss Slovensko 2014 Laura Longauerová nebola jediná, do ktorej šialenec nabúral.

včera o 21:50

ZVOLENSKÁ SLATINA - Laura Longauerová (19) ako Miss Slovensko 2014 získala okrem titulu krásy aj osobné auto. Dnes sa však stala obeťou nezodpovedného (ne)vodiča, ktorý narazil do viacerých vozidiel. Našťastie, mladá Detvianka v čase vyčíňania muža bez vodičského oprávnenia za volantom nesedela. Podľa vyjadrení polície je im 34-ročný páchateľ veľmi ... viac »

Krásna Slovenka netají lesbickú orientáciu: Žije s o 20 rokov staršou zahraničnou TV hviezdou!

Krásna Slovenka netají lesbickú
Foto

14.05.2015 19:30

MEXIKO - Toľko krásy pokope! Slovenke Jaroslave Košíkovej (29) sa podarilo dobyť svetový modeling, kde vystupuje pod menom Yaya Kosikova. Pobyt v zahraničných metropolách jej priviedol do cesty aj mexickú televíznu hviezdu Monstserrat Oliver (49), s ktorou vytvorila zamilovaný pár. Dievčatá sa svojou láskou netaja ani na sociálnych sieťach. Podľa médií ... viac »


VIDEO: Mladý Slovák očaril Avril Lavigne, teraz boduje s coverom hitu Maroon 5

VIDEO: Mladý Slovák očaril

14.05.2015 15:29

BRATISLAVA – Filip Jančík je meno 22-ročného virtuózneho huslistu a producenta, o ktorom ešte budete počuť. Po spoluprácach s Davidom Kollerom, švédskou speváčkou Loreen, Američankou Lillie McCloud či rapermi Egom a Rytmusom sa vybral do Kalifornie, kde sa mu celkom nečakane podarilo rozšíriť svoj profesionálny životopis o ďalší veľký míľnik. viac »


Herečka z Búrlivého vína mimo kamier: Takto ju fakt nepoznáte!

Herečka z Búrlivého vína
Foto

14.05.2015 11:30

BRATISLAVA – Ukázala svoje civilné Ja! Herečka Jana Oľhová (55) je známa najmä zo seriálu Búrlivé víno, kde hrá postavu Viery Roznerovej. Vo voľnom čase sa však od svojej roly dosť líši. V stredu sa nám ju podarilo zachytiť na nábreží Dunaja a mnohí diváci by ju zrejme ani nespoznali. Na obraze je totiž vždy za dámu a teraz sa nahodila ležérne ako študentka. viac »


Slovenská speváčka chcela byť za peknú, ale... Fú, aké je z nej strašidlo!

Slovenská speváčka chcela byť
Foto

14.05.2015 09:00

BRATISLAVA – Toto jej nevyšlo! Muzikálová herečka Dáša Mamba Šarközyová (25) sa naposledy zviditeľnila v speváckej šou X-Factor. Odvtedy stále častejšie vystupuje na verejnosti. Aj pred pár dňami sa nahodená a vystajlovaná vybrala ako hudobný hosť na firemnú akciu. V priebehu pár minút bola však na nepoznanie. Z divy sa stala doslova halloweenska maska. viac »


Nečakané moderátorské presuny v Markíze: Zmena v Televíznych novinách!

Nečakané moderátorské presuny v

14.05.2015 06:00

BRATISLAVA - Nenaplnili sa ich očakávania?! Nie je to tak dávno, čo sme vás na Topkách informovali, že Markíza zmenila obsadenie Prvých Televíznych novín. Od začiatku roka spravodajskú reláciu neuvádzali dvaja moderátori, ale len jeden. Neprešlo však ani polroka a televízia hlási ďalšie zmeny. Čo je za tým? viac »


Najlepšie oblečené Slovenky obhájili svoj status: Luxusná Kucherenko, decentná Verešová a iné ukázali štýl!

Tieto Slovenky majú vycibrený

14.05.2015 05:59

BRATISLAVA – Slovenky patria medzi najkrajšie a najlepšie oblečené ženy tejto planéty. Naše známe tváre toto pravidlo len potvrdzujú! viac »


Spomaľte! Nový videoklip Juraja Zaujeca vás donúti zamyslieť sa nad životom

Spomaľte! Nový videoklip Juraja

13.05.2015 18:01

BRATISLAVA - Spevák a skladateľ Juraj Zaujec sa rok po vydaní debutového albumu pripomína novým videoklipom, ktorý by sme mohli označiť za tichú oslavu mesiaca lásky. Emotívne zábery zobrazujú nežnú intimitu dvoch starších ľudí a podčiarkujú jednoduchú krásu života vo vzťahu. viac »


Trapas slovenského herca: Vytasil HO na kolegyňu!

Ady Hajdu, markizácka párty

13.05.2015 13:30

BRATISLAVA – Museli sa poriadne červenať! Herec Ady Hajdu (51) sa priznal k pikantnému trapasu. Nechtiac totiž pred davom ľudí ukázal svoju mužskú pýchu. Jeho kolegyňa zostala nečakaným odhalením tak šokovaná, že jačala ako zmyslov zbavená. viac »


Turjanová v Búrlivom víne: Tehotenstvo už neschová... Aha, aké má bomby!

Turjanová v Búrlivom víne:
Foto

13.05.2015 11:30

BRATISLAVA - O číslo väčšie! Koncom apríla prenikla na verejnosť informácia, že herečka Kristína Turjanová (35) čaká bábätko. Hviezda Búrlivého vína túto správu síce ešte nepotvrdila, no napriek tomu už na jej tele badať prvé zmeny. Najmä v seriáli brunetka svoje tehotenstvo už asi neschová. Prezradili ju viditeľne plnšie prsia! viac »


Ďalší markizácky trapas: Toto ste fakt nedomysleli!

Ďalší markizácky trapas: Toto

13.05.2015 09:00

BRATISLAVA - Čudný krok! Na Markíze už nejaký čas patria stredy hudobnej relácii Chart Show. Minulý týždeň televízia vysielala reprízu kvôli hokejovému zápasu, ktorý lákal väčšinu Slovákov. Zvláštne je, že premiérová časť nepôjde ani teraz. Záhorská Bystrica totiž avizuje Česko-slovenské hity, ktoré boli úplne prvou epizódou uvedenou v novembri minulého ... viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Kaboomz

Kaboomz

Strieľajte na balóny.Market Delivery

Market Delivery

Prevážajte veci s farmárom.