Streda, 2. september 2015. Meniny má Linda, zajtra Belo.

Domáci

Top pozvánka na turné: Vidiek s Pacora Triom hrali naplno len pre dve diváčky!

pred 6 hodinami

BRATISLAVA - Ani takmer prázdny amfiteáter nezabránil skupinám Vidiek a Pacora Trio, aby v plnom nasadení odohrali známu ľudovku Načo pôjdem domov. Rovnaký názov má aj blížiace sa turné, v rámci ktorého kapely spolu s českou legendou Čechomor odohrajú na Slovensku štyri koncerty. viac »

Panelák po 7 rokoch definitívne SKONČIL: Šokujúce slová od otca seriálu!

Panelák po 7 rokoch

18.06.2015 06:00

BRATISLAVA - Toto čakal málokto! Dlhodobý úspech Paneláku môžeme bez debát pripísať otcovi seriálu Andymu Krausovi (47). Ten sa celé roky staral o osudy postáv a dejové zápletky, ktoré zakaždým dokázali k obrazovkám prilákať množstvo divákov. Príbeh o bratislavskej bytovke robil scenáristovi spoločnosť viac ako sedem rokov - o to väčším prekvapením ... viac »


Kráska slovenského šoubiznisu so sexi telom: Ty brďo, toto je fakt jej mama?!

Katarína Štumpfová

18.06.2015 05:58

BRATISLAVA - Aká matka, taká Katka! Tak toto príslovie doslova platí o tanečnici z Let´s Dance Kataríne Štumpfovej (29). Blondínka so sexi telom sa totiž na sociálnej sieti pochválila fotografiou, na ktorej je so svojou maminou Martou. A tomu mnohí nemohli uveriť. Plavovlásky totiž skôr pripomínajú sestry. Pani Štumpfová by do vrecka strčila aj oveľa mladšie ročníky. viac »


Andrea Verešová je jednoducho stále šupa: Máme pre vás najsexi zábery, ktorými zatienila mladšie kolegyne

Zadoček tejto slovenskej modelky

18.06.2015 05:55

BRATISLAVA - Modelka Andrea Verešová je v rámci našej krajiny a susedného Česka stále na výslní. Jej ženské zbrane sú také silné, že nimi porazí nejednu mladšiu kolegyňu, veď posúďte sami. viac »


Bambuľka Haasová má nový projekt: Festival Divné veci

Bambuľka Haasová má nový

18.06.2015 05:50

STARÁ TURÁ - Festival Divné Veci je novým festivalom, ktorý sa bude realizovať v sobotu 27.6.2015 v meste Stará Turá a priľahlom okolí. Iniciátorkou a garantkou festivalu je umelkyňa Monika Haasová. viac »


Nocadeň: "Ďalšiu skupinovú polosamovraždu by sme už páchať nechceli"

Nocadeň:

17.06.2015 16:59

BRATISLAVA – Najnovší album Pozemskí astronauti sa nedá označiť ako comeback, keďže košická kapela funguje celý čas kontinuálne. No viaže sa k nemu viacero prvenstiev a iných aspektov, o ktorých nám vyčerpávajúco porozprával spevák Rasťo Kopina. Sympatický textár a skladateľ ho zároveň považuje za najlepší počin, pod aký sa formácia podpísala. viac »


Jojkárska moderátorka má syna: Také bolesti ešte nezažila!

Jojkárska moderátorka má syna:

17.06.2015 13:30

BRATISLAVA - Má to za sebou! Jojkárka Monika Bruteničová (37) sa pred časom stiahla z obrazoviek, lebo odišla na materskú dovolenku. Moderátorka Krimi sa však už dnes teší zo zdravého synčeka. Pred jeho narodením si prešla poriadnymi bolesťami, ktoré ju úplne zaskočili. viac »


Nechutnosť herca z Búrlivého vína: Z tohto sa vám zdvihne žalúdok!

Nechutnosť herca z Búrlivého
FotoVideo

17.06.2015 11:30

VIETNAM - Fúha, toto je naozaj silná káva! Herec Petr Vágner (37) sa do povedomia slovenských divákov dostal vďaka seriálu Búrlivé víno. Tam najnovšie pletie hlavu herečke Nele Pociskovej (24). No ešte predtým, ako sa prvýkrát postavil pred markizácke kamery, stihol navštíviť Vietnam. A z toho, čo tam bol schopný urobiť, sa vám bez pochýb zdvihne žalúdok. viac »


Spevák Jožo Ráž bol online: Vyjadril sa k utečencom aj gejom!

Spevák Jožo Ráž bol

17.06.2015 11:00

BRATISLAVA - Chystajú megakoncert! Legendárny Elán opäť poteší fanúšikov. Skupina si totiž na 20. júna pripravila 100-minútový hudobný program plný starých dobrých hitov aj noviniek. Ak vás zaujíma viac, nenechajte si ujsť online rozhovor s lídrom Jožom Rážom. Na vaše zvedavé otázky odpovedal v stredu doobeda. viac »


Najhoršie chvíle herečky Szidi Tobias: Jej manžel (†47) je mŕtvy!

Najhoršie chvíle herečky Szidi

17.06.2015 09:00

BRATISLAVA - Už je v nebi! Herečka a speváčka Szidi Tobias (48) len začiatkom júna informovala svojich fanúšikov, že jej manžel Peter Lipovský je vážne chorý. Včera im už bohužiaľ oznamovala jeho smrť. viac »


Odvrátená strana života Nory Mojsejovej: To je týranie zaživa!

Odvrátená strana života Nory

17.06.2015 06:00

KOŠICE - Najhoršie chvíle života! Nie je žiadnym tajomstvom, že Nora Mojsejová (56) strávila viac než rok vo väzbe. O týchto 13-tich mesiacoch najnovšie napísala knihu Spoza mreží. Opisuje v nej chvíle psychického vypätia aj neľudské podmienky v niektorých zariadeniach. Držanie nevinného človeka v base označuje podnikateľka za týranie zaživa. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Acid Factory

Acid Factory

Pozor na kyselinu, zombíkov a iných nepriateľov.ZombieDozen

ZombieDozen

Je ich vážne požehnane!