Piatok, 25. júl 2014. Meniny má Jakub, zajtra Anna, Hana.

Domáci

Verešovú odmietli a nepredýchala to: Klameš o televíznom kšefte, tvrdia Česi!

Andrea Verešová

Andrea Verešová

pred hodinou

PRAHA - Koniec nádejám! Andrea Verešová (34) patrila k tváram, ktoré oslovila televízia Prima kvôli miestu vo VIP Správach. No kým iná Slovenka - Daniela Šinkorová (41) na tomto poste zarezáva už od marca, angažovanie modelky sa stále odkladalo. Až teraz stanica potvrdila, že kráska flek vôbec nedostane. Zaujímavé však je, že samotná tmavovláska sa ... viac »

Mareš strápnil súťažiacu Hlasu: Leoš, toto si prehnal!

Mareš strápnil súťažiacu Hlasu:

08.05.2014 12:59

BRATISLAVA - Prekročil hranicu! Na svojské žartíky sú v prípade Leoša Mareša (38) českí diváci už zvyknutí. Dvojzmysly, či dokonca nepriame urážky, nie sú u moderátora ničím výnimočným. No občas by si predsa len mohol rozmyslieť, čo napokon vypustí zo svojich úst. Vo včerajšej časti sa mu totiž pred celým Českom a Slovenskom podarilo strápniť súťažiacu ... viac »


Tajomstvo Pociskovej odhalené: Nela je tehotná!

Tajomstvo Pociskovej odhalené: Nela

07.05.2014 09:00

BRATISLAVA - V požehnanom stave! Nela Pocisková (23), ktorá v markizáckom Búrlivom víne stvárňuje jednu z hlavných postáv, si už čoskoro vyskúša úlohu mamičky. Ako sa nám totiž podarilo zistiť, jej seriálová postava Niny Dolinskej je v požehnanom stave. Fakt, že pod srdcom nosí potomka, je príčinou jej seriálových nevoľností. viac »


Desivé svedectvo o Bartošovej a Rychtářovi: Takto držal Ivetu v šachu!

Desivé svedectvo o Bartošovej

07.05.2014 06:00

PRAHA - Mal ju vo svojej moci! Iveta Bartošová (†48) prežívala vo vzťahu s Josefom Rychtářom (56) naozaj zúfalé chvíle. Ako vyšlo najavo, k umelkyni s krehkou psychikou sa často správal naozaj bezcitne. A keď bola na dne, riešil všetko za ňu, z čoho mala nakoniec pocit, že jej vlastne veľmi pomáha. Podľa speváčkinho blízkeho kolegu ju partner a neskorší ... viac »


Dara Rolins a jej hriešne sexi telo: Netrápi sa diétami a prezradila recept, ako ho dosiahnuť!

Dara sa pochválila fotografiou

07.05.2014 05:59

BRATISLAVA – Na scéne je už nejaký ten rok a je neprehliadnuteľná. Zreje do krásy a jej telo počas vystúpenia obdivuje nejeden fanúšik. Dara Rolins prezradila, ako to robí! viac »


Zázrak: Prvé FOTO Mariky Gombitovej po 12-tich rokoch!

Zázrak: Prvé FOTO Mariky
Foto

07.05.2014 00:01

BRATISLAVA – Neuveriteľné sa stalo skutočnosťou! Marika Gombitová (57) sa dlhých dvanásť rokov stránila verejnosti. Pred pár dňami však urobila výnimku, keď sa stala najkrajším narodeninovým darčekom pre svojho blízkeho priateľa Júliusa Hrona (60) k jeho životnému jubileu. Časopis Plus 7 dní disponuje fotkami z tejto oslavy. Ako vidno na záberoch, famózna ... viac »


Lacná rakva pre Bartošovú (†48): Je hanba, v čom ju Rychtář pochová!

Lacná rakva pre Bartošovú
Foto

06.05.2014 21:00

PRAHA – Ďalší nepochopiteľný krok! Správanie vdovca po Ivete Bartošovej (†48) Josefa Rychtářa (56) udivuje nejedného človeka. Po nápade s pochovaním speváčky v svadobných šatách prichádza s ďalším prekvapením. A to s výberom rakvy. Bývalý ochrankár totiž zvolil obyčajného "lacňáka", ktorého cena sa pohybuje kdesi na úrovni 180 eur. České médiá sa zhodujú ... viac »


Trapas v markizáckom Teleráne: Lenka, čo ti to vybehlo do kamery?!

Trapas v markizáckom Teleráne:
Foto

06.05.2014 14:00

BRATISLAVA - Kuk! Čaro živého vysielania je aj v tom, že sa často vyskytnú úsmevné situácie, ktoré v danej chvíli nikto nečaká. Presne v takej sa vo včerajšom Teleráne ocitla aj skúsená moderátorka Lenka Šoóšová (37). Stačil totiž len krátky moment a ukázala oveľa viac, ako chcela. Tvár markizáckej relácie v priamom prenose neúmyselne odhalila, akú ... viac »


Bartošová mala v otázke smrti jasno: Takýto pohreb si želala pred samovraždou!

Bartošová mala v otázke

06.05.2014 11:15

BRATISLAVA - Stále sa nedohodli! Josef Rychtář (56) včera vyvesil na bránu vily Ivety Bartošovej (†48) parte v mene celej jej rodiny. Príbuzní speváčky sa však od neho dištancujú a tvrdia, že k žiadnej dohode o poslednej rozlúčke nedošlo. Zároveň sa objavilo svedectvo o tom, ako si naloženie so svojimi ostatkami predstavovala samotná blondínka. Obľúbená ... viac »


Dominika Mirgová prekvapuje: Nechala školu, ide sa vydávať a chce dieťa!

Dominika Mirgová prekvapuje: Nechala

06.05.2014 09:30

BRATISLAVA - Dominika Mirgová (22) sa netají tým, že našla muža svojho života. Snúbenec Peter ju pred rokom požiadal o ruku, no ich veľký deň doposiaľ nenastal. Blondínke v tom bránila práca a škola, čo ju v posledných mesiacoch dosť zamestnávalo. No tomu je už koniec - speváčka totiž ďalej študovať nechce, na budúci rok plánuje svadbu a ktovie, možno ... viac »


Turné HLASY bude pokračovať: Richard Müller a Fragile odohrajú 17 koncertov!

Turné HLASY bude pokračovať:

06.05.2014 09:29

BRATISLAVA - Richard Müller a skupina Fragile pripravili druhú časť úspešného turné HLASY. Niekoľkonásobný Zlatý Slávik zatiaľ naplánoval 17 koncertov po Slovensku a spolu so skupinou Fragile predvedie nové skladby v netradičných úpravách bez použitia jediného nástroja. viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Bango

Bango

Zbavte sa všetkých hnedých štvorcov.Tennis Ace

Tennis Ace

Porazte vašu súperku v tenise.