Utorok, 23. január 2018. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

Domáci prominenti

Známa speváčka v spoločnosti v poriadne odvážnej róbe: Aha, čo jej vykuklo!

Andrea Zimányiová

Andrea Zimányiová

Foto
pred 5 hodinami

BRATISLAVA - Pikantné okamihy! O tom, že provokatívne róby vedia byť často zradné, sa už presvedčila aj slovenská speváčka Andrea Zimányiová (34). Na prestížnom odovzdávaní cien Krištáľového krídla sa totiž objavila v róbe, ktorej hriešne vysoký rozparok poodhalil jej najintímnejšie zákutia tela. Aha, čo jej vykuklo! viac »

Metalinda nahrala rockovú verziu Nad Tatrou sa blýska. Poznáte všetky slohy?

Metalinda nahrala rockovú verziu

26.11.2017 15:59

BRATISLAVA - Rocková skupina Metalinda sa pripomína celkom nečakaným a kurióznym počinom - vlastnou verziou slovenskej štátnej hymny. V skladbe pritom použila celý text básne Janka Matúšku - Nad Tatrou sa blýska z roku 1844, hoci hymnu tvoria len jej prvé dve slohy. Fanúšikovia to oceňujú, pretože dnes kompletný text piesne pozná iba málokto. viac »


Ego posúva latku novinkou Robím to čo chcem. Za šesť dní má milión prehratí

Ego posúva latku novinkou

26.11.2017 13:09

BRATISLAVA - Raper Ego minulý nedeľu zverejnil nový videosingel a už v pondelok s ním ovládol slovenský rebríček Youtube trending. Prešlo ďalších päť dní a prekonal miliónovú hranicu. Nielen preto je však novinka singlom, ktorý posúva latku slovenskej scény. viac »


Bleskový koniec na obrazovkách Markízy: Títo dvaja nadobro skončili!

Bleskový koniec na obrazovkách
Foto

25.11.2017 22:00

BRATISLAVA - Expresný koniec! V markizáckej aréne sa naposledy odohrali až dva duely – jeden ženský a druhý mužský. Oba sa však zomleli tak rýchlo, že... Fúha, tak takýto bleskový priebeh tu určite ešte ani nebol! viac »


Pikantné priznanie na obrazovkách Jojky: Moderátor odhalil intímnosti zo spálne!

Pikantné priznanie na obrazovkách
Video

25.11.2017 20:00

BRATISLAVA - Ale no toto! Pozvané známe tváre v jojkárskej šou Všetko čo mám rád predvádzajú pred kamerami svoje danosti, o ktorých verejnosť nevie, či prezrádzajú zaujímavé detaily zo svojho súkromia. No aktuálne sa k nim pridal aj moderátor relácie Ondrej Kandráč (39), ktorý pred kamerami prezradil zaujímavú pikošku. Odhalil intímnosti zo spálne! viac »


Adam Ďurica vydal svoj prvý vianočný singel. Naspieval ho s detským zborom

Adam Ďurica vydal svoj

25.11.2017 15:59

BRATISLAVA - Niekoľkonásobný víťaz ankety OTO v kategórii spevák roka Adam Ďurica, ktorý len nedávno uzavrel jesennú časť turné Spolu Tour, si pre svojich fanúšikov pripravil vianočné prekvapenie. Presne mesiac pred najkrajšími sviatkami roka vydáva singel Na Vianoce, v ktorom vystupuje aj Bratislavský detský zbor. viac »


Peter Bič Project vydávajú svoj najintímnejší album. Vypočujte si novinku Dream

Peter Bič Project vydávajú

25.11.2017 10:59

BRATISLAVA - Obľúbená slovenská kapela Peter Bič Project, ktorá iba pred dvoma týždňami predstavila novú slovenskú pieseň Skúšame sa nájsť, vydáva dlho očakávaný album s názvom Dream. Je to doposiaľ najintímnejšie dielo skupiny. Album je plný emotívnych skladieb v angličtine, ale aj v rodnom jazyku. viac »


Všetci sú v šoku: Jej úspech nikto nečakal!

Všetci sú v šoku:
Foto

24.11.2017 18:30

BRATISLAVA - Petra svoj boj na odľahlom markizáckom salaši znášala len ťažko. Musela totiž bojovať nielen s drsnými podmienkami a nedostatkom jedla, ale aj s častým psychickým deptaním a výsmechom zo strany uštipačných statkárov. Aktuálne však česká playmate dokázala, že aj ona má na Farme zaslúžené miesto... Z jej úspešného farmárčenia sú všetci doslova v šoku! viac »


Z markizáčky Kvety Horváthovej nevesta: Áno, povedala mladšiemu kolegovi!

Z markizáčky Kvety Horváthovej
Foto

24.11.2017 18:00

BRATISLAVA – Toto nik nečakal! O prekvapenie sa dnes v Záhorskej Bystrici postarala moderátorka Telerána Kveta Horváthová (40), ktorá sa dnes "vydala". Áno povedala oveľa mladšiemu kolegovi Tomášovi Juríčkovi (31). Pozrite, ako vyzerala vo svadobných šatách! viac »


Maceo Parker v Bratislave: Všetko, čo potrebujete, je funk a láska

Maceo Parker v Bratislave:

24.11.2017 15:59

BRATISLAVA - Pokiaľ ide o energiu a pravoverný funk, americký saxofonista Maceo Parker nezostáva svojim fanúšikom nič dlžný. Počas bratislavského koncertu v Ateliéri Babylon im 74-ročný hudobník, ktorý je žijúcou legendou a definujúcou postavou funku, odovzdal všetko, čo nadobudol počas svojej dlhoročnej kariéry. viac »


Úsmevný brbt v priamom prenose: Ups, jojkárskej moderátorke to nevyšlo!

Úsmevný brbt v priamom
Video

24.11.2017 13:30

BRATISLAVA - Čaro živého vysielania je aj v tom, že keď sa moderátorovi podarí nejaká chybička, už ju nevie vrátiť späť. Svoje by aktuálne o tom vedela rozprávať aj moderátorka jojkárskych Novín o 12-tej Hana Gallová (35). Tej sa totiž včera podaril úsmevný brbt. Ups, pozrite, čo brunetke nevyšlo! viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?