Nedeľa, 1. marec 2015. Meniny má Albín, zajtra Anežka.

Domáci

Tajný milenec Gombitovej prehovoril: Horúce noci so ženáčom!

Marika Gombitová prežila románik so známym českým spevákom.

Marika Gombitová prežila románik so známym českým spevákom.

pred 5 hodinami

BRATISLAVA - Skrývala vzťah! Marika Gombitová (58) si svoje súkromie maximálne stráži. Roky sa o nej verejnosť dozvedala informácie len prostredníctvom iných osôb. Rovnako je to aj v prípade románika so známym českým spevákom. O vzťahu prehovoril samotný Milan Drobný (70). V markizáckej Smotánke dokonca netajil, že ich vášnivé noci mali jednu chybičku ... viac »

Nora Mojsejová zostáva na slobode: Má to však háčik!

Nora Mojsejová sa opäť
Foto

04.12.2014 22:30

KOŠICE - Nora Mojsejová (56) je od pondelka hospitalizovaná. Zrútila sa po tom, čo ju polícia chcela znovu odviesť do väzby. Dnes sa podnikateľka postavila pred súd, ktorý rozhodol, že zostáva na slobode. Aby sa však vyhla uväzneniu, musí splniť určité podmienky. viac »


Hana Hegerová dostala infarkt: Leží vo vážnom stave v nemocnici!

Hana Hegerová

04.12.2014 16:00

PRAHA - Speváčku Hanu Hegerovú previezli do pražskej Všeobecnej fakultnej nemocnice. Podľa nemenovaného zdroja portálu iDNES.cz mala 83-ročná rodáčka z Bratislavy srdcovú príhodu a v súčasnosti je v umelom spánku. viac »


Rozlúčka s Petrom Hapkom (†70): Na pohrebe hudobníkove ženy aj milenky!

Rozlúčka s Petrom Hapkom
Foto

04.12.2014 13:30

PRAHA - Petr Hapka (†70) opustil svoju rodinu, kolegov a fanúšikov minulý týždeň v utorok. Uznávaný hudobný skladateľ, dirigent a spevák skonal na vyčerpanie organizmu po tom, čo niekoľko mesiacov bojoval s Alzheimerovou chorobou. V bazilike svätého Petra a Pavla na pražskom Vyšehrade sa dnes konala posledná rozlúčka. Telo spočívalo v tmavej truhle ... viac »


Milostná zápletka u Bučkovcov: Tento zadaný muž chce mamu Anku... Poznáte ho z telky!

Milostná zápletka u Bučkovcov:
Foto

04.12.2014 11:00

SIHLA - Manželia Bučkovci majú vzťah, v ktorom sa naozaj nenudia. Minulý týždeň sa prevalilo, že s otcom Janom (62) flirtovala Martina Máleková (38) zo šou Slnko, seno, slanina. Teraz vychádza najavo, že aj mama Anka (49) má ctiteľa. Nie je ním nikto iný ako Hriňovčan Štefan (57), známy z relácie Farmár hľadá ženu. Ten pritom od nakrúcania zoznamkovej ... viac »


Markíza si koleduje: Konflikt s Braňom Mojsejom!

Markíza si koleduje: Konflikt

04.12.2014 09:00

BRATISLAVA - Opäť pokúša šťastie! Problémy, ktoré sprevádzali štart markizáckej šou Kredenc, ešte poriadne neutíchli, a už si tvorcovia koledujú o ďalší malér. V pondelkovej časti relácie z dielne Dana Dangla (39) si totiž humoristi vystrelili z Braňa Mojseja (46). Nie je pritom žiadnym tajomstvom, že práve parodovaním známeho Košičana si v minulosti ... viac »


Exmarkizák Ľubomír Karásek opäť na dlažbe: Vyhadzov z televízie!

Exmarkizák Ľubomír Karásek opäť

04.12.2014 06:30

BRATISLAVA - Koniec! Ľubomír Karásek (56) kedysi patril k hviezdam Markízy. No po ťažkej autonehode svoje pôsobenie na obrazovkách ukončil. Vrátil sa na ne v máji tohto roka vďaka novej Televízii Z. Tá však po niekoľkých mesiacoch zmenila majiteľa a prekopáva aj vysielaciu štruktúru. Po novom v nej už spravodajstvo nebude mať miesto. A ako sme zistili, ... viac »


Krásna Verešová a okúzľujúca Sklenaříková terčom „vojny“: Slovenky nedajú Čechom spávať

Krásna Verešová a okúzľujúca

04.12.2014 05:59

BRATISLAVA – Naše susedné krajiny bojujú nielen v športe o lepšie výsledky, ale i to, komu „patria“ niektoré známe tváre. viac »


Mojsejovú opäť zadržala polícia: Zrútila sa, je na psychiatrii!

Mojsejovú opäť zadržala polícia:

04.12.2014 00:01

KOŠICE – Zas jej hrozí basa! Na slobode sa Nora Mojsejová (56) dlho neohriala. Už nejakú dobu sa šírila správa, že podnikateľka sa chystá do USA, a tak začala prokuratúra konať. Keď však vyslaní muži zákona prišli po tmavovlásku do domu jej sestry, psychicky sa zrútila. viac »


Bozkávať a hrýzť: Pozrite si v premiére psychedelickú novinku kapely Le Payaco!

Bozkávať a hrýzť: Pozrite

03.12.2014 18:00

BRATISLAVA - Tohtoročný veľký koncertný návrat obľúbenej skupiny Le Payaco dopadol na výbornú. Vypredané Le Payaco | Para Galaxy Alpha Tour 2014 prinieslo nielen jedenásť vydarených koncertov. Počas turné navyše vznikol i videoklip k novému singlu Bozkávať a hrýzť, ktorý kapela predstavuje už dnes. To je však len prvá z dobrých správ pre fanúšikov. viac »


Ponižujúci trest pre vdovca po Bartošovej: Rychtář sa od hanby prepadá!

Ponižujúci trest pre vdovca
Foto

03.12.2014 12:30

PRAHA - Svojmu trestu neunikol! Josef Rychtář (56) si v týchto dňoch odpykáva trest za to, že napadol soka v láske Zdeňka Macuru (40). Súd totiž rozhodol, že vdovec po Ivete Bartošovej (†48) si musí odpracovať 80 hodín verejnoprospešných prác. No hoci sa proti ponižujúcemu rozsudku zubami nechtami bránil, aj tak mu napokon neunikol. Pepa preto musel ... viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Gold Miner Vegas

Gold Miner Vegas

Pokračovanie zábavnej hry Gold Miner.Mary's Day

Mary's Day

Správne oblečte Mary podľa toho kam ide.