Pondelok, 25. júl 2016. Meniny má Jakub, zajtra Anna, Hana.

Domáci

Markíza angažovala riadnu sexicu: Pozrite na to telo... aj nahé!

Alžbeta Ferencová

Alžbeta Ferencová

Foto
FOTO vnútri! pred 4 hodinami

BRATISLAVA - Nie je žiadna hanblivka! V pondelok večer odštartuje televízia Markíza legendárnu šou Koleso šťastia. Moderátorom zábavného projektu bude spevák Lukáš Adamec (29) a jeho pravou rukou Alžbeta Ferencová (24). Tá sa však už teraz môže pýšiť celkom slušnou fanúšikovskou základňou na sociálnych sieťach. Práve tam sa brunetka rada pochváli svojimi ... viac »

Známa Slovenka ukázala mamu: Z tej podoby padnete na zadok!

Katarína Štumpfová.
Foto

09.05.2016 19:30

BRATISLAVA - Vyzerajú ako sestry! Slovenská tanečnica Katarína Štumpfová (30) dbá o svoj zovňajšok a nezanedbáva ani starostlivosť o svoju dokonalú figúru. Ukážkové telo však nie je len vizitkou tvrdej driny a aktívneho pohybu, ale podľa všetkého za tým treba hľadať aj dobré gény. Nedávno totiž plavovláska zavesila na web fotografiu, na ktorej pózuje ... viac »


Brutálna premena slovenskej moderátorky: Ani vlastná mama ju nespoznala!

Brutálna premena slovenskej moderátorky:
Foto

09.05.2016 18:30

BRATISLAVA - Aj malá zmena dokáže narobiť veľké divy. A v prípade moderátorky módnej televízie Fashion TV Lenky Vacvalovej (26) to platí stopercentne. Známa Slovenka sa totiž v týchto dňoch pochválila na sociálnej sieti Facebook fotkou, na ktorej ju takmer nikto nespoznal. Dokonca ani jej vlastná mama. Za všetko môže zmenený účes - namiesto dlhých ryšavých ... viac »


Strašiak menom rakovina: Habšudová si našla hrčku!

Strašiak menom rakovina: Habšudová
Foto

09.05.2016 09:30

BRATISLAVA - Prehovorila o vážnej chorobe! Je milujúcou matkou troch detí, ambasádorkou známej kampane a v neposlednom rade pomáha bojovať a vyrovnať sa so zákernou diagnózou mnohým ženám chorým na rakovinu. Málokto však vie, že si podobnou strastiplnou cestou prešla aj ona sama. Reč je o známej slovenskej tenistke Karin Habšudovej (42), ktorej v mladosti ... viac »


Haberová prvýkrát o tehotenstve: Svojej láske to oznámila... Na TOTO nikdy nezabudne!

Haberová prvýkrát o tehotenstve:
Foto

09.05.2016 08:00

BANSKÁ BYSTRICA - Takmer pred dvomi týždňami sa na verejnosť dostala informácia, že dcéra Paľa Haberu (54), Zuzana (31), je v požehnanom stave. Prezradila to fotka, ktorú si blondínka zverejnila na Facebooku. A teraz budúca mamička prvýkrát otvorene prehovorila o svojom šťastí. Prezradila prvú reakciu manžela, plastického chirurga Mariána Koperniecha ... viac »


Tajný milenec modelky Škamlovej: Bohatý a vplyvný!

Tajný milenec modelky Škamlovej:

09.05.2016 06:00

BRATISLAVA - Je zadaná! Romana Škamlová (27) naposledy randila s podnikateľom Ľubošom Bukovým (34), s ktorým má aj dcéru. Od rozchodu pôsobila verejne ako nezadaná, nie je to však pravda. Podľa našich informácií si začala s ešte bohatším a vplyvnejším mužom (45). Jeho majetok sa kedysi odhadoval na viac ako päť miliárd korún (cca 166 miliónov eur). viac »


Neuveríte, čomu prepadla moderátorka Zlatica Švajdová Puškárová: Toto ju udržiava v skvelej forme

Krásna Zlatica Švajdová Puškárová

09.05.2016 05:59

BRATISLAVA - Markizáčka Zlatica Švajdová Puškárová sa udržiava v skvelej forme, aj vďaka svojej záľube. Aká to je, a s čím sa jej podarilo nadobro skoncovať? viac »


Koleník prezradil tajomstvo: O tomto nikto nehovorí... Fuj!

Koleník prezradil tajomstvo: O

08.05.2016 22:00

BRATISLAVA - Prezradil to, čo doteraz nikto! Ján Koleník (36) aktuálne hviezdi v jojkárskom seriáli ZOO. Neodmysliteľnou súčasťou projektu sú aj zvieratá, s ktorými sa herec denno-denne pri natáčaní stretáva. No a práve v súvislosti s nimi nám televízny dobrodruh Peter prezradil tajomstvo, o ktorom doposiaľ nikto nehovoril. A je to... Skrátka FUJ! viac »


Hans Zimmer v Bratislave ukázal, že je rockovou hviezdou medzi skladateľmi

Hans Zimmer v Bratislave

08.05.2016 19:59

BRATISLAVA – Vystúpenie Hansa Zimmera v Bratislave bolo hollywoodskym predstavením so všetkým, čo k tomu patrí. Jeden z najznámejších súčasných skladateľov filmovej hudby si na pódium prizval ansámbl talentovaných hudobníkov a tí vydali zo seba všetko. K výpravnej atmosfére prispela aj dokonalá práca so svetlom, celkový dojem však narušila trochu zbytočná ... viac »


Najobľúbenejší redaktor Viktor Vincze: Do telky ísť nechcel, rozhodol sa v krčme!

Viktor Vincze

08.05.2016 15:59

BRATISLAVA – Cenu za najobľúbenejšieho redaktora ankety Telkáč roka 2015 si, vôbec nie prekvapivo, odniesol redaktor TV Markíza Viktor Vincze. Hoci teraz patrí medzi televíznych obľúbencov nielen u ženského publika, ísť do televízie nemal v pláne. viac »


Odvážna frajerka markizáckeho šporťáka: Pozrite, viac vyzlečená ako oblečená!

Odvážna frajerka markizáckeho šporťáka:

08.05.2016 13:00

BRATISLAVA - Odhodila zábrany! Šporťák Peter Varinský (33) kedysi tvoril pár s moderátorkou spravodajstva Mirkou Kalisovou (30). Pred siedmimi rokmi sa však dvojica rozišla a odvtedy si známy Slovák svoje súkromie prísne stráži. Novú priateľku však už párkrát ukázal v spoločnosti. Markizáckej Smotánke sa ju podarilo natočiť aj na prehliadke recyklovanej ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.