Pondelok, 26. január 2015. Meniny má Tamara, zajtra Bohuš.

Domáci

Polnišová hore bez v Hornej Dolnej: V súkromí má vážny problém!

Petra Polnišová sa v seriáli Horná Dolná plánuje opaľovať hore bez.

Petra Polnišová sa v seriáli Horná Dolná plánuje opaľovať hore bez.

Foto
pred 9 hodinami

BRATISLAVA – Fúha! Herečka Petra Polnišová (38) patrí k ženám, ktoré si zo seba dokážu robiť žarty. Presne taká je aj v novom v markizáckom sitcome Horná Dolná, kde hrá starostovu asistentku. Tá sa v dnešnej časti chystá na dovolenku a chce sa tam opaľovať hore bez. Ako sme ale zistili, v skutočnosti by zabávačka kvôli takémuto pikantnému hobby mala vážny problém. viac »

Marika Gombitová zaskočila Karla Gotta: O niečom podobnom sa maestrovi ani nesnívalo!

Marika Gombitová zaskočila Karla
Foto

31.10.2014 09:00

BRATISLAVA - Opäť plná života! Legendárna Marika Gombitová (58) postupne plánuje svoj veľký návrat na hudobnú scénu. Po dlhých rokoch života v ústraní dokonca pred pár dňami prekvapila fanúšikov svojou prvou oficiálnou internetovou stránkou. Zaskočiť sa jej však podarilo aj samotného maestra Karla Gotta (75). Speváčka totiž českého kolegu sama vyhľadala ... viac »


Premena dievčatka na krásnu ženu: Uhádnete, koho dcérou je táto mladá krásavica?

Premena dievčatka na krásnu

31.10.2014 08:59

BRATISLAVA - Pomôžeme vám. Energie a sexepílu má na rozdávanie podobne ako jej krásna mama. Nehovoriac o hudobnom talente, ktorý zdedila po oboch rodičoch. Už viete, kto je táto brunetka? viac »


Dusno v slovenskom šoubiznise: Stačili 3 minúty a...!

Dusno v slovenskom šoubiznise:
Video

31.10.2014 06:00

BRATISLAVA - Rozporuplné reakcie! Dominika Mirgová (22) pred pár dňami vypustila do sveta svoj nový klip ku skladbe Hore. Zdá sa však, že niektorým tváram nášho šoubiznisu jej trojminútový počin príliš nevonia. Napríklad taký Peter Cmorik (34) si zverejnil na sociálnej sieti status, ktorý vyznieva ako výsmech z mladej speváčky. Kritiku na hudobníčkinu ... viac »


Najkrajšia Slovenka išla donaha: Wau, je z nej poriadny kus!

Najkrajšia Slovenka išla donaha:
Foto

31.10.2014 00:00

BRATISLAVA - Sexi ako nikdy predtým! Bývalá víťazka súťaže Miss Slovensko 2009 Barbora Franeková (26) odhodila zábrany. Päť rokov po zisku korunky sa nechala nafotiť v poriadne odvážnych pózach. Kráska sa rozhodne nemá za čo hanbiť. Pozrite si záber, ktorý ju zachytáva hore bez. viac »


Najťažšie sviatky Kataríny Brychtovej: Prečo budú smutno-bôľne?

Najťažšie sviatky Kataríny Brychtovej:

30.10.2014 17:30

BRATISLAVA - Slovenská herečka a moderátorka Katarína Brychtová každý rok počas Dušičiek spomína na blízkych. Tentoraz však budú oveľa ťažšie ako po minulé roky - v januári jej totiž zomrel milovaný otec. viac »


Ďalšie tajomstvo Bartošovej listu na rozlúčku odhalené: Prekvapivý odkaz pre Rychtářa!

Ďalšie tajomstvo Bartošovej listu

30.10.2014 13:30

PRAHA - Šok! Iveta Bartošová (†48) spáchala samovraždu len 7 mesiacov po svadbe s Josefom Rychtářom (56), a to dokonca na jeho narodeniny. Po jej smrti sa na verejnosť dostali viaceré videá, v ktorých sa speváčka sťažovala na bezcitnosť svojho muža. Jej fanúšikovia mu dokonca dávajú celú tragédiu za vinu. O to viac prekvapujú slová, ktoré mu umelkyňa ... viac »


Návrat legendy: Marika Gombitová predstavila svoj nový web aj imidž

Návrat legendy: Marika Gombitová

30.10.2014 13:29

BRATISLAVA - Po dlhých rokoch čakania sa návrat najpopulárnejšej speváčky v histórii slovenskej hudby stáva skutočnosťou. Marika Gombitová už pred dvoma rokmi fanúšikom odkázala, že sa plánuje vrátiť k hudobným aktivitám, no dlho sa nič nedialo. Prvou "lastovičkou" je nová oficiálna stránka, na ktorej plánuje fanúšikov informovať o všetkých novinkách. viac »


Toto sú vážne oni?! Banášová a Modrovský zostarli o 200 rokov!

Toto sú vážne oni?!
Foto

30.10.2014 11:30

BRATISLAVA - Prekvapili! V stredu sa krstil benefičný kalendár Posol o kvapku lepších správ. Do charitatívneho projektu sa zapojilo mnoho známych tvárí slovenského šoubiznisu. Medzi nimi aj Adela Banášová (34) a Peter Modrovský (31). No a práve oni počas večera pútali najviac pozornosti. V spoločnosti sa totiž dvojica objavila v skutočne nezvyčajnom ... viac »


Na markizáckej Farme to vrie: Si nadržaný a už ti z toho j*be!

Na markizáckej Farme to
Foto

30.10.2014 09:00

BRATISLAVA - Skočili si do vlasov! Dlhé týždne ďaleko od akejkoľvek civilizácie sa začali viditeľne podpisovať na atmosfére, ktorá vládne na markizáckej Farme. Medzi statkármi panuje ponorková choroba - aj z najmenších maličkostí vznikajú poriadne ostré hádky. Najnovšie sa do seba pustili Reza Givili (31) a Jana Ivaničová (33). Iráncovi sa totiž zdalo, ... viac »


Zlatica Puškárová a Patrik Švajda vzorom: Ako si udržiavajú toľké roky dokonalý vzťah?

Zlatica Puškárová a Patrik

30.10.2014 08:59

BRATISLAVA - Zlatica Puškárová a Patrik Švajda patria medzi tie páry, ktoré sú spolu už dlhý čas. Aj po štrnástich rokoch sú stále šťastní a týmto úctyhodným číslom sa zaradili medzi najtrvácnejšie dvojice nášho šoubiznisu. viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Creepy Candy Craze

Creepy Candy Craze

Zbierajte sladkosti.