Štvrtok, 19. apríl 2018. Meniny má Jela, zajtra Marcel.

Domáci prominenti

Prvé zábery Šebovej 4 mesiace po pôrode: Fúú, pozrite, ako vyzerá!

Zuzana Šebová

Zuzana Šebová

Foto
pred hodinou

BRATISLAVA – Návrat pred kamery! Obľúbená herečka Zuzana Kubovčíková Šebová (36) sa deň pred Vianocami 2017 stala matkou. Manželovi, hercovi Michalovi Kubovčíkovi (37) porodila syna Rudolfa. Na materskej dovolenke sa však dlho neohriala. A už 4 mesiace po pôrode sa na prekvapenie mnohých vrátila pred kamery. Pozrite sa, ako Šebová vyzerala na prvých ... viac »

Krutá rana pred narodeninami: Jiří Menzel v ohrození života!

Jiří Menzel

23.02.2018 00:10

PRAHA - K okrúhlemu jubileu dostal predčasný "dar", aký by si neželal nikto z nás. Jiří Menzel dnes oslavuje 80. narodeniny, ku ktorým mu však nebolo dožičené to, čo si všetci najviac prajeme. Jeho zdravie je totiž už niekoľko mesiacov značne podlomené a počas celého januára zvádzal ťažký boj o život... viac »


Slovenka s exotickým výzorom: Yasmine si zahrala v Rytmusovom klipe, pripomína púštny kvet

Slovenka s exotickým výzorom:

22.02.2018 21:59

BRATISLAVA - #Je mladá, krásna a nesmierne talentovaná. Výzorom púta pozornosť všade, kde sa objaví. Aj toto boli atribúty, prečo sme sa rozhodli predstaviť vám čokoládovú Yasmine Taty. viac »


Svetový hard rock z Veľkého Krtíša: Vypočujte si debut skupiny Into The Zoid

Svetový hard rock z

22.02.2018 17:59

VEĽKÝ KRTÍŠ - Štvorica hudobníkov vydala po troch rokoch existencie ich formácie Into The Zoid debutový album Soundclown. Už singel Claws naznačoval, že Veľkokrtíšania majú vo veci jasno. Priamočiary hard rock odkazujúci na Deep Purple, Extreme, Alice Copera či Guns N' Roses podávajú s ľahkosťou a nadhľadom. Plusom je aj výborne zvládnutá angličtina. viac »


Smotánka nie je len o Erike Judínyovej: Kto stál za vznikom relácie?

Smotánka nie je len

22.02.2018 15:29

BRATISLAVA - Kto nebol v Smotánke, ako by ani v slovenskom šoubiznise neexistoval. V televízii Markíza sa vysiela už viac než 20 rokov a stále sa teší veľkej popularite. Pozrite sa, ako relácia vlastne vznikla. viac »


Daniela z Twiins vo svadobnom: Z Milenky sa stala prekrásna nevesta a...TOTO je ženích!

Daniela z Twiins vo
Foto

22.02.2018 13:30

BRATISLAVA - Opäť je z nej nevesta! Hoci sa Daniela Nízlová (31) vydávala už pred ôsmimi rokmi a od tej doby stihla absolvovať aj rozvod, do svadobných šiat sa vždy oblečie s veľkým potešením. Väčšinou síce ide o módne prehliadky, no tentokrát k tomu má kráska ešte lepší dôvod. Najnovšie bude totiž hviezdiť ako herečka v markizáckom seriáli! viac »


Prekvapenie! Zbavila sa vydavateľstva: Evita Urbaníková prehovorila o svojom rozhodnutí

Prekvapenie! Zbavila sa vydavateľstva:

22.02.2018 12:00

BRATISLAVA – Po rokoch koniec! Známa spisovateľka Evita Urbaníková (41) zrušila v týchto dňoch svoje vydavateľstvo EvitaPress, z ktorého vzišlo mnoho úspešných kníh. Preto toto jej rozhodnutie mnohých prekvapilo. Zaujímalo nás, prečo tak urobila... viac »


Nový moderátor Superstar je známy: Návrat starej legendy!

Nový moderátor Superstar je
Foto

22.02.2018 10:30

BRATISLAVA - A je to vonku! Len pred niekoľkými týždňami sa na verejnosť dostala informácia, že flek moderátorky novej série Česko-Slovensko hľadá Superstar dostala mladá kráska Jasmina Alagič. Iba tri dni pred štartom veľkolepej šou Markíza prezradila, kto bude počas celej súťaže stáť po jej boku a ujme sa postu jej pracovného partnera... viac »


Kruté bolesti známeho herca (72): 4 operácie za jediný rok a... je KONIEC!

Kruté bolesti známeho herca
Foto

22.02.2018 09:10

PRAHA - Ukončil to! Na legendárneho majora Maisnera už môžeme len spomínať. Pre ťažký zdravotný stav sa totiž známy český herec Ladislav Potměšil (72) rozhodol zavesiť svoju kariéru na klinec a vo svojom remesle ďalej nepokračovať. Kamera, pred ktorou po prvý raz stál už ako 16-ročný chlapec, mu vraj chýbať nebude! viac »


Exkluzívny rozhovor s Dominikou Richterovou: Pravda o mojom rozchode s Jurajom Bačom!

Exkluzívny rozhovor s Dominikou

22.02.2018 05:45

BRATISLAVA - V posledných dňoch sa na verejnosti čoraz častejšie objavujú informácie o rozchode známeho prominentného páru. Juraj Bača (30) a Dominika Richterová (26) si prednedávnom mali dať "zbohom" po 5-ročnom vzťahu. Hoci sa herec na túto tému už vyjadril, jeho odpovede jednoznačné neboli. S otázkou, ako to s nimi v skutočnosti je, sme teda oslovili ... viac »


Takto športujú známe sexi Slovenky: Začiatok roka 2018 zobrali naozaj motivačne!

Krásne Slovenky a ich

22.02.2018 05:44

BRATISLAVA - Známe Slovenské krásky sa udržujú vo forme pomocou rôznych športových aktivít. Okrem klasického fitness centra však zvolili aj zábavnejšie formy pohybu, ktorými vás zaručene inšpirujú a namotivujú. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Khan Wars

Khan Wars

Bojová online hra Khan Wars, v ktorej bojuješ proti hráčom z celého sveta. Zaregistruj sa a zlepšuj svoje mesto i bojovníka.Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.