Pondelok, 24. november 2014. Meniny má Emília, zajtra Katarína.

Domáci

Tajomstvo Dominiky Mirgovej prevalené: Prezradila sa pred celým Slovenskom!

Dominika Mirgová je tehotná. Šťastnú novinu prezradila počas galavečera Noc nádejí.

Dominika Mirgová je tehotná. Šťastnú novinu prezradila počas galavečera Noc nádejí.

Foto
pred 5 hodinami

BRATISLAVA - Bude z nej mamička! Dominika Mirgová (22) prežíva jedno z najšťastnejších období svojho života. Našla muža, ktorého miluje, plánuje s ním svadbu a navyše zaľúbenci už čakajú svoje prvé dieťa. Radostnú novinu sa Slovensko dozvedelo počas galavečera Noc nádejí. V priamom prenose to prezradila moderátorka podujatia Jarmila Lajčáková Hargašová (47). viac »

Hororový let Slovákov na Cyprus: Bolo to hrozné, na palube aj Miro Jaroš!

Hororový let Slovákov na

31.08.2014 06:00

BRATISLAVA - Ako zo zlého filmu! Tak nedávno vyzerala cesta slovenských dovolenkárov na slnečný Cyprus. Atmosféru v lietadle totiž nepríjemne okorenila hysterická cestujúca. Vystrašene kričala, že let je pre ňu horší ako pôrod. Zachvátila ju panika a usedavo sa rozplakala. Dokonca museli zasahovať aj lekári. Ako sme zistili, na palube bol aj slovenský spevák Miro Jaroš (36). viac »


Boháč Kollár radikálne zmenil imidž: Boris, čo si to so sebou urobil?

Boháč Kollár radikálne zmenil
Foto

30.08.2014 21:00

BRATISLAVA - Fúha, to je zmena! Boris Kollár (49) je známy ako milovník žien a podnikateľ. V Amerike, kde sa zdržuje už dlhšiu dobu, však seriózny výzor hodil za hlavu a poriadne sa odviazal. Na sociálnu sieť totiž zavesil fotky, ktoré podrobne dokumentujú jeho nový účes. Multiotecko všetkých šokoval čírom na hlave. viac »


Nakrúcanie v Bratislave: V hororovej komédii sa predstavia Kostelný, Kraus či Pauhofová

Záber z nakrúcania filmu
Foto

30.08.2014 15:59

BRATISLAVA - V piatok 29. augusta sa do bratislavských ulíc presunul česko-slovenský filmový štáb, aby tak pokračoval v nakrúcaní hororovej komédie s pracovným názvom Najhorší zločin vo Wilsonove. Režisérom je Tomáš Mašín. V hlavných úlohách uvidia diváci a diváčky Jiřího Macháčka, Vojtěcha Dyka, Jana Krausa a Táňu Pauhoufovú. viac »


Pikošky o Slunce, seno, erotika: Pozvracaná Keliška, smrť hercov a Růžičkovej konflikt s učiteľkou!

Pikošky o Slunce, seno,

30.08.2014 06:00

HOŠTICE - V uplynulých týždňoch sme vám na topkách priniesli pikošky z filmov Slunce, seno, jahody a Slunce, seno a pár facek. Televízia Markíza včera odvysielala aj tretiu časť úspešnej trilógie Zdeňka Trošku. Čo ste o obľúbenej komédii nevedeli? Prečítajte si 11 zaujímavostí z natáčania. viac »


Speváčka Lucia Šoralová je dvojnásobnou mamou: Toto je jej syn Ondrej!

Lucia Šoralová sa stala

29.08.2014 22:00

BRATISLAVA - Slovenská speváčka Lucia Šoralová sa stala dvojnásobnou matkou. Prostredníctvom sociálnej siete Facebook o tom informovali jej spolupracovníci. viac »


Najšokujúcejšie momenty markizáckej Farmy: Sex, bitky, nahota aj pokus o znásilnenie!

Najšokujúcejšie momenty markizáckej Farmy:

29.08.2014 21:00

BRATISLAVA - Už vo štvrtok začína Markíza vysielať novú Farmu. Televízia tentoraz avizovala, že škandálne a obscénne správanie na statku nebude mať miesto. Súťažiaci sú však len ľudia a už v minulosti sa veľakrát vymkli spod kontroly. Pozrite si momenty z predchádzajúcich sérií, pri ktorých zostáva rozum stáť. viac »


Pani učiteľka zo Slunce, seno: Lucie Bílá sa priživila na jej smrti, útočí sestra!

Jiřina Jirásková a Lucie

29.08.2014 13:00

BRATISLAVA - Smútok a zlosť! Presne tieto pocity cíti aj rok a pol po smrti herečky Jiřiny Jiráskovej (81) jej nevlastná sestra Petra Jandová (68). Príbuzná umelkyne nedokáže odpustiť speváčke Lucii Bílej (48) jej prístup k známej Češke. Porotkyňa talentovej súťaže sa s ňou totiž krátko pred smrťou fotila a snímky následne zverejňovala na svojej fanúšikovskej ... viac »


Finále Schwarzkopf Elite Model Look 2014 pre Českú a Slovenskú republiku je za dverami

Finále Schwarzkopf Elite Model

28.08.2014 19:39

Španielska sála Pražského hradu bude v utorok 2. septembra od 20:30 hod. hostiť 24 finalistiek a finalistov prestížnej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2014 pre Českú a Slovenskú republiku. Súťaž Elite Model Look je najväčšou modelingovou súťažou na svete, do ktorej sa každým rokom prihlási vyše 450.000 záujemcov z takmer 60 krajín. viac »


Rychtářa vyhodili z vily Ivety Bartošovej: Vrátil sa tam a čakal ho šok!

Rychtářa vyhodili z vily

28.08.2014 09:00

PRAHA - Musel odísť! Josef Rychtář (56) chcel zostať v dome po Ivete Bartošovej (†48) až do uzavretia dedičského konania. No zdá sa, že interpretkin syn Artur (17) a jeho otec Ladislav Štaidl (69) už s ním a s vyčíňaním jeho poskokov stratili trpezlivosť. Požiadali ho totiž, aby sa z vily odsťahoval. Ochrankár tak síce urobil, neskôr sa však do Uhříněvsi ... viac »


Mojsejovej nočná mora skutočnosťou: Prišla už aj o poslednú radosť!

Mojsejovej nočná mora skutočnosťou:
Foto

28.08.2014 06:00

KOŠICE - Definitívny koniec! O pár dní to bude rok, čo Nora Mojsejová (55) skončila za mrežami. Podnikateľka za ten čas už prišla o dva domy a po prepustení z väzenia bude návrat do reálneho života veľmi ťažký. V centre pozornosti bol ale okrem nehnuteľností aj košický butik s jej módnou značkou. Ten nejaký čas fungoval aj bez najznámejšej obyvateľky ... viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Free Style BMX

Free Style BMX

Jazdite na BMX, a robte rôzne triky.Chubby Hamster

Chubby Hamster

Pomôžte škrečkovi utiecť od krutého dievčaťa.