Sobota, 23. máj 2015. Meniny má Želmíra, zajtra Ela.

Domáci

Milionársky život krásnej Slovenky: Užíva si luxus, pýši sa sexi telom!

Denisa Mendrejová si užíva život ako z rozprávky.

Denisa Mendrejová si užíva život ako z rozprávky.

Foto
pred 3 hodinami

BRATISLAVA – Má život ako z rozprávky! Bývalá kráľovná krásy Denisa Mendrejová (28) si užíva bohatstvo po boku známeho podnikateľa Slavomíra Hatinu ml. (40). Drahé dovolenky, luxusné auto, oblečenie či šperky jej môže závidieť nejedna rovesníčka. Blondínka, ktorá dedičovi miliónového impéria porodila dcérku Grétku, sa chváli nielen prepychom v akom ... viac »

Takáto premena v Nákupných maniačkach ešte nebola: Naozaj je to tá istá žena?!

Nákupné maniačky

05.03.2015 14:00

BRATISLAVA – Na nepoznanie! Vo včerajšej časti jojkárskej šou Nákupné maniačky sa predstavila vedúca pokladne Lucia (25). Tá už predtým mnohých divákov i stylistu Mariána Kočišíka (32) nepríjemne šokovala svojím nelichotivým mejkapom. Oči orámované čiernymi kruhmi všetci poriadne skritizovali. Napriek tomu v deň, kedy si vyberala outfit práve ona, pri ... viac »


Pocisková v poli porazených, nováčikovia útočia: Takýto scenár si Nela nepredstavovala!

Nela Pocisková

05.03.2015 11:30

BRATISLAVA - Nečakané! Nela Pocisková (24) napriek svojmu mladému veku už nejaký ten čas patrí medzi slovenské herecké hviezdy. Niet teda divu, že patrí medzi nominovaných v ankete Telkáč roka 2014. Zatiaľ sa jej tam však akosi nedarí, nepodarilo sa jej prepracovať ani do prvej štvorky v rámci svojej kategórie. viac »


Šok z Jojky: Náhly koniec Paneláku... Po 7 rokoch ho zrušili!

Šok z Jojky: Náhly

05.03.2015 09:00

BRATISLAVA - Veľké prekvapenie! Televízia Joj začiatkom tohto roka oslavovala siedme výročie Paneláku a krátko na to odštartovala 15. sériu tohto projektu. No tá je už posledná, ktorá sa na obrazovky dostane. Na Kolibe sa totiž svoj najúspešnejší projekt zrazu rozhodli zrušiť. viac »


Zdrvujúce rozhodnutie pre Patríciu Vittekovú: Po dnešku je všetko inak!

Zdrvujúce rozhodnutie pre Patríciu

05.03.2015 06:00

BRATISLAVA - Končí! V novembri 2013 sa Patrícia Vitteková (35) stala majiteľkou slovenskej verzie časopisu OK! Okrem postu vlastníčky v ňom zastávala aj funkciu riaditeľky a šéfredaktorky. No ako sa nám podarilo zistiť, po roku a štvrť je už všetko úplne inak. Od dnešného dňa sa tmavovláska svojich pozícií v časopise vzdáva. Dohnali ju k tomu turbulentné ... viac »


Známe Slovenky v civile prekvapili vzhľadom: Kvôli práci z nich mejkap robí iné ženy!

Diana Mórová je v

05.03.2015 05:59

BRATISLAVA - Chcete vedieť, ako vyzerajú slovenské herečky a moderátorky bez nánosov líčidiel a mejkapu? V súkromí vyzerajú celkom inak ako ich poznáme. viac »


Exfarmárka Komorová po troch rokoch: Zo zvodnej tmavovlásky nafúknutá kačica!

Exfarmárka Komorová po troch
Foto

05.03.2015 00:00

BRATISLAVA - Čo sa jej to stalo?! Nikola Komorová (23) sa do povedomia verejnosti dostala vďaka účinkovaniu v markizáckej reality šou Farma. Tam pútala pozornosť ani nie tak pracovnými zručnosťami, ako predovšetkým svojimi silikónovými prsiami. No dnes už vylepšené vnady nie sú to jediné, vďaka čomu tmavovláska priťahuje pohľady druhých. Najnovšie sa ... viac »


Pop, aký na Slovensku chýbal: Mladý umelec prekvapil silnou piesňou aj klipom

Pop, aký na Slovensku

04.03.2015 15:59

BRATISLAVA – Meno Samuel Hošek asi väčšine z vás nič nehovorí, ale určite o ňom nepočujete poslednýkrát. Hneď svojím debutovým singlom totiž ukazuje obrovský talent a potenciál. A to nielen v hudbe, ale aj v jej vizuálnom stvárnení. V kreatívnom videoklipe so snovou atmosférou si zahrala aj hviezda seriálu Chlapi neplačú Dominika Kavaschová. viac »


Rozvod jojkárskeho moderátora zažehnaný: Aha, ako schudol!

Rozvod jojkárskeho moderátora zažehnaný:
Foto

04.03.2015 13:30

PRAHA - Darí sa mu! Jakub Prachař (31), moderátor Česko Slovensko má talent, sa naposledy zviditeľnil vďaka údajnej nevere manželky Agáty Hanychovej (29). V týchto chvíľach sa však zdá, že hrozba rozvodu je zažehnaná. Známemu blondiakovi sa navyše podarilo získať hlavnú úlohu v pripravovanom českom filme. Kvôli novej postave musel aj schudnúť. Má dole ... viac »


Najťažšie priznanie Andrey Pálffy Belányovej: Prvýkrát otvorene o chorej dcérke!

Najťažšie priznanie Andrey Pálffy

04.03.2015 11:00

BRATISLAVA – Verila, že jej dieťa sa uzdraví! Moderátorka Andrea Pálffy Belányiová (39) si pred ôsmimi rokmi prešla naozaj náročným obdobím. S vtedajším manželom, hokejistom Žigmundom Pálffym (42), sa tešili na svoje prvé bábätko, no to sa narodilo predčasne s ťažkými dýchacími problémami. Brunetka si potom dlhé roky svoje súkromie strážila a o dcérke ... viac »


Petra Nagya nakopol úspech výročných koncertov. Vyráža na veľké turné!

Petra Nagya nakopol úspech

04.03.2015 10:59

BRATISLAVA – Vypredané minuloročné koncerty v Prahe, Košiciach a Bratislave boli pre Petra Nagya jasným znamením, že o jeho hity je stále veľký záujem. Pod rovnakým názvom The Best of 30 rokov sa tak v máji a v júni uskutoční ďalšie turné, tentokrát až s jedenástimi zastávkami po celom Slovensku. viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Penguin Massacre

Penguin Massacre

Zostreľujte tučniakov.Go Virus

Go Virus

Zafarbite celú plochu.