Sobota, 1. október 2016. Meniny má Arnold, zajtra Levoslav.

Domáci

Herec Jackuliak z Búrlivého vína: Som presvedčený, že svet mieri do záhuby!

Ján Jackuliak

Ján Jackuliak

pred 35 minútami

BRATISLAVA - Slovenský herec Ján Jackuliak sa domnieva, že sa dnešný svet nekompromisne ženie do ekonomickej katastrofy a pokiaľ ľudia nezačnú byť uvedomelejší, tak na to doplatia. „Ja tomu hovorím efekt vulkánu, to je moje osobné pomenovanie vecí a spočíva to v tom, že keď sa niečo hromadí a nikto si to nevšíma, tak to jedného dňa príde a buchne to ... viac »

Markizácky farmár doplatil na šialenstvo okolo Pokémonov: Neuveríte, čo sa stalo!

Markizácky farmár doplatil na
Foto

19.07.2016 09:30

BRATISLAVA - To vážne?! Nová aplikácia pre smartfóny, prostredníctvom ktorej môžete „chytať“ Pokémonov, vyvolala vo svete doslova masové šialenstvo. Vlna lovcov japonských postavičiek dorazila už aj k nám. A na vlastnej koži ju mal možnosť okúsiť markizácky farmár Reza Givili (32). Neuveríte, čo sa mu stalo! viac »


Krásna Adriana Kmotríková prezradila, čo ju v živote drží nad vodou: Toto je odkaz pre iné ženy

Jojkárska moderátorka Adriana Kmotríková

19.07.2016 09:29

BRATISLAVA - Čo moderátorka Adriana Kmotríková robí a vníma teraz inak? viac »


Kucherenko vyzerá už ako... Preboha, Silvia, začni jesť!

Kucherenko vyzerá už ako...
Foto

19.07.2016 00:00

BRATISLAVA - Fúha, to už je príliš! Modelka Silvia Kucherenko (33) je okrem megaveľkých pier a vylepšených pŕs známa aj svojou ultra štíhlou postavičkou. Pravidelne sa ňou pýši na sociálnej sieti Instagram, kde pridáva množstvo fotiek len v plavkách. No hoci ideálom ženskej krásy sú pre mnohých chudé krivky, to, čím sa pýši blondínka, je už... No skrátka, ... viac »


Mini plavky a sexi póza... Tak takto Tlučkovú rozhodne nepoznáte!

Mini plavky a sexi
Foto

18.07.2016 18:00

BRATISLAVA - To je ale kočka! Horúce letné počasie ľudí doslova láka zhadzovať zo seba prebytočné kusy oblečenia. Odhalené postavičky v plavkách preto k tomuto ročnému obdobiu neodmysliteľne patria. Pohrabali sme sa v našom archíve a našli sme fotku z čias minulých, na ktorej je herečka Zuzana Tlučková (54) len v sexi bikinách. Pozrite na tie mini plavky ... viac »


Nič sa nemení: Letný hit, ktorý dokonale vystihuje šedú realitu Slovenska

Nič sa nemení: Letný

18.07.2016 16:59

BRATISLAVA - Letné skladby sú väčšinou plné bezstarostnej pozitívnej nálady. Pri aktuálnom singli skupiny Hviezda to však platí len pre hudbu, ktorá je v kontraste s väčšinou jej tvorby až nečakane "funky". V texte sa ale žiadne prikrášľovanie reality nekoná, jeho výpovedná hodnota je omnoho vyššia než pri bežných hitoch pre najhorúcejšie mesiace roka. viac »


Balúchová po prevalení aféry na verejnosti: Aha, už rastie!

Narodeninová párty Casina
Foto

18.07.2016 13:30

BRATISLAVA - Barbora Balúchová (28) je tehotná a čoskoro sa bude chystať na materské povinnosti. Zatiaľ však stále spieva a vystupuje. V závere minulého týždňa ju mohli vidieť aj návštevníci jedného z bratislavských podnikov. A vidno, že jej bruško pomaličky rastie. viac »


Trapas v českej televízii: Ty vole, toto ste ešte nevideli!

Trapas v českej televízii:
Foto

18.07.2016 11:30

PRAHA - Čakalo ich šokujúce prekvapenie! V piatok večer si diváci českej televízie Nova vychutnali poriadne zábavné momenty. Počas sledovania filmu sa im totiž naskytol pohľad na niečo, čo sa na televíznych obrazovkách skutočne len tak nevidí. viac »


Banášovej nočná mora: Prežila si to pred celým národom!

Banášovej nočná mora: Prežila
Foto

18.07.2016 09:30

LIPTOV - Nevedela, do čoho ide! Adela Banášová (35) sa stala ďalšou známou osobnosťou, ktorá súhlasila s Adrenalínovou výzvou Jána Tribulu (40). Ten si však pre ňu pripravil poriadne zákerné zadanie. Moderátorka má totiž panický strach z hmyzu a jej úloha spočívala v celodennom pobyte pri včelách. Výsledok si mohli diváci pozrieť v nedeľných Televíznych novinách. viac »


Známe Slovenky a Češky ukázali pravú tvár: Ako im to pristane najviac? S make-upom alebo bez?

S make-upom alebo bez?

18.07.2016 07:59

BRATISLAVA - Osmička týchto krásnych žien je dôkazom toho, že v prirodzenosti je sila. A i keď im to bezpochyby svedčí aj s prepracovaným líčením, bez neho sú rovnako pôvabné, možno aj o niečo viac... viac »


Kormúthová 2 roky po vyhadzove: Opäť na obraze... Toto teraz moderuje!

Kristína Kormúthová

18.07.2016 06:00

BRATISLAVA – Návrat! Nenájde sa tu hádam nik, kto by si nepamätal škandalózny vyhadzov moderátorky Kristíny Komúthovej (30) spred dvoch rokov z RTVS. Dôvodom vtedy bolo, že kráska v rozčúlení napísala na Facebook status s rasistickým podtónom a za ten dostala okamžitú výpoveď z televízie. Odvtedy sa ako moderátorka na obraze neukázala, až doteraz. ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.Farmerama

Farmerama

Vybuduj prosperujúcu farmu, staraj sa o úrodu, zvieratká i zamestnancov.