Utorok, 2. september 2014. Meniny má Linda, zajtra Belo.

Domáci

Prekvapivá zmena v súťaži Miss Slovensko: Nečakaný koniec!

Magdaléna Šebestová dnes oznámila odchod zo súťaže Miss Slovensko.

Magdaléna Šebestová dnes oznámila odchod zo súťaže Miss Slovensko.

Video
pred 51 minútami

BRATISLAVA - Výmena na najvyššom poste! Magdaléna Šebestová (31) sa stala riaditeľkou súťaže Miss Slovensko pred tromi rokmi a aktuálne už toto miesto opúšťa. Dôvody tejto zmeny sú súkromné a súvisia s jej priateľom, futbalistom Jánom Ďuricom (32). Tmavovláska sa rozhodla odsťahovať za ním do Moskvy. Najkrajšie Slovenky bude odteraz hľadať mladučká Karolína Chomisteková (20). viac »

Exmoderátorka Kormúthová už má nový flek: Ponuka, ktorá sa nedala odmietnuť!

Exmoderátorka Kormúthová už má

09.06.2014 14:00

NITRA - Dlho bez roboty nezostala! Kristína Kormúthová (28) musela v máji opustiť rady verejnoprávnej televízie kvôli statusu s rasistickým podtónom. Moderátorka bola týmto rozhodnutím zničená, no smútiť už nemusí. Hoci prišla o milovanú prácu pred kamerami, pomerne rýchlo dostala šancu. Tá sa naskytla v športovom odvetví, ktoré jej je z Mlynskej doliny blízke. viac »


Kollár dal potetovať syna (2): Čo je horší ako Rytmus?!

Kollár dal potetovať syna
Foto

09.06.2014 11:00

MIAMI – To myslí vážne?! Túto otázku si zrejme pred pár dňami povedal nejeden z facebookových priateľov Borisa Kollára (48). Boháč totiž na sociálnej sieti zverejnil fotografie z návštevy tetovacieho salónu, počas ktorej dal pokresliť svojho syna Artura (2). Podľa vlastných slov sa inšpiroval raperom Rytmusom (37), no našťastie nie úplne vo všetkom. viac »


Lavagance našli svoju Princeznú: Pozrite si svieži klip v exkluzívnej premiére!

Lavagance našli svoju Princeznú:

09.06.2014 10:59

BRATISLAVA - Skupina Lavagance si vlani nastavila pomyselnú latku hudobnej i klipovej kvality poriadne vysoko. Postaral sa o to jej hit Gabriel, ktorý fanúšikom učaroval svojou magickou atmosférou a nezabudnuteľnou zimomriavkovou scénou s hojdačkou nad Dunajom. Dnes kapela prichádza s horúcou novinkou Princess of the Light. viac »


Výstredné okuliare, biely chrup: Takto vyzerá mamina Zdenky Prednej!

Výstredné okuliare, biely chrup:
Foto

09.06.2014 09:00

BRATISLAVA – A je to jasné! Zdenka Predná (30) je charakteristická šibalským úsmevom a veľkou charizmou. Ak si niekto kládol otázku, po kom to zdedila, dostal v týchto dňoch odpoveď. Speváčka sa totiž na sociálnej sieti pochválila fotografiou svojej sympatickej maminy. viac »


Drsný odkaz pre Ďurianovú: Po 13 rokoch v brandži si musí vypočuť slová, ktoré bolia!

Drsný odkaz pre Ďurianovú:

09.06.2014 06:00

BRATISLAVA – Nikto ju nechce! Bývalá markizáčka Marianna Ďurianová (37) zatúžila začiatkom roka po zmene. S vidinou lepšieho angažmán v konkurenčnej Jojke preto dala po trinástich rokoch výpoveď v Záhorskej Bystrici. Ako sa však ukázalo, prerátala sa. Na Kolibe totiž pre ostrieľanú moderátorku vhodný flek nenašli. A podľa našich informácií už hľadanie ... viac »


Najkrajšie partnerky slovenských futbalistov: Pozrite si, aké krásky stoja po ich boku!

Slovenky patria medzi prirodzene

09.06.2014 05:59

BRATISLAVA – Leto sa bude niesť v znamení futbalu a krásnych žien a tak sme sa pozreli na našich slovenských futbalistov a vybrali sme tie najkrajšie páry, ktorým to spolu naozaj pristane, veď posúďte sami. viac »


Zabudnutý markizácky superstarista desí: Je z neho žena!

Zabudnutý markizácky superstarista desí:
Foto

09.06.2014 00:00

BRATISLAVA – Čo to so sebou spravil?! Marcel Berky (24) pričuchol k slovenskému šoubiznisu pred viac ako siedmimi rokmi, keď skúšal šťastie v tretej sérii speváckej šou Slovensko hľadá SuperStar. Odvtedy sa usiloval preraziť na hudobnej scéne už viackrát, no neúspešne. To jediné, čím momentálne púta pozornosť, je jeho kontroverzné správanie a šokujúci imidž. viac »


Pamätáte si Honzíka Novotného? Predstavujeme ženu jeho života!

Pamätáte si Honzíka Novotného?
Foto

08.06.2014 19:00

MNÍCHOV - Stále sa neoženil! Jan Novotný (35) v markizáckej šou Nevesta pre milionára síce ženu svojho života nenašiel, no svoje srdce aj tak venoval Slovenke. A to atraktívnej Žilinčanke Monike (27), s ktorou si založili rodinu. Páriku sa pred rokom narodila dcéra Elizabeth (1). Pozrite si, ako vyzerá to najväčšie zlatíčko bývalého napomádovaného seladona. ... viac »


Najštýlovejšia žena na pláži: Manželka Martina Škrteľa je sexi za každých okolností!

Známy futbalista Martin Škrteľ

08.06.2014 15:59

BRATISLAVA – Známy slovenský futbalista Martin Škrteľ má po svojom boku už niekoľko rokov, dnes už manželku Barboru Škrteľovú. Brunetka, napriek tomu, že je už mamina vyzerá nesmierne štýlovo, za čo vďačí aj postavičke, o ktorú sa stará! viac »


Telá tuningových sexíc sa poriadne zapotili: Pozrite na tie RICI a CICI!

Telá tuningových sexíc sa
Foto

08.06.2014 13:00

BRATISLAVA - Wow, to sú ale ženy! Tieto slová zrejme napadli nejednému návštevníkovi posilňovne Fit Up, keď zbadal finalistky súťaže Miss Carat Tuning 2014. Sexi dievčatá tam totiž v týchto dňoch mučia svoje telá a poctivo sa pripravujú na finálový večer, ktorý sa bude konať predposledný júnový víkend v Piešťanoch. Krásky predviedli vo fitnesscentre ... viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Biogems

Biogems

Porazíte oponenta svojou logikou?Balantris

Balantris

Tetris spojený s balansovaním.