Utorok, 24. október 2017. Meniny má Kvetoslava, zajtra Aurel.

Domáci

Medzinárodný úspech, aký sa len tak nevidí: Náš Ďurovčík valcuje zahraničné médiá... môže za to TOTO!

Ján Ďurovčík

Ján Ďurovčík

Video
pred 50 minútami

BRATISLAVA - Predstavenie svetových rozmerov! Tak možno bez debaty označiť fenomenálnu baletnú inscenáciu Carmen, ktorá zožala obrovský úspech rovno v troch národných zahraničných divadlách. Vášnivá tanečná dráma pod taktovkou Jána Ďurovčíka (46) vyvolala nadšenie nielen medzi divákmi, no najnovšie sa o nej dokonca hovorí aj v tých najprestížnejších ... viac »

Bičan dal Let’s Dance košom: Neuveríte, čo chce robiť!

Bičan dal Let’s Dance
Foto

30.08.2017 06:00

BRATISLAVA - To naozaj?! Po tom, čo Andreja Bičana (42) angažovala Markíza do prvej aj druhej série Tvoja tvár znie povedome, dostal populárny moderátor ďalšiu lukratívnu ponuku – účasť medzi celebritnými tanečníkmi v Let's Dance. A hoci si mohol aj pekne finančne polepšiť, túto možnosť okamžite zamietol... Zelenú však dal podľa všetkého celkom inému projektu. viac »


Známy herec šokoval verejnosť: Začal sa vyzliekať priamo počas vernisáže!

Robo Roth
FotoVideo

30.08.2017 00:00

BRATISLAVA - Fanúšikovia abstraktného umenia zostali ako obarení. Keď sa pred pár dňami rozhodli pozrieť v Univerzitnej knižnici krásne obrazy od Anabely Žigovej, ktoré umelkyňa vytvorila zo zlata, zrejme ani netušili, čo bude onedlho nasledovať. Na výstave sa totiž objavil aj herec a moderátor Robo Roth (44), ktorý sa pár minút po začatí povyzliekal. viac »


Nečakané problémy pre Lakatošovú: S týmto v Let's Dance nerátala!

Nečakané problémy pre Lakatošovú:
Video

29.08.2017 22:00

BRATISLAVA – Toto ju potrápilo! Silvia Lakatošová (43) je riaditeľkou Miss Universe SR a napriek tomu, že je mamou dvoch detí a má po 40-tke, postavu jej mnohé mladšie ženy môžu závidieť. Svoje dokonalé krivky i tanečné umenie čoskoro predvedie aj v markizáckej šou Let's Dance. Ako sme sa však dozvedeli, nečakala, že to bude také náročné. A napriek ... viac »


Obrovský šok pre Slovensko: Zomrel legendárny Majster N!

Obrovský šok pre Slovensko:
Video

29.08.2017 21:00

BRATISLAVA - Slovenské deti a dospelí, ktorí vyrastali na programoch Majstra N, sú v smútku! Legendárny detský zabávač Jozef Nodžák (†71) totiž nečakane zomrel. viac »


Pocta pre slovenskú hudobnú legendu: Spevník Deža Ursinyho (†47) pokrstia v Bystrici

Dežo Ursiny

29.08.2017 18:00

BANSKÁ BYSTRICA - Pripravovaný spevník zosnulého slovenského hudobníka Deža Ursinyho pokrstia jeho tvorcovia 7. októbra v Banskej Bystrici. V kultúrnom priestore Záhrada zaznie počas podujatia s názvom Dežo Ursiny: Príbeh 70 aj prierez muzikantovej tvorby v podaní kapely Definitívum. V nej pôsobí okrem zostavovateľov spevníka aj Ursinyho niekdajší spoluhráč Marcel Daniš. viac »


VIDEO Na Majstra N sa nedá zabudnúť: Zaspomínajte si na jeho legendárne hlášky!

VIDEO Na Majstra N

29.08.2017 17:59

BRATISLAVA - V sobotu 26. augusta zomrel vo veku 71 rokov detský zabávač Jozef Nodžák, známy ako Majster N. Podľa dostupných informácií prehral po dlhých dvoch rokoch boj so zákernou chorobou. Posledné mesiace života prežil na rodnej Orave, kam sa vrátil z Bratislavy. viac »


Módne (s)hity z Markizáckej párty: Nudná Evelyn, prečačkaná Lakatošová a dokonalá Vavrinčíková!

Módne (s)hity z Markizáckej

29.08.2017 13:00

BRATISLAVA – Niektorým to vyšlo, iným nie! Pred pár dňami sa v centre Bratislavy konala markizácka media párty, na ktorej sa objavilo množstvo televíznych tvári, ako aj známych hercov či spevákov. Stylistka Andrea Ziegler sa pozrela odborným okom na ich oblečenie, ktoré zvolili na tento večer. A takto ich zhodnotila, čítajte! viac »


Verili by ste, že tieto známe Slovenky oslávili tento rok 40-tku? Pozrite, ako odlišne a hlavne mlado vyzerajú

Pozrite, ktoré Slovenky oslávili

29.08.2017 05:59

BRATISLAVA - Hoci sa niektoré ženy vyhýbajú starnutiu, tieto Slovenky sú dôkazom toho, že vek je len číslo. Nemajú vrásky, majú krásne postavy a hlavne sa o seba starajú. viac »


Veľké finále Uprisingu: Úžasní The Wailers vzkriesili legendu Boba Marleyho

Veľké finále Uprisingu: Úžasní

28.08.2017 19:59

Uprising 2017 bol naozaj veľkolepou oslavou 10. narodenín festivalu, ktorý sa stal pre milovníkov reggae z celej Strednej Európy tým najlepším možným záverom letnej sezóny. Potvrdil to aj jubilejný ročník, ktorý možno po sobotnom vyvrcholení na čele s The Wailers a Irie Révoltés hodnotiť ako mimoriadne vydarený. viac »


Hospodár Martin v spoločnosti s neznámou kráskou (28): Tak toto snáď ani nemôže byť pravda!

Hospodár Martin v spoločnosti
FotoVideo

28.08.2017 19:00

BRATISLAVA - Rovnako ako bez Kvety Horváthovej (40), ani bez Martina Bagára (48) si diváci markizácku Farmu už nevedia ani predstaviť. V úlohe hospodára sa totiž objavil už v siedmich sériách. Fanúšikovia ho poznajú z televíznych obrazoviek, no málokto vie, ako žije v súkromí. Nám sa ho pred pár dňami podarilo stretnúť v spoločnosti po boku neznámej ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?