Piatok, 27. november 2015. Meniny má Milan, zajtra Henrieta.

Domáci

Šimkovičovej flek v novej telke: To vážne?! Martina, neblázni!

Martina Šimkovičová

Martina Šimkovičová

pred hodinou

BRATISLAVA - Chce sa vrátiť na obraz! Televízia Markíza v októbri ukončila spoluprácu s Martinou Šimkovičovou (44). Blondínka je v tomto čase síce na rodičovskej dovolenke s dcérkou Sofiou (23 mes.), no aktívne si hľadá nové uplatnenie. Aktuálne rokuje s úplne novou IN TV, kde bude dodávať spravodajstvo Norbert Lichtner, odídenec z rádia Slobodný vysielač. ... viac »

Mórová odišla z poroty Talentu, moderátori si vystrelili z markizáka Švajdu!

Mórová odišla z poroty
Foto

17.09.2015 00:00

BRATISLAVA – Opustila porotu! Diana Mórová (45) sa najnovšie objavuje ako štvrtá porotkyňa v obľúbenej šou Česko Slovensko má Talent. V stredu ju však diváci v tomto programe nevideli počas celého vysielania. Známa herečka totiž v čase nakrúcania odišla odohrať divadelné predstavenie. Pri komentovaní jej neprítomnosti si moderátori Milan Zimnýkoval ... viac »


Hnusné vulgarizmy a zlomený nos: V najnovšej Farme to začína poriadne vrieť

Mišo Pavlík na súpera
Foto

16.09.2015 17:59

BRATISLAVA - Najnovšia Farma začala len prednedávnom, no súťažiaci už stihli prejaviť svoje komplikované povahy. Napriek tomu, že je násilie v populárnej šou TV Markíza zakázané, nechýbalo veľa a takmer prehovorili päste. viac »


Obľúbená herečka Monika Hilmerová stíha všetko: Nazreli sme do jej rodinného albumu, čo všetko prezradila?

So svojím manželom Jarom

16.09.2015 16:59

BRATISLAVA – Jedna z našich najúspešnejších herečiek stíha naozaj všetko. Plne ju zamestnáva práca aj rodina. No cez leto si stihla aj odpočinúť. Čo ešte prezradila? viac »


Maroš Kramár otvorene: Česi to majú lepšie!

Maroš Kramár

16.09.2015 15:30

BRATISLAVA – Slovenský herec Maroš Kramár tvrdí, že na Slovensku sa ku kultúre správame macošsky. Naše kulturáky zanikajú a tie, ktoré ešte existujú, sú špinavé a bez osvetlenia. Naopak Česi majú v každom meste divadlo, ktoré je krásne zrekonštruované. viac »


Sám alebo s Lasicom a Satinským, Jaro Filip zanechal pamätné diela

Sám alebo s Lasicom

16.09.2015 15:29

BRATISLAVA – V júli ubehlo 15 rokov, odkedy nečakane opustil svet jeden z najvýraznejších umelcov novodobej slovenskej histórie. Fanúšikovia si ho budú môcť už čoskoro pripomenúť vďaka spoločnému turné Richarda Müllera a Andreja Šebana. My sme sa, v nadväznosti na seriál o albumoch Deža Ursinyho, rozhodli ešte pred samotným turné pripomenúť a priblížiť jeho tvorbu. viac »


Strašné zAVÍjanie v Talente: Porota trpela, moderátori z neho mali srandu!

Strašné zAVÍjanie v Talente:

16.09.2015 13:30

BRATISLAVA - Sebavedomie lepšie ako hlas! Na kastingy šou Česko Slovensko má talent zavítal aj Miroslav Michalica. Podľa vlastných slov nemá so spevom vo výškach žiadne problémy, a tak si rovno trúfol na Tublatanku a ich pieseň Dnes. Porota však pri jeho výkone doslova trpela, Jakub Prachař by sa najradšej utopil v pohári vody. Moderátori Junior a Marcel ... viac »


Smrť krásnej missky Katky (†28): Nedožila sa ani 1. výročia svadby!

Smrť krásnej missky Katky

16.09.2015 11:30

PLZEŇ - Žiaľ a obrovský smútok! Presne toto aktuálne prežíva rodina mladej Češky Kateřiny Weisnerovej (†28), ale aj všetci milovníci aerobiku. Krásna držiteľka titulu Miss aerobik z roku 2006 totiž začiatkom septembra podľahla zákernému typu rakoviny. S manželom Petrom Kučerom (30) nestihla osláviť ani prvé výročie svadby. viac »


Pocisková sa predviedla v plavkách: Z jej brucha všetci odpadávajú!

Pocisková sa predviedla v
Foto

16.09.2015 09:00

BRATISLAVA - Wau! Nela Pocisková (24) patrí skôr k hanblivejším herečkám. Dokonca vraj dlho uvažovala nad tým, či má vôbec na sociálnu sieť zavesiť svoju fotku v plavkách. Nakoniec tak urobila a bol to dobrý ťah. Všetci boli totiž hotoví z jej vypracovaného brucha. viac »


Sexuálny škandál Sloveniek v Egypte: Súd už rozhodol o ich osude!

Sexuálny škandál Sloveniek v

16.09.2015 06:00

KÁHIRA/BRATISLAVA - Poznajú verdikt! Približne v polovici augusta zadržali egyptskí policajti dve Slovenky, ktoré v hoteli poskytovali sexuálne služby vplyvným mužom z podsvetia. Simone T. a Denise H. hrozili za tento čin až tri roky za mrežami. Súd už o ich osude rozhodol a topky.sk vedia, ako to dopadlo. viac »


Haberova sexbomba odrovnala Čechov a Slovákov: Vyprsená a navlečená v... To nepochopíte!

Haberova sexbomba odrovnala Čechov
Foto

16.09.2015 00:00

PRAHA - To nemôže myslieť vážne! Životná partnerka slovenského speváka a porotcovského kata Paľa Haberu (53) - modelka Daniela Peštová (44) - pravidelne vešia na web fotky, ktorými len potvrdzuje svoju krásu. No snímkou, ktorou sa na Instagrame pochválila najnovšie, skutočne zabodovala. Zvodná blondínka v predklone, s hlbokým výstrihom, ktorý odhaľuje ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.skTower of Doom

Tower of Doom

Vylepšujte si vežu a odolávajte tak nepriateľom.