Piatok, 28. apríl 2017. Meniny má Jarmila, zajtra Lea.

Domáci

Legendárny Gary Numan vystúpi na jeseň prvýkrát na Slovensku!

pred 4 hodinami

BRATISLAVA - 24. októbra 2017 zažije Bratislava koncertnú udalosť jesene. Premiérovo na Slovensku vystúpi priekopník elektronickej a industriálnej hudobnej scény Gary Numan. Lístky sú už v predaji exkluzívne v sieti Predpredaj.sk. viac »

Comeback ako bič: Dereš zvoláva fanúšikov "na panské" výborným debutom

Dereš - Na panské

28.02.2017 16:59

BRATISLAVA - Vari niet znalca tvrdšej slovenskej hudby, ktorý by v druhej polovici 80. rokov nemal v "merku" svojhlavú formáciu Dereš. Tá sa vedela vo vtedajšej spleti vynájsť originálnymi riešeniami, zdobiacimi aj jej prvú regulárnu platňu z roku 2016. Muzikanti v energickom hardrockovom habite dokazujú, že ich studnica nápadov nie je v žiadnom prípade vyčerpaná. viac »


Katarina Korcek: Bowie mi povedal, že treba ísť vlastnou cestou

Katarina Korcek: Bowie mi

28.02.2017 15:29

BRATISLAVA - Pôvodne prišla na Slovensko učiť angličtinu. Američanka slovenského pôvodu Katarina Korcek spievala príležitostne na žúroch pre kamarátov, keď si jej talent všimol Marcel Palonder. Napokon začala spievať v kapele Made 2 Mate, ktorá priniesla v 90-tych rokoch na slovenskú hudobnú scénu plnokrvné funky. viac »


Slovenskí herci žúrovali s prsnatou playmate: Chlapci, aby vám tie oči nevypadli!

Slovenskí herci žúrovali s
FotoVideo

28.02.2017 13:30

BRATISLAVA – Vyhodili si z kopýtka! Známi slovenskí herci Vladimír Kobielsky (41), Juraj Bača (28) a Pavol Plevčík (33) si pred pár dňami vyrazili do spoločnosti. Na prekvapenie mnohých sa objavili na playboy párty medzi sexi zajačikmi. Najviac ich samozrejme zaujala aktuálna februárová playmate Elif Celik z Turecka, ktorá ich ohúrila svojimi prednosťami. ... viac »


Toto sú noví markizácki farmári: Promi milenka, krčmárka aj milovník žien!

Toto sú noví markizácki

28.02.2017 10:30

BRATISLAVA - Už budúci týždeň Markíza odštartuje ôsmu sériu reality šou Farma. Pozrite, akí odvážlivci sa dostali medzi finalistov. Zostavička jer naozaj pestrá. viac »


Umelecký svet v smútku: Zomrela ďalšia slovenská herečka!

Viera Topinková

28.02.2017 10:29

BRATISLAVA - Vo veku 83 rokov zomrela dlhoročná členka Činohry Slovenského národného divadla (SND) Viera Topinková. viac »


Marcin s Krausom opäť pokope: Spoločný projekt!

Marcin s Krausom opäť
Foto

28.02.2017 09:00

BRATISLAVA - Znovu spolu! Peter Marcin a Andy Kraus boli vnímaní ako nerozlučná dvojica v časoch, keď televízia Markíza vysielala seriál Susedia. Ten sa však napokon stal aj jablkom sváru medzi touto dvojicou a niekoľko rokov sa nerozprávali. Nakoniec si k sebe opäť našli cestu a v týchto dňoch sa stretli pri nakrúcaní pre televíziu Joj. viac »


Talentovaná speváčka Emma Drobná vďačí za svoju krásu tejto žene: Pozrite si ich najkrajšie momenty

Pozrite sa, po kom

28.02.2017 08:59

BRATISLAVA - Speváčka Emma Drobná sa do povedomia ľudí dostala hlavne vďaka svojmu talentu a víťazstvu v speváckej súťaži Superstar. viac »


Toto nemôže byť Hilmerová: Zo sexi herečky je chlap!

Monika Hilmerová
Foto

28.02.2017 00:00

BRATISLAVA - Strnisko, drsný postoj a chlapské oblečenie - muž to však nie je! Znie to neuveriteľne, ale presne takouto šokujúcou premenou si v týchto dňoch prešla vždy šarmantná herečka Monika Hilmerová (42). Pozrite, na ulici by ste ju takto rozhodne ani len nespoznali! viac »


Známa herečka šokuje: Utajený rozchod a... Už nabalila markizácku hviezdu!

Známa herečka šokuje: Utajený
Foto

27.02.2017 19:00

BRATISLAVA - Krásna Mary Havranová (22), ktorá je divákom známa najmä z markizáckej Kukučky, už netvorí pár s kameramanom Michalom Furdom. Hoci ešte v septembri sa šepkalo, že by brunetka mala vtedy ešte oficiálnemu priateľovi zahýbať s Viktorom Vinczem, po utajenom rozchode najnovšie tvorí pár s celkom iným známym menom... viac »


Náhla smrť odrovnala Rozborila aj Rolins: Obrovský smútok... Strašne to bolí!

Náhla smrť odrovnala Rozborila
Foto

27.02.2017 18:45

BRATISLAVA - Smrť si nevyberá! V máji minulého roka zasiahla speváčku Daru Rolins (44) zdrvujúca správa ohľadom nečakanej smrti jej otca Dušana (†68). Neskôr sa diva musela vyrovnať aj s ďalšou stratou, keď jej zákerná rakovina zobrala jednu z najlepších kamarátok Evu Skallovú (†36). Svedkom obrovského smútku a krutej nepriazni osudu bola spoločne s ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Khan Wars

Khan Wars

Bojová online hra Khan Wars, v ktorej bojuješ proti hráčom z celého sveta. Zaregistruj sa a zlepšuj svoje mesto i bojovníka.World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!