Utorok, 25. október 2016. Meniny má Aurel, zajtra Demeter.

Domáci

Šok pre jojkárskych farmárov: Nečakaná zmena pravidiel... Drsný vyhadzov!

Šok pre Návštevníkov v dnešnej šou.

Šok pre Návštevníkov v dnešnej šou.

Foto
pred 24 minútami

BRATISLAVA – Zemetrasenie v šou! Dnes večer diváci pri televíznych obrazovkách, rovnako ako hráči jojkárskej šou Návštevníci, ostanú ako obarení. Na panstve ich totiž čakajú radikálne zmeny v pravidlách, ktoré ich vôbec nepotešia. Takýto vyhadzov nečakali! viac »

Legendárny režisér Zdeněk Troška bol online!

Legendárny režisér Zdeněk Troška

15.08.2016 10:55

BRATISLAVA - Legendárny režisér Zdeněk Troška (63) sa podpísal pod také kultové filmy, ako sú série Slnce, seno, Kameňák, či Babovřesky. Aktuálne pracuje na komédii s názvom Strašidlá. Ak vás zaujíma, o čom novinka bude a ako sa známemu Čechovi natáčala, prečítajte si náš online rozhovor. viac »


Ďalšie prekvapenie od Haasovej: V júni sa tajne vydala a teraz... Pozrite na ňu!

Ďalšie prekvapenie od Haasovej:
Foto

15.08.2016 09:30

BRATISLAVA - Herečka Zuzana Haasová (35) sa v polovici júna vydala za svojho partnera Martina Kostku (34). O svadbe sa mnohí dozvedeli len zo sociálnej siete, kde blondínka túto informáciu zverejnila. Ako sa hovorí, kamarátom a známym tak zostala dlžná poriadnu veselicu. A tá sa netradične konala až dva mesiace po obrade. Počas tohto víkendu sa umelkyňa ... viac »


Telenovela okolo Kollára sa nekončí: Borisove ženy „vyplakávajú“ na sociálnej sieti!

Telenovela okolo Kollára sa
Foto

15.08.2016 06:00

BRATISLAVA – Posťažovali si! Počas leta vyplávala na povrch informácia, ktorá mnohých určite zaskočila - a to, že Boris Kollár (50) čaká ďalšieho potomka. Tentoraz so speváčkou Barborou Balúchovou (28). Multiotecko pár dni potom ako správa obletela Slovensko, zbalil kufre a odišiel na Miami, kde oddychoval spolu s deťmi. Na prekvapenie mnohých za ním ... viac »


Takto si užíva leto jedna z najkrajších slovenských herečiek: Rokmi vyzerá stále rovnako

Známa herečka si užila

15.08.2016 05:59

BRATISLAVA - Nie je za tým žiadny elixír proti starnutiu, len pohyb a radosť zo života, ktorá z nej v lete žiari dvojnásobne. viac »


Prototyp ženskej krásy aj bez silikónov: Táto Slovenka vás fotkou v plavkách dostane!

Prototyp ženskej krásy aj
Foto

15.08.2016 00:00

BRATISLAVA - 100 %-tná príroda! Presne takto by sa dali opísať krivky jojkárskej moderátorky Soni Skoncovej (29). Hoci v dnešnej dobe sú trendom rôzne plastické vylepšenia, ona nemá ani jedno... A napriek tomu je doslova prototypom ženskej krásy. Veď pozrite na to telo! viac »


Martinka (†34) z Turca je mŕtva: Na toto ale Slovensko nezabudne!

Martinka (†34) z Turca
Foto

14.08.2016 22:00

BRATISLAVA – Navždy odišla! Martina Chovancová (†34) alias Martinka z Turca sa do pamäte Slovákov vryla pred šiestimi rokmi ako kontroverzná uchádzačka, ktorá bojovala o srdce bojazlivého Mariána v reality šou Farmár hľadá ženu. Vo štvrtok večer sa však objavili informácie o jej nečakanej smrti, ktoré potvrdili aj jej blízki. Táto svojrázna žena tak ... viac »


Kolaps exmoderátorky Telerána: Skončila na infúziách... Ratovať ju musel slávny otec!

Kolaps exmoderátorky Telerána: Skončila
Foto

14.08.2016 13:00

BRATISLAVA - Ísť až na pokraj svojich síl sa nevypláca! Svoje by o tom najnovšie vedela hovoriť aj exmoderátorka markizáckeho Telerána Linda Wagnerová (30). Blondínka totiž pred pár dňami organizovala hokejovú exhibíciu... A pracovala tak tvrdo, až z toho skolabovala. Plavovláska skončila na infúziách a ratovať ju musel nevlastný otec herec Peter Sklár (48). viac »


Pohreb legendárneho Juraja Slezáčka (†73): Na poslednej ceste ho sprevádzal milovaný pes!

Pohreb legendárneho Juraja Slezáčka
Foto

13.08.2016 22:00

BRATISLAVA - Včera dalo Slovensko posledné zbohom legendárnemu hercovi Jurajovi Slezáčkovi (†73). Zatiaľ čo doobeda sa konala verejná rozlúčka v mestskom divadle P. O. Hviezdoslava, o 15-tej popoludní sa konal smútočný obrad v kruhu rodiny v bratislavskom krematóriu. Umelec bol známy tým, že miloval svojho psa Klorka, s ktorým napokon hral aj v jojkárskom ... viac »


Hrozivé zranenie krásnej Slovenky: Skončila dochrámaná a so štichmi!

Hrozivé zranenie krásnej Slovenky:
Foto

13.08.2016 13:00

BRATISLAVA - Ublížila si! V ostatných dňoch utrpela slovenská modelka Barbora Bakošová (20) nepríjemný pád. Pre chvíľku nepozornosti a zrejme aj neudržaniu rovnováhy, sa zosypala na zem, čo si vyžadovalo aj šitie. Pozrite, ako sa brunetka dochrámala! viac »


Šokujúce správy o Martinke z Turca: Je mŕtva!

Šokujúce správy o Martinke
Foto

12.08.2016 23:00

MARTIN - Sociálnu sieť včera večer obleteli šokujúce správy. Kontroverzná postavička televíznych reality šou Martina Chovancová († 34), známa ako Martinka z Turca, je mŕtva. Na Facebook to napísal jeden z ryšavkiných známych. Správu potvrdila už aj jej dcéra Barbora (16). viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Drakensang Online

Drakensang Online

Bojuj vo veľkolepej 3D hre a vydaj sa na cestu nebojácneho dračieho rytiera.Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.