Piatok, 9. október 2015. Meniny má Dionýz, zajtra Slavomíra.

Domáci

Hrozivý pohľad na Barbaru Haščákovú: Strhaná a odfarbená!

Barbara Haščáková počas minuloročnej návštevy Slovenska a dnes.

Barbara Haščáková počas minuloročnej návštevy Slovenska a dnes.

Foto
pred 32 minútami

FLORIDA - Fúha, toto jej nevyšlo! Minulý rok Barbara Haščáková (35) zavítala na chvíľu na Slovensko. Dôvodom bol klip k piesni Nepozerám, ktorý nakrútila s Mirom Jarošom (37). Vo videu vyzerala speváčka spokojne, zdravo a príťažlivo. Pri pohľade na jej aktuálne zábery však každému napadnú presne opačné prívlastky. Veď posúďte sami. viac »

Po hanbe pred celým národom prišiel zvrat: Česká herečka je fakt schopná všetkého!

Po hanbe pred celým

23.07.2015 13:30

PRAHA - Nevera, ktorá otriasla českým šoubiznisom! O Felixovi Slováčkovi (72) sa vedelo celé roky, že má mimoriadne rád ženy. Nedávno ho však novinári prichytili, ako sa vedie za ručičky s mladou priateľkou, čo bola poriadna rana pre jeho manželku Dagmar Patrasovú (59). Podvádzaná žena však poriadne prekvapila a na nedávnom večierku sa opäť objavila ... viac »


Pohreb Magdy Pavelekovej: Odišla za burácajúceho potlesku!

Pohreb Magdy Pavelekovej: Odišla

23.07.2015 11:15

BRATISLAVA - Posledné zbohom! Rodina a známi sa dnes rozlúčili s legendárnou Magdou Pavelekovou (†84), ktorá sa všetkým do pamäti zapísala ako nadaná komička. Obrad sa konal v bratislavskom krematóriu aj za prítomnosti viacerých hereckých kolegov. Tí jej pri klesaní truhly venovali naozaj burácajúci potlesk. viac »


Celeste Buckingham o novom frajerovi... Kvôli nemu odkopla Haricha!

Celeste Buckingham o novom
Foto

23.07.2015 09:00

BRATISLAVA - Zamilovaná! Celeste Buckingham (20) konečne priznala, že je v jej živote nejaký muž. Už dlho všetky indície ukazovali na jej zverenca z X Factoru Matěja Vávru (23), ktorý však na kasting prišiel ešte v sprievode inej dievčiny. A pri ich prvom stretnutí bola zadaná aj mladá speváčka. Teraz však prezradila, že do svojho vyvoleného sa zaľúbila ... viac »


Česko-slovenská televízna vojna: Bratia Česi zažalovali Jojku!

Česko-slovenská televízna vojna: Bratia

23.07.2015 06:00

PRAHA/BRATISLAVA - Nôž do chrbta od bývalého spojenca! Televízia Joj v polovici júna spustila svoju novú filmovú stanicu Joj Cinema. A hneď narazila na poriadny problém. Čelí totiž žalobe od českej Novy, ktorá paradoxne kedysi pomáhala stanicu na Kolibe sprevádzkovať. viac »


Krásnej moderátorke sa darí to, čo málokomu: Neuveríte, čo všetko stíha s úsmevom na tvári!

Krásnej moderátorke sa darí

23.07.2015 05:59

BRATISLAVA - Táto blondínka patrí medzi najtalentovanejšie Slovenky, ktorých život má závratné tempo. Chcete vedieť, čo všetko dokáže skĺbiť Barbora Rakovská? viac »


Vyplastikovaná Slovenka to vážne prehnala: Preboha, veď jej vidno takmer celú...

Vyplastikovaná Slovenka to vážne
Foto

23.07.2015 00:00

TRNAVA - Čo bude nabudúce?! Nie je dňa, kedy by sa Michaela Gašparovičová (22) neprihovorila svojim fanúšikom prostredníctvom sociálnej siete. Pravidelne ich zásobuje fotkami, na ktorých dominuje zväčša jej silikónmi vylepšená časť tela - megaprsia. Najnovšie sa táto sexbomba z Trnavy pochválila snímkou, na ktorú by mnohé ani nenabrali odvahu. Na web ... viac »


80. roky Deža Ursinyho: Od zadumanosti k väčšej zrozumiteľnosti a späť

80. roky Deža Ursinyho:

22.07.2015 15:59

BRATISLAVA – Na prelome 70. a 80. rokov kuli hudobníci okolo Deža Ursinyho železo za horúca. Napokon, ich líder mal v zásobe najmenej za tri priehrštia silných nápadov. Pre Deža sa pomyselným doktorom Watsonom stal klavirista Jaro Filip. Spolu boli zodpovední aj za to najlepšie, čo sa v 80. rokoch v diskografii Ursinyho zrodilo. viac »


Sexi jojkárka vytasila svoje zbrane: Pozrite na ne... Z tohto uhla ich ešte nepoznáte!

Sexi jojkárka vytasila svoje
Foto

22.07.2015 14:00

BRATISLAVA - Hmm, to je výhľad! Soňa Skoncová (28) patrí bez pochýb k najsexi moderátorkám Jojky. Okrem práce v televízii sa totiž tmavovláska venuje aj modelingu a navyše vedie módny blog, kde pravidelne vystavuje na obdiv svoje ženské zbrane. Pred pár dňami kráska opäť zverejnila snímku, na ktorej každému ako prvé padnú do oka jej dokonalé obliny. ... viac »


Magda Paveleková žije, chytila druhý dych: Šok pre ľudí!

Magda Paveleková

22.07.2015 11:30

BRATISLAVA – Kuriózna situácia. Slovensko v týchto dňoch smúti za obľúbenou herečkou Magdou Pavelekovou (†84). Humoristka poslednýkrát vydýchla v pondelok ráno. A hoci všetky médiá aktuálne informujú o jej úmrtí, najnovšie číslo časopisu Slovenka uvádza, že umelkyňa sa má k svetu a chytila druhý dych. viac »


Ženatý Ibrahim Maiga na Slovensku: Každý deň je s inou!

Ženatý Ibrahim Maiga na
Foto

22.07.2015 09:30

BRATISLAVA - Beťár jeden! Ibi Maiga (52) si v Afrike založil rodinu, no aktuálne pobýva opäť na Slovensku. A zdá sa, že si návrat do svojho európskeho domova naozaj užíva. Svedčia o tom zábery, ktoré sa nám nedávno podarilo urobiť v uliciach Bratislavy. Čierna bača bol totiž v minulosti známym milovníkom žien.. No a inak to nie je ani po rokoch. Na ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Sift Heads Sniper 3

Sift Heads Sniper 3

V úlohe nájomného vraha už po tretí krát.Super Valet Parking

Super Valet Parking

Ide vám parkovanie?