Nedeľa, 1. marec 2015. Meniny má Albín, zajtra Anežka.

Terorizmus

Tajné dokumenty odkryli pravdu: Nebezpečenstvo hroziace svetovým mocnostiam

Usáma bin Ládin

Usáma bin Ládin

26.02.2015 11:45

NEW YORK - Teroristická sieť al-Káida plánovala útoky voči Rusku, Británii a Európe. Vyplýva to z listov medzi vodcom skupiny Usámom bin Ládinom a jeho organizátormi, ktoré sa po prvý raz objavili na verejnosti tento týždeň, informovala dnes agentúra RIA Novosti. viac »

Teroristi vo Francúzsku používali zbrane zo zahraničia, tvrdí polícia

Francúzska polícia

13.01.2015 17:59

PARÍŽ – Predstaviteľ francúzskej polície vyhlásil, že zbrane použité teroristickou bunkou pri útokoch v parížskej oblasti, ktoré si vyžiadali 17 ľudských životov, pochádzali zo zahraničia. viac »


Francúzom hrozia ďalšie útoky od teroristov, o Charlie Hebdo je obrovský záujem

Francúzom hrozia ďalšie útoky

13.01.2015 15:09

PARÍŽ – Teroristická skupina al-Káida islamského Maghribu (AQMI) sa pochvalne vyjadrila o minulotýždňových teroristických útokoch v Paríži a pohrozila ďalším krviprelievaním vo Francúzsku. viac »


Islamisti hackli stovky francúzskych webov: Smrť Charliemu!

Islamisti hackli stovky francúzskych

13.01.2015 14:22

PARÍŽ – Od minulotýždňových teroristických útokov vo Francúzsku zaútočili hackeri na stovky internetových stránok francúzskych inštitúcií. Weby miest, škôl, univerzít, cirkví a podnikov sa stali terčom hackerov, ktorí o sebe tvrdia, že sú islamisti zo severnej Afriky, informovala dnes rakúska televízia ORF. viac »


Nahnevaný Čech Juraj zverejnil VIDEO s vyhrážkami džihádistom: Retardi, ktorí sexujú s kozami!

Nahnevaný Čech Juraj zverejnil
Video

13.01.2015 09:30

PRAHA – Niektorí o ňom hovoria ako o bláznovi, ktorý začal pichať do osieho hniezda a upozornil na to, že jeho krajinu ešte nenavštívili. Český otec rodiny sa totiž rozhodol extrémistom uštedriť lekciu z etiky. Urobil tak vraj preto, že sa už nemohol ďalej bezmocne prizerať na agresiu zo strany teroristov. viac »


Európa stále nie je v bezpečí: Na úteku 6 členov teroristickej bunky!

Európa stále nie je

12.01.2015 22:32

PARÍŽ - Francúzska polícia je presvedčená, že po parížskych útokoch je stále na úteku šesť členov teroristickej bunky, pričom jedného z nich spozorovali pri šoférovaní auta, registrovaného na vdovu po zavraždenom útočníkovi Amédym Coulibalym. Informovala o tom dnes večer tlačová agentúra AP. viac »


Novinár býval s parížskym atentátnikom: Bol veľmi zdvorilý a mal zmysel pre humor, tvrdí

Said Kouachi

12.01.2015 16:18

KÁHIRA - Jemenský novinár Muhammad al-Kibsí dnes uviedol, že v roku 2010 sa stretol s jedným zo strelcov zodpovedných za minulotýždňový masaker v redakcii parížskeho týždenníka Charlie Hebdo a tento muž, Said Kouachi, mu povedal, že býval s Nigérijčanom, ktorý sa v mene al-Káidy pokúsil pred piatimi rokmi podniknúť nevydarený atentát "bombou ukrytou v spodnej bielizni". viac »


Vodca militantov chváli vraždenie v Paríži: Vyzýva moslimov, aby ešte zaútočili

Muchtár Bilmuchtár

12.01.2015 14:39

DUBAJ - Bývalý popredný predstaviteľ severoafrickej odnože al-Kájdy Muchtár Bilmuchtár vydal vyhlásenie, v ktorom chváli minulotýždňový útok na redakciu francúzskeho satirického týždenníka Charlie Hebdo a vyzýva moslimov na Západe, aby uskutočnili ďalšie podobné akcie. V pondelok o tom informoval americký inštitút monitorujúci činnosť teroristických ... viac »


Počas teroru v Paríži vyvraždili islamisti celé mesto: Tisíce mŕtvych, popravili deti aj ženy!

Počas teroru v Paríži
FotoVideo

12.01.2015 14:28

BAGA - V čase, keď celý svet s napätím a hrôzou sledoval vyčíňanie džihádistov v Paríži sa islamisti činili aj v Afrike. Pozostalí opísali obrovský masaker v meste Baga na severovýchode Nigérie. Amnesty International informovala, že za krátky čas teroristi zabili asi 2 000 ľudí a vyhladili takmer celú dedinu, vrátane žien a detí. viac »


Obávaný terorista z al-Káidy vyzval svojich bratov: Útoky musia pokračovať!

Muchtár Belmuchtár

12.01.2015 12:00

DUBAJ – Bývalý príslušník al-Káidy, alžírsky militant Muchtár Belmuchtár, schvaľuje útok na francúzsky satirický týždenník Charlie Hebdo a vyzýva moslimov na Západe, aby podnikali podobné útoky. Informovala o tom dnes agentúra tajných služieb SITE Intelligence Group, ktorá v médiách monitoruje radikálne islamistické organizácie. viac »


Duchovný vodca teroru v Paríži bol sexuálne zviera: FBI zverejnila pikatnosti jeho úchyliek!

Duchovný vodca teroru v
Foto

12.01.2015 10:59

PARÍŽ - Radikálny islamský duchovný Anwar al-Awlaki, ktorý ako prvý inšpiroval teroristický útok na redakciu parížskeho týždenníka Charlie Hebdo, mal podľa FBI takú pestrú minulosť, že by sa nepáčila ani zbožným moslimom. Sedemkrát bol zatknutý za sexuálne intermezzá s prostitútkami a za šľapky utratil tisíce dolárov. viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

PhysBallz

PhysBallz

Spájajte rovnaké skupinky guličiek.Gold Medal

Gold Medal

Ako ďaleko dokopnete?