Pondelok, 20. november 2017. Meniny má Félix, zajtra Elvíra.

Terorizmus

Daeš končí, nastupujú ešte horší islamskí teroristi: Majú na svedomí 5. najväčší útok histórie

Islamskí extrémisti z organizácii aš-Šabáb

Islamskí extrémisti z organizácii aš-Šabáb

FotoVideo
17.11.2017 05:55

MOGADIŠO - Zdá sa, že extrémistická skupina Daeš je vytláčaná novou hrozbou. Čoraz viac území zaberá džihádistická skupina aš-Šabáb, ktorá stojí za piatym najsmrteľnejším teroristickým útokom v histórii. Na svedomí majú stovky obetí, popravy, chcú nastoliť krutý režim. viac »

Je to potvrdené, najznámejší ruský terorista je mŕtvy: Po rokoch našli pozostatky obávaného zločinca

Doku Umarov

28.09.2017 10:40

MOSKVA - Ruská Federálna bezpečnostná služba (FSB) v stredu potvrdila nález ostatkov severokaukazského teroristického vodcu Doku Umarova v Ingušsku, uvádza agentúra TASS. Umarov bol zabitý koncom roka 2013 pri špeciálnej operácii ruských protiteroristických jednotiek. viac »


V Londýne zatkli len 17-ročného chlapca, ktorý sa mal podieľať na výbuchu bomby v metre

V Londýne zatkli len

21.09.2017 07:20

LONDÝN - Britská polícia zadržala v noci nadnes v južnom Londýne 17-ročného mladíka podozrivého z účasti na bombovom útoku, ku ktorému došlo v piatok v londýnskom metre. Informovala o tom spravodajská televízia BBC s tým, že v rámci tohto vyšetrovania tak ide už o šiesteho zadržaného. viac »


Obavy pred teroristickými útokmi v Prahe: V centre mesta nastali zmeny

Obavy pred teroristickými útokmi

20.09.2017 19:12

PRAHA - Na Staromestskom námestí v srdci Prahy, konkrétne na konci Parížskej ulice, sa objavili betónové bloky, ktoré by tam z bezpečnostných dôvodov mali zostať aj na budúci rok. Internetový server Lidovky.cz informoval o tomto kroku vedenia českej metropoly tlačový hovorca pražského magistrátu Vít Hofman. viac »


Španielska polícia v plnom nasadení: Zatkli podozrivého 25-ročného Pakistanca

Španielska polícia v plnom

19.09.2017 11:53

MADRID - Španielska polícia zadržala Pakistanca podozrivého z podporovania terorizmu a šírenia džihádistických myšlienok na sociálnych sieťach. viac »


Naďalej pátrajú po páchateľovi, ktorý sa podieľal na príprave útokov v Paríži

Naďalej pátrajú po páchateľovi,

19.09.2017 09:51

PARÍŽ - Francúzska polícia naďalej pátra po mužovi, ktorý zohral kľúčovú úlohu pri príprave teroristických útokov z 13. novembra 2015 v Paríži a na jeho predmestí Saint-Denis. viac »


Britská polícia zadržala podozrivých z útoku na metro: Zverejnila FOTO útočníka

Yahyah Farroukh
Foto

18.09.2017 11:59

LONDÝN - Britská polícia zatkla v nedeľu ráno druhého podozrivého v súvislosti s piatkovým útokom v londýnskom metre, pri ktorom utrpelo zranenia 29 ľudí. viac »


Britská polícia zadržala ďalšieho podozrivého z útokov londýnskom metre

Britská polícia zadržala ďalšieho

17.09.2017 10:51

LONDÝN - Britská polícia zatkla v nedeľu ráno druhého podozrivého v súvislosti s piatkovým útokom v londýnskom metre, pri ktorom utrpelo zranenia 29 ľudí. Ide o 21-ročného muža, ktorého zatkli v mestskej časti Hounslow na západe Londýna. Jeho identitu nezverejnili, rovnako ani to, ako presne mal s útokom súvisieť. viac »


Vyšetrovanie útoku v Londýne pokračuje: Polícia pátra po ďalších podozrivých

Vyšetrovanie útoku v Londýne

17.09.2017 06:09

LONDÝN - Britská polícia v sobotu večer oznámila, že pokračuje v pátraní po ďalších potenciálnych podozrivých zo spáchania piatkového útoku v londýnskom metre. Informovala o tom v noci nadnes agentúra AP. viac »


Samovražedný útok v Afganistane: Útočník sa odpálil pred vstupom na zaľudnený štadión!

Ilustračné foto

13.09.2017 17:09

KÁBUL - Pred kriketovým štadiónom v hlavnom meste Afganistanu sa odpálil samovražedný útočník, zomreli pri tom traja ľudia a ďalších 12 osôb, vrátane dvoch detí, utrpelo zranenia. Útočník odpálil výbušninu pri vstupe do areálu, kde strážnici prehľadávali ľudí. Podľa hovorcu polície Basira Mujahida sa vo vnútri štadióna nachádzali stovky divákov, ktorí ... viac »


Tajné plány teroristov prezradené: Daeš chcel zopakovať útoky na nočné kluby v Paríži

Tajné plány teroristov prezradené:

12.09.2017 21:39

PARÍŽ - O 12 zmarených teroristických útokoch dnes na pôde bezpečnostného výboru francúzskeho parlamentu v Paríži detailne informoval minister vnútra Gérard Collomb. Jeho vystúpenie súviselo s blížiacim sa prerokúvaním nového protiteroristického zákona. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Farmerama

Farmerama

Vybuduj prosperujúcu farmu, staraj sa o úrodu, zvieratká i zamestnancov.Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.