Katastrofy | Topky.sk - Bleskovky

Utorok, 19. jún 2018. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Katastrofy

VIDEO Cyklón Hilda zasiahol Austráliu: Váľal stromy, spôsobil značné škody na budovách

VIDEO Cyklón Hilda zasiahol
Video

28.12.2017 07:20

SYDNEY - Cyklón Hilda váľal stromy a elektrické vedenia a spôsobil škody na budovách na severozápade Austrálie, ale nie sú hlásené žiadne zranenia. Informovala o tom vo štvrtok austrálska stanica ABC. viac »


Ničivé plamene, z FOTO ide hrôza: Kaliforniu sužuje druhý najväčší požiar v dejinách

Kaliforniu sužuje druhý najväčší
FotoVideo

20.12.2017 09:54

LOS ANGELES - Lesný požiar, ktorý za posledné dva týždne v Kalifornii obrátil na popol stovky budov, je druhým najväčším v dejinách tohto amerického štátu. Píše o tom agentúra AP. Podľa stredajších informácií tamojšieho hasičského zboru požiar Thomas, ktorý vyčíňa v okresoch Ventura a Santa Barbara, je len o 4,8 km2 menší než najväčší požiar v histórii ... viac »


Masívny zosuv pôdy v Čile: Úrady hlásia päť obetí a 15 nezvestných

Zosuv pôdy v Kolumbii

17.12.2017 08:50

SANTIAGO - Masívny zosuv pôdy vyvolaný silnými dažďami v sobotu zničil dedinu na juhu Čile a zanechal po sebe minimálne päť mŕtvych. Ďalších 15 ľudí je nezvestných, informovali úrady. viac »


Znečistenie životného prostredia je najväčším zabijakom, hrozí šéf programu OSN

Znečistenie životného prostredia je

04.12.2017 21:35

NAIROBI - Znečistenie životného prostredia je najväčším zabijakom na svete a vlády a firmy musia urobiť viac pre to, aby prispeli k jeho zníženiu. Uviedol to v pondelok šéf Programu OSN pre životné prostredie (UNEP) Erik Solheim, ktorého citovala agentúra DPA. viac »


VIDEO Srí Lanku devastujú búrky: Príroda si zobrala štyri životy, 23 nezvestných

VIDEO Srí Lanku devastujú
Video

30.11.2017 10:58

KOLOMBO - Najmenej štyri obete a 23 nezvestných si v posledných dňoch vyžiadali búrky sprevádzané prívalovými dažďami a silným vetrom. S odvolaním sa na vyhlásenia tamojších úradov to vo štvrtok oznámila agentúra AP. viac »


Katastrofa v Grécku: VIDEO Masívne povodne v Aténach, počet obetí stúpol na 23

Katastrofa v Grécku: VIDEO
FotoVideo

27.11.2017 13:50

ATÉNY - Grécke úrady informovali v pondelok o ďalších dvoch obetiach povodní, ktoré tento mesiac zasiahli predmestia Atén. Celkový počet obetí sa tak zvýšil na 23. viac »


Povodne v Grécku si vyberajú svoju hrozivú daň: Umrelo už takmer 20 ľudí

Povodne v Grécku

18.11.2017 19:14

ATÉNY - Grécke úrady informovali v sobotu o ďalších troch obetiach povodní na predmestiach Atén, ktoré si tak od stredy vyžiadali najmenej 19 mŕtvych a 13 zranených. viac »


Silné zemetrasenie v Tibete: Hlásia škody na budovách a výpadky elektriny

Silné zemetrasenie v Tibete:

18.11.2017 07:50

PEKING - Silné zemetrasenie, ktoré zasiahlo v sobotu autonómnu oblasť Tibet na juhozápade Číny, spôsobilo škody na budovách a výpadky v dodávkach elektriny, zatiaľ však nie sú známe žiadne prípady zranenia alebo usmrtenia ľudí. Vyplýva to z informácií čínskej štátnej tlačovej agentúry Sinchua, ktoré prevzala agentúra DPA. viac »


MIMORIADNE Irán a Irak zasiahlo silné zemetrasenie: Hlásia najmenej 445 obetí

MIMORIADNE Irán a Irak
FotoVideo

13.11.2017 18:54

HALABDŽA - Iránske úrady zvýšili v pondelok večer počet potvrdených obetí nedeľňajšieho zemetrasenia v pohorí Zagros, ktoré rozdeľuje Irán a Irak, na 445. Ako uviedol hovorca iránskeho úradu pre výnimočné situácie Behnam Saídí, zranených je najmenej 7370 ľudí. Najviac obetí je v západoiránskej provincii Kermanšáh, ktorá leží v pohorí Zagros oddeľujúcom Irán a Irak. viac »


VIDEO Vietnam devastujú živly: Počet obetí tajfúnu Damrey stúpol na 69

Tridsať osôb je nezvestných.
Video

07.11.2017 12:10

DANANG - Počet obetí tajfúnu Damrey, ktorý cez víkend zasiahol Vietnam, stúpol na 69. Tridsať ďalších osôb je nezvestných, v utorok informovala vláda. Tajfún sa nad krajinu dostal v sobotu a počas víkendu úplne ustal, no sprievodné povodne spôsobili značné škody. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.