Streda, 22. november 2017. Meniny má Cecília, zajtra Klement.

Katastrofy

Obyvatelia na pobreží Mexika v strachu: Rúti sa na nich hurikán Max, ktorý zvyšuje na sile

Hurikán Irma

14.09.2017 18:10

MEXIKO - Tropická búrka Max pri juhozápadnom Mexiku zosilnela na hurikán prvej kategórie. Meteorológovia predpokladajú, že už onedlho zasiahne južné pobrežie štátu Guerrero, v ktorom sa nachádza aj známa turistická destinácia Acapulco. viac »


Aj Taiwan sa pripravuje na prírodnú katastrofu: Na jeho pobrežie sa rúti tajfún Talim

Silný tajfún pripravil na

11.09.2017 12:00

TCHAJ-PEJ - V čase, keď Spojené štáty bojujú s vyčíňaním hurikánu Irma, mieri aj na Taiwan silný tajfún. Pred jeho príchodom už úrady vydali početné varovania, obmedzenia a výzvy na evakuácie. viac »


MIMORIADNY ONLINE Stav katastrofy! Hurikán ničí Floridu: Vietor, záplavy, tornáda a mŕtvi

Škody po hurikáne Irma
FotoVideo

11.09.2017 11:24

CHARLOTTE/COLLIER - Americký prezident Donald Trump vyhlásil v štáte Florida, kde sa v priebehu nedele prehnal mohutný hurikán Irma, stupeň prírodnej katastrofy. Umožnil tým spustenie federálnej pomoci pre ľudí zasiahnutých hurikánom. Ten doteraz spustošil deväť okresov v štáte Florida. Hurikán si zatiaľ vyžiadal tri obete a škody vo výške približne 290 miliárd dolárov. viac »


Škody po hurikánoch Irma a Harvey výjdu Spojené štáty na viac ako štvrť bilióna dolárov

Škody po hurikánoch Irma

11.09.2017 08:20

WAHSINGTON - Besnenie hurikánom Harvey a Irma bude stáť Spojené štáty približne 290 miliárd dolárov, čo je približne 1,5 percenta hrubého domáceho produktu krajiny. Predpovedá to meteorologická služba Accuweather. viac »


Šerif vydal na Floride naozaj kuriózne varovanie: Nechráňte sa pred hurikánom streľbou

Šerif vydal na Floride

10.09.2017 21:33

MIAMI - Orgány v americkom štáte Florida vydali v súvislosti s príchodom hurikánu Irma kuriózne varovanie, ktoré sa týka údajného zámeru tisícok obyvateľov chrániť sa pred týmto ničivým živlom streľbou. viac »


Hurikán Irma dorazil a bičuje Floridu: NAŽIVO Prvé obete, ľudia trpia, zákaz vychádzania

Hurikán Irma dorazil a
FotoVideo

10.09.2017 21:18

KEY WEST - Hurikán Irma dorazil dnes na Floridu, kde zasiahol západ ostrovov Florida Keys. Sila vetra, ktorý hurikán Irma sprevádza, dosahuje maximálnu rýchlosť až 215 kilometrov za hodinu. Informovalo o tom americké národné centrum pre hurikány (NHC) hodinu popoludní. viac »


VIDEO Zemetrasenie v Mexiku odhaľuje svoje ničivé následky: 90 obetí a pribúdajú ďalšie

VIDEO Zemetrasenie v Mexiku
Video

10.09.2017 06:50

MEXIKO - Na 90 stúpol počet obetí zemetrasenia, ktoré vo štvrtok postihlo južné Mexiko. S odvolaním sa na mexický úrad civilnej ochrany o tom informovala agentúra Reuters. viac »


Počasie potrápilo aj Mexiko: Katia si vyžiadala dve obete, medzičasom poľavila

Následky hurikánu Katia

09.09.2017 20:42

MEXICO - Hurikán Katia, ktorý zasiahol v noci na sobotu Mexiko, si vyžiadal dve obete na životoch. Informoval o tom guvernér štátu Veracruz Miguel Ángel Yunes. Podľa jeho slov osoby zomreli v hornatej oblasti pri zosuve pôdy, ktorý spôsobili silné zrážky. Hoci Katia už oslabila na tropickú depresiu, v oblasti východného Mexika stále silno prší. viac »


MIMORIADNY ONLINE Mexiko zasiahlo najväčšie zemetrasenie za 100 rokov!

Spúšť po zemetrasení v
FotoVideo

08.09.2017 12:00

MEXIKO - Mexickú metropolu zasiahlo dnes silné zemetrasenie. Ľudia v panike vybiehali z budov na ulicu. Ide o najsilnejšie zemetrasenie za posledných 100 rokov. Zatiaľ si vyžiadalo najmenej 32 obetí. viac »


MIMORIADNE Hurikán vymazal celý ostrov: Zábery z Karibiku, z ktorých ide mráz po chrbte!

MIMORIADNE Hurikán vymazal celý
FotoVideo

07.09.2017 15:59

ST. JOHN'S - Hurikán Irma sa presúva smerom k Haiti a Kube, pričom neskôr by mohol zasiahnuť aj južnú časť amerického štátu Florida. Ide o najsilnejší hurikán, aký zaznamenali v oblasti Atlantického oceánu za uplynulé desaťročie. Na ostrovoch Barbuda, Svätý Martin a Svätý Bartolomej hurikán Irma zničil budovy, vyvrátil stromy, spôsobil záplavy a vyradil ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.Zoomumba

Zoomumba

Založ si ZOO plnú divokých zvierat množstvo atrakcií!