Utorok, 21. november 2017. Meniny má Elvíra, zajtra Cecília.

Najhoršie chvíle Patrika za volantom: Kúsok od tragédie! Odstrašujúce VIDEO z diaľnice D1

Najhoršie chvíle Patrika za
Foto

12.11.2017 22:32

BRATISLAVA - Kolíznym situáciám na cestách sa nevyhne žiadny vodič. Nie všetci totiž vedia prispôsobiť jazdu svojim schopnostiam a stavu vozovky, a tak môže byť nešťastie rýchlo na svete. Do špeciálnej kategórie však patria šoféri, ktorí sú schopní vedome ohroziť ostatných účastníkov premávky len preto, aby im dali príučku, alebo ukázali, že sa im niečo ... viac »


Michaelu pobúrila donáška z bratislavskej reštaurácie: K obedu aj ohavná príloha na FOTO

Michaelu pobúrila donáška z
Foto

12.11.2017 14:19

BRATISLAVA – Lákavá ponuka bratislavského kebabu oslovila Michaelu, ktorá využila bezplatnú donášku a objednala si obed. Nemohla uveriť vlastným očiam, v kebabe mala aj to, čo by si nikto neprial. viac »


Nedajte sa zlákať touto ponukou práce vo Švajčiarsku: Jaroslav na ňu poriadne doplatil

Nedajte sa zlákať touto
Foto

02.11.2017 05:55

BRATISLAVA - Jaroslav, tak ako mnoho iných, dúfal, že keď už nie na Slovensku, tak aspoň v zahraničí si nájde prácu aj s dobrou plácou. Nechal sa zlákať istým mužom, ktorý v okolí Zürichu ponúkal záujemcom zamestnanie na stavbách. Aj keď mu bola prisľúbená zmluva, k jej podpisu nikdy nedošlo. Z vidiny zárobku sa napokon pre Slováka stala nočná mora. ... viac »


Bláznivá jazda za bieleho dňa skončila tragédiou: Eve zrazilo na priechode mamičku

Bláznivá jazda za bieleho

01.11.2017 11:58

BRATISLAVA - Strašný osud. Ozvala sa nám čitateľka, ktorej zrazili mamičku za bieleho dňa na priechode pre chodcov. Dodnes nemôže prekúsnuť rodina zosnulej, že žena za volantom obišla z nehody bez trestu. viac »


Tragická nehoda opatrovateliek, nové spovede o zdieraní v zahraničí: Do prípadu vstúpil už aj prezident

Pri smrteľnej zrážke s
Foto

24.10.2017 09:46

BRATISLAVA - Ohlasy na tragickú smrť opatrovateliek počas autonehody pri Prievidzi neutíchajú. Do redakcie sa nám ozývajú ďalšie a ďalšie ženy, ktoré sa starajú o ľudí v zahraničí. Na povrch vyplávali pracovné podmienky s agentúrami, ktoré sú podľa nich zdieraním. Opatrovateľky v pondelok prijal aj prezident Andrej Kiska. viac »


Opatrovateľka v Rakúsku prehovorila: Toto je krutá realita biznisu s ľuďmi, zdieranie žien

Pri smrteľnej zrážke s
Foto

22.10.2017 09:20

BRATISLAVA - Po tragickej nehode, pri ktorej zahynulo v mikrobuse sedem opatrovateliek a vodič, sa vynárajú stále nové a nové informácie od žien, ktoré majú so staraním sa o ľudí v Rakúsku svoje skúsenosti. Do redakcie nám napísala čitateľka, ktorá túto prácu vykonáva už takmer dve desaťročia a objasnila svoj pohľad na fungovanie sprostredkovateľského ... viac »


Študentov prekvapil OZNAM na dverách fakulty v B. Bystrici: To už aby sa báli aj chodiť do školy

Študentov prekvapil OZNAM na
Foto

21.10.2017 14:07

BANSKÁ BYSTRICA/BRATISLAVA - V skupine Priznania vysokoškolákov na Facebooku sa študenti zverili už s viacerými zaujímavosťami a pikoškami zo svojho akademického života. Tentokrát k nim pribudla aj fotografia s varovaním na dverách Fakulty prírodných vied Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici, ktoré sú navyše obohnané páskou s výstrahou "Zákaz vstupu". ... viac »


Opatrovateľka ukázala zmluvu s agentúrou: Za takýchto podmienok sa jazdí z Rakúska

Opatrovateľka ukázala zmluvu s
Foto

19.10.2017 00:01

BRATISLAVA - Slovenskom stále rezonuje prípad smrti siedmich opatrovateliek, ktoré boli na ceste z Rakúska domov, keď sa ich mikrobus zrazil minulý týždeň pri Prievidzi s kamiónom. Po tragédii sa ozvalo množstvo ich kolegýň, ale aj vodičov, ktorí problematiku cestovania zo zahraničia poznajú a zažili ju na vlastnej koži. Jedna z nich nám ukázala časť zmluvy s agentúrou. viac »


Po úžasnej dovolenke na Sicílii hrozný návrat domov: Slováci po SLOVÁCH kapitána uviazli na letisku

Po úžasnej dovolenke na

18.10.2017 11:55

BRATISLAVA - Zážitok z príjemne prežitej dovolenky na Sicílii im dokonale pokazil návrat domov. Let do Bratislavy mal totiž kvôli technickej poruche niekoľkohodinové meškanie, kvôli čomu mali mať cestujúci nárok na finančné odškodnenie. Postoj leteckej spoločnosti je jasný. viac »


Verzia milujúceho otca je totálne mylná: Matka prehovorila o povahe exmanžela, ukázala príjmy

Ilustračné foto
Foto

15.10.2017 16:50

BRATISLAVA - Zvrat v prípade boja o malú dcérku. Po rozvode sa Jaroslav sťažoval, že nemôže vídať svoju dcérku. Ozvala sa však jeho bývalá žena, ktorá prehovorila o jeho správaní. To sa mu zrejme nebude páčiť. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Zoomumba

Zoomumba

Založ si ZOO plnú divokých zvierat množstvo atrakcií!Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.