Utorok, 27. jún 2017. Meniny má Ladislav, Ladislava, zajtra Beáta.

Zamestnancov obchodu v Bratislave dožrali neporiadni ľudia: ODKAZ, ktorý hovorí za všetko

Zamestnancov obchodu v Bratislave
Foto

16.06.2017 15:12

BRATISLAVA - Povedzme si to na rovinu, ľudia vedia byť niekedy pekné prasiatka. Hoci je vedľa kôš, aj tak častokrát končí odpad na zemi. Možno pomôže aj takýto odkaz, ktorý sa objavil na jednej predajni v Bratislave a k nám do redakcie nám ho zaslala čitateľka Katka. viac »


V bratislavskej bytovke si dali urobiť novú elektroinštaláciu: FOTO Dopadlo to ako z hororu

V bratislavskej bytovke si

16.06.2017 10:25

BRATISLAVA - Renovácie starších bytových domov bežia už pár rokov ako na páse a každý obyvateľ je určite rád, keď budovu nielen zateplia, ale dajú do poriadku aj spoločné priestory. Bohužiaľ, ani v prípade zavolania "profesionálov", nemožno vždy rátať aj s profesionálnym výsledkom. Svedčia o tom fotografie z rekonštrukcie elektroinštalácie v jednom ... viac »


Zdravotne hendikepovaní v Senci zúria: Hotové šialenstvo, myslela som, že odpadnem

Zdravotne hendikepovaní v Senci
Foto

11.06.2017 09:59

SENEC - Ľudia so zdravotným postihnutím nemajú ľahký život. Návštevy lekárov či úradov sú pre nich pomaly na dennom poriadku. Zdalo by sa, že úrady sídlia na riadne označených a verejnosti dostupných miestach. Neplatí to ale v každom meste. Pozrite sa, kam zašil Úrad práce sociálnych vecí a rodiny pracovisko pre zdravotne ťažko postihnutých v Senci. ... viac »


Mala to byť romantická dovolenka: Alexovi pozreli v Maroku do kufra a odvtedy prežíva peklo

Mala to byť romantická
Foto

09.06.2017 07:35

BRATISLAVA - Dva týždne v exotickom Maroku mali byť naplnené krásnymi zážitkami. Tesne pred odletom domov však Slovák Alex s priateĺkou zažil veľké prekvapenie. Keď mu colníci nazreli do batožiny, začali sa problémy. Nemohol uveriť vlastným ušiam, keď ho začali obviňovať z vojnovej hrozby. viac »


Vilovi ukradli auto, zostali mu len oči pre plač: Dorazila ho až pokuta od inšpektorátu

Pokuty
Foto

03.06.2017 19:57

BRATISLAVA - Vilo si myslel, že má najhoršie za sebou. Keď už si myslel, že rozdýchal krádež auta, prišla ďalšia rana od policajtov. Domov mu totiž prišiel "pozdrav", ktorý by nenechal nikoho pokojným. viac »


FOTO Reťazová nehoda v Košiciach: Zrazilo sa niekoľko áut, žena v nemocnici

FOTO Reťazová nehoda v
Foto

22.05.2017 21:00

KOŠICE - Hromadná dopravná nehoda sa stala dnes popoludní v Košiciach. Skončili v sebe štyri autá, jedna žena (53) skončila v nemocnici. viac »


Karol sa vybral vlakom do Bratislavy: Jeden arogantný cestujúci mu poriadne žral nervy

Karol sa vybral vlakom

22.05.2017 00:01

KRAĽOVANY - Vo vlaku, tak, ako aj v ostatných hromadných prostriedkoch verejnej dopravy, by mali ľudia dodržiavať základné pravidlá slušného správania. Niektorí cestujúci ich ale neovládajú ani v dospelosti a nereagujú ani na upozornenia sprievodkyne. O takomto nepríjemnom zážitku nám porozprával náš čitateľ. viac »


Zapeklitý prípad, tomuto neuveríte! Sprisahanie u Mečiara, nemanželský syn a vydieranie dcérou

Vladimír Mečiar
Foto

18.05.2017 05:55

BRATISLAVA – Niečo podobné policajti ešte neriešili - vydieranie, nemanželský syn a boj o moc v Mečiarovej rodine. Toto všetko mal zažiť čitateľ Ondrej, ktorý sa mal dostať do stredobodu pozornosti Mečiarovej dcéry, ktorá chcela vytĺcť od svojho otca majetky. A práve preto mala zosnovať diabolský plán, ktorý nakoniec museli riešiť až policajti. viac »


Sexuchtivá dvojica z Petržalky mala poriadne šťastie: Takto by sa s nimi pohrali policajti

Sexuchtivá dvojica z Petržalky
Foto

12.05.2017 15:30

BRATISLAVA - Mali šťastie, že ich nechytili policajti alebo ich niekto neudal! Ak by sa tak stalo, sexuálne radovánky by ich vyšli poriadne draho. V prípade, že by to dvojica naozaj "prehnala", trest by mohol byť veľmi prísny. viac »


Bratislavčania si odbehli na obed a zažili najšokujúcejšiu scénu života: VIDEO Divoký sex v tráve

Bratislavčania si odbehli na
FotoVideo

12.05.2017 15:25

BRATISLAVA - Toto ešte nezažil. Keď sa vracal z obeda, skoro ho prevrátilo. Náhodný pohľad popod most, po ktorom prechádzal, mu vyrazil dych. Párik si to presne v čase obednej prestávky nerušene rozdával. viac »


Najčítanejšie články

Euro U21 2017 Poľsko

Online hry

pauzicka.sk

Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.Drakensang Online

Drakensang Online

Bojuj vo veľkolepej 3D hre a vydaj sa na cestu nebojácneho dračieho rytiera.