Pondelok, 20. november 2017. Meniny má Félix, zajtra Elvíra.

Gréckom otriaslo zemetrasenie, dvaja mŕtvi: Hrôzy Slovenky na Rodose, dramatická noc v hoteli

Gréckom otriaslo zemetrasenie, dvaja
Foto

21.07.2017 13:51

BRATISLAVA/RODOS - Najmenej dva ľudské životy a viac ako stovku zranených si na gréckom ostrove Kos v Egejskom mori vyžiadalo zemetrasenie, ktoré bolo v noci na dnes zaznamenané pri grécko-tureckej námornej hranici. Otrasy bolo cítiť na pobreží Turecka a aj na ďalších gréckych ostrovoch. Na jednom z nich dovolenkovala v tom čase aj Slovenka so svojím ... viac »


FOTO Spoveď Slovákov z Chorvátska: Požiare im ničia dovolenku, dym, smrad a popol

FOTO Spoveď Slovákov z
Foto

20.07.2017 14:52

BRATISLAVA/PODSTRANA - Letná dovolenka pri mori by mala podľa klasických predpokladov zahŕňať vydarené počasie, veľa slnka, čisté pláže, príjemné ubytovanie a krásne prostredie. Nie vždy sa však dá spoliehať na to, že sa tieto atribúty aj do bodky naplnia. Ako sme vás už informovali, okolie vyhľadávaného letoviska Split v Chorvátsku bojovalo s rozsiahlymi ... viac »


FOTO Parkovanie na chrapúňa v Petržalke: To, čo si dovolil Rakúšan, je vrchol

FOTO Parkovanie na chrapúňa
Foto

17.07.2017 08:13

BRATISLAVA - Keď vodičom nie je cudzia arogancia, vyzerá to presne tak, ako na tejto fotografii. Istý Rakúšan si prišiel nakúpiť na Slovensko, pričom svojho štvorkolesového tátoša zaparkoval tak, akoby mu patrilo celé parkovisko. Nepomohli ani upozornenia od okoloidúcich. viac »


Chvíle strachu v Taliansku: FOTO Požiare pri rezortoch, Daniel prežíva dramatickú dovolenku

Chvíle strachu v Taliansku:

14.07.2017 12:20

NEAPOL - Kalábria, Sicília aj Sardínia bojujú v týchto dňoch s rozsiahlymi požiarmi, ktoré si už vyžiadali podľa talianskych médií najmenej dva ľudské životy. Vo viacerých prípadoch došlo k evakuácii nielen miestneho obyvateľstva, ale aj turistov z hotelov. Fotografie Slováka Daniela, ktorý je momentálne v rezorte Baia dei Pini na Sardínii, ukazujú, ... viac »


Barman Roman makal 3 roky v kuse ako blázon: Zavolal mu šéf, toto prekvapenie od neho nečakal!

Barman Roman makal 3
Video

02.07.2017 19:30

BRATISLAVA - Darčeky ľudia nedostávajú len na Vianoce a na narodeniny. Radosť si môžu navzájom spraviť v akomkoľvek čase a pri akejkoľvek príležitosti, hlavne aby sa našiel niekto, kto ich má rád a ocení ich kvality. Barman Roman už presne vie, čo to znamená. Myslel si, že strávi v bratislavskom podniku ďalší deň plnením želaní hostí, no namiesto toho ... viac »


Zamestnancov obchodu v Bratislave dožrali neporiadni ľudia: ODKAZ, ktorý hovorí za všetko

Zamestnancov obchodu v Bratislave
Foto

16.06.2017 15:12

BRATISLAVA - Povedzme si to na rovinu, ľudia vedia byť niekedy pekné prasiatka. Hoci je vedľa kôš, aj tak častokrát končí odpad na zemi. Možno pomôže aj takýto odkaz, ktorý sa objavil na jednej predajni v Bratislave a k nám do redakcie nám ho zaslala čitateľka Katka. viac »


V bratislavskej bytovke si dali urobiť novú elektroinštaláciu: FOTO Dopadlo to ako z hororu

V bratislavskej bytovke si

16.06.2017 10:25

BRATISLAVA - Renovácie starších bytových domov bežia už pár rokov ako na páse a každý obyvateľ je určite rád, keď budovu nielen zateplia, ale dajú do poriadku aj spoločné priestory. Bohužiaľ, ani v prípade zavolania "profesionálov", nemožno vždy rátať aj s profesionálnym výsledkom. Svedčia o tom fotografie z rekonštrukcie elektroinštalácie v jednom ... viac »


Zdravotne hendikepovaní v Senci zúria: Hotové šialenstvo, myslela som, že odpadnem

Zdravotne hendikepovaní v Senci
Foto

11.06.2017 09:59

SENEC - Ľudia so zdravotným postihnutím nemajú ľahký život. Návštevy lekárov či úradov sú pre nich pomaly na dennom poriadku. Zdalo by sa, že úrady sídlia na riadne označených a verejnosti dostupných miestach. Neplatí to ale v každom meste. Pozrite sa, kam zašil Úrad práce sociálnych vecí a rodiny pracovisko pre zdravotne ťažko postihnutých v Senci. ... viac »


Mala to byť romantická dovolenka: Alexovi pozreli v Maroku do kufra a odvtedy prežíva peklo

Mala to byť romantická
Foto

09.06.2017 07:35

BRATISLAVA - Dva týždne v exotickom Maroku mali byť naplnené krásnymi zážitkami. Tesne pred odletom domov však Slovák Alex s priateĺkou zažil veľké prekvapenie. Keď mu colníci nazreli do batožiny, začali sa problémy. Nemohol uveriť vlastným ušiam, keď ho začali obviňovať z vojnovej hrozby. viac »


Vilovi ukradli auto, zostali mu len oči pre plač: Dorazila ho až pokuta od inšpektorátu

Pokuty
Foto

03.06.2017 19:57

BRATISLAVA - Vilo si myslel, že má najhoršie za sebou. Keď už si myslel, že rozdýchal krádež auta, prišla ďalšia rana od policajtov. Domov mu totiž prišiel "pozdrav", ktorý by nenechal nikoho pokojným. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Farmerama

Farmerama

Vybuduj prosperujúcu farmu, staraj sa o úrodu, zvieratká i zamestnancov.Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.