Štvrtok, 19. apríl 2018. Meniny má Jela, zajtra Marcel.

Tragická nehoda opatrovateliek, nové spovede o zdieraní v zahraničí: Do prípadu vstúpil už aj prezident

Pri smrteľnej zrážke s
Foto

24.10.2017 09:46

BRATISLAVA - Ohlasy na tragickú smrť opatrovateliek počas autonehody pri Prievidzi neutíchajú. Do redakcie sa nám ozývajú ďalšie a ďalšie ženy, ktoré sa starajú o ľudí v zahraničí. Na povrch vyplávali pracovné podmienky s agentúrami, ktoré sú podľa nich zdieraním. Opatrovateľky v pondelok prijal aj prezident Andrej Kiska. viac »


Opatrovateľka v Rakúsku prehovorila: Toto je krutá realita biznisu s ľuďmi, zdieranie žien

Pri smrteľnej zrážke s
Foto

22.10.2017 09:20

BRATISLAVA - Po tragickej nehode, pri ktorej zahynulo v mikrobuse sedem opatrovateliek a vodič, sa vynárajú stále nové a nové informácie od žien, ktoré majú so staraním sa o ľudí v Rakúsku svoje skúsenosti. Do redakcie nám napísala čitateľka, ktorá túto prácu vykonáva už takmer dve desaťročia a objasnila svoj pohľad na fungovanie sprostredkovateľského ... viac »


Študentov prekvapil OZNAM na dverách fakulty v B. Bystrici: To už aby sa báli aj chodiť do školy

Študentov prekvapil OZNAM na
Foto

21.10.2017 14:07

BANSKÁ BYSTRICA/BRATISLAVA - V skupine Priznania vysokoškolákov na Facebooku sa študenti zverili už s viacerými zaujímavosťami a pikoškami zo svojho akademického života. Tentokrát k nim pribudla aj fotografia s varovaním na dverách Fakulty prírodných vied Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici, ktoré sú navyše obohnané páskou s výstrahou "Zákaz vstupu". ... viac »


Opatrovateľka ukázala zmluvu s agentúrou: Za takýchto podmienok sa jazdí z Rakúska

Opatrovateľka ukázala zmluvu s
Foto

19.10.2017 00:01

BRATISLAVA - Slovenskom stále rezonuje prípad smrti siedmich opatrovateliek, ktoré boli na ceste z Rakúska domov, keď sa ich mikrobus zrazil minulý týždeň pri Prievidzi s kamiónom. Po tragédii sa ozvalo množstvo ich kolegýň, ale aj vodičov, ktorí problematiku cestovania zo zahraničia poznajú a zažili ju na vlastnej koži. Jedna z nich nám ukázala časť zmluvy s agentúrou. viac »


Po úžasnej dovolenke na Sicílii hrozný návrat domov: Slováci po SLOVÁCH kapitána uviazli na letisku

Po úžasnej dovolenke na

18.10.2017 11:55

BRATISLAVA - Zážitok z príjemne prežitej dovolenky na Sicílii im dokonale pokazil návrat domov. Let do Bratislavy mal totiž kvôli technickej poruche niekoľkohodinové meškanie, kvôli čomu mali mať cestujúci nárok na finančné odškodnenie. Postoj leteckej spoločnosti je jasný. viac »


Verzia milujúceho otca je totálne mylná: Matka prehovorila o povahe exmanžela, ukázala príjmy

Ilustračné foto
Foto

15.10.2017 16:50

BRATISLAVA - Zvrat v prípade boja o malú dcérku. Po rozvode sa Jaroslav sťažoval, že nemôže vídať svoju dcérku. Ozvala sa však jeho bývalá žena, ktorá prehovorila o jeho správaní. To sa mu zrejme nebude páčiť. viac »


Jaroslav už nevie ako ďalej: Pred prešovským súdom chce hladovať, tu je dôvod

Jaroslav už nevie ako

08.10.2017 00:00

PREŠOV - Jaroslav z Bratislavy je zúfalý. Ocitol sa v nepríjemnej životnej situácii, ktorú zrejme nechce zažiť žiaden rodič. S partnerkou sa rozišiel, no zo vzťahu sa narodila dcérka. Ako sa stáva, dievčatko zveril súd do opatery matke a otcovi nariadil termíny, kedy môže byť s dcérkou. Otec ale nesúhlasí a nastal poriadny problém. viac »


FOTO Ranný kolaps dopravy v Bratislave: Vodiči stratili nervy

FOTO Ranný kolaps dopravy
Foto

20.09.2017 17:45

BRATISLAVA - Dnešné ráno vodičov v hlavnom meste poriadne potrápilo. Dážď spôsobil dopravný kolaps. Do práce, do školy, či za inými povinnosťami ľudia išli v pomalých kolónach aj hodinu. viac »


Spoveď zúfalej Slovenky o prežití smrtiaceho hurikánu: Synova dovolenka sa zmenila na boj o život

Spoveď zúfalej Slovenky o

12.09.2017 14:00

SVÄTÝ MARTIN - Vyčíňanie hurikánu Irma zachytil celý svet. Média informujú o aktuálnom stave a zasiahnutých krajinách. Prírodná katastrofa zasiahla aj karibské ostrovy, medzi ktorými bol aj Svätý Martin. V čase úradovania, na ňom dovolenkoval slovenský pár. O hrôzostrašnom zážitku sa rozhovorila matka mladého muža. Slová, z ktorých mrazí. Pri evakuácii ... viac »


Obyvatelia obcí pri Bratislave v strachu, úradujú zlodeji: Milan prišiel z práce, čakal ho šok

Obyvatelia obcí pri Bratislave
Foto

11.09.2017 00:01

BRATISLAVA - Obyvatelia obce pri Bratislave sa sťažujú na zlodejov, ktorí vykrádajú domy za bieleho dňa, keď sú v práci. Keď prišiel Milan s manželkou domov, skoro ich porazilo. Pomôžte polícii pri pátraní po podozrivom mužovi, ktorý úradoval v jednom z rodinných domov v Rovinke. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Drakensang Online

Drakensang Online

Bojuj vo veľkolepej 3D hre a vydaj sa na cestu nebojácneho dračieho rytiera.Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.