Nedeľa, 21. január 2018. Meniny má Vincent, zajtra Zora.

VIDEO Romanovi skoro oči vypadli: Cestou z práce v kolóne TOTO ešte nevidel

VIDEO Romanovi skoro oči
FotoVideo

14.08.2017 11:32

ROVINKA - Ako každý deň cestoval Roman po práci z Bratislavy domov. Obyvatelia obcí Dunajská Lužná a Rovinka sú na dennodenné kolóny zvyknutí. Náš čitateľ ale ostal poriadne rozhorčený, keď videl, čo vyvádza vodič idúci pred ním. viac »


Dovolenka v Taliansku sa zmenila pre rodinu s deťmi na hrôzu: FOTO Traumu spustili zlodeji

Dovolenka v Taliansku sa
Foto

14.08.2017 11:32

BRATISLAVA - Krásne zážitky vystriedal strach o život. Slovenku Moniku na dovolenke v Taliansku dvakrát vykradli! Strašnú chvíle jej však nepripravili iba zlodeji, ale aj policajti a cestovná kancelária. viac »


Dovolenková pohroma: Chorý Slovák behal tri dni po lekároch, vyšetrenia sa nedočkal

Dovolenková pohroma: Chorý Slovák

12.08.2017 10:41

BRATISLAVA - Obdobie letných dovoleniek môže pacientom predĺžiť čas, za ktorý si mysleli, že budú vyšetrení. Či je to však obvodný lekár alebo špecialista, vždy by sa mal nájsť niekto, kto ho adekvátne zastúpi a na koho sa môže chorý občan obrátiť. Náš čitateľ však zažil niečo, čo pripomína skôr príbeh z Kocúrkova. Napriek tomu, že so zvýšenou teplotou ... viac »


Janko chcel od zamestnankyne dôkaz, prečo nemôže prísť do práce: FOTO, na ktorej sa smeje doteraz

Janko chcel od zamestnankyne

10.08.2017 14:56

BRATISLAVA - Slovák pracujúci vo Veľkej Británii musel pred pár dňami riešiť bizarný problém. Žena, ktorú zamestnáva prostredníctvom personálnej agentúry, mu poslala naozaj zaujímavú výhovorku, prečo nemôže prísť do práce. Pre istotu si to aj odfotil, lebo s takýmto niečím sa ešte v živote nestretol. viac »


Bratislavčania krútia hlavou nad touto záhadou: Veď nie je zima, prečo nás otravujú?!

Bratislavčania krútia hlavou nad
FotoVideo

07.08.2017 00:01

BRATISLAVA - Mnohí Bratislavčania si v poslednom čase všimli niečo nezvyčajné. V okolí panelákov sa ozýva krákanie vrán, na ktoré sme zvyknutí skôr v zimnom období. Čo to má znamenať, veď v lete by sme sa skôr mali tešiť z čvirikania iných vtákov či cvrlikania svrčkov. Odborník tento jav vysvetlil. viac »


Obedná pauza v Bratislave, prečo nie: Pán policajt, ale TAKTO zaparkovať služobné auto?

Obedná pauza v Bratislave,
Foto

06.08.2017 16:37

BRATISLAVA - Obedná prestávka je neodmysliteľnou súčasťou pracovného dňa. Vychutnáva si ju každý a príslušníci polície, zdá sa, nie sú výnimkou. Potvrdzuje to záber, ktorý zachytáva konzumujúceho policajta sediaceho v služobnom aute. Na situácii by nebolo nič zvláštne, keby vozidlo s príznačným textom "Pomáhať a chrániť," nebolo zaparkované na ceste určenej pre cyklistov. viac »


VIDEO Policajt na diaľnici poriadne riskoval: Aj muži zákona sú len smrteľníci

VIDEO Policajt na diaľnici
Video

05.08.2017 17:57

BRATISLAVA - V piatok sa Slovensko navždy rozlúčilo s policajtom Jozefom (48), ktorého zrazila na diaľnici D2 mladá vodička pri tom, ako si plnil služobné povinnosti a riadil kvôli nehode dopravu. Čitateľ nás upozornil na video, ktoré vzniklo len deň pred minulotýždňovou tragédiou. Pozrite sa, ako riskoval iný policajt. viac »


Dovolenkári z východu sa nestačili diviť: Kvôli zmätkom sa nedostali na palubu lietadla z Antalye

Ako môžete zabaviť dieťa

05.08.2017 10:57

BRATISLAVA - O nepríjemnom zážitok z dovolenky sa s nami podelila ďalšia čitateľka. Zarazila ju reakcia cestovnej kancelárie, ktorá nezabezpečila odlet mladej rodiny z tureckej Antalye. Pozrite sa, s čím sa museli rodiny pasovať. viac »


Otrasný pohľad na historické centrum Bratislavy: FOTO Za toto sa môžeme hanbiť!

Smetie v historickom centre
Foto

04.08.2017 19:12

BRATISLAVA - To, čo je v iných veľkomestách samozrejmosťou, pre Bratislavu zrejme neplatí. Počas bežnej piatkovej cesty do práce totiž čitateľku Zuzanu pohoršil pohľad na kopu odpadkov, ktorý sa jej naskytol niekoľko dní po sebe. viac »


Dominikov let z Talianska poriadne meškal: Keď chcel kompenzáciu, netušil ešte, aké muky ho čakajú

Dominikov let z Talianska
Foto

04.08.2017 00:01

BRATISLAVA - Nie zbytočne sa hovorí, že domôcť sa svojich práv býva niekedy poriadny boj. Svoje o tom vie aj Dominik, ktorý mal v pondelok 24. júla odletieť spolu s ostatnými dovolenkármi z letiska v talianskom Lamezia Terme do Bratislavy. Pokazené lietadlo však spôsobilo nečakané komplikácie a odchod sa omeškal o takmer deväť hodín. Vrátiť sa späť ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.