Sobota, 18. november 2017. Meniny má Eugen, zajtra Alžbeta.

VIDEO Policajt na diaľnici poriadne riskoval: Aj muži zákona sú len smrteľníci

VIDEO Policajt na diaľnici
Video

05.08.2017 17:57

BRATISLAVA - V piatok sa Slovensko navždy rozlúčilo s policajtom Jozefom (48), ktorého zrazila na diaľnici D2 mladá vodička pri tom, ako si plnil služobné povinnosti a riadil kvôli nehode dopravu. Čitateľ nás upozornil na video, ktoré vzniklo len deň pred minulotýždňovou tragédiou. Pozrite sa, ako riskoval iný policajt. viac »


Dovolenkári z východu sa nestačili diviť: Kvôli zmätkom sa nedostali na palubu lietadla z Antalye

Ako môžete zabaviť dieťa

05.08.2017 10:57

BRATISLAVA - O nepríjemnom zážitok z dovolenky sa s nami podelila ďalšia čitateľka. Zarazila ju reakcia cestovnej kancelárie, ktorá nezabezpečila odlet mladej rodiny z tureckej Antalye. Pozrite sa, s čím sa museli rodiny pasovať. viac »


Otrasný pohľad na historické centrum Bratislavy: FOTO Za toto sa môžeme hanbiť!

Smetie v historickom centre
Foto

04.08.2017 19:12

BRATISLAVA - To, čo je v iných veľkomestách samozrejmosťou, pre Bratislavu zrejme neplatí. Počas bežnej piatkovej cesty do práce totiž čitateľku Zuzanu pohoršil pohľad na kopu odpadkov, ktorý sa jej naskytol niekoľko dní po sebe. viac »


Dominikov let z Talianska poriadne meškal: Keď chcel kompenzáciu, netušil ešte, aké muky ho čakajú

Dominikov let z Talianska
Foto

04.08.2017 00:01

BRATISLAVA - Nie zbytočne sa hovorí, že domôcť sa svojich práv býva niekedy poriadny boj. Svoje o tom vie aj Dominik, ktorý mal v pondelok 24. júla odletieť spolu s ostatnými dovolenkármi z letiska v talianskom Lamezia Terme do Bratislavy. Pokazené lietadlo však spôsobilo nečakané komplikácie a odchod sa omeškal o takmer deväť hodín. Vrátiť sa späť ... viac »


Martin s rodinou prežil na dovolenke v Turecku hrôzu: VIDEO Výbuch izby v hoteli a boj o život!

Dovolenka v Turecku
FotoVideo

01.08.2017 05:55

BRATISLAVA - Keby sa tak mohli rozhodnúť inak. Bratislavčan Martin spolu s rodinou zažívali na dovolenke naozajstné chvíle hrôzy. Na takúto dovolenku budú spomínať zrejme do konca života. viac »


Róberta nahneval meškajúci odlet z Košíc: Tina to videla celé inak

Róberta nahneval meškajúci odlet
Foto

01.08.2017 00:01

BRATISLAVA - O meškaní lietadiel sa už toho popísalo veľa, no v období dovoleniek ide vždy o vysoko aktuálnu tému. Naposledy sme vás informovali o nepríjemnom zážitku Róberta, ktorý s ostatnými cestujúcimi čakal dlhé hodiny v odletovej hale v Košiciach na spoj do Talianska za podmienok, ktoré označil za absolútny chaos. Zaujímavosťou je, že na talianskom ... viac »


Otrasná skúsenosť Róberta pred odletom na dovolenku: VIDEO V Košiciach nikdy nič podobné nezažil

Otrasná skúsenosť Róberta pred
FotoVideo

28.07.2017 11:24

BRATISLAVA/KOŠICE - Niet nad to, keď sa chystáte ísť letecky na dovolenku a váš spoj má meškanie. Navyše, ak sa z minút čakania zrazu stanú hodiny a vy ani neviete, či nový uvedený čas odletu je ten konečný. Deti spia na stoličkách v hale, bez deky, bez klimatizácie v horúčavách a bez jedla. Podľa jedného zo Slovákov, ktorí v pondelok smerovali do Talianska, ... viac »


VIDEO Dovolenková sezóna v Chorvátsku, akú ste ešte nevideli: Žiadne slnko, ale sneh a krúpy

VIDEO Dovolenková sezóna v
FotoVideo

27.07.2017 16:43

LABIN - Chorvátske mesto Labin zasiahla uprostred letnej dovolenkovej sezóny silná búrka. To, čo so sebou priniesla je pre toto ročné obdobie unikátne. V šoku zostali domáci aj dovolenkujúci. Slnečné lúče a vysoké horúčavy vystriedal boj so snehom a závejmi. viac »


Vytočený Oliver nemôže uveriť, za čo zaplatil: FOTO faktúra autoservisu ho dorazila

Vytočený Oliver nemôže uveriť,
Foto

24.07.2017 09:18

BRATISLAVA - Toto by vytočilo každého! Oliver šiel na bežný servis so svojim polročným vozidlom značky Opel Adam. Faktúra za vykonané služby mu však vyrazila dych. Olej bol päťkrát drahší a vodu do ostrekovačov si síce zaplatil, no žiadnu nedostal. viac »


Zemetrasenie na ostrove Kos: Slovenka opísala prežitú hrôzu, ledva sme stihli vybehnúť von!

Zemetrasenie na ostrove Kos
Foto

22.07.2017 14:00

ATÉNY - Po piatkovom zemetrasení, ktoré si na gréckom ostrove Kos vyžiadalo dva ľudské životy a asi 120 zranených, sa situácia vracia do normálu. Agentúra DPA dnes s odvolaním sa na grécku pobrežnú stráž informovala, že do malého prístavu Kéfalos na západnej strane ostrova prišiel z pevniny prvej trajekt. Zemetrasenie v Grécku zažilo aj množstvo Slovákov, ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.