Utorok, 23. január 2018. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

Dovolenkár sa vybral do Demänovskej jaskyne: Ostal ako obarený, toto je nehorázne zneužitie!

Dovolenkár sa vybral do
Foto

03.09.2017 21:05

JASNÁ - Na Slovensku sme si už akosi chtiac-nechtiac zvykli na to, že platíme za veci, ktoré sú v iných krajinách úplne zadarmo. No slovenská nátura je podnikavá a za všetkým vidí groš. Posťažoval sa na to aj náš čitateľ, ktorého mimoriadne nahnevalo, že okrem vstupu do jaskyne od neho vytiahli peniaze, a to nemalé, ešte aj za parkovanie. Majiteľ pozemku ... viac »


Sfušovaná oprava chodníka v Bardejove: FOTO Obyvatelia sú zhrození, toto snáď nie je pravda!

Sfušovaná oprava chodníka v
Foto

01.09.2017 11:59

BARDEJOV - Výtlky na cestách a rozbité chodníky sú pre našu krajinu príznačné. Nie každé mesto či obec sa ale dočká potrebných opráv. Keď už aj nastane deň D, nemusí to vyzerať podľa predstáv obyvateľov. Podľa záberov to podobne dopadlo aj v Bardejove. viac »


Neúnosná situácia na D1 pri Blatnom: Zúriví vodiči čakajú stále v kolónach, koniec už čoskoro?

Neúnosná situácia na D1

29.08.2017 08:59

BLATNÉ - Vodiči idúci z Bratislavy po diaľnici D1 v smere do Trnavy už neraz stratili pri prejazde týmto úsekom nervy. Nielen počas leta sa nám sťažujete na cestu, ktorá je stále značená dočasnými oranžovými jazdnými pruhmi. Už niekoľko mesiacov vodičov sužuje výstavba križovatky Blatné. Obmedzenie cestnej premávky sa dotýka každého jedného vodiča, ... viac »


FOTO Parkovanie na chrapúňa: Bezohľadný vodič z Bratislavy sa svojím počinom vyznamenal

FOTO Parkovanie na chrapúňa:
Foto

26.08.2017 21:29

BRATISLAVA - Michal sa vybral na poobednú prechádzku s trojročným dieťatkom. Ostal poriadne prekvapený. Cestu mu zablokovalo na drzovku zaparkované luxusné BMW-čko. viac »


Dovolenkári v strachu, medzi nimi aj Slováci: Chorvátsko stále sužujú ničivé požiare

Dovolenkári v strachu, medzi
Foto

24.08.2017 19:00

ZÁHREB - Požiare na chorvátskom pobreží pokračujú a silný vietor hasičom sťažuje prácu. V plameňoch sa ocitli borovicové lesy v blízkosti letovísk Šibenik a Zadar, kde s hasením pomáhajú lietadlá. Turisti, medzi ktorými sú aj Slováci, sú vystrašení, ničivé plamene ohrozujú aj ich dovolenku. viac »


Zúfalstvo v Bratislave: Ďalší dovolenkový horor na letisku a hodiny neistoty opäť kvôli lietadlu

Letisko M. R. Štefánika

24.08.2017 14:45

BRATISLAVA - Slovenskí dovolenkári majú opäť problém odletieť z bratislavského letiska. Ľudia cestujúci do Maroka čakajú na odlet už od 4.30 hod. Sťažujú sa najmä na nedostatok informácií. Opäť ide o lietadlo spoločnosti Travel Service, ktorá mala pred pár dňami problém s meškaním letu do Hurgady. viac »


VIDEO Chorvátsko zachvátila vlna požiarov: Evakuácia, neprejazdná diaľnica a mesto v ohrození

VIDEO Chorvátsko zachvátila vlna
FotoVideo

22.08.2017 15:00

ZÁHREB - Chorvátsko sužuje druhá vlna požiarov. Postihnutá je oblasť najmä medzi Zadarom a Šibenikom, ale aj niektoré ostrovy ako Ugljan, Hvar a Brač. Vzhľadom na hustý dym bola prerušená doprava na jednej časti diaľnice A1 vedúca zo Záhrebu do Splitu, informovali chorvátske médiá. viac »


Strašidelná situácia: VIDEO Ján mal obrovské šťastie, pozrite sa, čo vyviedol vodič na R1

Strašidelná situácia: VIDEO Ján
FotoVideo

21.08.2017 05:07

BRATISLAVA/ŽIAR NAD HRONOM - Veľavravné video sa podarilo nakrútiť nášmu čitateľovi Jánovi na R1 smerom na Banskú Bystricu. Kamera v jeho aute zachytila vodiča, ktorý kvôli chvíľke nepozornosti riskoval nielen svoj život, ale aj život ostatných šoférov. Vo vysokej rýchlosti mohlo prísť k ujme na životoch. viac »


Nad Bratislavou sa vznáša hustý dym: FOTO Poznáme príčinu

Nad Bratislavou sa vznáša
FotoVideo

18.08.2017 17:30

BRATISLAVA - Ak sa nachádzate práve v oblasti bratislavskej Koliby, určite registrujete hustý dym, ktorý sa vznáša do povetria. Podľa HaZZ v Bratislave došlo k požiaru bytu v bytovom dome. Momentálne horí aj v Senci. viac »


Horor na dovolenke v Turecku: Samko (5) sa spúšťal tobogánom, vyšiel celý od krvi a v bezvedomí

Horor na dovolenke v
Foto

16.08.2017 15:29

BRATISLAVA - Päťročný Samko sa chcel iba spustiť na tobogáne v Turecku. Keď do neho vliezol ešte netušil, že z neho vyjde celý od krvi a s rozbitou hlavou. Hororová dovolenka pokračovala pre jeho zúfalú matku v nemocnici. Strašné chvíle prežívala aj rodina na Slovensku. Príbeh ako zo zlého sna ešte nekončí. V hre je zdravie malého chlapca. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.Farmerama

Farmerama

Vybuduj prosperujúcu farmu, staraj sa o úrodu, zvieratká i zamestnancov.