Piatok, 20. apríl 2018. Meniny má Marcel, zajtra Ervín.

Monike sa pri Trebišove podarilo zachytiť výnimočný jav: Záber na FOTO hovorí za všetko

Monike sa pri Trebišove
Foto

02.12.2017 21:59

PLECHOTICE - Počasie nám v ostatných dňoch ukazuje svoju horšiu tvár. Máme za sebou vytrvalé sneženie, ktoré v nejednej oblasti spôsobilo kalamitu. Našej čitateľke Monike sa ale uplynulý týždeň podarilo zachytiť naozaj unikátny moment. viac »


Katka zažila realitu slovenských dopravcov: Z Bratislavy do Košíc nekonečná cesta

Katka zažila realitu slovenských

02.12.2017 09:00

BRATISLAVA/KOŠICE – Katka potrebovala v sobotu cestovať z Bratislavy do Košíc. Bolo jej úplne jedno, akým prostriedkom sa dopraví. Na stanici ju ale čakalo nemilé prekvapenie a zažila poriadny šok. Tí, ktorí po tejto trase chodia často, vedia, že v sobotu sa len tak jednoducho na druhý koniec republiky nedostanú. Situácia Katku poriadne nahnevala. viac »


Metro predáva šesťtýždňové prasiatka: FOTO Zákazníci sú zhrození, nedá sa na to pozerať

Metro predáva šesťtýždňové prasiatka:
Foto

01.12.2017 15:30

BRATISLAVA – V obchodnom reťazci Metro kúpite prasiatko "od hlavy až po päty." Z nechutne vákuovo balených prasiatok ľuďom behá až mráz po chrbte. Spoločnosť Metro však na svojej stránke uvádza, že tieto malé prasiatka sú ideálne ako pohostenie na vianočné sviatky. viac »


Vodiči, buďte v strehu: FOTO Polícia testuje radar, ktorý ste u nás ešte nevideli

Vodiči, buďte v strehu:
FotoVideo

28.11.2017 00:01

BRATISLAVA - Vodiči jazdiaci po Bratislave nás upozornili na odstavenú veľkú plechovú skriňu. Dajte pozor, pretože polícia testuje nový radar. Niečo podobné ste na našich cestách ešte nevideli. Zdá sa, že bude postrachom našich ciest. viac »


Viktória si kúpila v košickom hypermarkete chlieb: Keď ho rozkrojila, našla hrôzu na FOTO

Viktória si kúpila v

26.11.2017 16:14

KOŚICE - Čitateľka si kúpila v hypermarkete chlieb, no keď ho doma rozkrojila, zostala v šoku. Ukrýval totiž nebezpečné prekvapenie v podobe kusov dreva a kovu. Ako je možné, že sa také niečo dostalo do potraviny, netuší. Mohlo však ju, či členov jej rodiny, nepekne zraniť. viac »


Tragická smrť Slovenky (†21) v Amerike: Veroniku zrazilo auto, darovala život iným ľuďom

Tragická smrť Slovenky (†21)
Foto

25.11.2017 09:58

OCEAN CITY - Počas leta zahynulo v zahraničí viacero slovenských študentov. Jednou z obetí sa stala aj Veronika Baďurová, ktorá sa na bicykli dostala do kolízie s autom. K nehode prišlo koncom augusta v meste Ocean City v americkom štáte Maryland. O dva dni neskôr v nemocnici vážnym zraneniam podľahla. Šoféra (38), ktorý z miesta nehody ušiel, zatkli ... viac »


Najhoršie chvíle Patrika za volantom: Kúsok od tragédie! Odstrašujúce VIDEO z diaľnice D1

Najhoršie chvíle Patrika za
Foto

12.11.2017 22:32

BRATISLAVA - Kolíznym situáciám na cestách sa nevyhne žiadny vodič. Nie všetci totiž vedia prispôsobiť jazdu svojim schopnostiam a stavu vozovky, a tak môže byť nešťastie rýchlo na svete. Do špeciálnej kategórie však patria šoféri, ktorí sú schopní vedome ohroziť ostatných účastníkov premávky len preto, aby im dali príučku, alebo ukázali, že sa im niečo ... viac »


Michaelu pobúrila donáška z bratislavskej reštaurácie: K obedu aj ohavná príloha na FOTO

Michaelu pobúrila donáška z
Foto

12.11.2017 14:19

BRATISLAVA – Lákavá ponuka bratislavského kebabu oslovila Michaelu, ktorá využila bezplatnú donášku a objednala si obed. Nemohla uveriť vlastným očiam, v kebabe mala aj to, čo by si nikto neprial. viac »


Nedajte sa zlákať touto ponukou práce vo Švajčiarsku: Jaroslav na ňu poriadne doplatil

Nedajte sa zlákať touto
Foto

02.11.2017 05:55

BRATISLAVA - Jaroslav, tak ako mnoho iných, dúfal, že keď už nie na Slovensku, tak aspoň v zahraničí si nájde prácu aj s dobrou plácou. Nechal sa zlákať istým mužom, ktorý v okolí Zürichu ponúkal záujemcom zamestnanie na stavbách. Aj keď mu bola prisľúbená zmluva, k jej podpisu nikdy nedošlo. Z vidiny zárobku sa napokon pre Slováka stala nočná mora. ... viac »


Bláznivá jazda za bieleho dňa skončila tragédiou: Eve zrazilo na priechode mamičku

Bláznivá jazda za bieleho

01.11.2017 11:58

BRATISLAVA - Strašný osud. Ozvala sa nám čitateľka, ktorej zrazili mamičku za bieleho dňa na priechode pre chodcov. Dodnes nemôže prekúsnuť rodina zosnulej, že žena za volantom obišla z nehody bez trestu. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?Darkorbit

Darkorbit

Staň sa vesmírnym pilotom, znič nebezpečných votrelcov a plň napínavé misie!