Topky.sk - Bleskovky

Streda, 20. jún 2018. Meniny má Valéria, zajtra Alojz.

Majo si otvoril polievku, že si pochutí: FOTO Vo vrecúšku ho čakalo prekvapenie, reakcia výrobcu

Majo si otvoril polievku,

17.06.2018 11:59

BRATISLAVA - Cudzie predmety v potravinách môžu predstavovať vážne zdravotné riziko pre človeka. Náš čitateľ nám do redakcie poslal zábery drievka, ktoré mal nájsť v sáčkovej polievke. O vyjadrenie sme preto požiadali spoločnosť, ktorá uvedený produkt vyrába. Podľa riaditeľky riadenia akosti bola celá záležitosť dôkladne prešetrená z pohľadu kvality ... viac »


Slovák sa bol objednať na vyšetrenie u lekára: Termín, ktorý mu dali, vás dostane do kolien

Slovák sa bol objednať
Foto

09.06.2018 23:11

BRATISLAVA - Slováci si museli zvyknúť, že návšteva u niektorých lekárov nefunguje na princípe len tak si neohlásené prísť a sadnúť si do čakárne so zárukou, že budú v ten deň aj vyšetrení. Bohužiaľ, termíny u odborníkov bývajú také plné, že pacienti môžu byť radi, ak ich objednajú o niekoľko dní, týždňov či mesiacov. Záber, ktorý koluje na internete, ... viac »


Petra (25) prezradila, ako ju chceli chlapi dostať do postele: Dám ti sto eur za...

Petra (25) prezradila, ako
Foto

03.06.2018 12:51

BRATISLAVA - Petra potrebovala rýchlo zohnať peniaze, a tak sa chcela zoznámiť s mužom, ktorý by ju začal finančne podporovať. To sa nakoniec aj stalo, no predchádzali tomu miestami vtipné, inokedy pre zmenu priam tragické, pokusy o zoznámenie. Aj týmito hláškami sa mladú ženu pokúsili zbaliť zámožní záujemcovia. viac »


Exekútorka nezákonne vypratala byt: VIDEO Vylomila dvere a hádzala veci do vriec, polícia tvrdí opak

Súdna exekútorka Mária P.
FotoVideo

30.05.2018 00:00

ŤAHANOVCE – Monika M. sa sťažuje, že súdna exekútorka Mária P. pácha trestný čin porušovanie domovej slobody. Za pravdu jej dali aj Iveta s Kristínou, ktoré tvrdia, že exekútorka nezákonne vylomila a rozbila dvere bytu v mestskej časti Ťahanovce a začala ho so svojím príbuzným a deťmi vypratávať. Pri incidente, ktorý sa odohral 22. mája, bola prítomná ... viac »


Situácia, ktorú nechce nikto zažiť: V dome vypadla elektrina a vám nemá kto pomôcť

Situácia, ktorú nechce nikto

25.05.2018 05:55

BRATISLAVA - Určite sa už aj vám stalo, že elektrina vo vašej domácnosti vypadla v tej najnevhodnejšej chvíli. Aj keď sa elektrárne usilujú problém čo najskôr odstrániť, nie vždy sa stane, že elektrina opäť zavíta do vášho domova. Podobná nemilá situácia sa stala aj našej čitateľke. viac »


FOTO Na Slovensko sa po 70 rokoch vrátil najväčší lietajúci vták: Slová ochranárov vás prekvapia

Fascinujúce fotografie nášho vtáctva
Foto

30.04.2018 17:00

BRATISLAVA - Neuveriteľná správa pre Slovensko! Na naše územie sa po vyše sedemdesiatich rokoch vrátil najťažší lietajúci vták na svete, ktorým je drop veľký. Slovenskí ochranári a strážcovia prírody zažívajú obrovskú radosť. Petrovi sa ho poradilo vyfotografovať. Dychberúce zábery z jeho objektívu vás fascinujú. viac »


Janka si išla po tovar: Keď uvidela miesto na parkovanie na FOTO, pochytil ju poriadny hnev

Janka si išla po
Foto

29.04.2018 15:00

BRATISLAVA - Jana si išla prevziať tovar, ktorý si objednala cez internet. Keď prišla na parkovisko, ostala poriadne rozhorčená. Miesto pre ľudí so zdravotným znevýhodnením je pri sklade predajne umiestnené na absolútne nevhodnom mieste. viac »


Pikantná reklama na budove pošty v Banskej Bystrici: FOTO Aha, veď propagujú striptíz

Pikantná reklama na budove

24.04.2018 00:01

BRATISLAVA - Slovenská pošta vystupuje ako seriózna inštitúcia, ktorá má u občanov svoj kredit a vážnosť. Trochu jej to však v posledných dňoch kazil veľký billboard, ktorý visí na jej budove v Banskej Bystrici. Okoloidúcim totiž bila do očí reklama na miestny pánsky nočný klub, do ktorého sa väčšinou nechodí len tak skromne sŕkať limonádu a konverzovať ... viac »


Fascinujúce VIDEO z východu Slovenska: Obrovský kŕdeľ migroval na sever Európy

Migrácia sťahovavého vtáctva nad
Video

15.04.2018 14:00

TREBIŠOV - Príchod jari potvrdil aj prílet sťahovaných vtákov, ktoré sa vracajú zo svojich teplých zimovísk naspäť do severných hniezdisk. Nášmu čitateľovi sa podarilo vo fascinujúcom videu zachytiť, ako migroval celý kŕdeľ sťahovaných vtákov, ktorý prelietal nad Trebišovom. viac »


Maturanti a učitelia sa sťažujú: Písomka zo slovenčiny bola zavádzajúca, ministerstvo to vidí inak

Maturanti a učitelia sa
Foto

22.03.2018 21:00

BRATISLAVA – O tohtoročnej maturitnej písomnej skúške zo slovenského jazyka a literatúry sa začalo pochybovať. Do redakcie sme prijali tip od stredoškoláčky, ktorá v mene študentov a pedagógov svojej školy tvrdí, že v teste sa vyskytli pochybné otázky so spornými odpoveďami. Myslí si, že na písomke boli testovaní skôr z taktiky ako z vedomostí. O vyjadrenie ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?Khan Wars

Khan Wars

Bojová online hra Khan Wars, v ktorej bojuješ proti hráčom z celého sveta. Zaregistruj sa a zlepšuj svoje mesto i bojovníka.