Utorok, 21. november 2017. Meniny má Elvíra, zajtra Cecília.

VIDEO

Ľudí fascinuje pulzujúci živočích na VIDEU: Vždy, keď sa niekto priblíži, urobí zvláštnu vec

Pulzujúci živočích

Pulzujúci živočích

pred hodinou

TAMBOPATA - Istému mladíkovi sa podarilo v Peru zachytiť na video zvláštneho pulzujúceho živočícha prilepeného na strom. Neobvyklý tvor pripomína zväzok červíkov, ktoré sa rozhýbu zakaždým, keď sa v ich blízkosti vyskytne nejaký pohyb. Užívatelia sociálnej siete sú fascinovaní. viac »

Dvojica predviedla sexdivadlo na balkóne: Žena najprv nechcela, nakoniec sa nechala ukecať

Dvojica predviedla sexdivadlo na
Video

pred 8 hodinami

BUENOS AIRES - Neznámy pár si to rozdal priamo na balkóne nad jednou z rušných ulíc v argentínskom Buenos Aires. Očití svedkovia neváhali, všetko si natáčali na video, ktoré teraz koluje po sociálnej sieti. Pozornosť publika začala po chvíli páriku prekážať a stiahli sa dovnútra. viac »


Jedna z najväčších tragédií v metre: VIDEO Odhodená zápalka spôsobila strašnú smrť 31 ľudí

Jedna z najväčších tragédií
Video

pred 12 hodinami

LONDÝN - V jednu z najtragickejších udalostí dejín londýnskeho metra sa zmenil požiar, ktorý vypukol 18. novembra 1987 v stanici King's Cross. Pri nešťastí, ktoré spôsobila odhodená zápalka, zahynulo 31 ľudí a vyše 60 ich bolo zranených. viac »


VIDEO Dar od Boha! Mníšky v Kalifornii si z marihuany spravili neuveriteľný biznis

VIDEO Dar od Boha!
Video

pred 19 hodinami

MERCED - V mestečku Merced v Kalifornii pestujú mníšky marihuanu, z ktorej vyrábajú olej a mydlá. Halucinogénnu rastlinu, ktorá bola v USA legalizovaná, považujú za dar od Boha a počas odpočinku si krátia chvíle húlením jointov. Pohľad na fajčiace božie služobníčky je naozaj komický. viac »


Šokujúca smrť herca (†48) z jojkárskeho seriálu Za sklom: Zomrel priamo v divadle!

Šokujúca smrť herca (†48)

včera o 22:30

BRATISLAVA - Slovenský a maďarský divadelný svet dnes zasiahla tragická správa. Priamo počas skúšky v divadle zomrel herec a režisér Gejza Benkö (†48), ktorého diváci poznajú zo seriálov Za sklom, Atletiko Cvernofka, Divoké kone či Panelák. viac »


Rozboril sa pasoval s existenčným problémom: Nebyť Jojky, tak...

Rozboril sa pasoval s
Video

včera o 22:00

BRATISLAVA - Moderátor Vilo Rozboril (50) prostredníctvom svojej relácie V siedmom nebi pomohol už nespočetnému množstvu ľudí, ktorí sa ocitli v bezvýchodiskovej situácii. Aktuálne sa pred kamerami pasoval s existenčným problémom, ktorý mala rodina len 23-ročnej Nikol. Nebyť Jojky, tak... viac »


Invalid chcel v dobrej viere zobudiť spiaceho muža: Otrasná reakcia na VIDEU, namiesto vďaky bitka

Invalid chcel v dobrej
Video

včera o 16:00

PRAHA - V pražskom metre sa za posledné týždne dejú poriadne výtržnosti. Nedávno sme upozornili na dvoch úchylov, ktorí sa pred cestujúcimi odhaľovali, teraz bezpečnostné kamery zachytili bitku. Na prípade je šokujúce, že invalid chcel v dobrej viere upozorniť muža, ktorý zaspal. Namiesto vďaky sa mu dostalo poriadneho výprasku. viac »


Ľudia relaxovali na pláži, keď zrazu začali od hrôzy utekať: VIDEO hororu pod uterákom

Ľudia relaxovali na pláži,
Video

18.11.2017 22:04

PERTH - Na sociálnej sieti koluje video z austrálskej pláže Hamersley Pool, ktorá sa nachádza v blízkosti mesta Perth. Zachytáva, ako počas nedeľného popoludnia návštevníkov vystrašil jedovatý had ukrytý pod uterákom. viac »


Sestričky prezradili, čo pacienti spravili krátko pred smrťou: Slová ľútosti, tohto sa vyvarujte

Sestričky prezradili, čo pacienti
Video

18.11.2017 22:03

STOKE-ON-TRENT - Zdravotné sestričky, ktoré sa starajú o nevyliečiteľne chorých pacientov, prezradili, čo im povedali, alebo čo spravili krátko predtým, než umreli. Niektorí chceli ešte poslednýkrát vidieť svojich domácich miláčikov, iným zas stačila obyčajná šálka čaju. viac »


Kruté následky Let's Dance: Aj táto známa tvár sa dokaličila!

Kruté následky Let's Dance:
Video

18.11.2017 13:00

BRATISLAVA – Zdravotné problémy! 11 celebrít sa týždne zvŕtalo na parkete v markizáckej tanečnej šou Let's Dance, kde bojovali zo všetkých síl. Napriek tomu, že vyhral iba jeden, mnoho z nich sa vážne zranilo a zdravotné následky majú dodnes. Jedným z nich je aj basgitarista skupiny HEX Tomáš Yxo Dohňanský(45). Takto sa dokaličil! viac »


Sandru postihla strašná choroba: Rozhodla sa bojovať, VIDEO jej odvahy je inšpiráciou

Sandru postihla strašná choroba:

18.11.2017 10:37

RIO DE JANEIRO - Telo päťdesiattriročnej Sandry je posiate drobnými benígnymi nádormi. Príčinou je neliečiteľná neurofibromatóza prvého typu (NF1). Ochorenie vzniká mutáciou génov a zasahuje nervový systém. Na pokožke sa najskôr prejaví škvrnami farby bielej kávy a neskôr početnými tumormi. Videom, ktoré natočila na pláži, chce povzbudiť nielen svoje ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Zoomumba

Zoomumba

Založ si ZOO plnú divokých zvierat množstvo atrakcií!Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.