Nedeľa, 22. apríl 2018. Meniny má Slavomír, zajtra Vojtech.

Teror v Barcelone

Za prípravu teroristických útokov v Barcelone odsúdili 10 džihádistov

Ilustračné foto

Ilustračné foto

10.04.2018 18:30

BARCELONA - Španielska justícia poslala na 8-12 rokov za mreže desiatich členov džihádistickej teroristickej bunky, ktorí ešte v roku 2015 plánovali teroristické útoky v Barcelone. Skupina, ktorá vznikla v roku 2014, si podľa rozsudku kládla za cieľ slúžiť násilným ideám džihádistov z tzv. Daeš. viac »

PRÁVE TERAZ Potvrdené! Terorista zodpovedný za útok v Barcelone je mŕtvy

Younes Abouyaaquoubis
FotoVideo

21.08.2017 18:35

BARCELONA - Katalánska regionálna polícia potvrdila dnes zastrelenie 22-ročného Maročana Younesa Abouyaaqouba, medzinárodne hľadaného v súvislosti so štvrtkovým útokom dodávkou na rušnej triede v Barcelone. viac »


FOTO úniku džihádistu z Barcelony: Najhľadanejší muž Európy ticho prekĺzol cez trhovisko

FOTO úniku džihádistu z
Foto

21.08.2017 16:20

BARCELONA - Terorista Younes Abouyaaquob utiekol z minulotýždňového masakru na barcelonskej promenáde Las Ramblas ako profesionál. Potichu prekĺzol cez známy krytý trh Boqueria. Nové zábery 22-ročného Maročana ukazujú, ako prechádza okolo stánkov s jedlom, zatiaľ čo po náraze dodávkou zanechal 14 mŕtvych, viac než stovku zranených a chaos. viac »


Nové zistenia: Teroristi z Barcelony mali až tri ciele, hlavným svetoznáma katedrála

Poškodené vozidlo.
Foto

20.08.2017 20:27

BARCELONA - Španielska polícia dnes oficiálne potvrdila, že teroristi, ktorí majú na konte štvrtkový útok z Barcelony i následný pokus o útok v letovisku Cambrils, zhromaždili pre podstatne väčšie akcie alebo viacero útokov najmenej 120 plynových fliaš. viac »


Polícia je na stope podozrivému z útokov v Barcelone: Emotívny odkaz jeho matky!

Polícia je na stope

20.08.2017 14:15

BARCELONA - Katalánska polícia je tri dni po teroristickom útoku v Barcelone veľmi blízko ďalšiemu podozrivému, osobe, ktorú spájajú s útokom v katalánskej metropole i pokusom o útok v letovisku Cambrils. Zatiaľ však zostáva nezodpovedanou otázkou, akú úlohu zohrala táto osoba pri teroristických akciách. viac »


Španielsko smúti: V barcelonskej bazilike Sagrada Familia si pripomenuli obete útokov

Španielsko smúti: V barcelonskej

20.08.2017 13:45

BARCELONA - V barcelonskej bazilike Sagrada Familia sa dnes konal spomienkový obrad na obete dvoch tohtotýždňových teroristických útokov, ktoré si v Katalánsku vyžiadali najmenej 14 ľudských životov. viac »


Podozrivý z útokov v Barcelone je stále na úteku: Polícia rozbehla obrovskú pátraciu akciu

Podozrivý z útokov v

20.08.2017 11:20

BARCELONA - Španielska polícia zriadila množstvo cestných uzáver na severovýchode krajiny v rámci pátrania po podozrivom vodičovi dodávky, ktorá vo štvrtok zabila na pešej zóne v Barcelone 13 ľudí a zranila viac ako 120 ďalších. Informovala o tom dnes agentúra AP. viac »


Pri Barcelone našli auto, ktoré si prenajal jeden z útočníkov

Pri Barcelone našli auto,

19.08.2017 17:13

BARCELONA - Katalánska polícia dnes neďaleko Barcelony našla biele úžitkové vozidlo značky Rénault Kangoo, ktoré si prenajal jeden z hlavných podozrivých zo štvrtkových útokov v Španielsku. S odvolaním sa policajné zdroje o tom dnes informovali televízia France 2 a spravodajský portál France Info. viac »


FOTO Zvrat v krvavom atentáte v Španielsku: Vodič je mŕtvy, chcel zabíjať znova

Polícia zneškodňuje džihádistu
FotoVideo

18.08.2017 21:40

BARCELONA - Európa opäť na nohách. Na tie ju postavil štvrtkový brutálny útok v Barcelone, pri ktorom zahynulo najmenej 14 ľudí a viac ako 130 je zranených. Podľa najnovších správ za útokmi stála teroristická bunka s dvanástimi členmi. viac »


Slovenka Jarka prežila sekundy hrôzy! FOTOREPORTÁŽ Zábery z masakry, z ktorých idú zimomriavky

Slovenka Jarka prežila sekundy

18.08.2017 19:20

BARCELONA - Krvilační teroristi opäť udreli. Ťažko skúšaná Európa sa zas zmieta v smútku. Po včerajšom zbabelom útoku v Barcelone zomrelo 13 nevinných, ďalších sto ľudí je zranených. Prinášame vám spovede priamych svedkov masakry a hororový pohľad do ulíc Barcelony. viac »


Írska vláda potvrdila, že ich občania sa v Barcelone nachádzali

Írska vláda potvrdila, že

18.08.2017 12:25

BARCELONA - Írska vláda dnes potvrdila, že ich občania sa nachádzajú medzi 100 ľuďmi zranenými pri štvrtkovom teroristickom útoku dodávkou na turistov na promenáde Las Ramblas v centre španielskej Barcelony. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.