Nedeľa, 21. január 2018. Meniny má Vincent, zajtra Zora.

Koaličná kríza

Dankov poslanec prezradil, čo sa dialo za zatvorenými dverami: Fico hovoril o dvoch možnostiach

Debata v RTVS

Debata v RTVS

Foto
10.09.2017 16:13

BRATISLAVA - Je po kríze a vládna koalícia bude štandardne fungovať a plniť si svoje programové vyhlásenie. Práve na to je, pretože keď sa zaoberá sama sebou, neprináša nič pre krajinu ani pre občanov. Tvrdí to podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu a podpredseda strany Smer-SD Peter Pellegrini. V diskusii prezradil tiež poslanec SNS Zelník, ... viac »

SNS odvracia útoky Bugára: VIDEO Ukázali na rozvracača koalície, je to Ficov blízky človek

Jaroslav Paška
FotoVideo

09.08.2017 14:30

BRATISLAVA – Na Bugárovu tlačovku reagujú národniari. Tvrdé slová šéfa Mostu-Híd, ktorý kritizoval podpredsedu SNS Jaroslava Pašku, nezostali bez odozvy. Centrála sa bráni, že Paška iba hovoril o svojich názoroch. Zároveň sa čudujú, ako môžu matovičovci disponovať tajnými materiálmi z úradu vlády. Podľa nich je za tým Ficov mediálny poradca a poslanec Erik Tomáš. viac »


Koaličná megakríza pokračuje: VIDEO Obvinenie, že za škandálmi SNS je Smer, rozzúrilo aj Bugára!

Koaličná megakríza pokračuje: VIDEO
FotoVideo

09.08.2017 11:50

BRATISLAVA - Koaličná kríza pokračuje. Béla Bugár dnes ostro zareagoval na koaličného partnera. Vytočili ho výroky podpredsedu SNS Jaroslava Pašku. Ten si včera nebral servítku pred ústa a skritizoval Smer. Šéf Mostu o presných príčinách problémov stále mlčí, o všetkom musí rozhodnúť predseda parlamentu a šéf národniarov Andrej Danko. viac »


Konflikty, ktoré rozhádali Danka s Ficom: Ich vzťah bol komplikovaný hneď, hlavne v zákulisí

Andrej Danko
FotoVideo

09.08.2017 05:55

BRATISLAVA - Najväčšia koaličná kríza, aká tu bola od vzniku tretej Ficovej vlády, ani zďaleka nekončí. Čo rozhádalo premiéra Fica a šéfa národniarov Andreja Danka? Na povrch vyplávalo niekoľko vecí, ktoré ich rozdeľujú. Viacerí predstavitelia SNS otvorene hovoria o predčasných voľbách. Vzťahy medzi dvomi najvyššími predstaviteľmi Ficom a Dankom boli ... viac »


MIMORIADNY ONLINE Koaličná kríza vrcholí: SNS prišla s neuveriteľným obvinením, TAJNÉ intrigy

Jaroslav Paška
FotoVideo

08.08.2017 14:01

BRATISLAVA – Predseda vlády a strany Smer Robert Fico na dnes zvolal Koaličnú radu. Na stretnutí mal vysvetľovať šéf národniarov svojim partnerom "absurdný krok Slovenskej národnej strany", ktorým vypovedala Koaličnú zmluvu. Lídri rokovali takmer hodinu a pol. Všetkých zaskočil Béla Bugár, ktorý pred novinárov predstúpil sám. viac »


Najhoršia kríza v koalícii od volieb! Tri možné scenáre, toto čaká na jeseň Slovensko

Andrej Danko, Robert Fico

08.08.2017 07:25

BRATISLAVA - BRATISLAVA – Líder Slovenskej národnej strany (SNS) Andrej Danko včera vypovedal Koaličnú zmluvu. V súvislosti s týmto krokom predsedu Národnej rady SR ostáva vo vzduchu visieť otázka budúcnosti súčasnej koalície. Existuje niekoľko scenárov, ktoré môžu nastať. viac »


MIMORIADNY ONLINE Andrej Danko vypovedal koaličnú zmluvu: Drsný odkaz od Fica!

MIMORIADNY ONLINE Andrej Danko
Foto

07.08.2017 19:50

BRATISLAVA - Blesk z jasného neba. Slovenská národná strana (SNS) Andreja Danka dnes prekvapujúco vypovedala Koaličnú zmluvu. Podľa informácií agentúry SITA v koalícii nastal konflikt pre ministerstvo školstva. Ako informoval zdroj z prostredia národniarov, SNS odmietla zakrývať prešľapy na ministerstve školstva exministra Juraja Draxlera a podnikateľa Jozefa Brhela. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.