Sobota, 18. november 2017. Meniny má Eugen, zajtra Alžbeta.

Rozhovory

Nová hviezda Markízy Dominika Richterová: O súkromí, mužoch aj o tom, ako jednému vyhodila rameno

Dominika Richterová

Dominika Richterová

11.11.2017 13:00

BRTISLAVA - Herečka Dominika Richterová (26) je novou hviezdou legendárneho seriálu Susedia, ktorý sa už čoskoro vráti na obrazovky televízie Markíza. My sme sympatickú plavovlásku vyspovedali a prezradila nám čo-to o svojom súkromí, o tom, akí muži sa jej páčia a dokonca aj to, že jednému vyhodila rameno! viac »

Markizáčka Kövešová prežila peklo: O tom, ako po nej strieľali, chceli ju dopichať, či ako ju držali pod krkom

Markizáčka Kövešová prežila peklo:
Video

18.06.2017 13:00

BRATISLAVA - Kristína Kövešová je úspešná markizácka reportérka, ktorá sa venuje najmä investigatívnej žurnalistike. Akčná brunetka sa momentálne teší obrovskej podpore divákov a často zasahuje a pomáha v situáciách, ktorým sa ostatní radšej vyhýbajú. V rozhovore nám odhalila zákulisie svojej práce a porozprávala aj o svojom súkromnom živote. viac »


Michal David: Prečo si zmenil meno, o dieťati s fanúšičkou a nevďačných mladých umelcoch

Michal David
Video

11.06.2017 13:00

BRATISLAVA - Michal David (56) patrí k žijúcim legendám česko-slovenskej hudobnej scény. Napriek tomu, že medzi najpopulárnejších umelcov patrí už desiatky rokov, nikdy mu nebola cudzia otvorenosť, pokora a príjemné vystupovanie. V rozhovore nám spevák prezradil, prečo sa rozhodol zmeniť si meno, ako žije v súkromí, či ako sa zoznámil so svojou dlhoročnou manželkou. viac »


Celeste Buckingham otvorene: O súkromí, skúsenosti so šikanou, aj o novom priateľovi!

Celeste Buckingham

28.05.2017 06:00

BRATISLAVA - Napriek tomu, že krásna Celeste Buckingham (22) patrí medzi naše najmladšie speváčky, okrem svojho obrovského talentu je na Slovensku známa rozhľadenosťou, suverénnym prejavom a podporovaním dobročinných aktivít každého druhu. V rozhovore nám nadaná umelkyňa porozprávala o svojej rodine, prezradila, ako sa spoznala s novým priateľom, či ... viac »


Zora Czoborová o šťastnom manželstve, ale aj bitke, depresiách a deťoch...

Zora Illiáš-Czoborová

21.05.2017 22:00

BRATISLAVA - Zora Czoborová mala kedysi úspešnú kariéru fitnesky, no ani dnes sa nemôže sťažovať na nedostatok práce. V otvorenom rozhovore Topkám prezradila všetko - prečo ako dieťa dostala bitku, z čoho mala depresie a ako vníma fakt, že nemá deti. Dozviete sa čo-to aj o manželskom živote s mladším IT-čkárom Petrom. viac »


Nová hviezda Paneláku: O odvážnych scénach, o svojom vysnívanom mužovi a... Do SuperStar by sa už neprihlásila!

Nová hviezda Paneláku: O
Foto

14.05.2017 22:00

BRATISLAVA - Sympatická ryšavka Bronislava Kováčiková (21) aktuálne hviezdi na obrazovkách Jojky ako divoká Lea v obľúbenom seriáli Panelák. Keďže ide o jej prvú väčšiu televíznu úlohu, zavolali sme si ju na rozhovor, aby nám o sebe a svojom živote prezradila viac. Prečítajte si, ako sa jej stvárňovali odvážne scénky s Milom Kráľom (41), akí muži sa ... viac »


Denisa Mendrejová bez zábran: Priznala, že jej otec kašle na vnučky i to, či bude svadba a ďalšie dieťa

Denisa Mendrejová bez zábran:

07.05.2017 21:50

BRATISLAVA – Prezradila aj to, čo ste doteraz netušili! Kráska Denisa Mendrejová (30) sa zviditeľnila pred 8 rokmi, keď sa stala Miss Universe SR 2009. Odvtedy sa u nej toho veľa zmenilo. Zaľúbila sa do známeho podnikateľa Slavomíra Hatinu (41) a stala sa mamou dvoch rozkošných dcér. Charizmatická blondínka bez problémov odvetila na každú našu zvedavú ... viac »


Dominika Mirgová: O materstve, prečo odišla od Jaroša, ako žije v súkromí...

Dominika Mirgová: O materstve,

30.04.2017 13:00

BRATISLAVA - Dominika Mirgová (25) v súčasnosti patrí k najpopulárnejším slovenským speváčkam. Okrem toho, že sa aktívne venuje hudobnej kariére, stíha aj starostlivosť o dvojročného synčeka Peťka tiež zastáva pozíciu milujúcej manželky. Ako však sama tvrdí, v súkromí je obyčajným dievčaťom, ktoré rovnaké problémy ako ostatní. Ako zvláda svoju domácnosť, ... viac »


Barbora Švidraňová otvorene: O priateľovi, prečo nechce pracovať s Ďurovčíkom a aká je v súkromí...

Barbora Švidraňová otvorene: O

23.04.2017 21:40

BRATISLAVA - Barbora Švidraňová (28) sa do povedomia Slovákov dostala najmä ako seriálová mrcha a neskôr aj ako talentovaná speváčka, ktorá zahviezdila v šou Hlas Česko Slovenska či Tvoja tvár znie povedome. Napriek tomu, že energická ryšavka pôsobí na javisku ako poriadna dračica, prekvapila nás priznaním, že v súkromí je skôr introvert a bujarú spoločnosť ... viac »


Eva Máziková priznala, ako zbalila svojho muža: Prebrala ho inej! Bol zasnúbený...

Eva Máziková priznala, ako

16.04.2017 22:00

BRATISLAVA – Toto ste o nej doteraz netušili! Eva Máziková (67) momentálne hviezdi v markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome, no diváci ju poznajú už roky. Zviditeľnila sa nielen svojím hlasom ako speváčka, ale aj hereckou úlohou vo filme Pacho, hybský zbojník, kde ako Hanka tlačila kapustu. Okrem toho sme ju mohli vidieť aj v rôznych iných šou ako ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.