Piatok, 20. apríl 2018. Meniny má Marcel, zajtra Ervín.

Rozhovory

Nová moderátorka SuperStar Jasmina Alagič: Bláznivá Balkánka s dušou chlapca!

Jasmina Alagič

Jasmina Alagič

Video
12.02.2018 11:00

BRATISLAVA - Máme sa na čo tešiť! Len nedávno televízia Markíza ohlásila, že novou moderátorkou dlhoočakávanej šou SuperStar bude Jasmina Alagič, ktorá je verejnosti známa predovšetkým z pôsobenia vo Fashion TV. My sme sa s kráskou stretli ešte predtým, ako sa prevalilo, že získala lukratívny džob. Usmievavá moderátorka a príležitostná modelka nám prezradila ... viac »

Mika sa lúči s RTVS: Prezradil, čomu sa bude venovať teraz!

Mika sa lúči s
Video

26.07.2017 13:30

BRATISLAVA - Už o týždeň Václavovi Mikovi (54) skončí funkčné obdobie v RTVS a žezlo generálneho riaditeľa po ňom preberie Jaroslav Rezník (51). Ten nad bývalým šéfom rádia Expres či Markízy zvíťazil v druhom kole tajného hlasovania a verejnoprávnu televíziu od 2. augusta povedie na najbližších 5 rokov. Zaujímalo nás, aké sú Mikove plány do budúcnosti ... viac »


Karin Haydu prekvapila vlastná dcéra: Toto o nej netušila!

Karin Haydu prekvapila vlastná
Video

22.07.2017 13:00

BRATISLAVA – Zaskočili sme ju rovno pred kamerou! Karin Haydu (40) je hrdou mamou 12-ročnej Vanessky, ktorá aktuálne zažiarila v slovenskom filme Čiara. Keď sme obe dámy oslovili na rozhovor, herečka zostala zo slov svojej dcéry jemne prekvapená. viac »


ŽIADNY ROZCHOD: Títo dvaja slovenskí herci sú opäť spolu!

ŽIADNY ROZCHOD: Títo dvaja
Video

21.07.2017 18:45

BRATISLAVA - Trápeniu je koniec! Keď sa pred dvomi mesiacmi na verejnosti objavila správa, že herci Kristína Greppelová (32) a Tomáš Palonder (37) sa rozišli, množstvo ľudí zostalo v šoku. Dvojica totiž počas niekoľkoročného vzťahu ani raz nepôsobila, že by sa v ich partnerskom živote vyskytovali závažnejšie problémy a svoj partnerský život často opisovali ako ideálny. viac »


Rytmus si dupol: Toto Dara urobí a hotovo!

Rytmus si dupol: Toto
Video

17.07.2017 15:00

BRATISLAVA - Má jasné plány! Len nedávno Dara Rolins (44) pokrstila nový album ETC, z ktorého do éteru stihla vypustiť už dva single s videoklipom. Napriek tomu, že sa na platni nachádza niekoľko spoluprác, speváčka zatiaľ predstavila klipy len k tým, ktoré nahrala sólo. Dlho to však takto nezostane. O slovo sa totiž prihlásil aj jej partner Patrik "Rytmus" Vrbovský (40). viac »


Mojsejová prehovorila, či je na zajačikov, o svojich 4 manželoch, prečo nemá deti, aj o tom, čomu sa venuje!

Mojsejová prehovorila, či je
Foto

16.07.2017 13:00

BRATISLAVA - Najznámejšia východniarka Nora Kabrheľová Mojsejová (58) je verejnosti známa už niekoľko rokov. Kedysi nekompromisná, bohatá a tvrdá žena, ktorú mnohí milovali a iní nenávideli, dnes žije pokojným životom. Za roky na mediálnom výslní prežila toho viac ako dosť. My sme ju navštívili, vyspovedali a zistili, prečo nemá deti, prečo chcela ísť ... viac »


Svadba Gáboríkovcov DEŇ PO: Prehovoril Mariánov brat aj mama a... Ups, ona nevie, ako sa volá jej nevesta?!

Svadba Gáboríkovcov DEŇ PO:
Video

16.07.2017 09:00

TOMÁŠOV - Juj, tak tomu sa povie menší trapas! Hoci Ivana Surovcová (30) a Marián Gáborík (35) tvoria pár už šesť rokov a v piatok si povedali svoje "áno" v kaštieli v Tomášove, novopečená svokra tanečnice sa po veselici nevyhla drobnému faux pas. Svoju nevestu totiž aj napriek dlhoročnej známosti omylom premenovala. viac »


Sajfa otvorene o manželstve: Toto by chcela počuť každá žena!

Sajfa otvorene o manželstve:
Video

15.07.2017 13:00

BRATISLAVA – O niekoľko týždňov to bude presne rok, odkedy sa z Mateja „Sajfu“ Cifru (38) stal ženáč a premenoval krásnu markizáčku Veroniku Ostrihoňovú (28). Ich „svadba milénia“ bola v uplynulom roku jednou z najrozoberanejších udalostí, a tak nás zaujímalo, či sa odvtedy niečo vo vzťahu sympatickej dvojice zmenilo. viac »


Hrá sa na niečo viac? Takto dcéru Dary Rolins ovplyvnila sláva!

Hrá sa na niečo
Video

13.07.2017 18:00

BRATISLAVA - Deti vyrastajúce pri slávnych rodičoch častokrát nemajú detstvo ako tie z obyčajných rodín. Celebritné ratolesti sú pravidelne pod drobnohľadom verejnosti, čo môže ich životy a dospievanie veľmi ľahko ovplyvniť. Zaujímalo nás, ako sa s takýmto záujmom vyrovnáva Laura, deväťročná dcérka Dary Rolins (44), ktorá patrí medzi najobletovanejšie ... viac »


Veľké priznanie Igora Kmeťa: Takto to celé naozaj bolo!

Veľké priznanie Igora Kmeťa:
Video

09.07.2017 06:00

BRATISLAVA – Len pred pár týždňami Slovensko obletela informácia, že Igor Kmeťo (59) sa nečakane opäť stane otcom. O tehotenstve sa totiž spolu s manželkou Vierkou dozvedeli až v siedmom mesiaci, z čoho logicky vyplývalo, že porodiť mala až niekedy v strede júla a zdalo sa, že malý Denisko prišiel na svet predčasne. viac »


Z tohto puknete od smiechu: Puskailer prezradil intímny detail o tehotenstve svojej Abbie!

Z tohto puknete od
Video

05.07.2017 22:00

BRATISLAVA - Nedá sa ho nemilovať! Thomas Puskailer (36) s krásnou manželkou Abbie len nedávno oznámili verejnosti radostnú správu. Po šiestich rokoch manželstva sa sympatickej dvojici konečne zadarilo a už o pár mesiacov na svet príde ich prvé spoločné bábätko. Reakcia speváka na očakávaného potomka vás dostane do kolien! viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?Ski Jump Mania Penguins

Ski Jump Mania Penguins

Že tučniaci nevedia lietať? V Ski Jump Mania Penguins vedia. Skáč, leť a vyhrávaj!