Utorok, 23. január 2018. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

Rozhovory

Drsná kritika Vratka Rohoňa z Iné Kafe: Takto naložil slovenským rádiám

Vratko Rohoň

Vratko Rohoň

Video
pred 17 hodinami

BRATISLAVA - Povedal na plné ústa to, čo si myslí väčšina slovenských umelcov. Hoci skupina Iné Kafe patrí medzi naše najpopulárnejšie kapely, z rádia ich, rovnako ako mnoho ďalších, počuť pramálo. Spevák Vratko Rohoň (43) sa už dlhší čas netají tým, že je z momentálnej situácie poriadne znechutený, čo prejavil aj na nedávnom odovzdávaní hudobných cien ZAI. viac »

Rytmus si dupol: Toto Dara urobí a hotovo!

Rytmus si dupol: Toto
Video

17.07.2017 15:00

BRATISLAVA - Má jasné plány! Len nedávno Dara Rolins (44) pokrstila nový album ETC, z ktorého do éteru stihla vypustiť už dva single s videoklipom. Napriek tomu, že sa na platni nachádza niekoľko spoluprác, speváčka zatiaľ predstavila klipy len k tým, ktoré nahrala sólo. Dlho to však takto nezostane. O slovo sa totiž prihlásil aj jej partner Patrik "Rytmus" Vrbovský (40). viac »


Mojsejová prehovorila, či je na zajačikov, o svojich 4 manželoch, prečo nemá deti, aj o tom, čomu sa venuje!

Mojsejová prehovorila, či je
Foto

16.07.2017 13:00

BRATISLAVA - Najznámejšia východniarka Nora Kabrheľová Mojsejová (58) je verejnosti známa už niekoľko rokov. Kedysi nekompromisná, bohatá a tvrdá žena, ktorú mnohí milovali a iní nenávideli, dnes žije pokojným životom. Za roky na mediálnom výslní prežila toho viac ako dosť. My sme ju navštívili, vyspovedali a zistili, prečo nemá deti, prečo chcela ísť ... viac »


Svadba Gáboríkovcov DEŇ PO: Prehovoril Mariánov brat aj mama a... Ups, ona nevie, ako sa volá jej nevesta?!

Svadba Gáboríkovcov DEŇ PO:
Video

16.07.2017 09:00

TOMÁŠOV - Juj, tak tomu sa povie menší trapas! Hoci Ivana Surovcová (30) a Marián Gáborík (35) tvoria pár už šesť rokov a v piatok si povedali svoje "áno" v kaštieli v Tomášove, novopečená svokra tanečnice sa po veselici nevyhla drobnému faux pas. Svoju nevestu totiž aj napriek dlhoročnej známosti omylom premenovala. viac »


Sajfa otvorene o manželstve: Toto by chcela počuť každá žena!

Sajfa otvorene o manželstve:
Video

15.07.2017 13:00

BRATISLAVA – O niekoľko týždňov to bude presne rok, odkedy sa z Mateja „Sajfu“ Cifru (38) stal ženáč a premenoval krásnu markizáčku Veroniku Ostrihoňovú (28). Ich „svadba milénia“ bola v uplynulom roku jednou z najrozoberanejších udalostí, a tak nás zaujímalo, či sa odvtedy niečo vo vzťahu sympatickej dvojice zmenilo. viac »


Hrá sa na niečo viac? Takto dcéru Dary Rolins ovplyvnila sláva!

Hrá sa na niečo
Video

13.07.2017 18:00

BRATISLAVA - Deti vyrastajúce pri slávnych rodičoch častokrát nemajú detstvo ako tie z obyčajných rodín. Celebritné ratolesti sú pravidelne pod drobnohľadom verejnosti, čo môže ich životy a dospievanie veľmi ľahko ovplyvniť. Zaujímalo nás, ako sa s takýmto záujmom vyrovnáva Laura, deväťročná dcérka Dary Rolins (44), ktorá patrí medzi najobletovanejšie ... viac »


Veľké priznanie Igora Kmeťa: Takto to celé naozaj bolo!

Veľké priznanie Igora Kmeťa:
Video

09.07.2017 06:00

BRATISLAVA – Len pred pár týždňami Slovensko obletela informácia, že Igor Kmeťo (59) sa nečakane opäť stane otcom. O tehotenstve sa totiž spolu s manželkou Vierkou dozvedeli až v siedmom mesiaci, z čoho logicky vyplývalo, že porodiť mala až niekedy v strede júla a zdalo sa, že malý Denisko prišiel na svet predčasne. viac »


Z tohto puknete od smiechu: Puskailer prezradil intímny detail o tehotenstve svojej Abbie!

Z tohto puknete od
Video

05.07.2017 22:00

BRATISLAVA - Nedá sa ho nemilovať! Thomas Puskailer (36) s krásnou manželkou Abbie len nedávno oznámili verejnosti radostnú správu. Po šiestich rokoch manželstva sa sympatickej dvojici konečne zadarilo a už o pár mesiacov na svet príde ich prvé spoločné bábätko. Reakcia speváka na očakávaného potomka vás dostane do kolien! viac »


Silvia Šuvadová prehovorila o najdrahšom kúsku v šatníku: Tomuto neuveríte!

Silvia Šuvadová prehovorila o
Video

04.07.2017 13:30

BRATISLAVA - Naše celebrity na sebe bežne nosia hriešne drahé módne kúsky, za ktoré by si bežný človek pokojne mohol kúpiť nové auto či menší byt. Keď sme na módnych dňoch nedávno stretli herečku Silviu Šuvadovú (44), zaujímalo nás, ako je na tom s nakupovaním ona sama. A odpoveď nás poriadne prekvapila! viac »


Iveta Malachovská o sexy mužoch, feminizme, ale aj terorizme!

Iveta Malachovská o sexy
Foto

02.07.2017 11:00

BRATISLAVA - Charizmatická moderátorka Iveta Malachovská (51) je na mediálnej scéne už dlhých 37 rokov. Za ten čas si získala srdcia mnohých fanúšikov, a to nielen pre svoju mimoriadnu spontánnosť, dobrú náladu, či originálny humor, ale aj obrovskú dávku energie, ktorú rozdáva všade, kde sa objaví. Úspešnú brunetku sme preto oslovili na rozhovor, v ... viac »


Jaroš otvorene o hviezdnych manieroch, o tom, ako kradol, o zlom vzťahu s otcom i o nečakanom úspechu!

Jaroš otvorene o hviezdnych
Foto

25.06.2017 13:00

BRATISLAVA - Toto ste o ňom zrejme doteraz netušili! Miro Jaroš (39) momentálne hviezdi ako jeden z najobľúbenejších detských umelcov. Jeho žltú košeľu a červeného motýlika pozná snáď každé dieťa na Slovensku. No starší diváci ho poznajú už oveľa dlhšie. Zviditeľnil sa pred 13 rokmi v speváckej šou SuperStar, kde vynikal svojím extravagantným zjavom. ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.Farmerama

Farmerama

Vybuduj prosperujúcu farmu, staraj sa o úrodu, zvieratká i zamestnancov.