Pondelok, 20. november 2017. Meniny má Félix, zajtra Elvíra.

Dobre vedieť

Labka najlepšieho priateľa

Kniha Môj pes, môj Guru

Kniha Môj pes, môj Guru

17.11.2017 09:00

Hovorí sa, že každý má v živote nejakého učiteľa. Niekoho, kto je mu inšpiráciou, ponaučením, aj pomocníkom. Väčšinou to býva človek, no sprievodcom života sa môže ľahko stať aj zviera. Svojím čistým prejavom a náklonnosťou práve pes zvykne byť oprávnene tým najlepším priateľom. viac »

Čítanie zlepšuje pamäť a znižuje riziko Alzheimera

Bibliotéka Pedagogika v Bratislave

07.11.2017 11:00

Čítaniu možno pripísať celý rad prospešných účinkov. Vedci jednoznačne dokázali, že vďaka tejto aktivite sa nám zlepšuje pamäť, rozširujú sa obzory, dokážeme sa lepšie sústrediť, dokonca slúži ako prevencia vzniku Alzheimerovej choroby a demencie. viac »


Dobré rozprávky z Lidla skutočne víťazia nad zlom

Dobré rozprávky z Lidla

06.11.2017 12:00

BANSKÁ BYSTRICA 3. novembra - Rozprávky nás učia, že to najpodstatnejšie vníma človek srdcom - silu dobra, vernosť priateľstva či podanú pomocnú ruku. Dobré rozprávky skutočne víťazia nad zlom a otvárajú šľachetné srdcia. Lidl pred najkrajšími sviatkami roka opäť pripravil pre svojich zákazníkov tri krásne rozprávky, ktoré majú čarovnú moc: dokážu totiž ... viac »


5 absolútne najobľúbenejších podprseniek z Astratexu!

5 absolútne najobľúbenejších podprseniek

06.11.2017 11:00

Podprsenka je veledôležitá! Musí nielen dobre vyzerať, ale zároveň aj urobiť pekné prsia, perfektne ich podoprieť, skvele sedieť a vôbec - robiť svojej majiteľke len radosť. A práve podprsenky z Astratex.sk vedia toto všetko skĺbiť dohromady. viac »


V priemere pred Vianocami minieme do 500 eur

V priemere pred Vianocami

06.11.2017 09:00

Trápi vás prázdna peňaženka a Vianoce klopú na dvere? Pomôcť si môžete rozumnou pôžičkou, ktorá je riešením pre mnohých Slovákov. Ukazuje sa, že záujem o úvery rastie najmä v poslednom kvartáli roka. Poštová banka pre svojich klientov pripravila predvianočný darček v podobe možnosti získania 0% úroku na Dobrej pôžičke. Od novembra totiž banka odpúšťa ... viac »


OVOCNÉ SADY Trnávka: Konečne dostupné bývanie!

OVOCNÉ SADY Trnávka: Konečne

06.11.2017 08:00

Nová obytná štvrť pre mladých a rodiny viac »


Zbavte sa zápalov v tele!

Zbavte sa zápalov v

05.11.2017 19:00

Bolia vás kĺby, cítite sa neustále unavení, nemáte dostatok energie a mávate časté bolesti hrdla? Pravdepodobne máte v tele chronický zápal, ktorý treba liečiť. viac »


Štipka lásky zmení všetko...

Štipka lásky zmení všetko...

05.11.2017 10:00

Štipka určitej prísady dokáže zmeniť mnohé jedlá. A štipka lásky dokáže zmeniť takmer každý vzťah. viac »


Kto je v skutočnosti Šéf môjho šéfa?

Kto je v skutočnosti

04.11.2017 19:00

Vzťahy na pracovisku boli vždy považované za zakázané ovocie. Čo ak sa ale zapletiete so šéfom vášho šéfa, ktorý vám šéfovať nemôže... Alebo môže? viac »


Nepochybuje, že ho niekto zavraždil!

Nepochybuje, že ho niekto

04.11.2017 14:00

Pomôže Strom klamstiev rozmotať klbko lží a umožní Faith nájsť otcovho vraha? A čo presne sa snažia utajiť obyvatelia pokojného ostrova Vane? viac »


Úplne nový časopis už v predaji!

Úplne nový časopis už

04.11.2017 10:00

V dobe, keď sa odvšadiaľ hrnú nepravdivé informácie, prichádza na trh nový časopis, ktorý prezentuje historické fakty. Pravdivá história predstaví významnejšie aj menej známe historické udalosti či postavy zaujímavým spôsobom. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.Farmerama

Farmerama

Vybuduj prosperujúcu farmu, staraj sa o úrodu, zvieratká i zamestnancov.