Štvrtok, 18. január 2018. Meniny má Bohdana, zajtra Drahomíra, Sára.

Dobre vedieť

Príbuzných si nevyberiete!

Kniha Štvrtá stena

Kniha Štvrtá stena

pred 10 hodinami

Áno, známych a priateľov si vyberiete, ale rodinu nie. Tú dostanete, či sa vám páči alebo nie. viac »

Veľký záujem o ČSOB Bratislava Marathon 2018, počet záujemcov dvakrát vyšší ako vlani v závere roka

Veľký záujem o ČSOB

21.12.2017 17:00

Stodeväť dní pred štartom 13. ročníka bratislavského mestského maratónu – ČSOB Bratislava Marathon (7. a 8. apríla 2018) počty prihlásených utešene narastajú. Kým pred rokom bolo v takomto čase zaregistrovaných len 1006 bežcov, tentoraz je tom dvojnásobok – až 2019. viac »


Súťaž s Jarabinkami je vo finále! Toto sú výherci

Súťaž s Jarabinkami je

21.12.2017 16:00

Naša vianočná súťaž s Jarabinkami sa dostala do finále. Zo všetkých fotiek, ktoré nám prišli sme vybrali 3 najobľúbenejšie - a vy ste svojimi hlasmi rozhodli o víťazovi. Je ním Janka Baculík z Banskej Bystrice, vyhráva vianočné nákupy od Jarabiniek v hodnote 100 €. Súťažiaci umiestnení na 2. a 3. mieste získajú po 50€ na darčeky pod stromček. viac »


Súťaž s Jarabinkami sa blíži do finále!

Súťaž s Jarabinkami sa
Foto

19.12.2017 17:00

V priebehu posledného týždňa ste nám posielali vaše fotky, na ktorých ste nám ukázali, ako si so svojimi susedmi spoločne nažívate. Množstvo zážitkov so svojimi susedmi totiž zažijú aj obyvatelia ružinovských Jarabiniek, ktoré majú dva uzavreté dvory. Budú mať jedinečný priestor na trávenie času so svojimi susedmi a deti zažijú skvelé detstvo na dvore ako my kedysi. viac »


Podľa tradície majú ostať doma a bez vzdelania

Podľa tradície majú ostať

19.12.2017 15:00

Občianske združenie SAVIO otvorilo na severe Kene kurzy praktických zručností pre chudobné mladé ženy. V kraji Marsabit stále prevláda presvedčenie, že dievčatá nepotrebujú vzdelanie. Kurzy kaderníctva, kozmetiky či krajčírstva sú dôležitým míľnikom v ich živote na ceste k sebestačnosti. Aby sa však mohli novými zručnosťami začať živiť, potrebujú štartovacie ... viac »


Venujte krásnu bielizeň ako darček. S istotou doručenia do Vianoc!

Venujte krásnu bielizeň ako
Foto

19.12.2017 08:00

Nechali ste si nákup darčekov na poslednú chvíľu? A teraz neviete kam skočiť? Jednoduchá rada, e-shop Astratex.sk má všetko skladom a je pripravený vašu objednávku okamžite odoslať. Ak si objednáte najneskôr do 11 hodín 20.decembra a zvolíte doručenie kurérom, garantuje vám dodanie do Vianoc. A ešte při tom môžete využiť veľký výpredaj. viac »


Vyhrajte štyri super ceny v ankete NAY TECHBOX roka 2017

Vyhrajte štyri super ceny

18.12.2017 12:00

Rozhodnite o tom, kto získa titul toho najlepšieho medzi najlepšími. Za hlasovanie v ankete NAY TECHBOX roka 2017 môžete vyhrať hodinky, foťák či smartfóny. viac »


SÚŤAŽ: Vyhrajte s Jarabinkami vianočné nákupy v hodnote až 100 €

Projekt Jarabinky

18.12.2017 11:30

Pamätáte, aké to bolo, keď ste vyrastali? Naháňali ste sa s deťmi zo susedstva po zasneženom dvore, mali ste svojich kamarátov a tú „druhú“ skupinku, s ktorou ste sa neustále guľovali? Domov ste sa vracali špinaví a zmrznutí, ale plní zážitkov? Vaše deti to môžu zažiť tiež. A vy s nimi. V Jarabinkách, ktoré práve spúšťajú predaj druhého dvora. viac »


Spolupracovník Michaela Jacksona už v stredu v Čadci!

Spolupracovník Michaela Jacksona už

18.12.2017 10:00

ČADCA - Spolupracovníci svetových speváckych hviezd vystúpia v Čadci. Už v stredu 20. decembra sa predstavia v Dome kultúry. V predaji sú posledné vstupenky. Trojica ich vlaňajších slovenských koncertov bola beznádejne vypredaná. viac »


Jedinečné mesto na starých pohľadniciach

Jedinečné mesto na starých

17.12.2017 19:00

Vyberte sa na prechádzku po minulosti jedného z najkrajších slovenských miest. viac »


Čo ste o Bratislave nevedeli

Čo ste o Bratislave

17.12.2017 09:00

Viete, kde sa rozprestieralo jedno z najväčších keltských sídlisk v Európe a aké bolo veľké? Či koľko mlynov stálo v dnešnej Mlynskej doline a kedy sa uskutočnil prvý let balónom na území Slovenska? viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?