Piatok, 24. november 2017. Meniny má Emília, zajtra Katarína.

Dobre vedieť

Smrť v pätách!

Kniha Oklam ma

Kniha Oklam ma

pred 23 hodinami

Myslíš si, že vieš, čo je pravda. Pravda je, že nevieš nič. viac »

Kreativita zlodejov nemá hraníc. Takto vás „ošmeknú“ cez obyčajný smartfón

Kreativita zlodejov nemá hraníc.

15.11.2017 11:05

Keby bol smartfón človek, poznal by vás lepšie, než najbližší priateľ. S tým rozdielom, že priateľ o vás nikomu nepovie to, čo netreba. Lenže so smartfónom je to predsa len iné a ochotne o vás prezradí aj citlivé údaje. Myslíme si, že nám sa to stať nemôže, ale nie je to tak. O tom, že bezpečnosť netreba podceňovať, svedčia aj čoraz vynaliezavejšie ... viac »


Sexi príbeh o moci prvej lásky

Sexi príbeh o moci

15.11.2017 11:00

Lucy stojí pred nesmierne ťažkým rozhodnutím. Prv než k nemu dospeje, musí si premietnuť celý ich spoločný príbeh od začiatku...Stratené svetlo je autorkin debut. Romantický príbeh o pretrvávajúcej sile prvej lásky so šokujúcim, nezabudnuteľným koncom. viac »


Sú peniaze silnejšie ako pravé priateľstvo?

Sú peniaze silnejšie ako

15.11.2017 11:00

Život nám do cesty niekedy prinesie momenty, s ktorými nepočítame a chtiac-nechtiac sa so vzniknutou situáciou musíme popasovať. Obzvlášť v oblasti financií sa občas dostaneme do ťažkostí, z ktorých je jediným východiskom pôžička. A pokiaľ sa problémy hromadia, postupne pribudne ďalšia a zrazu sa ocitneme v bludnom kruhu, z ktorého bez pomoci niet úniku. viac »


OVOCNÉ SADY Trnávka: Ako stvorené pre rodinu

OVOCNÉ SADY Trnávka: Ako

15.11.2017 09:00

Spomínate si na svoje detstvo? Lietali sme po vonku, patrili nám všetky ihriská, vedeli sme vyliezť snáď na každý strom. Trávili sme čas aktívne. Podvedome možno stále takéto zákutia vyhľadávame aj pre svoje bývanie. Aj v súčasnosti sa dajú nájsť miesta, ktoré aktívny oddych pre deti, ale aj pre dospelých ponúkajú. V bratislavskej Trnávke pripravuje ... viac »


BILLA dáva šancu ďalším slovenským dodávateľom a mieri priamo do slovenských regiónov

BILLA dáva šancu ďalším

15.11.2017 08:30

Na pultoch BILLA pribudlo 61 nových lokálnych výrobkov, ktoré sú výnimočné svojím pôvodom. Vyrábajú ich totiž lokálni slovenskí producenti a zákazníci medzi nimi nájdu med a produkty z neho, sirupy, perníky či špeciality z levandule alebo špeciálne múky, ktoré doteraz v ponuke neboli. „Vďaka projektu BILLA regionálni výrobcovia sa na naše pulty dostali ... viac »


Kolísky ponúkajú nadštandard, ktorý len tak nenájdete

Kolísky ponúkajú nadštandard, ktorý

15.11.2017 08:00

Ponuka bývania rastie a developeri sa snažia osloviť zákazníka rôznymi spôsobmi. Medzi tými, ktorí sa odlišujú od priemeru a poskytujú zákazníkovi viac, sú autori projektu Kolísky. Tie vsadili na atraktívny nadštandard v cene bytu. Kto by dnes nechcel mať v novom byte vysoko odolné podlahy, moderné a šetrné kúrenie alebo dizajnovú kúpeľňu? viac »


Lidl má na Slovensku už 130 predajní

Lidl má na Slovensku

14.11.2017 11:00

KOMÁRNO - V poradí 130. predajňu Lidl na Slovensku otvorili v pondelok 13. novembra v Komárne. V tomto meste z juhu Slovenska má diskontný reťazec už dve predajne. Popri expanzii Lidl zároveň pokračuje v projekte modernizácii svojich starších filiálok. viac »


Využite jedinečnú možnosť zúčastniť sa aukcie veľvyslanectva USA

Aukcia americkej ambasády

14.11.2017 11:00

Vo väčšine prípadov ide o nadbytočný kancelársky nábytok, počítače, monitory, tlačiarne, rezidenčný nábytok, biela technika a podobne. viac »


Za posledných 30 rokov sa cena fotovoltických panelov znížila 100-násobne

Za posledných 30 rokov

14.11.2017 10:00

V roku 1977 stál 1 Watt fotovoltického panelu 76 dolárov, dnes stojí 0,31 dolára... viac »


Návod, ako skrotiť vlastný rozpočet

Návod, ako skrotiť vlastný

14.11.2017 09:00

Prirovnanie „dlhý ako týždeň pred výplatou“ napísal sám život, keďže sa v tejto situácii ocitol už každý z nás. Niekedy zhodou okolností alebo vplyvom nečakaných udalostí. Inokedy je to, jednoducho, dôkaz toho, že sa o hospodárení s ťažko zarobenými peniazmi ešte máme čo učiť. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Empire

Goodgame Empire

Boje o nové mestá a územia ťa v tejto hre vtiahnu do stredoveku.Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.