Nedeľa, 19. november 2017. Meniny má Alžbeta, zajtra Félix.

Dobre vedieť

Labka najlepšieho priateľa

Kniha Môj pes, môj Guru

Kniha Môj pes, môj Guru

17.11.2017 09:00

Hovorí sa, že každý má v živote nejakého učiteľa. Niekoho, kto je mu inšpiráciou, ponaučením, aj pomocníkom. Väčšinou to býva človek, no sprievodcom života sa môže ľahko stať aj zviera. Svojím čistým prejavom a náklonnosťou práve pes zvykne byť oprávnene tým najlepším priateľom. viac »

Niekedy očistí dušu a inokedy nám lezie na nervy. Môže plač zabíjať?

Niekedy očistí dušu a

14.11.2017 09:00

Myslíte si, že byť matkou je jednoduché? Tešíte sa na svoju ratolesť a odrazu, keď ukričaný uzlíček držíte v rukách, zistíte, že vaša radosť sa vytráca. viac »


Návod, ako skrotiť vlastný rozpočet

Návod, ako skrotiť vlastný

14.11.2017 09:00

Prirovnanie „dlhý ako týždeň pred výplatou“ napísal sám život, keďže sa v tejto situácii ocitol už každý z nás. Niekedy zhodou okolností alebo vplyvom nečakaných udalostí. Inokedy je to, jednoducho, dôkaz toho, že sa o hospodárení s ťažko zarobenými peniazmi ešte máme čo učiť. viac »


Temná moc tajomného domu

Temná moc tajomného domu
FotoVideo

13.11.2017 19:00

Emma a Jane. Dve mladé ženy, ktoré sa nikdy nestretli a predsa ich niečo spája. Fyzická podobnosť, ako odhalí Jane potom, čo sa nasťahuje do podnájmu v domu, kde až do svojej záhadnej smrti bývala Emma... viac »


Skorumpovaná tajná služba. Kto zradil?!

Skorumpovaná tajná služba. Kto
FotoVideo

13.11.2017 14:00

Novinka pre všetkých milovníkov nadupaných akčných sérií ako je Homeland, 24, alebo Jason Bourne. „Výbušný špionážny triler,“ napísal Sundy Times. viac »


Coca-Cola HBC Česko a Slovensko prináša na trh prémiové alkoholické nápoje

Coca-Cola HBC Česko a
Foto

13.11.2017 11:30

Obľúbené prémiové značky alkoholu Aperol, Cinzano, Gin Bulldog a Carolans sa stali súčasťou portfólia spoločnosti Coca-Cola HBC Česko a Slovensko. Tá bude od januára 2018 výhradným distribútorom týchto značiek z portfólia Gruppo Campari na Slovensku a v Českej republike. viac »


Neviete, čo sa na ceste pritrafí, no viete sa na to pripraviť

Neviete, čo sa na

13.11.2017 10:05

Motoristi sú takmer denne svedkami rôznych dopravných kolízií. Nie vždy so šťastným koncom... „Lepšie raz zažiť, ako stokrát počuť“ neplatí vždy. Občas je lepšie byť poistený a nemusieť si nárokovať poistné plnenie, než naopak – byť účastníkom dopravnej nehody a náhradu škody musieť hradiť z vlastného. viac »


Doktor Igor Bukovský: Pomoc, ak vás trápia neznáme bolesti v bruchu!

Doktor Igor Bukovský: Pomoc,

13.11.2017 09:00

Bolesť brucha už zažil snáď každý z nás. Objaví sa náhle, bez varovania a hlavne bez príčiny. Dokáže poriadne znepríjemniť každodenný život. O to viac nás stresuje, ak nevieme, čo sa to s nami deje a čo nás vlastne bolí. Doktor Igor Bukovský vie, čo je za tým! viac »


Všetky okresy svojimi pobočkami pokrývajú len tri slovenské banky.

Všetky okresy svojimi pobočkami

13.11.2017 09:00

Viac ako 1000 bankových pobočiek a viac ako 5 200 obyvateľov na jednu pobočku. Taká je štatistika dostupnosti bankových pobočiek na Slovensku. Všetkých 79 okresov svojimi pobočkami pokrývajú len tri slovenské banky. Jednou z nich je aj dynamicky rastúca Prima banka. viac »


Stanovisko advokátskej kancelárie JUDr. Radomír Bžán, s.r.o.

Stanovisko advokátskej kancelárie JUDr.

10.11.2017 16:00

Vyjadrenia ministra hospodárstva berieme na vedomie. Výhra v arbitráži nielenže zachránila pre Slovenskú republiku viac ako 700 miliónov eur, ale v právnom vyjadrení predstavuje aj potvrdenie, že postup Slovenskej republiky v prípade prevzatia plnej kontroly nad Vodnou elektrárňou Gabčíkovo bol správny a najmä, že je nezvratný. Slovenská republika týmto ... viac »


Už mesiac po spustení registrácie atakuje ČSOB BRATISLAVA MARATHON 2018 tisícku

Už mesiac po spustení

10.11.2017 11:00

BRATISLAVA 9. novembra 2017 – Hoci do štartu 13. ročníka bratislavského mestského maratónu – ČSOB Bratislava Marathon (7. a 8. apríla 2018) ostáva ešte presne päť mesiacov počet záujemcov o jedno z najväčších tradičných slovenských športových podujatí rastie. Mesiac po spustení registrácie sa počet prihlásených bežcov, ktorí už zaplatili štartovné na ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.