Piatok, 23. február 2018. Meniny má Roman, Romana, zajtra Matej.

Dobre vedieť

K Hudbe bez bariér sa v roku 2018 pripoja ďalšie veľké osobnosti

FotoVideo
pred 9 hodinami

Celeste Buckingham, Katka Knechtová, Sima Martausová s dievčenským zborom Slovenského rozhlasu, Polemic, King Shaolin, Martin Harich a ďalší na jednom pódiu… Veľký koncert osobností Hudba bez bariér sa opäť vráti v marci 2018. Organizátori v týchto dňoch spúšťajú predaj vstupeniek a prezrádzajú prvé detaily o pripravovanom podujatí. viac »

Ste si istí, že svoj smartfón využívate naplno? Poradíme vám, ako z neho vyťažiť maximum

Ste si istí, že
Video

20.02.2018 09:00

Takmer každý z nás dnes už vlastní smartfón a každý deň si ním uľahčuje život. Bez internetu sú však smartfóny len jednoduché zariadenia slúžiace na volania a sms-ky. Vedeli ste, že viacerí z nás ich však nevyužívajú naplno?. viac »


Kto zavraždil obľúbeného kňaza?

Kto zavraždil obľúbeného kňaza?

19.02.2018 20:00

Keď na večeri, ktorú pre svojich priateľov zorganizuje bývalý herec sir Charles Cartwright, ktosi otrávi reverenda Babbingtona, nik nechápe, ako sa to mohlo stať. Kto by mohol chcieť ublížiť obľúbenému kňazovi? viac »


Fasáda hotela Danube sa nekolauduje, investor predložil návrhy na jej zmenu!

Fasáda hotela Danube sa

19.02.2018 13:00

Rekonštrukcia hotela Danube je ukončená, kolauduje sa však len interiér. Investor predložil návrhy na prepracovanie fasády na Krajský pamiatkový úrad a zároveň požiadal o jej vyčlenenie z kolaudácie. Fasádu čaká samostatné kolaudačné konanie. viac »


Zriedkavé choroby sú oveľa častejšie, ako by sa zdalo

Ilustračné foto

19.02.2018 11:00

Na Slovensku sa odhaduje 300 000 pacientov so zriedkavými chorobami, na svete je to 300 miliónov. Na väčšinu zriedkavých chorôb neexistuje liečba a mnohé sa nikdy nepodarí diagnostikovať. Zvyšovanie povedomia o zriedkavých chorobách pomáha upriamovať pozornosť spoločnosti, vedcov a politikov k potrebám ľudí so zriedkavými chorobami. viac »


Je celiakia novodobý fenomén? Ako zistíme, či ju máme?

Ilustračné foto
Video

19.02.2018 10:00

Možno práve teraz prevraciate očami a myslíte si, že je to ďalší „pseudo problém“, ktorý naši predkovia, živení obilninami, riešiť nemuseli. Ak vás však už dlhšiu dobu trápia rôzne tráviace ťažkosti ako nadúvanie, bolesti brucha, hnačky, zápchy, ba dokonca rôzne ekzémy a vyrážky, je načase zistiť, čo je za tým. Možno ani netušíte, že trpíte práve celiakiou. ... viac »


Rowlingová: Želám vám všetkým skvelý život!

Rowlingová: Želám vám všetkým

18.02.2018 21:00

„Nepotrebujeme mágiu, aby sme zmenili svet; všetku potrebnú moc nosíme v sebe.“ Tvrdí J.K.Rowlingová. viac »


100 rokov života na Slovensku

100 rokov života na

18.02.2018 09:00

Stromy rastú do neba je príbeh hlboko ľudský, akoby ho napísal sám život. Prostredníctvom pohnutých osudov hlavného hrdinu autorka zachytáva sto rokov života na Slovensku od roku 1912 až po súčasnosť. viac »


Jej dieťa bolo pre ňu votrelcom v jej tele

Jej dieťa bolo pre

17.02.2018 21:00

Najnovší román od slovenskej autorky ODÍĎ Z MOJICH SNOV je nesporne dojemné a zaujímavé čítanie, ktoré vám ponúkne náhľad do života Zuzany a jej rodiny. viac »


Najtemnejšie turné v hre! Tak to musíš zažiť!

Najtemnejšie turné v hre!

16.02.2018 17:00

To je ale pekne bláznivá partička! Pýtate sa kto? No predsa Temné kecy - stand up comedy show . Ak ich ešte nepoznáte, je najvyšší čas to napraviť! viac »


Román Jany Šulkovej Oheň v duši - plný nečakaných zvratov

Román Jany Šulkovej Oheň

16.02.2018 14:00

Román plný nečakaných zvratov, perfektne vykreslených postáv a originálnym záverom upúta nielen mladých čitateľov. Autorka známa poväčšine medzi tínedžermi ponúka v najnovšej knihe dej, ktorý nesklame čitateľov obľúbených ženských románov. viac »


Najčítanejšie články

Zimné olympijské hry

Pjongčang 2018

Online hry

pauzicka.sk

Drakensang Online

Drakensang Online

Bojuj vo veľkolepej 3D hre a vydaj sa na cestu nebojácneho dračieho rytiera.Goodgame Empire

Goodgame Empire

Boje o nové mestá a územia ťa v tejto hre vtiahnu do stredoveku.