Piatok, 24. november 2017. Meniny má Emília, zajtra Katarína.

Dobre vedieť

Smrť v pätách!

Kniha Oklam ma

Kniha Oklam ma

pred 21 hodinami

Myslíš si, že vieš, čo je pravda. Pravda je, že nevieš nič. viac »

Veľký gospelový koncert so speváčkou Ankou Repkovou a hviezdou gospelu Danielom Thomasom

Veľký gospelový koncert so
Foto

20.11.2017 14:00

Speváčka Anka Repková známa z muzikálov Vlasy, Rocky Horror Show, Rebelové a multitalentovaný Daniel Thomas, ktorý spieval s Mariah Carey, Eltonom Johnom, Stingom, Lionelom Richiem, Hozierom, Leonou Lewis a ďalšími svetovými hviezdami, vystúpia 26.11. v bratislavskej koncertnej sieni Klarisky. Je to ich prvý a jediný spoločný koncert na Slovensku. Anka ... viac »


Lacné a rýchle stravovanie spôsobuje nadváhu. Toto určite nerobte

Lacné a rýchle stravovanie

20.11.2017 13:00

Žijeme v rýchlej dobe. Navyše sme sa dostali pod tlak marketingových mágov, ktorí v snahe predať prezentujú svoje produkty ako tie najlepšie a cenovo najvýhodnejšie. viac »


Stretnú sa Google, Facebook, YouTube, LinkedIn, Uber a Spotify na Slovensku... a nie je to vtip!

Digital RULEZZ 2017

20.11.2017 13:00

Môžete ich totiž osobne stretnúť už 29. novembra na najväčšej konferencii o digitálnom marketingu na Slovensku Digital RULEZZ 2017 s podtitulom Adapt or DIE! viac »


Niekedy očistí dušu a inokedy nám lezie na nervy. Môže plač zabíjať?

Niekedy očistí dušu a

20.11.2017 13:00

Myslíte si, že byť matkou je jednoduché? Tešíte sa na svoju ratolesť a odrazu, keď ukričaný uzlíček držíte v rukách, zistíte, že vaša radosť sa vytráca. viac »


Volkswagen Tiguan Allspace: na 120 percent

Volkswagen Tiguan Allspace: na
Foto

20.11.2017 12:00

Páči sa vám Volkswagen Tiguan tak, že by ste z neho chceli ešte viac? S novým modelom Allspace to môžete mať. Má dlhšiu karosériu a dokáže odviezť až 7 ľudí! viac »


Tradičné bratislavské súkromné dvory sú späť. V Jarabinkách sú dokonca dva

Tradičné bratislavské súkromné dvory

20.11.2017 10:00

Pamätáte si, aké to bolo, keď ste vyrastali? Naháňali sa s deťmi zo susedstva po dvore, domov sa vracali špinaví a s odretými kolenami, ale šťastní? Vaše deti to môžu zažiť tiež. A vy s nimi. V Jarabinkách, ktoré práve spúšťajú predaj druhého dvora so zvýhodnenými cenami pre 20 najrýchlejších. viac »


Vďaka Poštovej banke som Vianoce oslavoval už v októbri

Vďaka Poštovej banke som

20.11.2017 09:00

Aj keď sa každému páči niečo iné, on sa páči všetkým. Neprehliadnuteľným ho robí nie jeho výška, ale charizma. Popularita mu neubrala ani gram z pokory a vďačnosti za stále nové herecké príležitosti. Jednou z nich je účinkovanie v reklamnej kampani Poštovej banky, ktoré si naplno užíva. viac »


Viazne vám to v posteli? Pomôžte si tabletkou MerliX

Viazne vám to v

20.11.2017 08:00

Vo väčšine vzťahov milostný život časom čiastočne ochladne. Nie je na tom nič nezvyčajné. Je to normálny vývoj vzťahov. Spozornieť však treba ak to v posteli viazne kvôli problémom s dosiahnutím a udržaním kvalitnej erekcie, ktoré znemožňujú sexuálny styk. Ten sa časom zo vzťahu úplne vytráca. Čím dlhšie budete tento stav udržiavať, tým ťažšie bude ... viac »


Labka najlepšieho priateľa

Kniha Môj pes, môj

17.11.2017 09:00

Hovorí sa, že každý má v živote nejakého učiteľa. Niekoho, kto je mu inšpiráciou, ponaučením, aj pomocníkom. Väčšinou to býva človek, no sprievodcom života sa môže ľahko stať aj zviera. Svojím čistým prejavom a náklonnosťou práve pes zvykne byť oprávnene tým najlepším priateľom. viac »


Nezvyčajný experiment: Je možné zbaviť sa „pivného brucha“ v priebehu 1 týždňa?

Nezvyčajný experiment: Je možné

16.11.2017 18:00

“Celý svoj život som bol voči diétam skeptický, ale túto metódu som sa rozhodol vyskúšať. V priebehu týždňa som schudol 7 kilogramov!” – takto Oskar (42) opisuje svoju skúsenosť s chudnutím. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.Zoomumba

Zoomumba

Založ si ZOO plnú divokých zvierat množstvo atrakcií!