Dobre vedieť | Topky.sk - Bleskovky

Utorok, 19. jún 2018. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Dobre vedieť

Je influencer marketing (s)hit? Opýtali sme sa content manažérov

pred 11 hodinami

Sledujete Youtuberov a slovenských influencerov na Instagrame či Facebooku? Do svojho súkromia dnes cez svoje sociálne profily nechajú nahliadnuť každému z nás a nehanbia sa zverejniť čo jedia, kam cestujú a čo si obliekajú oni a ich blízky. Sú v pozornosti ako nikdy predtým. Ako to s influencer marketingom vyzerá? viac »

Nepodľahnite alzheimeru: Jedinečná kniha, ktorú sa oplatí prečítať

Nepodľahnite alzheimeru: Jedinečná kniha,

14.06.2018 09:00

Prvý program s cieľom zabrániť kognitívnemu úpadku a zvrátiť ho. Alzheimer je jediná z desiatich najčastejších príčin úmrtia, na ktorú neexistuje účinná liečba. viac »


Predbehli štát. Súkromná spoločnosť prináša dotáciu na nízkoenergetické domy

Dom snov

14.06.2018 09:00

Vo vyspelých krajinách je už dlhšie zabehanou praxou, že štát finančne podporuje nízkoenergetické bývanie. Deje sa tak napríklad v Rakúsku, Nemecku alebo aj v Poľsku. Cieľom je podpora stavebníctva, ale tiež ochrana životného prostredia. Prečo to ešte nefunguje u nás? Na Slovensku sa o možnej podpore štátu stále len hovorí... viac »


Rozdali radosť a na pódiu nechali aj kúsok srdiečka

Rozdali radosť a na

13.06.2018 12:00

Poctivo a s nadšením nacvičovali umelecké vystúpenia, aby čo najlepšie predviedli, čo všetko dokážu. Takmer 60 nádejných hercov, spevákov, tanečníkov z detských domovov a náhradných rodín si užilo javisko bratislavského Divadla Aréna vo veľkom štýle! 28. ročník Najmilšieho koncertu Úsmevu ako dar nesklamal, diváci dostali dávku tej najpozitívnejšej ... viac »


Festival Žákovic Open oslávi dospelosť, na 18. ročníku vystúpia Jana Kirschner, Ivan Mládek, Para a Hex!

Festival Žákovic Open oslávi

13.06.2018 11:00

Najobľúbenejší malý a rodinný festival Žákovic Open oslavuje 18-ku a vy pri tom nemôžete chýbať! Svoju dospelosť v prekrásnom prostredí Bošáckej doliny oslávi od 20. a 21. júla. Do Trenčianskych Bohuslavíc mu prídu zagratulovať Jana Kirschner, Ivan Mládek, VEC s kapelou, Jelen, Para a samozrejme domovská kapela HEX. viac »


Pokračovanie iskrivého príbehu: Šéfom môjmu šéfovi

Pokračovanie iskrivého príbehu: Šéfom

13.06.2018 09:00

Možno sa nikdy nemali stretnúť, a možno sú už dávno odsúdení, aby si k sebe našli cestu... sú na to pripravení? Druhú knihu Zamari si buď zamilujete alebo na ňu budete nadávať... pretože nemusí splniť vaše predstavy alebo budete chcieť, aby bola dlhšia! viac »


Zvezte sa na letnej vlne strappymánie. 5 tipov na podprsenky a plavky

Zvezte sa na letnej

13.06.2018 09:00

Leto ovládla strappymánia, a kto nemá plavky alebo podprsenku podľa tohoto horúceho trendu, ten ako keby ani nebol. Nemáte dostatočnú zásobu strappy kúskov vo svojom šatníku? Nevadí, máme pre vás päť tipov na to najlepšie! viac »


Mená ľudí, na ktorých záleží

Kniha Červený zápisník
Foto

12.06.2018 12:00

Ľudský život v sebe ukrýva príbehy plné lásky, šťastia, ale aj smútku. Musíme sa len naučiť načúvať im. viac »


Koncertný tribút hudobným titánom

Koncertný tribút hudobným titánom
FotoVideo

12.06.2018 11:00

Hudobný skladateľ Karel Svoboda a režisér Jozef Bednárik. Legendy, ktoré zanechali nezmazateľnú stopu v Čechách aj na Slovensku. Nie sú už, žiaľ, medzi nami, no ich výnimočná tvorba je tu stále prítomná a stále obdivovaná. Fanúšikovia oboch fenomenálnych osobností si ju budú môcť vychutnať na troch exkluzívnych benefičných koncertoch, ktoré vzdajú hold ich životu a umeniu. viac »


Chcete začať s kondičnými behmi a neviete, ako na to?

Chcete začať s kondičnými
Foto

12.06.2018 09:00

So slnečnými dňami sa v uliciach a parkoch objavuje čoraz viac bežcov, ktorý sa snažia čo najlepšie pripraviť na jeden z behov, ktoré sa organizujú v závere leta. Ak chcete začať behávať aj vy, ale neviete ako na to, prípadne potrebujete partiu, ktorá by vás potiahla, vyskúšajte jednu z našich možností. viac »


Rande s ohybnou sexi blondínkou

Kniha Večná vášeň
Foto

11.06.2018 20:00

Je tu Večná vášeň, prvý diel novej šteklivej série od autorky bestsellerov Dievča z kalendára. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.