Sobota, 18. november 2017. Meniny má Eugen, zajtra Alžbeta.

Dobre vedieť

Labka najlepšieho priateľa

Kniha Môj pes, môj Guru

Kniha Môj pes, môj Guru

včera o 09:00

Hovorí sa, že každý má v živote nejakého učiteľa. Niekoho, kto je mu inšpiráciou, ponaučením, aj pomocníkom. Väčšinou to býva človek, no sprievodcom života sa môže ľahko stať aj zviera. Svojím čistým prejavom a náklonnosťou práve pes zvykne byť oprávnene tým najlepším priateľom. viac »

Nezvyčajný experiment: Je možné zbaviť sa „pivného brucha“ v priebehu 1 týždňa?

Nezvyčajný experiment: Je možné

včera o 18:00

“Celý svoj život som bol voči diétam skeptický, ale túto metódu som sa rozhodol vyskúšať. V priebehu týždňa som schudol 7 kilogramov!” – takto Oskar (42) opisuje svoju skúsenosť s chudnutím. viac »


Cimrmanovci opäť odchádzali so standing ovation

Cimrmani

včera o 17:00

Divadlo Járy Cimrmana na čele so Zdeňkom Svěrákom aj tento rok symbolicky otvorilo Festival českého divadla, ktorý sa v priestoroch Štúdia L+S koná už po 24-krát. Ich predstavenie Lijavec vzniklo v roku 1982, no po roku ho museli z repertoáru stiahnuť. Až do Nežnej revolúcie v roku 1989. ,,Táto inscenácia sa dlho nehrala, pretože vtedajšia ŠTB vycítila, ... viac »


Lidl hľadá nových slovenských dodávateľov

Lidl hľadá nových slovenských

včera o 16:00

Slovenskí dodávatelia môžu svoju ponuku poslať prostredníctvom formulára na webovej stránke diskontného reťazca viac »


19. MFF Bratislava pozná víťazov

19. MFF Bratislava pozná

včera o 15:00

V utorok 14. novembra sa v kine Lumière rozdali ocenenia víťazným filmom 19. ročníka MFF Bratislava, ktorý stále pokračuje v kinách Mladosť, MIER v Modre, Mier v Seneci a Záhoran v Malackách. viac »


Špeciality novembra - kam vyjsť a čo robiť? Vyberte si podľa vášho gusta

Prehľad akcií Predpredaj

včera o 14:00

Máte prehľad o akciách vo vašom meste? Pozrite si ponuku toho najzaujímavejšieho čo sa deje v kluboch a divadlách. November prináša turné kapiel, krst albumu, úspešné muzikály, austrálsku speváčku, veľkú hip hopovú party a aj niečo pre najmenších. viac »


Historická romanca Kumánska princezná

Kniha Kumínska princezná

včera o 13:00

Nekorunovaná kráľovná slovenskej historickej romance píše už 10 rokov, počas ktorých predala ďaleko cez 100.000 kníh. Debutovala Zlatníkovou chovanicou a teraz jej vyšla nová kniha. viac »


Recept na úspech podľa Lýdie Eckhardt

Recept na úspech podľa

16.11.2017 10:00

Pokiaľ túžite po úspechu len neviete ako na to, nechajte sa inšpirovať. Úspešná módna návrhárka Vám povie o svojom recepte na úspech v ktorom sú pravdivé príbehy bez prifarbovania a ružových okuliarov. viac »


Tento rok nosí darčeky čierna mačka

Tento rok nosí darčeky

16.11.2017 09:00

Aj Vám lezú na nervy vypchaní Santa Clausovia v každej reklame počas sviatkov? Zvončeky, rolničky a 12 sobov ťahá preplnené sane. Tento rok to urobte inak. Sledujte čierne mačky v meste a vyriešte darčeky už s ich príchodom. Ušetríte si kopec stresu a v peňaženke Vám ostane zopár eur aj po Novom roku. viac »


MY SME LES: Osobnosti a milovníci lesov bojujú za zastavenie devastácie slovenských lesov

MY SME LES: Osobnosti

16.11.2017 09:00

Virálnym videom so zábermi na ťažbou spustošenú prírodu štartuje kampaň občianskej iniciatívy MY SME LES, v ktorej sa spájajú ochranári s kreatívcami, herečkami, hercami, moderátormi a inými osobnosťami. Rozhodli sa posilniť povedomie o silnejúcej ťažbe vo vzácnych lesoch, získať záujem ľudí pre túto tému a postupne podporovať a vyvíjať aktivity, ktoré ... viac »


Nezvyčajný experiment: Je možné zbaviť sa „pivného brucha“ v priebehu 1 týždňa?

Nezvyčajný experiment: Je možné

16.11.2017 08:00

“Celý svoj život som bol voči diétam skeptický, ale túto metódu som sa rozhodol vyskúšať. V priebehu týždňa som schudol 7 kilogramov!” – takto Oskar (42) opisuje svoju skúsenosť s chudnutím. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Empire

Goodgame Empire

Boje o nové mestá a územia ťa v tejto hre vtiahnu do stredoveku.Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.