Piatok, 20. apríl 2018. Meniny má Marcel, zajtra Ervín.

Dobre vedieť

Známa fitnesska vyšla s pravdou von: TOTO má spoločné s Adelou Vinczeovou!

Natália Lenártová - majsterka sveta vo fitness a profesionálna fitneska sa pravidelne pred súťažou dostáva do formy, aj vďaka skvelému pleťovému ošetreniu Termolifting a Andrea Tatarková, PR riaditeľka Kliniky ENVY.

Natália Lenártová - majsterka sveta vo fitness a profesionálna fitneska sa pravidelne pred súťažou dostáva do formy, aj vďaka skvelému pleťovému ošetreniu Termolifting a Andrea Tatarková, PR riaditeľka Kliniky ENVY.

pred 7 hodinami

Ľudia, ktorí sa svoj život rozhodli zasvätiť fitness a to najmä na profesionálnej úrovni, to nemajú ľahké. Musia dodržiavať veľmi prísny režim, či už v životospráve, ale aj samotnom cvičení. Ich telo je preto omnoho viac namáhané, v dôsledku čoho si vyžaduje aj väčšiu dávku regenerácie. Svoje o tom vie aj Natália Lenártová (37), majsterka sveta vo fitness, ... viac »

Ako chytiť nepolapiteľného vraha?!

Kniha Keď čert nespí
Foto

včera o 13:00

Nadupaná séria trilerov s vyšetrovateľkou Helen Graceovou pokračuje piatou knihou s názvom Keď čert nespí. A jej autor M.J.Arlidge si naďalej udržiava vysokú úroveň. viac »


Máte hypotéku a chcete lepšie spávať?

Máte hypotéku a chcete

včera o 11:30

VÚB vám ponúka riešenie – budujte si rezervu cez SPORIACI ÚČET K HYPOTÉKE, ktorý lepšie zhodnotí vaše peniaze. viac »


5 tipov na plavky pre ženy s plnšími krivkami

5 tipov na plavky

včera o 10:00

Prinášame tipy na plavky, do ktorých dôstojne a hrdo oblečiete aj plnšie krivky. Užite si zaslúženú pozornosť. Samozrejmosťou sú moderné materiály, ktoré rýchlo schnú a sú odolné proti pôsobeniu chlóru a soli z morskej vody. viac »


Najznámejší český spisovateľ Michal Viewegh vydal novú knihu Muž a žena

Kniha Muž a žena
Foto

včera o 09:00

Najznámejší český románopisec, ktorý sa môže popýšiť viac ako miliónom predaných kníh sa v dvoch novelách vracia k tomu, čo jeho čitatelia oceňujú najviac. K humoru a irónii. viac »


Bratislavský Autosalon tento rok láme rekordy

Bratislavský Autosalon tento rok
Foto

18.04.2018 12:00

Najočakávanejšia udalosť roka pre automobilových nadšencov v strednej Európe je už za dverami. Tohtoročný Autosalon v bratislavskej Inchebe sľubuje exkluzívne výstavné premiéry, rekordný počet značiek a množstvo autošpecialít. Podujatie sa uskutoční od 24. do 29. apríla, pričom prvý deň je vyhradený pre novinárov a pozvaných hostí. viac »


Dcérku budem vždy vidieť v modrých dupačkách

Dcérku budem vždy vidieť

18.04.2018 11:00

Loran, dcérka Pavla a Barbory Šurabovcov, žila kvôli nevyliečiteľnej chorobe obličiek len päť krátkych mesiacov. Vďaka starostlivosti neziskovej organizácie Plamienok však mohli Šurabovci väčšinu času stráviť so svojím dievčatkom doma. Po štyroch rokoch na toto obdobie spomínajú so smútkom, no najmä s láskou. viac »


Bývanie v Jarabinkách teraz s kuchynskou linkou v cene bytu

Bývanie v Jarabinkách teraz
Foto

18.04.2018 09:00

Ružinovské Jarabinky pomaly rastú a ubúda tiež voľných bytov. Už viac ako 2/3 majú svojich majiteľov. Ste milovníci súkromia na tradičných uzavretých dvoroch? Alebo sa neviete nabažiť krásnych výhľadov? Poponáhľajte sa, len teraz dostanete ku každému bytu v Jarabinkách a Jarabinkách Grande aj kuchynskú linku zadarmo. viac »


Vrcholný triler od najúspešnejšieho autora severských detektívnych románov Jo Nesbøa s názvom Macbeth.

Kniha Macbeth
Foto

17.04.2018 19:00

Nórsky kráľ detektívok Jo Nesbø vo svojej dlho očakávanej novinke Macbeth ukazuje, ako hra o moc, nenásytnosť a temné zákutia ľudskej mysle dokážu ovplyvňovať a ničiť životy iných. viac »


Miliardár a záhadný únos

Miliardár a záhadný únos
Foto

17.04.2018 13:00

Vychádza novinka od autora bestsellerov Na vine sú hviezdy a Papierové mestá Johna Greena, ktorý si získal milióny fanúšikov na celom svete, vrátane Slovenska. viac »


Na druhom ročníku Lábskeho Majálesu bude opäť veselo vďaka silnému programu

Lábsky majáles

17.04.2018 10:00

V polovici mája neďaleko Bratislavy budú zabávať ľudí No Name, Horkýže Slíže, Inekafe, Smola a Hrušky a ďalší. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Empire

Goodgame Empire

Boje o nové mestá a územia ťa v tejto hre vtiahnu do stredoveku.Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.