Piatok, 24. november 2017. Meniny má Emília, zajtra Katarína.

Komentáre

KOMENTÁR: Kde sa vzal Black Friday a čo vlastne znamená?

Peter Bukov

Peter Bukov

pred 37 minútami

BRATISLAVA – Sviatok všetkých nákupných maniakov. To je tzv. Black Friday, teda Čierny piatok. Deň, keď obchodné reťazce ponúkajú rekordné zľavy, čím lákajú zákazníkov, aby nešetrili a míňali. Aj vďaka tomuto „sviatku“ zaplavujú internet bláznivé videá, kde sa ľudia ako zmyslov zbavení doslova bijú o darčeky. Kde sa však tento sviatok vzal a prečo sa mu hovorí čierny? viac »

VIDEO Metafora na brexit: Nemotorný odchod politika z pódia, je na smiech

VIDEO Metafora na brexit:

včera o 12:30

LONDÝN – Odchod Spojeného kráľovstvá z Európskej únie možno charakterizovať všelijak, rozhodne nie však ako jednoduchý. Podobne vyzeral aj zostup britského ministra pre brexit Davida Davisa z pódia, keď takmer spadol a stal sa terčom posmechu na internete. viac »


KOMENTÁR: Trumpov najväčší krok: Svet očakáva prvé kroky nového najmocnejšieho centrálneho bankára

Peter Bukov

včera o 08:25

WASHINGTON – Súčasná hlava americkej centrálnej banky (Fedu) Janet Yellen končí svoje prvé a posledné funkčné obdobie vo februári a nahradí ju Jerome Powell. Názory ekonómov na tohto človeka sa líšia a preto sa skúsme pozrieť, čo by nás mohlo čakať v nasledujúcich mesiacoch. viac »


Nový flek pre kontroverzného muža: Odkaz OĽaNO Jahnátkovi, ide aj o nástenkový tender

Eduard Heger a Ľubomír

včera o 22:15

BRATISLAVA - Na Úrade pre reguláciu sieťových odvetví, ktorý vedie nominant Smeru a exminister Ľubomír Jahnátek, je človek, ktorý tam nemá čo hľadať. Tvrdí to člen OĽaNO a zároveň tieňový minister financií a hospodárstva Eduard Heger. viac »


KVÍZ Vyskúšajte sa z rodného jazyka: Ako by ste dopadli v testovaní piatakov?

KVÍZ Vyskúšajte sa z

včera o 20:40

BRATISLAVA – Piataci na celom Slovensku si už dnes otestovali svoje vedomosti z matematiky a slovenského, respektíve maďarského jazyka a literatúry v rámci Testovania 5. Vyskúšajte si, ako by ste v dopadli vy! Na otestovanie síl sme pre vás vybrali 20 otázok z testu zo Slovenského jazyka a literatúry z roku 2016. viac »


KOMENTÁR: Tri možnosti Angely Merkelovej po krachu koaličných rokovaní

Nemci budú pracovať menej:

20.11.2017 21:15

BERLÍN – Angele Merkelovej sa nepodarilo zostaviť koalíciu. Rokovania o novej nemeckej vláde totiž v nedeľu zlyhali, keď sa strana FDP rozhodla ukončiť rokovania. Dôvodom nedohody boli utečenecká politika, ekológia a energetická politika. viac »


VIDEO Trump sa chcel chváliť, dobehla ho minulosť: Za toto zožal veľký posmech

Donald Trump

17.11.2017 18:25

WASHINGTON - Donald Trump sa vrátil zo svojho ázijského turné zjavne poriadne smädný. Počas stredajšieho prejavu v Bielom dome, kde sa chválil svojimi úspechmi, ho však po chvíli dobehla minulosť. viac »


Odkaz pre Kaliňáka z SaS: Vysmieva sa Maďaričovi, neuveriteľné zbabelstvo

Jozef Rajtár a Robert

16.11.2017 20:15

BRATISLAVA - Vzdor predstavuje ako osobné hrdinstvo, je to vraj ale iba neuveriteľné zbabelstvo. Takýto odkaz adresoval ministrovi vnútra a podpredsedovi Smeru Robertovi Kaliňákovi poslanec za SaS Jozef Rajtár. viac »


KOMENTÁR Ivana Zuzulu: Pripomienka 17. novembra

KOMENTÁR Ivana Zuzulu: Pripomienka

15.11.2017 21:25

BRATISLAVA – V piatok 17. novembra si opäť pripomenieme udalosti spred dvadsiatichôsmich rokov, ktoré sa do histórie zapísali pod názvom Zamatová revolúcia. Hneď na začiatku musím poznamenať, že táto revolúcia sa uskutočnila s určitým oneskorením – až po páde Berlínskeho múru, keď už bolo jasné, že komunistické diktatúry v Európe „sa nenosia“. O niečo ... viac »


Beblavý ironicky privítal v strane poslanca Smeru: Toto je dôvod

Miroslav Beblavý a Ján

14.11.2017 22:45

BRATISLAVA – Miroslav Beblavý a spol. dostali nečakanú posilu. Šéf strany Spolu – občianska demokracia na Facebooku ohlásil, že vo svojich radoch víta poslanca Smeru Jána Podmanického. Nie je to však tak, ako sa na prvý pohľad zdá. viac »


FOTO Prezident, ktorý je vzorom: Za toto ho obdivuje celá krajina

Marcelo Rebelo de Sousa

13.11.2017 22:45

LISABON – Hlava štátu, ktorá je svojim správaním vzorom! Portugalčania sú v poslednom období hrdí na svojho prezidenta Marcela Rebela de Sousu, ktorý nezištne pomáha ľuďom. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Drakensang Online

Drakensang Online

Bojuj vo veľkolepej 3D hre a vydaj sa na cestu nebojácneho dračieho rytiera.Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.