Štvrtok, 24. máj 2018. Meniny má Ela, zajtra Urban.

Pikošky z prezidentských volieb

Prokuratúra zrušila obvinenie Daňa, ktorý volil dvakrát

Ilustračné foto

Ilustračné foto

16.04.2014 14:57

BRATISLAVA - Prokurátor zrušil obvinenie Martina Daňa, ktorý počas prvého kola prezidentských volieb hlasoval viackrát a zverejnil to na internete. Vyplýva to z uznesenia Okresnej prokuratúry Bratislava V, ktoré Daňo tiež zverejnil na internete. viac »

Známku s novým prezidentom vydá pošta 13. júna

Andrej Kiska

02.04.2014 10:09

POPRAD – Slovenská pošta, a.s. pripravuje novú poštovú známku, ktorá vyjde pri príležitosti inaugurácie nového slovenského prezidenta Andreja Kisku. Známku plánuje pošta vydať v piatok 13. júna 2014. viac »


Tvrdá rana demokracii, voľby sú neplatné: Fico vstal z mŕtvych, Kiska skolaboval!

Tvrdá rana demokracii, voľby

01.04.2014 18:45

BRATISLAVA - Slovensko zažilo dnes šok. Prezidentské voľby sú neplatné. Topkám to potvrdil šéf Ústrednej volebnej komisie Peter Nyilfa. Voľby sa budú opakovať a k urnám pristúpime na konci apríla počas Veľkej noci. Andrej Kiska sa teda zatiaľ nestáva prezidentom a súboj s Robertom Ficom si bude musieť zopakovať! Opozícia hovorí o poslednej rane demokracii. ... viac »


Oslava z volebného štábu nového prezidenta: VIDEO Takto oslavoval Andrej Kiska!

Andrej Kiska
FotoVideo

30.03.2014 10:10

BRATISLAVA - Volebná noc vrcholila a my sme boli pri tom. Sledovali sme atmosféru a dianie vo volebom štábe nového prezidenta Andreja Kisku. Pozrite sa ako to vyzeralo v sobotu v noci u Kiskovcov. viac »


Pomýlená volička: Neuveríte, čo do urny omylom hodila!

Pomýlená volička: Neuveríte, čo

29.03.2014 20:03

TRENČÍN – Vo volebnom okrsku 43 v Trenčíne na Veľkomoravskej ulici vhodila volička omylom do urny občiansky preukaz. Vrátia jej ho až ráno, prípadne v noci po skončení volieb. viac »


Mladík z Michaloviec vyburcoval známe celebrity: Natočili VIDEO, chce to zmenu!

Mladík z Michaloviec vyburcoval
Video

29.03.2014 11:53

BRATISLAVA - Chce to zmenu! Poďte voliť, odkazuje mladý Slovák celému národu. Michalovčan Kristián Dufinec mobilizuje, nahral videoklip so známymi osobnosťami, aby zmobilizoval Slovákov k voľbám. Chcete zmenu? Poďte voliť! viac »


Zverejnil VIDEO podvodu vo voľbách: Obvinili ho a hrozí mu 5 rokov, hlasovanie zmenili!

Zverejnil VIDEO podvodu vo
Video

27.03.2014 14:30

BRATISLAVA - Martin Daňo, ktorý počas prvého kola prezidentských volieb hlasoval viackrát a zverejnil to na internete, je obvinený z prečinu poškodzovania cudzích práv a z marenia prípravy a priebehu volieb a referenda. Martina D. obvinil vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry (NAKA). viac »


Prezident Gašparovič sa v televízii prihovoril k voľbám: Prečítajte si celý jeho prejav!

Ivan Gašparovič počas novoročného

26.03.2014 19:50

BRATISLAVA - Prezident Ivan Gašparovič dnes predniesol vo verejnoprávnej Slovenskej televízii prejav k druhému kolu prezidentských volieb. Priestor dostal hneď po hlavných správach. Hlavnou úlohou bolo motivovať voličov prísť k urnám, pričom nemohol priamo podporiť ani jedného z kandidátov. V prejave vyzdvihol potrebné kvality dobrého prezidenta. viac »


Fico na obede s osobnosťami II: Prišiel ďalší známy futbalista, pozrite si FOTO tej slávy!

Fico na obede s
Foto

25.03.2014 19:50

BRATISLAVA – Štyri dni pred druhým kolom prezidentských volieb zorganizoval Robert Fico ďalší obed s osobnosťami na svoju podporu. V reštaurácii Hradná Brána v Devíne dnes hostil 19 predstaviteľov politického, spoločenského, vedeckého a športového života. viac »


Neúspešní kandidáti dali Kiskovi košom: Kňažko neprišiel, Procházka neporadil

Neúspešný kandidát na prezidenta
Foto

25.03.2014 13:38

BRATISLAVA – Na avizované spoločné vyhlásenie troch kandidátov z tohtoročných prezidentských volieb, Andreja Kisku, Radoslava Procházku a Milana Kňažka, dnes napokon Kňažko vôbec neprišiel a Procházka vyzval voličov, aby sa v druhom kole rozhodli sami. viac »


Scientológovia reagujú na Fica: Kiska nie je členom, toto by sa v právnom štáte nemohlo stať!

Scientológovia reagujú na Fica:
Foto

19.03.2014 10:00

BRATISLAVA – Robert Fico na včerajšej tlačovej besede obvinil Andreja Kisku z napojenia na sektu scientológov. Ten to rázne odmieta a tvrdí, že žiadnych nepozná. Podľa Fica jeho protikandidát klame a dodal, že scientológovia majú mocenské ambície a môžu byť považovaní za bezpečnostné riziko. My sme sa pýtali vrchných predstaviteľov scientológie na Slovensku, ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.