Piatok, 20. apríl 2018. Meniny má Marcel, zajtra Ervín.

Banskobystrický kraj - župné voľby 2017

Prezident Kiska osobne zablahoželal víťazovi volieb v Banskej Bystrici Jánovi Lunterovi

Andrej Kiska zablahoželal Jánovi Lunterovi.

Andrej Kiska zablahoželal Jánovi Lunterovi.

Foto
06.11.2017 18:33

BANSKÁ BYSTRICA - Prezident Andrej Kiska sa po dnešnej návšteve v Námestove, kde sa vyjadril k víkendovým voľbám, zastavil aj v Banskej Bystrici, aby zablahoželal k víťazstvu kandidátovi na post predsedu banskobystrickej župy Jánovi Lunterovi. viac »

Kandidáti na župných poslancov: BBSK, Volebný obvod 2, okres Banská Štiavnica

Kandidáti na župných poslancov:

12.10.2017 12:00

BANSKÁ BYSTRICA - Zoznam kandidátov na post župného poslanca v Banskobystrickom samosprávnom kraji za okres Banská Štiavnica. Zvolený bude jeden poslanec. viac »


Kandidáti na župných poslancov: BBSK, Volebný obvod 1, okres Banská Bystrica

Kandidáti na župných poslancov:

12.10.2017 12:00

BANSKÁ BYSTRICA - Zoznam kandidátov na post župného poslanca v Banskobystrickom samosprávnom kraji za okres Banská Bystrica. Zvolení budú ôsmi poslanci. viac »


Danko podporí Luntera: Verejne hovorím voľte ho, musí poraziť Kotlebu

Andrej Danko

08.10.2017 12:52

BRATISLAVA - Slovenská národná strana (SNS) bude v novembrových voľbách do vyšších územných celkov (VÚC) odporúčať kandidáta na predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja s najvyššími preferenciami, ktorý by mohol poraziť súčasného šéfa kraja Mariana Kotlebu (ĽSNS). V dnešnej diskusnej relácii V Politike na TA3 to vyhlásil predseda Národnej rady ... viac »


Predvolebná kampaň nebola mrhaním času ani peňazí, stála okolo 90-tisíc eur, vysvetlil Klus

Martin Klus

07.10.2017 12:55

BRATISLAVA - Predvolebná kampaň Martina Klusa (SaS) by bola úspešnou, ak by bol 4. novembra zvolený za župana Banskobystrického samosprávneho kraja. Uviedol to po tom, čo sa 3. októbra kandidatúry vzdal v prospech nezávislého kandidáta Jána Luntera. „Na druhej strane, som si istý, že šesť mesiacov aktívnej kampane rozhodne nebolo mrhaním času ani peniazmi," ... viac »


PRÁVE TERAZ Voľby v B. Bystrici budú kto z koho! V boji proti Kotlebovi sa vzdal aj Mičev

PRÁVE TERAZ Voľby v
Foto

06.10.2017 10:59

BRATISLAVA - Po Martinovi Klusovi sa kandidatúry na Banskobystrického župana vzdáva ďalší z favoritov Stanislav Mičev. Riaditeľ múzea SNP to vyhlásil dnes. Chce spojiť demokratické sily proti fašistovi Kotlebovi. viac »


Počet kandidátov na šéfa BBSK kraja ubúda: Traja sa vzdali v prospech Mičeva

Stanislav Mičev

05.10.2017 12:05

BANSKÁ BYSTRICA - Kandidát na predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) v novembrových voľbách do vyšších územných celkov (VÚC), nezávislý Igor Kašper, pokračuje vo svojej kampani ďalej. viac »


POTVRDENÉ Veľké prekvapenie v boji o bystrickú župu: Klus sa vzdal v prospech Luntera

Martin Klus

03.10.2017 11:20

BANSKÁ BYSTRICA - Kandidát na predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) v novembrových voľbách do vyšších územných celkov Martin Klus (SaS, OĽaNO, NOVA, KDH, OKS) sa dnes vzdal svojej kandidatúry v prospech Jána Luntera. viac »


Siedmi kandidáti z Banskobystrického kraja sa dohodli: Takto bude vyzerať prvých sto dní v úrade

Podľa najnovšieho prieskumu by

30.09.2017 20:19

BANSKÁ BYSTRICA - Siedmi kandidáti na post predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) na spoločnej programovej konferencii koncom tohto týždňa vytvorili 100-dňový akčný plán pre budúceho šéfa kraja. Teda plán, ktorý je syntézou odborných krokov pre rýchle rozhýbanie izolovaného BBSK v roku 2018. Dnes o tom informovala Jana Orlická, administrátorka ... viac »


Lunter to povedal na plné ústa: Kandidát na šéfa kraja skritizoval Kotlebov úrad

Ján Lunter

25.09.2017 21:55

BANSKÁ BYSTRICA – Súčasný predseda Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) Marian Kotleba už druhýkrát zastavil peniaze pre zdravotne postihnutých ľudí v Domove sociálnych služieb (DSS) Slatinka v Lučenci. V Brezne zasa vedenie BBSK odmietlo poskytnúť miestnemu gymnáziu už schválené financie na výmenu okien. Peniaze nedostali ani breznianske športové ... viac »


Volebná komisia zaregistrovala všetkých 17 kandidátov na predsedu BBSK

Stanislav Mičev

20.09.2017 10:15

BANSKÁ BYSTRICA – Krajská volebná komisia Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) zaregistrovala všetkých 17 prihlásených kandidátov na predsedu kraja. Zaregistrovala aj všetkých 385 kandidátov na poslancov. Informoval o tom predseda krajskej volebnej komisie BBSK Peter Bahno. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Empire

Goodgame Empire

Boje o nové mestá a územia ťa v tejto hre vtiahnu do stredoveku.World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!