Utorok, 21. november 2017. Meniny má Elvíra, zajtra Cecília.

Dobré správy

Čo znamená profilovka s logom My sme les? Slováci sa premenili na národ ochranárov

pred 14 hodinami

#Možno ste aj vy počas uplynulých dní na Facebooku narazili na to, že vaši známi majú profilovku so zeleným lístkom a modrým srdcom. O čo ide? Znamená to, že podporujú iniciatívu My sme les, ktorá len za posledných 7 dní vzbudila na slovenskom internete mimoriadny ohlas. Pozitívny, aj kritický. viac »

Šokujúca správa: V bratislavskej nemocnici umieralo bábätko (3 mes.), hrdinská záchrana z Prahy

Jack Simons

pred 15 hodinami

PRAHA - Rodičia len trojmesačného dievčatka prežívajú najťažie chvíle v živote. Ich dieťatku nedokázali pomôcť na Slovensku. Bol nutný prevoz na odborné pracovisko do Prahy, tam ho zachránili umelé pľúca. viac »


Premiér Fico oznámil: Slovensko má najnižšiu nezamestnanosť v histórii

Robert Fico predstavil nový

pred 17 hodinami

BRATISLAVA – Miera evidovanej nezamestnanosti v SR v októbri 2017 dosiahla hodnotu 6,14 %. Medzimesačne sa znížila o 0,28 percentuálneho bodu (p. b.), medziročne klesla o 2,94 p. b. Informoval o tom na pondelkovej tlačovej konferencii generálny riaditeľ Ústredia práce, sociálnych vecí a rodiny (ÚPSVR) Marián Valentovič, za účasti ministra práce Jána ... viac »


Najslávnejší britský kuchár otvoril ďalšiu reštauráciu: A to len kúsok od Slovenska

Jamie Oliver
Foto

pred 21 hodinami

VIEDEŇ - Najznámejší britský šéfkuchár otvoril svoju reštauráciu kúsok od Slovenska. Vďaka šarmantnému blondiakovi už nemusíme cestovať do Talianska, jeho novootvorená reštaurácia Jamie´s Italian vás tam vezme. viac »


Päť netradičných a strašidelných miest Bratislavy: Objavte netypickú históriu zákutí hlavného mesta

Päť netradičných a strašidelných

pred 21 hodinami

BRATISLAVA - Bratislava je pýchou i hanbou Slovenska zároveň. Mestom, na ktoré mnohí nedajú dopustiť, iní ho zase nemôžu vystáť. V Bratislave sa nachádza množstvo zaujímavých pamiatok, no ak nie ste typickým turistom, pravdepodobne vás zaujmú miesta, ktoré sú zabudnuté a tiež tak trošku strašidelné. viac »


Najkrajšia rieka na svete: Hýri farbami, vidieť ju môže obmedzený počet turistov

Najkrajšia rieka na svete:

včera o 15:00

BOGOTA - Cestovanie to nie sú len slnkom zaliate pláže v známych destináciách, alebo výstup na majestátne hory. Naša Zem skrýva množstvo nádherných zákutí, o ktorých ste možno ešte ani nepočuli. viac »


Slepá umelkyňa si plní sny: Zaznamenáva krásy lesov, podporuje tak aj slovenskú prírodu

Slepá umelkyňa si plní

včera o 12:00

BRATISLAVA - Izabela Dłużyk pochádza z poľského Gdanska a od narodenia je slepá. To jej však nezabránilo plniť si vlastné sny. Pred pár rokmi sa vďaka crowdfundingovej zbierke vydala do Amazónie s profesionálnymi mikrofónmi, aby zaznamenala zvuky pralesu. viac »


Sandru postihla strašná choroba: Rozhodla sa bojovať, VIDEO jej odvahy je inšpiráciou

Sandru postihla strašná choroba:

18.11.2017 10:37

RIO DE JANEIRO - Telo päťdesiattriročnej Sandry je posiate drobnými benígnymi nádormi. Príčinou je neliečiteľná neurofibromatóza prvého typu (NF1). Ochorenie vzniká mutáciou génov a zasahuje nervový systém. Na pokožke sa najskôr prejaví škvrnami farby bielej kávy a neskôr početnými tumormi. Videom, ktoré natočila na pláži, chce povzbudiť nielen svoje ... viac »


Pred a po chudnutí: Pri prezeraní týchto fotografií nebudete veriť, že na záberoch je tá istá osoba

Pred a po chudnutí:

18.11.2017 09:20

BRATISLAVA - Chudnutie. Táto téma sa skloňuje v nejednej domácnosti. Najmä po vianočných sviatkoch si každoročne dávame záväzok, že sa už nikdy, naozaj nikdy nepozrieme na žiadny zákusok. Avšak málokto z nás má vôľu zo železa. viac »


Odvážny plán našich susedov: Na skok od Slovenska vyrastie najväčšie letisko na svete

Letisko

17.11.2017 18:00

VARŠAVA - Letisková preprava je čoraz obľúbenejšia a vyťaženejšia. Netýka sa to len top dovolenkovej sezóny, tento trend trvá celoročne a počet cestujúcich, ktorí sa prepravili lietadlom sa neustále zvyšuje. Dopomáha k tomu nielen to, že sa táto preprava stále považuje za najbezpečnejšiu, ale i to, že ceny letiek sa pohybujú na sumách nižších, ako je ... viac »


Bratislava má prvú komunitnú chladničku: Občianske združenie bojuje proti plytvaniu jedlom

Bratislava má prvú komunitnú
Foto

17.11.2017 17:00

BRATISLAVA – Jedlom sa plytvá čoraz viac. Je to následok uponáhľanej doby, veľkých nákupov a nedostatku času. Naše hlavné mesto sa tento problém rozhodlo riešiť. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Zoomumba

Zoomumba

Založ si ZOO plnú divokých zvierat množstvo atrakcií!Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.