Piatok, 24. november 2017. Meniny má Emília, zajtra Katarína.

Potrebujú pomoc

Už 25 rokov denne zachraňuje životy iných: Svojej milovanej dcérke Martinke (4) pomôcť nedokáže

Miška so sestričkou Martinkou

Miška so sestričkou Martinkou

Foto
28.05.2016 00:01

BRATISLAVA - Dennodenne už 25 rokov pomáha pri nehodách, či iných nešťastiach, keď zachraňuje to najdôležitejšie, ľudský život. Obetavý záchranár Zdeno Dugas sa ale s rodinou ocitol v nelichotivej situácii a potrebuje pomoc. Nejde však o neho, ale o jeho prostrednú dcérku Martinku. Usmievavé, šikovné a múdre dievčatko má veľký zdravotný problém. Nemôže ... viac »

Jediné vyšetrenie zmenilo jej život: Simonka (17) sa po operácii ocitla v úplne inom svete!

Jediné vyšetrenie zmenilo jej
Foto

30.04.2015 00:00

BRATISLAVA – Talentovaná Simonka bola kedysi zdravá ako jej rovesníčky. Domov nosila výborné známky a popritom stíhala ešte aj tancovať a spievať v súbore. Jedného dňa sa však rodina dozvedela krutú správu a Simonku museli odviezť do nemocnice. viac »


Dobrý skutok odhalil smutnú pravdu o Slovensku: Príbeh manželov, ktorý chytil za srdce ľudí!

Dobrý skutok odhalil smutnú
Foto

21.04.2015 10:38

BRATISLAVA – Sociálnou sieťou sa od piatku šíri smutný príbeh slovenského manželského páru z bratislavskej Vrakune, ktorý skončil na ulici. Manželia žijú v nepojazdnom aute na parkovisku, kde si aj varia. Ich neradostný osud dojal ľudí zo sídliska natoľko, že sa im rozhodli pomôcť. viac »


Tvár jej zmenila zákerná choroba: Ivana (28) odvážne pózovala po boku topmodelky Kocianovej!

Topmodelka Michaela Kocianová nafotila
Foto

16.04.2015 10:30

BRATISLAVA - Len nedávno sme vám predstavili Slovenku Ivanku Danišovú, ktorá musí čeliť nepriaznivému osudu. Jej tvár je postihnutá ťažkou chorobou, no napriek tomu sa neváha postaviť pred objektív fotoaparátu po boku topmodelky Michaely Kocianovej. viac »


Viktorka (5) na FOTO unikla smrti len o vlások: Za druhý dych platí ťažkými diagnózami!

Viktorka (5) na FOTO
Foto

16.04.2015 00:00

LUČENEC - Keď sa Viktorka narodila, nedýchala a lekári mali čo robiť, aby ju vrátili späť do života. Za druhú šancu však dievčatko znáša privysokú daň. viac »


Slovenka Ivana (28) má iba jedinú šancu: Vzácna choroba jej berie krásnu tvár, ale nie sny!

Slovenka Ivana (28) má
Foto

04.04.2015 00:30

BRATISLAVA – Kto vidí usmiatu Ivanu na fotkách, povedal by, že táto mladá žena má všetko. Nadpriemernú inteligenciu, veľa obdivovateľov, v rukách diplom z práva a odvážne osobné poslanie, ktoré dáva zmysel nielen jej životu. K rozumu však človek potrebuje aj srdce a to Ivanine bije už len z posledných síl. viac »


Lekári Lauru (5) zachránili o päť minút dvanásť: Ostali jej doživotné následky!

Lekári Lauru (5) zachránili
Foto

12.03.2015 00:00

BRATISLAVA – Malá Lalka, ako ju rodičia volajú, si na nedostatok aktivity nemôže sťažovať, je pre ňu totiž životne dôležitá. Po komplikovanom pôrode musí zápasiť s ochrnutím pravej rúčky, ktorá odvtedy rastie pomalšie. Teraz však dievčatko musí čeliť ďalšej nepríjemnej diagnóze. viac »


Ťažký pôrod zmenil osud rodiny: Vďaka nešťastnej náhode nosí Martinko (12) dodnes plienky!

Ťažký pôrod zmenil osud
Foto

10.03.2015 00:00

PRIEVIDZA – V druhej polovici marca oslávi Maťko už 13. narodeniny. Kým však iní chlapci v tomto veku už pokukujú po dievčatách, tohto šarvana ešte stále musí kŕmiť a obliekať jeho mama. viac »


Richard (16) na FOTO trpí vážnou chorobou, jeho uzdravenie závisí od jedinej veci!

Richard (16) na FOTO
Foto

07.03.2015 00:00

NOVÉ MESTO NAD VÁHOM - Napriek ťažkej diagnóze vyrástol z malého Riška riadny fešák. Je veselý, milý, inteligentný a pri pohľade na jeho usmiatu tvár by ste len ťažko uverili, že celé detstvo prežil na invalidnom vozíku. viac »


Na prvý pohľad to nezbadáte: Najmladšia Majka (14) je od malička iná ako jej súrodenci

Na prvý pohľad to
Foto

03.03.2015 00:00

HUMENNÉ - Majka žije iba s mamou a navštevuje špeciálnu školu v Humennom. Od malička je odlišná ako jej ďalší dvaja dospelí súrodenci a o to viac lásky a opatery by potrebovala od svojich najbližších. viac »


Dávidko (10) sa narodil ako magické dieťa, potom prišiel zlom: Mamu nikdy neuvidí!

Dávidko (10) sa narodil
Foto

27.02.2015 00:00

HUMENNÉ – Na svoj druhý pôrod spomína dvojnásobná mama so smútkom v očiach. Hoci má jej synček v rodnom liste zapísaný magický dátum, sudičky mu dali do vienka aj ťažký osud. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Zoomumba

Zoomumba

Založ si ZOO plnú divokých zvierat množstvo atrakcií!Khan Wars

Khan Wars

Bojová online hra Khan Wars, v ktorej bojuješ proti hráčom z celého sveta. Zaregistruj sa a zlepšuj svoje mesto i bojovníka.