Sobota, 18. november 2017. Meniny má Eugen, zajtra Alžbeta.

Potrebujú pomoc

Už 25 rokov denne zachraňuje životy iných: Svojej milovanej dcérke Martinke (4) pomôcť nedokáže

Miška so sestričkou Martinkou

Miška so sestričkou Martinkou

Foto
28.05.2016 00:01

BRATISLAVA - Dennodenne už 25 rokov pomáha pri nehodách, či iných nešťastiach, keď zachraňuje to najdôležitejšie, ľudský život. Obetavý záchranár Zdeno Dugas sa ale s rodinou ocitol v nelichotivej situácii a potrebuje pomoc. Nejde však o neho, ale o jeho prostrednú dcérku Martinku. Usmievavé, šikovné a múdre dievčatko má veľký zdravotný problém. Nemôže ... viac »

Dezider (†15) chcel zachrániť kamarátku, sám sa utopil: Zúfalá mama prosí o pomoc

Dezider (†15) chcel zachrániť

24.06.2015 15:00

DUNAJSKÁ STREDA - Začiatkom júna tragicky zahynul len 15-ročný Dezider. Pri záchrane svojej kamarátky, ktorá sa topila, prišiel sám o život. Nešťastie sa stalo na Košariskách pri Dunajskej Lužnej. Chlapec pochádzal z chudobnej rodiny, jeho mama je z tragédia zdrvená, navyše nemá z čoho milovanému synovi zaplatiť pohreb. viac »


Krásna Ivanka podstúpila náročnú operáciu: Z najhoršieho ju dostala aj vaša podpora

Mladá a krásna Ivanka

24.06.2015 14:00

BRATISLAVA - Mladá a krásna Ivanka Danišová má rovnaké sny i túžby ako väčšina žien v jej veku. Žiť plnohodnotný život jej však bráni odstrašujúca diagnóza z detstva - Goldenharov syndróm. Vďaka vašej podpore a pomoci sa odvážnej bojovníčke podarilo úspešne absolvovať náročnú operáciu v Spojených štátoch. viac »


Jedno prekvapenie za druhým: Po ohromnom šťastí čaká Alžbetku (6) ťažká skúška, času je málo!

Jedno prekvapenie za druhým:
Foto

20.06.2015 00:00

BRATISLAVA - O Alžbetke, ktorá má od narodenia ochrnutú pravú rúčku, sme na Topkách písali už viackrát. Teraz nám do reakcie opäť napísala jej mama, aby poďakovala za veľkú podporu. Vďaka pomoci ľudí sa podarilo niečo úžasné! viac »


Záhadná choroba anjelskeho Dominika (2) na FOTO: O príčine problémov lekári dlho netušili!

Záhadná choroba anjelskeho Dominika
Foto

05.06.2015 00:00

ĎURKOVCE – Keď sa rodičia dnes už dva a polročného Dominika dočkali druhého dieťatka, verili, že bude zdravé. Osud ich však sklamal aj tentoraz. Od štvrtého mesiaca začal drobec z ničoho nič každý deň vracať a mať ťažkosti s pohybom. Kým lekári zistili, čo je vo veci, rodičia prežívali krušné chvíle. viac »


Do nemocnice odišiel Juraj na FOTO ešte po vlastných: Domov ho priviezli bez duše!

Do nemocnice odišiel Juraj
Foto

27.05.2015 13:15

ŽELIEZOVCE – Vysokoškolák Juraj pociťoval pred štyrmi rokmi intenzívne bolesti na hrudi. Mal horúčku a lekári pri diagnóze ani na chvíľu nezaváhali. Keď ho prijali v nemocnici, bol ešte pri vedomí. Odvtedy sa jeho stav zmenil na nepoznanie. viac »


Tobiasko (3) hľadá strechu nad hlavou: Napriek zázraku trpí chlapček hrozivými diagnózami!

Tobiasko (3) hľadá strechu
Foto

25.05.2015 00:00

BRATISLAVA – Tobiasko oslávi posledný augustový deň tri rôčky. Naposledy sme o ňom na Topkách písali pred rokom, keď sa mu mnohí z vás rozhodli pomôcť a usilovne zbierali plastové vrchnáčiky. Prednedávnom sa už chlapček vrátil z tretieho liečebnému pobytu. Prečítajte si, čo sa za ten dlhý rok udialo v živote Tobiaska a jeho mamy. viac »


FOTO Saška sa po dlhom čase opäť postavila na nohy: Ak chcem vyhrať, nesmiem sa teraz vzdať!

FOTO Saška sa po
Foto

20.05.2015 00:00

NITRA – Naposledy sme o Saške Mesárošovej písali vo februári. Vtedy jej lekári dávali nádej, že bude znova chodiť a ona sa jej zo všetkých síl drží. Do redakcie nám napísala, ako prebiehal jej druhý rehabilitačný pobyt a čo sa v jej živote zmenilo. viac »


Dušan Gaži (55) má veľké srdce: Každý rok beží naprieč celým Slovenskom kvôli jedinej veci!

Dušan Gaži (55) má
FotoVideo

18.05.2015 00:01

KOŠICE – Tento rok to bude už jeho šiesty beh z Bratislavy do Košíc. Dušan Gaži bude bežať asi 400-kilometrovú vzdialenosť cez celé Slovensko, aby pomohol zohnať financie pre rodiny s onkologickými a telesne postihnutými deťmi. Ako sa nám však zdôveril v osobnom rozhovore, zohnať peniaze na charitu je aj od veľkých firiem ťažké. viac »


FOTO Ťažko chorý Martinko dostal od rodičov novú nádej: Detská radosť je najkrajší liek!

FOTO Ťažko chorý Martinko
Foto

07.05.2015 00:00

VEĽKÉ ZÁLUŽIE – O Martinkovi Kupcovi, ktorý trpí vzácnym nevyliečiteľným Louis-Barrovej syndrómom, sme už písali veľakrát. Teraz sa chlapček s podlomeným zdravím dočkal veľkej životnej udalosti a rodičia mu pri tejto príležitosti pripravili špeciálne prekvapenie. viac »


Martinka (17) bojuje o život: Zdolala ju chrípka, zradili pľúca, no je to hrdinka!

Martinka (17) bojuje o

06.05.2015 00:01

BRATISLAVA - Martinka sa narodila a vyvíjala do necelých dvoch rokov ako zdravé dievčatko, pokúšala sa chodiť aj hovoriť, no postupne začala strácať rovnováhu. Po dlhotrvajúcich lekárskych vyšetreniach sa potvrdila diagnóza Rettov syndróm. V jej správaní nastal krutý zvrat. Má síce telo 17-ročného dievčaťa, ale podľa lekárov je psychicky na úrovni osemmesačného dieťaťa. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!Goodgame Big Farm

Goodgame Big Farm

Big Farm je farmárska hra, v ktorej všetko funguje presne tak, ako na vidieku.