Štvrtok, 22. marec 2018. Meniny má Beňadik, zajtra Adrian.

Knižné Bleskovky

Záhadné čipy zabíjajú ľudí

Kniha Čip

Kniha Čip

Foto
pred 5 hodinami

Čipovanie ľudí sa odporúča na základe pätnásťročného výskumu. Čip by vám lekár zaviedol do predlaktia a budete v ňom mať uloženú vašu kompletnú zdravotnú dokumentáciu. Podľa expertov tá malá, takmer neviditeľná vecička pomáha napríklad pri náhlych zdravotných problémoch a dokonca uľahčuje stanovenie diagnózy... Ale čo ak začnú takto čipovaní ľudia zrazu záhadne zomierať? viac »

Štyri mŕtvoly bez kože. Prečo to vrah robí?

Kniha Bez kože

včera o 14:00

Bez kože je mrazivý severský krimitriler, ktorý vás zavedie do nehostinného Grónska. Autor tam už niekoľko rokov žije, preto sú jeho opisy a celková atmosféra naozaj autentické. V hlavnej úlohe je vrah a jeho ulom, špeciálny nôž, ktorý sa používa na tulene. viac »


Nechajte sa viesť Božou múdrosťou

Nechajte sa viesť Božou

20.03.2018 12:00

Či si to uvedomujeme alebo nie, všetci v živote dennodenne zažívame dotyk Božej lásky. Tosha Silver má za sebou 25-ročnú astrologickú a poradenskú prax, počas ktorej radila 10 000 ľudí z celého sveta. Vďaka tomu si uvedomila, že takmer všetci z nás majú podobné problémy: „Ako si mám prestať robiť starosti? Ako sa môžem cítiť v bezpečí? Prečo sa cítim ... viac »


Príbeh o geniálnom umelcovi

Kniha Smäd po živote

19.03.2018 19:00

Smäd po živote je jedno z najvýznamnejších diel svetovej literatúry a teraz vychádza v novom vydaní takmer po dvoch desaťročiach. viac »


Objavte svoje skryté možnosti

Kniha Vnútorné inžinierstvo

19.03.2018 12:00

Objavte svoje možnosti, odkryte potenciál a využite ho vo svojom každodennom živote. viac »


Zdravé a zároveň chutné. To všetko v knihe Fitness maškrty

Zdravé a zároveň chutné.

18.03.2018 20:00

Novučičká kuchárska kniha Fitness maškrty nachádza svojich priaznivcov každý deň. Od spusteného predaja zažíva množstvo pozitívnych ohlasov a spokojných čitateľov. viac »


Vrah, ktorý pozná aj tvoju najhoršiu spomienku

Vrah, ktorý pozná aj

16.03.2018 11:00

Nočný vták je fantastický triler, z ktorého vám budú behať zimomriavky po chrbte. Ak máte nejakú fóbiu, strach, trápenie, špeciálnymi terapiami sa to dá odstrániť. Vymazať z pamäti...ale musíte rátať s možnými dôsledkami. „Túto knihu si radšej prečítať so svetlami rozsvietenými v celom byte,“ odporúča Publishers Weekly. viac »


RECENZIA: Celeste Ng - Stačí škrtnúť zápalkou

Kniha Stačí škrtnúť zápalkou

14.03.2018 12:00

„Pamätaj, niekedy treba spáliť všetko do tla a začať odznova. Po požiari je pôda úrodnejšia a môže na nej rásť nová zeleň. Aj s ľuďmi je to tak. Začnú odznova.“ viac »


Pripravte si na Veľkú noc zdravé koláčiky. S knihou Fitness maškrty to pôjde jednoducho

Pripravte si na Veľkú

13.03.2018 13:00

S blížiacou sa Veľkou nocou už určite mnohí z Vás uvažujú čím pohostia svoje návštevy. viac »


Pripravte sa na jar s knihami Zeleninová záhrada, Ovocná záhrada a Bylinkový receptár

Pripravte sa na jar

09.03.2018 09:00

Ak chcete predĺžiť sezónu pestovania rastlín, získať lepšiu úrodu a chrániť ju pred škodcami, táto kniha je presne to, čo potrebujete. viac »


Nová séria pre deti: Magické zvieratá!

Kniha Magické zvieratá

08.03.2018 11:00

Je tu nová séria pre deti Magické zvieratá – po knižke Mačacie čary vyšla aj novinka Psie čary. A opäť sa stretávame s obľúbenou hrdinkou, ktorá má magickú schopnosť: vie sa rozprávať so zvieratami. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?Khan Wars

Khan Wars

Bojová online hra Khan Wars, v ktorej bojuješ proti hráčom z celého sveta. Zaregistruj sa a zlepšuj svoje mesto i bojovníka.