Streda, 22. november 2017. Meniny má Cecília, zajtra Klement.

Galérie

FOTO Na toto čaká celý Prešov: NDS ukázala, ako bude vyzerať vysnívaný obchvat

Foto
26.09.2017 00:01

BRATISLAVA - Prešovčania sa môžu pomaly, ale isto tešiť. Dopravnú situáciu na východe krajiny by mohol konečne odľahčiť severný obchvat metropoly Šariša, o ktorí sa už dlho usilujú aj tamojší aktivisti. Národná diaľničná spoločnosť ukázala, ako by mohol vyzerať! viac »

FOTOREPORTÁŽ Neuveriteľné snímky z Hubblovho teleskopu

FOTOREPORTÁŽ Neuveriteľné snímky z
Foto

02.05.2017 09:07

WASHINGTON - Pozrite si fascinujúce fotografie z Hubblovho teleskopu, ktorý odkrýva tajomstvá vesmíru. 24. apríla uplynie 27 rokov odvtedy, čo bol gigantický ďalekohľad vynesený raketoplánom Discovery na obežnú dráhu. viac »


Vodiči pozor! Policajti zverejnili zoznam miest, kde vás budú merať po celom Slovensku

Vodiči pozor! Policajti zverejnili
Foto

18.04.2017 16:30

BRATISLAVA - Polícia už v stredu 19. apríla uskutoční dopravnú 24-hodinovú akciu s názvom Rýchlostný maratón 2017. Zameria sa najmä na úseky, ktoré navrhli samotní občania, informovala hovorkyňa Prezídia Policajného zboru Denisa Baloghová. viac »


V Bratislave vyrastie nový park: FOTO svetovej krásy pre milovníkov prírody a pokoja

V Bratislave vyrastie nový
Foto

16.04.2017 17:58

BRATISLAVA - Ružinovčanom svitá na lepšie a krajšie časy. Existujúci projekt parku pred Paneurópskou vysokou školou by mal premeniť spustnutý priestor na oázu pokoja. Na svoje si prídu milovníci zelene, kvetov a nezabudlo sa ani na našich štvornohých miláčikov. viac »


Dôkaz proti všetkým konšpiráciám? FBI ukázala FOTO z 9/11, desivá skaza Pentagónu!

Dôkaz proti všetkým konšpiráciám?

01.04.2017 20:10

WASHINGTON - Fotografie, ktoré znovu zverejnila americká tajná služba FBI, zachytávajú hodiny a dni po tom, čo teroristi z al-Kájdy rozpútali 11. septembra 2001 peklo. Ukazujú apokalyptické scény a hasičov snažiacich sa uhasiť požiar, ktorý vznikol po náraze lietadla do Pentagónu. Na podlahe sú vidno fragmenty American Airlines 77, ktoré spravilo dieru ... viac »


Európa má nového Picassa: FOTO Chlapec (10) nakreslil túto nádheru v utečeneckom tábore

Európa má nového Picassa:
Foto

17.03.2017 12:30

BELEHRAD - Desaťročný afganský chlapec Farhad Nouri je medzi migrantmi v srbskom utečeneckom centre známy ako malý Picasso. Nádejný umelec má mimoriadne vyvinutú priestorovú predstavivosť a jeho portréty živo zachytávajú predlohu. viac »


Polícia zverejnila veľkú MAPU kriminality na Slovensku! Najviac zločinu v známych mestách

Polícia zverejnila veľkú MAPU
Foto

06.02.2017 18:00

BRATISLAVA - Polícia zverejnila čísla, ktorými priblížila kriminalitu páchanú v minulom roku. Kaliňák a Gašpar prezradili, kde je potrebné obávať sa a kde sa naopak trestná činnosť drží na uzde. Rok 2016 sa predstavil ako rok poklesov. viac »


FOTOREPORTÁŽ Nádheru Zeme zachytila družica v HD rozlíšení, ako ešte nikdy predtým

FOTOREPORTÁŽ Nádheru Zeme zachytila
Foto

24.01.2017 20:43

WASHINGTON - Vďaka družiciam dokážu meteorológovia predpovedať vývoj počasia čo najpresnejšie. Teraz máte jedinečnú príležitosť pozrieť sa na Zem zhora tak detailne, ako to nikdy doteraz nebolo možné - v luxusnom HD rozlíšení. viac »


FOTOREPORTÁŽ Státisíce žien pochodujú ulicami: Kritika sexizmu a prezidenta Trumpa

FOTOREPORTÁŽ Státisíce žien pochodujú
Foto

22.01.2017 08:40

WASHINGTON - Tisíce ľudí protestovalo dnes v uliciach európskych metropol proti novému prezidentovi USA Donaldovi Trumpovi. Pripojili sa tak k celosvetovej akcii s názvom Pochod žien, ktorá má vyvrcholiť veľkým zhromaždením vo Washingtone. viac »


FOTOREPORTÁŽ Otrasný pohľad do podchodov v Bratislave: Zničené priestory ako zo zlého filmu

FOTOREPORTÁŽ Otrasný pohľad do
Foto

21.01.2017 00:01

BRATISLAVA - Prinášame vám otrasný pohľad do bratislavských zákutí. Prejsť zdevastovanými priestormi podchodov v meste naháňa strach. Najsmutnejší je fakt, že verejné priestranstvá zničili svojimi čarbanicami práve obyvatelia Bratislavy. viac »


FOTOREPORTÁŽ Najdesivejšie opustené miesta USA

FOTOREPORTÁŽ Najdesivejšie opustené miesta
Foto

09.01.2017 08:50

BRATISLAVA - Fotograf Johny Joo precestoval Spojené štáty a nafotil viaceré opustené miesta, ktoré pôsobia strašidelne. Tým najdesivejším je podľa neho opustený ústav Forest Haven aj vzhľadom na jeho temnú minulosť, kedy tu dochádzalo k záhadným úmrtiam. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Farmerama

Farmerama

Vybuduj prosperujúcu farmu, staraj sa o úrodu, zvieratká i zamestnancov.Pirate Storm

Pirate Storm

Ujmi sa velenia lode a bojuj s príšerami, pirátmi a inou morskou pliagou.