Sobota, 24. február 2018. Meniny má Matej, zajtra Frederik, Frederika.

Galérie

FOTOREPORTÁŽ Nepoznané zákutia Bratislavy: Takto prežívajú sviatky bezdomovci

Bezdomovci v Bratislave

Bezdomovci v Bratislave

24.12.2017 10:00

BRATISLAVA - Najkrajšie sviatky roka sú tu. Spoločne si ich užívame v rodinnom kruhu a v teple domova. Nie všetci ale mali v živote toľko šťastia. Pohoda a sviatky pokoja sú aj pre ľudí bez domova. Pozrite sa, ako ich prežívajú. viac »

Veľký prehľad kvality vody v jazerách: Pozrite sa, ktoré lokality sú najlepšie na kúpanie

Veľký prehľad kvality vody

30.05.2017 00:00

BRATISLAVA – Kúpacia sezóna sa v prírode začína o niečo skôr ako v prípade umelých kúpalísk. Kvalitu vody v jazerách však odborníci začínajú monitorovať až koncom mája. Ak vás vysoké teploty na prahu leta zlákali ovlažiť sa vo vode, pozrite sa, kde bola za posledné roky najlepšia voda na kúpanie. viac »


Najtajomnejší podzemný bunker na Slovensku: Trinásta komnata nacistov

Najtajomnejší podzemný bunker na
Foto

29.05.2017 09:30

BRATISLAVA – Na juhu Slovenska, len kúsok od hraníc s Maďarskom, sa nachádza jedno z najtajomnejších pohorí na Slovensku. Burda ukrýva málo preskúmaný podzemný bunker, v ktorého temných útrobách kedysi nacisti vytvorili svoj úkryt. Poďte sa s nami pozrieť dnu! viac »


Autobusy jazdia po Bratislave už 90 rokov: Historické FOTO od najstaršej MHD až podnes

Autobusy jazdia po Bratislave
Foto

19.05.2017 00:00

BRATISLAVA – História mestskej hromadnej dopravy v hlavnom meste Slovenska siaha hlboko do 20. storočia. Odkedy vyrazil prvý autobus do ulíc, uplynulo už 90 rokov. Pozrite sa, ako sa v priebehu desaťročí menil vzhľad bratislavských autobusov! viac »


FOTOREPORTÁŽ Veľký deň pre Francúzsko: Macronov odkaz svetu, prvá dáma žiarila šťastím

FOTOREPORTÁŽ Veľký deň pre
Foto

14.05.2017 16:17

PARÍŽ - Novozvolený francúzsky prezident Emmanuel Macron sa dnes oficiálne ujal úradu prezidenta. Vo svojom inauguračnom prejave uviedol, že jeho mandát vráti Francúzom sebadôveru a Francúzsku jeho globálny význam. viac »


Výstava v Bratislave vás ponorí do sveta ilúzií: Fascinujúca hra so zrkadlami

Výstava v Bratislave vás

11.05.2017 10:00

BRATISLAVA - Nosný prvok tejto výnimočnej výstavy sú zrkadlá. Inšpirácia prišla od známych umelcov a je možné si ju zblízka pozrieť v galérii Multium. Ilúzia nekonečna je fascinujúca a neopakovateľná. Vytvorených šesť rôznych priestorov dožičí šesť rôznych zážitkov. viac »


FOTOREPORTÁŽ Neuveriteľné snímky z Hubblovho teleskopu

FOTOREPORTÁŽ Neuveriteľné snímky z
Foto

02.05.2017 09:07

WASHINGTON - Pozrite si fascinujúce fotografie z Hubblovho teleskopu, ktorý odkrýva tajomstvá vesmíru. 24. apríla uplynie 27 rokov odvtedy, čo bol gigantický ďalekohľad vynesený raketoplánom Discovery na obežnú dráhu. viac »


Vodiči pozor! Policajti zverejnili zoznam miest, kde vás budú merať po celom Slovensku

Vodiči pozor! Policajti zverejnili
Foto

18.04.2017 16:30

BRATISLAVA - Polícia už v stredu 19. apríla uskutoční dopravnú 24-hodinovú akciu s názvom Rýchlostný maratón 2017. Zameria sa najmä na úseky, ktoré navrhli samotní občania, informovala hovorkyňa Prezídia Policajného zboru Denisa Baloghová. viac »


V Bratislave vyrastie nový park: FOTO svetovej krásy pre milovníkov prírody a pokoja

V Bratislave vyrastie nový
Foto

16.04.2017 17:58

BRATISLAVA - Ružinovčanom svitá na lepšie a krajšie časy. Existujúci projekt parku pred Paneurópskou vysokou školou by mal premeniť spustnutý priestor na oázu pokoja. Na svoje si prídu milovníci zelene, kvetov a nezabudlo sa ani na našich štvornohých miláčikov. viac »


Dôkaz proti všetkým konšpiráciám? FBI ukázala FOTO z 9/11, desivá skaza Pentagónu!

Dôkaz proti všetkým konšpiráciám?

01.04.2017 20:10

WASHINGTON - Fotografie, ktoré znovu zverejnila americká tajná služba FBI, zachytávajú hodiny a dni po tom, čo teroristi z al-Kájdy rozpútali 11. septembra 2001 peklo. Ukazujú apokalyptické scény a hasičov snažiacich sa uhasiť požiar, ktorý vznikol po náraze lietadla do Pentagónu. Na podlahe sú vidno fragmenty American Airlines 77, ktoré spravilo dieru ... viac »


Európa má nového Picassa: FOTO Chlapec (10) nakreslil túto nádheru v utečeneckom tábore

Európa má nového Picassa:
Foto

17.03.2017 12:30

BELEHRAD - Desaťročný afganský chlapec Farhad Nouri je medzi migrantmi v srbskom utečeneckom centre známy ako malý Picasso. Nádejný umelec má mimoriadne vyvinutú priestorovú predstavivosť a jeho portréty živo zachytávajú predlohu. viac »


Najčítanejšie články

Zimné olympijské hry

Pjongčang 2018

Online hry

pauzicka.sk

Darkorbit

Darkorbit

Staň sa vesmírnym pilotom, znič nebezpečných votrelcov a plň napínavé misie!Zoomumba

Zoomumba

Založ si ZOO plnú divokých zvierat množstvo atrakcií!