Štvrtok, 24. máj 2018. Meniny má Ela, zajtra Urban.

Voľby 2012

Fico: Bez ústupkov v právach rómsky problém nevyriešime!

Robert Fico

01.04.2012 12:05

BRATISLAVA - Riešiť rómsky problém Slovensko nedokáže bez toho, aby na európskej úrovni presadilo isté ústupky z hľadiska rozsahu ľudských práv, tvrdí predseda Smeru-SD Robert Fico. viac »


Veľké presuny v Smere: Strana vymení možno až 20 poslancov!

Veľké presuny v Smere:

01.04.2012 11:50

BRATISLAVA - V poslaneckom klube Smeru-SD sa po vymenovaní druhej vlády Roberta Fica (Smer-SD) vymení možno až 20 poslancov. Tých, ktorí odídu z poslaneckého kresla do ministerského alebo na post štátnych tajomníkov, vystriedajú v pléne náhradníci. viac »


Čaplovič učiteľom: Nechcem byť ako šašo, vyššie platy na budúci rok nečakajte!

Dušan Čaplovič

01.04.2012 09:45

BRATISLAVA - Učitelia, ktorí sú stále v štrajkovej pohotovosti, sa zrejme v budúcom roku vyšších platov nedočkajú. viac »


Kompletné zloženie Ficovho kabinetu: Takto vyzerá nová vláda!

Kompletné zloženie Ficovho kabinetu:
Foto

30.03.2012 08:22

BRATISLAVA – Robert Fico postupne potvrdzuje mená budúcich ministrov. Spomedzi nich chýbajú už len posledné dve. Novú vládnu zostavu schváli predsedníctvo Smeru už dnes na rokovaní v Banskej Bystrici. Šéf strany následne oznámi mená prezidentovi Ivanovi Gašparovičovi. Ponúkame vám kompletné zloženie vládneho kabinetu Roberta Fica. viac »


Unikli ďalšie mená z Ficovho kabinetu: Prácu povedie Richter, obranu možno Glváč!

Martin Glváč

28.03.2012 13:45

BRATISLAVA - Podpredsedníčkou parlamentu bude aj krajská šéfka Smeru-SD v Banskej Bystrici Jana Laššáková. Potvrdili to viacerí politici Smeru-SD. Smer-SD tak nominuje na dve podpredsednícke kreslá v zákonodarnom zbore dve ženy. viac »


Hlina uspel, v rokovacej sále bude štátna vlajka aj vlajka EÚ

Alojz Hlina

28.03.2012 11:35

BRATISLAVA - Štátna vlajka SR, ale aj vlajka EÚ napokon v rokovacej sále Národnej rady SR budú. Potvrdil to dnes predseda parlamentu Pavol Hrušovský (KDH) v reakcii na list, ktorý mu poslal poslanec OĽaNO Alojz Hlina. Ten sa štátnej vlajky v rokovacej sále dožadoval aspoň počas skladania poslaneckých sľubov. viac »


Dubovcová zložila sľub a ujala sa funkcie ombudsmanky

Dubovcová zložila sľub a

28.03.2012 10:25

BRATISLAVA - Novou ochrankyňou verejných práv sa dnes na najbližších päť rokov stala bývalá poslankyňa SDKÚ-DS Jana Dubovcová, ktorá zložila zákonom predpísaný sľub do rúk predsedu NR SR Pavla Hrušovského (KDH). Dubovcová vo funkcii nahradila Pavla Kandráča, ktorý bol ombudsmanom dve funkčné obdobia, teda desať rokov. viac »


Lajčák: Rozhodnutia neprijímam podľa toho, či sú pre mňa pohodlnejšie

Miroslav Lajčák

27.03.2012 11:36

BRATISLAVA - Budúci šéf slovenskej diplomacie Miroslav Lajčák nikdy neprijíma rozhodnutia na základe toho, či sú pre neho osobne pohodlnejšie, prípadne finančne lukratívnejšie. Reagoval tak na otázku, v čom vidí väčšiu profesionálnu výzvu na poste ministra oproti jeho súčasnej pozícii. viac »


Opozícia sa opäť pokúsi dohodnúť na rozdelení kresiel

Opozícia sa opäť pokúsi

27.03.2012 08:09

BRATISLAVA - Doriešenie obsadenia predsedníckych stoličiek v deviatich parlamentných výboroch, ktoré budúcej opozícii venoval Smer-SD, majú dnes opäť pred sebou lídri KDH, OĽaNO, Mosta-Híd, SDKÚ-DS a SaS. Ďalšie rokovanie za okrúhlym stojom absolvujú popoludní v Národnej rade SR. viac »


Fico pripustil aj zvýšenie DPH: Všetko by zdraželo o 5 percent!

Robert Fico

26.03.2012 07:05

BRATISLAVA - Zvýšenie bankovej dane bude pre budúcu vládu povinnosťou, tvrdí dezignovaný premiér a predseda Smeru-SD Robert Fico. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.Biathlon Mania

Biathlon Mania

Športová novinka, v ktorej sa z teba stane biatlonista. Budeš dostatočne rýchly a presný v streľbe?