Nedeľa, 29. november 2015. Meniny má Vratko, zajtra Ondrej, Andrej.

Domáce spravodajstvo

Slovenský jadrový fyzik odhaľuje tajomnú víziu o našom svete: Zem môže mať dvojča s antiľuďmi

Ilustračné foto

Ilustračné foto

pred 2 hodinami

BRATISLAVA – Ukazuje sa, že by mohol existovať zrkadlový obraz nášho sveta, v ktorom by bolo všetko na pohľad rovnaké, len s tým rozdielom, že miesto hmoty by ho tvorila antihmota. Hypotézu vyslovil popredný slovenský jadrový fyzik profesor Branislav Sitár, ktorý už 25 rokov pracuje v Európskej organizácii pre jadrový výskum (CERN). viac »

Na doplatky sudcom sa poskladajú ostatní ústavní činitelia, tvrdí Kažimír

Peter Kažimír

pred 2 hodinami

BRATISLAVA - Na zmrazení platov ústavných činiteľov za tento a budúci rok štát nič neušetrí. Takto získané financie bude musieť použiť na dorovnanie platov sudcov, o ktorom rozhodol tento týždeň Ústavný súd SR. Pripustil to minister financií Peter Kažimír (Smer-SD). viac »


Sneh a poľadovica už komplikujú dopravu, obchádzka Sučian poteší motoristov

Námraza a poľadovica prinášajú

pred 6 hodinami

BRATISLAVA – Včera sa počasie prihlásilo o slovo a mrznúci dážď vytváral poľadovicu na strednom Slovensku. viac »


Táto oprava cesty v Bratislave dostala ľudí od smiechu do kolien: FOTO PREDTÝM a POTOM

Táto oprava cesty v
Foto

včera o 20:20

BRATISLAVA - Bratislavské Staré Mesto na Facebooku pravidelne informuje o tom, čo urobilo pre zlepšenie života obyvateľov. Vo štvrtok sa vo svojom príspevku zameralo na rekonštrukciou Hlbokej cesty, na ktorej vymieňajú asfaltový povrch. Nechýbala ani obrazová dokumentácia, ako sa už v prácach pokročilo. V piatok sa však okoloidúci iba zmätene prizerali, ... viac »


FOTO Martina vytočila predavačka v Bille: To, čo si dovolila, je pre neho nepochopiteľné!

FOTO Martina vytočila predavačka

včera o 19:00

BRATISLAVA - Výrobky po dátume spotreby, plesnivé mäso či zhnitá zelenina sú klasickou ukážkou toho, čo zákazníkom zvyčajne znepríjemňuje nakupovanie. Niekedy sa však vyskytnú aj špecifickejšie prípady, pri ktorých zohráva podstatnú rolu ľudský faktor. A práve ten šokoval nášho čitateľa Martina v jednej z bratislavských predajní Billa. Keď uvidel, čo ... viac »


Zima komplikuje dopravu na Slovensku: Prvá obeť sneženia na východe!

Sneženie na cestách

Aktualizované včera o 18:57

PREŠOV/ BANSKÁ BYSTRICA – Husté sneženie dnes skomplikovalo dopravu na viacerých miestach Prešovského kraja. Došlo tu k niekoľkým škodovým udalostiam a dopravným nehodám. Pri jednej z nich vyhasol ľudský život. viac »


Zdravotné sestry vyzývajú Čisláka: Prestaňte nás urážať!

Viliam Čislák

včera o 12:41

BRATISLAVA – Slovenská komora sestier a pôrodných asistentiek (SKSaPA) vyzýva ministra zdravotníctva Viliama Čisláka, aby okamžite prestal s urážaním čelných predstaviteľov sestier a pôrodných asistentiek a začal radšej riešiť problémy v slovenskom zdravotníctve, ktoré vznikli aj kvôli jeho neschopnosti, nečinnosti a ignorácii. viac »


Kiska nesúhlasí so súčasným financovaním školstva: Chýba nám rešpekt k učiteľom

Andrej Kiska

včera o 11:37

VYSOKÉ TATRY – O zmene školstva sa nedá hovoriť bez peňazí, uviedol to dnes prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska, ktorý vystúpil s príhovorom počas 7. zjazdu Odborového zväzu pracovníkov školstva a vedy na Slovensku na Štrbskom Plese vo Vysokých Tatrách. Prezident sa nestotožňuje s názorom niektorých politikov, že ak chce mať nejaká obec kvalitné ... viac »


Cestu pod Strečnom uzavrú, Bojnice a Prievidza chcú spoločný generel dopravy

Strečno

včera o 07:00

BRATISLAVA – Polícia upozorňuje na úplnú uzáveru cesty I/18 v katastri Strečna v nedeľu 29. novembra. viac »


Celosvetová MAPA odhalila riziko teroristickej hrozby: Slováci máte strach? Zbytočne!

Celosvetová MAPA odhalila riziko
Foto

27.11.2015 22:10

BRATISLAVA - Inštitút pre ekonomiku a mier vydal novú mapu štátov, v ktorých hrozí najväčšie teroristické nebezpečenstvo. Zaradili do nej aj Slovensko. Naša krajina je z pohľadu teroristických hrozieb svetovou oázou bezpečnosti a mieru. Napriek tomu náš premiér Robert Fico svojou rétorikou straší pred utečencami a s nimi spojenou teroristickou hrozbou. ... viac »


ŠKANDÁL Predavačku v Šamoríne vyhodili z práce: Hovorila so zákazníkom po maďarsky

ŠKANDÁL Predavačku v Šamoríne

27.11.2015 19:20

BRATISLAVA/ŠAMORÍN - Viaceré maďarské spravodajské servery zverejnili na svojich webových stránkach príbeh ženy, ktorú údajne vyhodili na Slovensku zo zamestnania kvôli tomu, že používala v styku so zákazníkmi svoju materinskú reč. Príslušníčka národnostnej menšiny pracovala v predajni obuvi v Šamoríne a podľa hungarytoday.hu Maďari žijúci na Slovensku ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Nerd Vs Zombies 2

Nerd Vs Zombies 2

Zničte všetkých zombíkov.Fairy Fishing

Fairy Fishing

Obdoba zábavnej hry Gold Miner Joe.