Nedeľa, 22. október 2017. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Domáce spravodajstvo

PRIZNANIE čašníka o tom, čo predal zákazníčke: Krutá slovenská realita, mali by ich vyhodiť!

Nie vždy platíte za to, čo si objednáte

Nie vždy platíte za to, čo si objednáte

pred 34 minútami

BRATISLAVA - Človek sa ide najesť do reštaurácie s tým, že si pochutná na dobrom jedle, ktoré navyše nemusí pripravovať sám. Je to akýsi rituál a keď vám spoločnosť robí rodina či priatelia, zvyčajne sa to končí ako príjemne strávený večer. No potom sa dozviete zákulisné informácie z kuchyne a hneď vás prejde chuť túto návštevu si zopakovať. viac »

Zabudnite na babie leto: PREDPOVEĎ POČASIA vás totálne schladí, radšej ani nevychádzajte z domu

Zabudnite na babie leto:

pred 3 hodinami

BRATISLAVA - Slováci už môžu na babie leto definitívne zabudnúť. Podľa predpovede Slovenského hydrometeorologického ústavu na naše územie prichádza pravá jeseň so všetkým, čo k tomu patrí. Nasledujúce dni zažijeme dážď, hmlu a na mnohých miestach poriadny vetrisko. viac »


Mal byť hotový v júni: Výstavba úseku D1 Hubová - Ivachnová sa môže predĺžiť až o štyri roky

Zväz stavebných podnikateľov Slovenska

pred 6 hodinami

RUŽOMBEROK - Výstavba diaľnice D1 Hubová - Ivachnová s tunelom Čebrať pri Ružomberku sa môže predĺžiť najmenej o štyri roky. Vyše 15-kilometrový úsek mal byť pôvodne odovzdaný do užívania v júni tohto roka, no Národná diaľničná spoločnosť, a. s. (NDS) očakáva, že to môže byť predbežne v roku 2021. viac »


Vyšehradská štvorka nenadobudla stredoeurópsky integračný rozmer, vyjadril sa Zala

Vyšehradská štvorka nenadobudla stredoeurópsky

pred 6 hodinami

BRATISLAVA - Vyšehradská štvorka (V4) nenadobudla žiaden stredoeurópsky integračný rozmer. Je to jednoducho len stretávanie sa premiérov a občas prezidentov, kde sa hľadajú spoločné kroky a keď sa nájdu, tak vtedy je to víťazstvo. V nedeľňajšej diskusnej relácii RTVS O 5 minút 12 to povedal europoslanec Boris Zala (S&D) s tým, že má na V4 dlhodobo negatívny názor. viac »


Drucker: Lekár týždenne poskytovať 35-hodinovú starostlivosť

Tomáš Drucker

pred 7 hodinami

BRATISLAVA - O novele zákona o zdravotnej starostlivosti sa diskutovalo málo. Podľa poslankyne Národnej rady SR Jany Cigánikovej (SaS), nastavená cesta nie je správna. Uviedla to v nedeľňajšej diskusnej relácii TA3 V politike. viac »


Babie leto je na konci, Slovákov potrápi dážď: Meteorológovia varujú, vydané sú výstrahy

Babie leto je na

pred 9 hodinami

BRATISLAVA - V Banskobystrickom, Nitrianskom a Košickom kraji očakávajú meteorológovia v nedeľu výdatnejší dážď. Informuje o tom Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) na svojej webovej stránke. viac »


Opatrovateľka v Rakúsku prehovorila: Toto je krutá realita biznisu s ľuďmi, zdieranie žien

Pri smrteľnej zrážke s
Foto

pred 12 hodinami

BRATISLAVA - Po tragickej nehode, pri ktorej zahynulo v mikrobuse sedem opatrovateliek a vodič, sa vynárajú stále nové a nové informácie od žien, ktoré majú so staraním sa o ľudí v Rakúsku svoje skúsenosti. Do redakcie nám napísala čitateľka, ktorá túto prácu vykonáva už takmer dve desaťročia a objasnila svoj pohľad na fungovanie sprostredkovateľského ... viac »


Slovenskí politici reagujú na výsledky volieb v Česku: Masaker, xenofóbia a sklamanie

Veronika Remišová

pred 12 hodinami

BRATISLAVA - Predseda parlamentného výboru pre európske záležitosti Ľuboš Blaha (Smer-SD) je z výsledku českých parlamentných volieb veľmi sklamaný. Ako povedal dnes, pre ľavicu je to podobný masaker, aký zažili francúzski socialisti či holandskí sociálni demokrati. viac »


Na členských príspevkoch v roku 2015 najviac vyzbierala SNS

Na členských príspevkoch v

pred 12 hodinami

BRATISLAVA - Najviac peňazí na členských príspevkoch spomedzi politických strán, ktoré majú za uplynulý rok nárok na štátny príspevok, vyzbierala v roku 2015, teda ešte pred vlaňajšími parlamentnými voľbami, SNS. Z výročných správ politických strán, ktoré boli predložené do parlamentu, vyplýva, že národniari takto získali 318.604 eur. viac »


Rezort vnútra navrhne budúci rok zníženie veku pre vodičov kamiónov a autobusov

Trenčianska SAD

pred 14 hodinami

BRATISLAVA - Ministerstvo vnútra súhlasí so združením Česmad Slovakia, aby sa znížil vek pre vodičov kamiónov a autobusov. viac »


Meteorológovia varujú: V nedeľu potrápia juh a stred Slovenska lejaky

Meteorológovia varujú: V nedeľu

pred 23 hodinami

BRATISLAVA - Na južnom a časti stredného Slovenska sa môže v nedeľu vo večerných hodinách miestami výdatnejšie rozpršať. Informuje o tom Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) na svojej webovej stránke. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Goodgame Empire

Goodgame Empire

Boje o nové mestá a územia ťa v tejto hre vtiahnu do stredoveku.World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?