Piatok, 22. august 2014. Meniny má Tichomír, zajtra Filip.

Domáce spravodajstvo

Kauza Kramáre: Ako by to na pohotovosti (ne)malo vyzerať? Opýtali sme sa lekárky

pred hodinou

BRATISLAVA – Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou (ÚDZS) každý rok eviduje okolo 1 500 sťažností v súvislosti so zdravotnou starostlivosťou. V uplynulom roku najčastejšie išlo o nespokojnosť s postupom pri liečbe alebo úmrtie. viac »

SNS: Aj 46 rokov po vstupe Sovietov do Československa pociťujeme deficit slobody

SNS: Aj 46 rokov

pred 8 hodinami

BRATISLAVA - Deficit slobody pociťujeme aj 46 rokov po vstupe Sovietov do Československa. Na margo dnešného výročia okupácie Československa v roku 1968 to podľa prvého podpredsedu Slovenskej národnej strany (SNS) Rafaela Rafaja konštatovalo predsedníctvo strany. viac »


Kaliňák: V bezpečnostných zložkách si viem predstaviť viac žien

Kaliňák: V bezpečnostných zložkách

pred 9 hodinami

BRATISLAVA - Minister vnútra Robert Kaliňák (Smer-SD) sa nebráni zvyšovaniu počtu žien v bezpečnostných zložkách, pokiaľ splnia požadované kritériá na danú funkciu.Uviedlo tlačové oddelenie kancelárie ministra vnútra. viac »


Reťazová nehoda na ceste R1: Zasahovať musel aj vrtuľník

Hľadajú svedkov nehody, pri

pred 9 hodinami

TRNAVA – Polícia dokumentovala dnešnú dopravnú nehodu na rýchlostnej ceste R1 v smere na Trnavu. Pred odbočkou na Vlčkovce stálo pre defekt na krajnici nákladné auto MAN. Zozadu do neho narazil Peugeot Boxer s novozámockou značkou, ktorého vodič utrpel zranenia a bol vrtuľníkom prevezený do nemocnice. viac »


KDH chce zlepšiť stav obrany: Predstavuje program zmien

Ján Figeľ

pred 9 hodinami

BRATISLAVA – Opozičné Kresťanskodemokratické hnutie (KDH) predstavilo dnes program zmien v oblasti obrany. Stav Ozbrojených síl (OS) SR sa od vstupu do NATO podľa KDH zhoršil, namiesto toho, aby došlo k zlepšeniu. viac »


Lipšic chce transparentný lobing: Žiada pravidlá a zoznamy lobistov

Daniel Lipšic

pred 9 hodinami

BRATISLAVA - Nezaradený poslanec Národnej rady (NR) SR Daniel Lipšic navrhuje pravidlá pre lobing a tiež chce zaviesť zoznamy lobistov. Na septembrovú schôdzu parlamentu predložil zákon o lobingu, ktorý má regulovať lobing, zadefinovať práva a povinnosti lobistov a verejných činiteľov a stanoviť sankcie za porušenie zákona. viac »


Fico nostalgicky spomína na rok 1968, ostatní ho prirovnávajú k dianiu na Ukrajine

Robert Fico
Foto

pred 10 hodinami

BRATISLAVA - Dátum 21. augusta 1968 by sa nemal nikdy vytratiť z historickej pamäte Slovenska a jeho občanov, myslí si premiér Robert Fico. Vo svojom vyhlásení k 46. výročiu okupácie Československa sa premiér vracia k udalostiam Pražskej jari z roku 1968, ktoré podľa neho opodstatnene patria k najvýznamnejším a súčasne najpozitívnejšie hodnoteným historickým ... viac »


V Galante horeli štyri autá

Ilustračné foto

pred 11 hodinami

GALANTA – Štyri motorové vozidlá na dvoch miestach horeli v noci zo stredy (19. 8.) na štvrtok (20. 8.) v okrese Galanta. Prvý požiar bol ohlásený krátko po 2.30 h v obci Dolná Streda. viac »


Nežne vyzerajúce školáčky (15) ubili psíkov kladivom: Detaily otrasného činu opísali na webe!

Nežne vyzerajúce školáčky (15)
Foto

Barbarstvo v Palárikove pred 11 hodinami

PALÁRIKOVO – Neuveriteľne krutým spôsobom zniesla trojica kamarátov zo sveta dva psy. Podľa polície ich Regina (15) a Kristína (15) spolu s 22-ročným Martinom ubili kladivom na smrť. Svojím ohavným činom sa potom chválili na sociálnej sieti. Na desivý incident upozornili ochrancovia a spevák Robo Mikla. viac »


Drzé zlodejky: Rumunky okradli pracovníčku v zmenárni, neskôr sa vrátili

Drzé zlodejky: Rumunky okradli

pred 13 hodinami

BRATISLAVA/TRENČÍN - Dve Rumunky vo veku 31 a 44 rokov okradli pri zamieňaní peňazí pracovníčku jednej trenčianskej zmenárne. Onita a Sava mali toľko drzosti, že sa o pár hodín znovu vrátili. viac »


Hrozbou pre Slovensko môže prebytok potravín, tvrdí Fico

Robert Fico

pred 14 hodinami

NITRA - Zákaz dovozu poľnohospodárskych výrobkov do Ruska môže pre niektoré významné slovenské podniky znamenať problémy, ale pre Slovensko nie je rozhodujúci. Oveľa väčšou hrozbou je podľa predsedu vlády Roberta Fica prebytok potravín a s ním súvisiaca cenová destabilizácia, ktorá môže priniesť špekulatívne obchody, ako aj hygienické a bezpečnostné ... viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Neo Circuit

Neo Circuit

Dostaňte svoje dáta všade.Super Rozek

Super Rozek

Dostaňte sa čo najďalej.