Streda, 28. september 2016. Meniny má Václav, zajtra Michal, Michaela.

Domáce spravodajstvo

Nečakaný zvrat: Tomáš všetkých zavádzal, matka Natálie podá na neho trestné oznámenie

Erik Tomáš

Erik Tomáš

pred 13 minútami

BRATISLAVA - Poslanec Národnej rady SR Erik Tomáš (Smer-SD) o dnešnom stretnutí s matkou Natálie zo zariadenia Čistý deň zavádzal médiá, ako aj ju samotnú. Uvádza sa to v reakcii matky Natálie, ktorú poskytla Monika Kozelová zo spoločnosti Non-stop Production. Erik Tomáš matke údajne dal po spoločnom stretnutí podpísať zápisnicu s údajne pravdivými ... viac »

Paška nás vracia do reality: Snahy o zavedenie povinných migračných kvót budú pokračovať

Jaroslav Paška

pred 58 minútami

BRATISLAVA – Hoci búrlivé debaty o povinnom prerozdeľovaní migrantov v jednotlivých štátoch Európskej únie po neformálnom bratislavskom summite Rady Európskej únie utíchli, neznamená to, že táto téma sa definitívne skončila. viac »


Rómska svadba, akú Slovensko ešte nezažilo: VIDEO Nevesta ovešaná päťstoeurovkami a zlatom

Rómska svadba, akú Slovensko
FotoVideo

pred 2 hodinami

BRATISLAVA - Honosná svadba Rómov v Michalovciach je hitom internetu. Luxus, prepych, plné stoly a nevesta ovešaná päťstoeurovkami. Toto všetko sa udialo na rómskej svadbe Lukáša a Evky. viac »


Deklarácia z Bruselu môže zaistiť Bratislave plný prístup k eurofondom, tvrdí Frešo

Pavol Frešo

pred 3 hodinami

BRUSEL - Stošesťdesiatjeden regiónov EÚ, vrátane ôsmich slovenských vyšších územných celkov, odovzdalo dnes v Bruseli eurokomisárke pre regionálny rozvoj Corine Cretuovej deklaráciu o kohéznej politike dvadsaťsedmičky po roku 2020. V mene slovenského predsedníctva v Rade EÚ pri odovzdávaní deklarácie asistoval vedúci Stáleho zastúpenia SR pri EÚ Peter ... viac »


Parádny úlovok slovenských colníkov: FOTO Zaistili vyše 5 miliónov kusov nelegálnych cigariet

Parádny úlovok slovenských colníkov:

pred 3 hodinami

BRATISLAVA - Rakúski, maďarskí a slovenskí colníci prekazili nelegálnu výrobu a distribúciu cigariet v celej Európe. Celková škoda na spotrebných daniach je v rámci týchto troch štátov takmer tri milióny eur. TASR informovala hovorkyňa finančnej správy Patrícia Macíková. viac »


Tomáš koná, ako sľúbil: Kauza Čistý deň stále na pretrase, na úrade vlády prijal matku Natálie

Erik Tomáš

pred 4 hodinami

BRATISLAVA – Poslanec NR SR a poradca premiéra Erik Tomáš (Smer-SD) dnes prijal matku Natálie z resocializačného centra Čistý deň na úrade vlády. Ako Tomáš napísal vo vyhlásení, ktoré sprostredkovala hovorkyňa strany Smer-SD Ľubica Končalová, stretnutie sa konalo na jej žiadosť. viac »


Vieme, kedy otvoria nový obchvat: Motoristom uľahčí cestu ďalší dokončený úsek R2

Vieme, kedy otvoria nový

pred 4 hodinami

BRATISLAVA - Dokončený úsek rýchlostnej cesty R2 v Trenčianskom kraji Ruskovce-Pravotice, ktorý je zároveň obchvatom Bánoviec nad Bebravou, čaká na svoje slávnostné otvorenie. To sa podľa našich informácií uskutoční už vo štvrtok šiesteho októbra. viac »


Zásah v Národnom onkologickom ústave: Policajti NAKA zadržali primára, podozrivý z korupcie

Zásah v Národnom onkologickom

pred 5 hodinami

BRATISLAVA– V Národnom onkologickom ústave (NOÚ) zasahovali v utorok popoludní policajti Národnej kriminálnej agentúry a zadržali primára T.Š. Ako informoval Martin Wäldl z Prezídia PZ, podozrivý je zo spáchania korupčného trestného činu. viac »


Učitelia budú vo štvrtok pokračovať v stupňovanom štrajku: Vyše 2-tisíc registrovaných

Učitelia budú vo štvrtok

pred 5 hodinami

BRATISLAVA - Do stupňovaného štrajku vo štvrtok 29. septembra sa na stránke Iniciatívy slovenských učiteľov registrovalo 2 268 učiteľov zo 190 škôl. Učitelia plánujú vo štvrtok prerušiť svoju prácu počas prvých troch vyučovacích hodín. viac »


Skutočná celebrita: Rekordman Martin spríjemňoval Slovákom večery, tajomstvo úspechu v Dueli!

Skutočná celebrita: Rekordman Martin
Foto

pred 6 hodinami

BRATISLAVA - Minulý týždeň sme vás informovali o rekordnej výhre v súťaži DUEL, ktorú každý pracovný deň vysiela Rozhlas a televízia Slovenska. Súťažiaci Martin sa v relácii objavil 24 – krát a domov si odniesol neuveriteľných 16 000 eur. Krásnu sumu získal na základe vlastných vedomostí. O pocitoch zo súťaže sa s nami víťaz podelil. viac »


Pri Procházkovi sa Žitňanská cíti byť rozpoltená: Kaliňák jeho kandidatúru schvaľuje

Lucia Žitňanská

pred 6 hodinami

BRATISLAVA – Podpredsedníčka vlády a ministerka spravodlivosti Lucia Žitňanská (Most-Híd) nemá jednoznačný názor na kandidatúru Radoslava Procházku na post dodatočného sudcu Všeobecného súdu EÚ, ktorú dnes schválila vláda. V tejto otázke sa cíti byť rozpoltená. Uviedla to po dnešnom zasadnutí vlády. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Zoomumba

Zoomumba

Založ si ZOO plnú divokých zvierat množstvo atrakcií!World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!