Sobota, 10. december 2016. Meniny má Radúz, zajtra Hilda.

Domáce spravodajstvo

PRÁVE TERAZ Univerzita v Košiciach v plameňoch: VIDEO Zasahuje tam viac ako 30 hasičov!

Na snímke plamene šľahajú
FotoVideo

Aktualizujeme pred 6 hodinami

KOŠICE - Budovu Prírodovedeckej fakulty Univerzity Pavla Jozefa Šafárika (UPJŠ) na ulici Dr. Kostlivého v Košiciach zachvátil dnes večer rozsiahly požiar. Na mieste zasahuje viac ako 30 hasičov. viac »


Dôležitá je najmä spolupráca krajín Európskej únie: Može to zachrániť veľa životov, tvrdí Kaliňák

Robert Kaliňák
Video

pred 9 hodinami

BRATISLAVA - Policajné, hasičské a záchranárske tímy zo štyroch krajín EÚ sa dnes predstavili v budove Európskej rady v Bruseli na podujatí, ktoré malo demonštrovať európsku solidaritu pri záchrane životov v prípade živelných katastrof či teroristických útokov. Minister vnútra SR Robert Kaliňák potvrdil, že ide o iniciatívu, ktorá sa zrodila v rámci ... viac »


Smer čaká snem: Pri zotrvaní Kaliňáka v straníckej funkcii bude kľúčový názor Fica

Robert Kaliňák

pred 9 hodinami

BRATISLAVA - Zmyslom sobotného (10.12.) pracovného snemu Smeru-SD v Prešove nie sú len personálne otázky, teda najmä obsadenie postov podpredsedov, na ktoré sa sústreďuje mediálna pozornosť, ale aj program a koordinácia straníckych aktivít. V reakcii na vyjadrenie europoslankyne Moniky Flašíkovej Beňovej (Smer-SD), podľa ktorej bude snem zbytočný, ak ... viac »


Zima na nás poriadne zaútočila: Počet chorých stále stúpa, zatvárajú aj školy

Myslíte si, že jeden

pred 9 hodinami

BRATISLAVA - V tomto kalendárnom týždni lekári nahlásili 49 185 chorých na akútne respiračné ochorenia (ARO). Chorobnosť tak v porovnaní s predchádzajúcim týždňom stúpla o 5,1 percenta. Ako informoval hlavný hygienik Ján Mikas, najviac chorých bolo v Bratislavskom kraji, najmenej v Prešovskom. Najčastejšie postihli respiračné ochorenia deti do päť rokov. viac »


Zdá sa, že Smeru žiadne kauzy neuškodia: Parlamentné voľby by v decembri vyhral

Zdá sa, že Smeru

pred 10 hodinami

BRATISLAVA - Ak by sa parlamentné voľby konali na začiatku decembra, vyhral by ich Smer-SD so ziskom 26,8 percenta hlasov. V Národnej rade (NR) SR by obsadil 42 kresiel. Druhá by vo voľbách skončila SaS, ktorá by získala 15,8 percenta hlasov a 25 kresiel v parlamente. Na treťom mieste by bola SNS so 14,1 percenta a 22 kreslami v NR SR. Vyplýva to z ... viac »


Je to oficiálne! Veľká šanca ukázať sa: Slovensko bude predsedníckou krajinou OBSE

Je to oficiálne! Veľká

pred 10 hodinami

HAMBURG - Päťdesiatsedem členských štátov Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) schválilo kandidatúru Slovenska na predsedníctvo v OBSE v roku 2019. Odhlasovali to dnes šéfovia diplomacií na zasadnutí 23. ministerskej rady v Hamburgu. Informoval o tom hovorca Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí Peter Stano. viac »


FOTO Dramatická policajná naháňačka: Muža na audi zastavila až streľba, nehoda a airbag!

FOTO Dramatická policajná naháňačka:
Foto

pred 10 hodinami

BRATISLAVA - Naháňačka a streľba ako z akčného filmu. To sa dnes v ranných hodinách odohrávalo na bratislavských cestách. Vodič na svojom luxusnom aute unikal policajnej hliadke. Zastavila ho až havária. Muž s kriminálnou minulosťou vyviazol s ľahkými poraneniami. viac »


Nezvyčajná smrť Štefanovej manželky (†22): Do nemocnice rodičku viezol iba s bolesťou brucha

Nezvyčajná smrť Štefanovej manželky
Foto

pred 11 hodinami

TREBIŠOV – Manželka Štefana na fotografii mala v nedeľu rodiť. Hoci prebiehalo celé tehotenstvo bez komplikácií, dva dni pred stanoveným termínom pôrodu sa zdravotný stav mladej ženy nezvyčajne zhoršil. Lekári jej už nedokázali pomôcť. viac »


V Liptovskom Mikuláši vystavujú zázračnú ikonu: Vraj dokáže vyriešiť veľký problém Slovenska

V Liptovskom Mikuláši vystavujú
Foto

pred 11 hodinami

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - V Liptovskom Mikuláši v mestskom múzeu momentálne vystavujú „zázračnú“ ikonu, ktorá by mohla pomôcť vyriešiť slovenský problém bezdetnosti a starnutia populácie. Ide o obraz srbskej svätice, svätej Petky, ktorá je považovaná za patrónku rodiny. viac »


Blahová reaguje na výzvu: Diskutovať s rodičmi detí z Čistého dňa nebudem

Natália Blahová

pred 12 hodinami

BRATISLAVA - Nikdy neodmietam otvorenú diskusiu, ani prosbu o pomoc, ak je za tým ozajstná núdza človeka, na základe osobných skúseností takýto záujem u niektorých rodičov detí v Čistom dni necítim. Poslankyňa NR SR za SaS Natália Blahová tak reaguje na výzvu na otvorenú diskusiu od rodičov detských klientov resocializačného zariadenia Čistý deň v Galante. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.