Sobota, 6. február 2016. Meniny má Dorota, zajtra Vanda.

Domáce spravodajstvo

Fico vytiahol ďalší dôkaz o podvode: List podpísaný Matovičom, gól do súperovej bránky?!

Fico vytiahol ďalší dôkaz

pred 3 hodinami

KOŠICE – Premiér Robert Fico ešte viac pritvrdil. Po obvinení Igora Matoviča z podvodu za 122 miliónov slovenských korún prostredníctvom bieleho koňa a predložení dôkazu proti nemu kauza pokračuje. Fico predstavil druhú časť „príbehu o zničenom účtovníctve“ a ukázal, prečo Matovič vo svojej včerajšej obhajobe v priamom prenose klamal. viac »


Zdravotnú starostlivosť v nemocniciach sme zvládli, tvrdí Raši

Richard Raši

pred 3 hodinami

BRATISLAVA - Vo výpovedi je momentálne 540 zdravotných sestier z vyše 20 000, ktoré sú zamestnané v nemocniciach. Treba si uvedomiť, aká je miera nespokojnosti vzhľadom ku všetkým sestrám, ktoré neprotestujú, a teda súhlasia so mzdovým ohodnotením. viac »


Ambícia Smeru je jasná: Fico prezradil plán, takto vidí svoje miesto po voľbách

Ambícia Smeru je jasná:

pred 4 hodinami

BRATISLAVA – Premiér Rober Fico pripúšťa, že po parlamentných voľbách bude pôsobiť ako opozičný poslanec. Po parlamentných voľbách bude stranu Smer-SD čakať personálny snem. Na ňom zhodnotí voľby a zistí, či súčasné vedenie má, alebo nemá dôveru. viac »


Najlepší program v zdravotníctve má Most-Híd: Výsledok Smeru poriadne zaskočil!

Béla Bugár

pred 6 hodinami

BRATISLAVA – Najlepšie volebné program pre oblasť zdravotníctva majú podľa Health Policy Institute (HPI) strany Most-Híd a SaS. Obe strany získali po 35 bodov. O štyri body menej získala strana Šanca. KDH na štvrtom mieste získalo 28 bodov. Naopak, najmenej bodov získala strana Smer-SD, ktorá podľa HPI nemá volebný program, ale len stručne pomenované ... viac »


Ktorá škola má tých najlepších mladých kuchárov? Náročné disciplíny dali Slovákom zabrať

Toto sú víťazi Metro
Foto

pred 7 hodinami

BRATISLAVA - Už po štvrtý raz si svoje sily mohli zmerať študenti, konkrétne stredoškoláci, v súťaži Metro HoReCa päťboj, ktorá sa konala v rámci výstavy potravinárstva, gastronómie a cestovného ruchu Danubius Gastro. Uhádnete, kde na Slovensku vyrastajú najlepší kuchári? viac »


Známa dermatologička pôjde znovu pred súd: Hrozí jej päť rokov za mrežami!

Známa dermatologička pôjde znovu

pred 7 hodinami

BRATISLAVA – V pondelok (8.2.) sa na Okresnom súde Bratislava III uskutoční pojednávanie so známou dermatologičkou Alenou P. v prípade dopravnej nehody, ktorá sa stala na Štedrý deň - 24. decembra 2014 v bratislavskej Rači na križovatke ulíc Žitná a Stolárska. O termíne pojednávania informuje ministerstvo spravodlivosti (MS) na internetovej stránke. viac »


V košickej Džungli prebieha referendum: Zostane na mape alebo ju zrušia?

Komunálne voľby 2014 v

pred 7 hodinami

KOŠICE - V najmenšej košickej miestnej časti Džungľa, ktorá má okolo 600 obyvateľov, sa dnes koná miestne referendum. Hlasovaciu miestnosť otvorili o 07:00 a zatvoria ju o 22:00. Ako informovala starostka Džungle Adriana Balogová, obyvatelia spísali petíciu a žiadali, aby miestne zastupiteľstvo vyhlásilo referendum, v ktorom sa vyjadria k prípadnému ... viac »


FOTO Parkovanie košických kriminalistov na drzovku: Nikto nevie, čo tam robia

FOTO Parkovanie košických kriminalistov
Foto

pred 10 hodinami

KOŠICE - Do redakcie nám napísal pobúrený čitateľ, ktorý už dlhšie pozoruje, ako na mieste vyhradenom pre zdravotne ťažko postihnutých v košickom nákupnom centre previdelne parkuje auto patriace kriminalistom. Zarážajúce je, že v okne služobného policajného auta sa nachádza aj znak ZŤP. viac »


Aktivisti spustili kampaň Hráme o veľa: Zapojili sa do nej aj tieto známe osobnosti

Aktivisti spustili kampaň Hráme

pred 10 hodinami

BRATISLAVA - Mesiac pred parlamentnými voľbami spustili aktivisti kampaň Hráme o veľa. Hlavným cieľom je zmeniť náladu ľudí, ktorí sú presvedčení, že voľby nie sú dôležité, že nemajú koho voliť alebo že všetci politici sú rovnakí. viac »


Námietky neúspešných uchádzačov na dopravcu zamietli

Arriva Liorbus

pred 12 hodinami

NITRA – Nitrianskemu samosprávnemu kraju sa zatiaľ nepodarilo vybrať nového dopravcu pre prímestskú dopravu. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Balloonator

Balloonator

Balóny, balóny, balóny..Shadowess

Shadowess

Hlavne nenápadne.