Sobota, 30. apríl 2016. Meniny má Anastázia, zajtra .

Domáce spravodajstvo

Slovenské začiatky na ľade: Medzi prvými reprezentantmi bol bankový úradník aj lekár

Hokejisti v 30. rokoch minulého storočia

Hokejisti v 30. rokoch minulého storočia

Foto
pred hodinou

MARTIN - Už o týždeň sa začína sezóna, na ktorú sa teší celý svet - majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2016! Tí Slováci, ktorí prepadli hokejovému ošiaľu, sa stretávajú už od roku 1920, aby si zmerali sily a zistili, kto na svete je najväčší macher na „kanadský hockey“. Slovenská národná knižnica pri príležitosti 86. majstrovstiev sveta v Petrohrade ... viac »

Utečenci zmenili trasu svojej migrácie, upozorňujú Nemci: Slovensko a Česko v pozore!

Utečenci zmenili trasu svojej

pred 5 hodinami

BRATISLAVA - Po uzavretí balkánskej cesty sa zvýšil počet utečencov pašovaných do Nemecka cez Českú republiku, uviedli bavorské noviny Passauer Neue Presse (PNP). Minister vnútra Milan Chovanec sa ale proti tvrdeniu ohradil, informácie novín nie sú podľa neho pravdivé. Nemecko a Rakúsko sa obávajú, že v lete vzrastie počet migrantov, ktorí sa budú chcieť ... viac »


FOTO Ľudia na internete len krútia hlavami: Takto slovenská firma komunikuje so zákazníkom

FOTO Ľudia na internete

pred 5 hodinami

BRATISLAVA - Každý zákazník, aj ten potenciálny, by si želal, aby s ním spoločnosť, od ktorej si hodlá niečo kúpiť, komunikovala na úrovni. A to aj vtedy, ak nie je v problematike veľmi zbehlý a možno sa pýta na otázky, ktoré môžu byť pre skúsených odborníkov banálne. Očakáva sa preto istá trpezlivosť a ústretové jednanie. Rovnako je to aj v prípade, ... viac »


V Malej Fatre zasahovali leteckí záchranári: Pri zostupe sa zranil turista

V Malej Fatre zasahovali

pred 5 hodinami

TERCHOVÁ – Záchranári z Oblastného strediska Horskej záchrannej služby (OS HZS) Malá Fatra pomáhali dnes popoludní 27-ročnému slovenskému turistovi, ktorý sa pri zostupovaní z Malého Rozsutca smerom do Bieleho Potoka pošmykol a poranil si pravú ruku. viac »


Polícia v pohotovosti: FOTO Na hranici s Rakúskom zadržali viacerých migrantov

Polícia v pohotovosti: FOTO
Foto

pred 6 hodinami

BRATISLAVA - Polícia v Bratislavskom kraji dnes predviedla niekoľko osôb, ktoré podľa predbežných zistení pochádzajú z Afganistanu, Iraku, Pakistanu a ďalších krajín. Nachádzali sa medzi nimi aj maloleté osoby. Informovala o tom Denisa Baloghová, hovorkyňa Prezídia Policajného zboru. viac »


Prezident opäť rozdal celú výplatu: Desať rodín dostalo nečakané prekvapenie

Andrej Kiska

pred 9 hodinami

BRATISLAVA - Prezident Andrej Kiska rozdelil svoj čistý príjem ďalším desiatim rodinám, ktoré sa ocitli v núdzi. Každá z nich dostala z marcového platu prezidenta 523,40 eur. Informoval o tom Martin Lipták z Tlačového oddelenia Kancelárie prezidenta SR. viac »


Politický thriller Únos: Surový príbeh o únose prezidentovho syna a smrti Remiáša

Politický thriller Únos: Surový
Foto

pred 9 hodinami

BRATISLAVA - Nový film režisérky Mariany Čengel Solčanskej Únos je inšpirovaný zločinnými udalosťami deväťdesiatych rokov. Do kín príde 2. marca 2017. Pôjde o prvý politický thriller v dejinách porevolučnej slovenskej kinematografie. viac »


Most-Híd si stanovil jasný cieľ: Toto chceme do ďalších volieb určite vyriešiť

Gábor Gál

pred 9 hodinami

BRATISLAVA - Strana Most-Híd verí, že sa otázku dvojakého občianstva podarí vyriešiť ešte v aktuálnom volebnom období. Myslí si to predseda poslaneckého klubu strany Most-Híd Gábor Gál. viac »


Naše TIPY NA VÍKEND vás presvedčia: Toľko zaujímavých akcií tu ešte nebolo

Tento víkend je akcií

pred 10 hodinami

BRATISLAVA - Tento víkend bude po celom Slovensku patriť najmä oslavám 1. mája, ktoré sa na viacerých miestach ponesú v retro štýle. V našej aktuálnej ponuke si však nájdu veľa zaujímavého aj milovníci staršej histórie. Stredoveké hry, strašidlá na zámku či prehliadka veteránov – cez víkend naozaj je z čoho vyberať. viac »


Teroristická hrozba už nie je taká vážna: Letisko v Bratislave však aj tak šokovalo!

Robert Kaliňák

pred 10 hodinami

BRATISLAVA – Slovensko zmiernilo bezpečnostné opatrenia, druhý stupeň teroristického ohrozenia však stále platí. Informoval o tom minister vnútra Robert Kaliňák po dnešnom zasadnutí vlády. Druhý stupeň šéf rezortu vyhlásil 23. marca v súvislosti s teroristickými útokmi v Belgicku. Na Slovensku bol vtedy zvýšený po prvýkrát. viac »


Fico a Danko stále ležia v nemocnici: Takto vyzerá ich aktuálny zdravotný stav

Fico a Danko stále

pred 10 hodinami

BRATISLAVA - Predseda vlády Robert Fico sa po kardiochirurgickom zákroku naďalej zotavuje a jeho stav je dobrý. Dnes to povedala hovorkyňa Národného ústavu srdcových a cievnych chorôb (NÚSCH) Dobroslava Krajačičová s tým, že verejnosť budú po ukončení hospitalizácie premiéra informovať. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Rogan The Swordmaster

Rogan The Swordmaster

Pozbierajte všetky časti dávneho amuletu.Pendulumeca

Pendulumeca

Dostaňte sa s robotom čo najďalej.