Štvrtok, 23. október 2014. Meniny má Alojzia, zajtra Kvetoslava.

Domáce spravodajstvo

Policajti už chodia iba na privolanie. Spravili sme si z nich poslušných psíkov!

Nové Golfy pre Políciu SR

Nové Golfy pre Políciu SR

pred 10 minútami

BRATISLAVA - Policajti, neberte to ako urážku, ale súčasný stav je tak absurdný, že príslušníci doslova „nevidia a nepočujú“ nič k čomu nemajú rozkaz. viac »

Opitého šoféra zavreli do cely: Živý sa z nej už nedostal

Opitého šoféra zavreli do

pred 7 minútami

BRATISLAVA - Po tom, ako polícia v nedeľu 19. októbra zadržala opitého vodiča, po dvoch dňoch v policajnej cele zomrel. Policajti tvrdia, že zadržaného kontrolovali pár minút predtým a všetko bolo v poriadku. Muža chytili ako v nedeľu šoféruje opitý a namerali mu takmer 2,5 promile alkoholu. Informovala o tom v Televíznych novinách televízia Markíza. viac »


Strašiak zimy zaskočí každý rok: Prinášame REPORTÁŽ, či sú cestári skutočne pripravení!

Strašiak zimy zaskočí každý
Foto

REPORTÁŽ pred hodinou

BRATISLAVA - Prudké októbrové ochladenie, ktoré nás prepadlo uprostred babieho leta, volá na poplach. Čoskoro môže napadnúť prvý sneh a mnohí šoféri ešte jazdia na letných pneumatikách. Vybrali sme sa teda priamo do centra prvej pomoci pri snehovej nádielke, aby sme zistili, ako sú cestári pripravení na príchod sibírskej zimy, ktorú veštili zahraniční ... viac »


Veľká svadba u smerákov: Poslanec ulovil sexi krásku, smotánka na zábave, svedok minister!

Veľká svadba u smerákov:
Foto

pred 7 hodinami

ZLATÉ MORAVCE – Poslanec Marián Kéry (36) sa rozhodol pre radikálnu zmenu a povedal áno svojej vyvolenej. Zobral si o šesť rokov mladšiu Adriánu, s ktorou chodili spolu už štyri roky. Na svadbe sa zúčastnila stranícka smotánka a zábavu natiahli až na dva dni. Nám sa pochválil ako svadbovali a aké dary dostal. viac »


Smutný osud vyvraždenej židovskej rodiny: Prešovčan našiel predmety, ktoré ukryli pred transportom!

Smutný osud vyvraždenej židovskej
Foto

pred 9 hodinami

PREŠOV – Pri rekonštrukcii strechy ostal Prešovčan zaskočený. V útrobách povaly jedného z domov našiel fotografie staré 70 rokov. Podľa všetkého ide o fotky vyvraždenej židovskej rodiny, ktorá ich tam ukryla pred odchodom za smrťou do koncentračného tábora v Osvienčime. Pohľad na smutnú minulosť manželského páru s piatimi deťmi vháňa slzy do očí. viac »


Počasie vyčíňa už aj v Strednej Európe: Na Slovensku prvý sneh a víchrica!

Počasie vyčíňa už aj

Aktualizujeme pred 13 hodinami

BRATISLAVA - Zvyšky hurikánu Gonzala v noci pustošili viaceré európske krajiny. Na Slovensku prudký vietor vyvracal stromy, ale galibu narobil napríklad aj v Česku, Nemecku či Švajčiarsku. To najhoršie by sme mali mať už za sebou. viac »


Nezvestný milionár z Trnavy je mŕtvy: Objavili sa hlasy, že sa v Thajsku ukrýva pred mafiou!

Nezvestný milionár z Trnavy
Foto

pred 14 hodinami

TRNAVA – Nezvestného trnavského podnikateľa Ladislava Matoviča dnes Okresný súd v Trnave vyhlásil za mŕtveho. Matovič bol dobre známy trnavský podnikateľ a údajný boss tamojšieho podsvetia. Povrávalo sa, že utiekol do Thajska, aby sa vyhol vyrovnávaniu účtov. Od jeho únosu po ňom nie je ani stopy, doteraz sa špekuluje, že si užíva pobyt. viac »


Opäť si pospíme o hodinu dlhšie: Kedy posunúť hodinové ručičky?

Ilustračné foto

pred 15 hodinami

BRATISLAVA - V noci na nedeľu, z 25. na 26. októbra, sa v roku 2014 skončí letný čas. Znamená to, že ľudia na Slovensku i v Európe si pospia o hodinu dlhšie. V nedeľu 26. októbra 2014 o 03.00 hod ráno stredoeurópskeho letného času (SELČ) sa posunú ručičky hodín späť na 02.00 hod stredoeurópskeho času (SEČ). K letnému času sa vrátime v nedeľu 29. marca 2015. viac »


Pomôžte polícii chytiť násilníka: Jána hľadajú pre ublíženie na zdraví

Polícia žiada o pomoc
Foto

pred 16 hodinami

BRATISLAVA - Polícia žiada o pomoc pri pátraní po 44-ročnom Jánovi Tušjakovi z Handlovej. Na hľadaného muža je od roku 2008 vydaný zatykač pre ublíženie na zdraví a porušovanie domovej slobody. viac »


Primátorom Bratislavy by sa stal Kňažko, Ftáčnik v tesnom závese

Milan Kňažko

pred 16 hodinami

BRATISLAVA – Ak by sa voľby primátora Bratislavy konali už dnes, ich víťazom by sa so ziskom 34,4 percenta stal Milan Kňažko. Druhý by skončil v tesnom závese so ziskom 33 percent voličských hlasov Milan Ftáčnik a tretí by bol Ivo Nesrovnal, ktorého by podporilo 17,6 percenta voličov. viac »


Pál Csáky rieši dilemu: Nevie sa rozhodnúť či je Maďar alebo Slovák

Pál Csáky

pred 17 hodinami

BRATISLAVA - Je europoslanec Pál Csáky zo Slovenska alebo z Maďarska? Podľa listu europoslancov, ktorý adresovali francúzskemu prezidentovi Francoisovi Hollandovi, je Csákyho vlasťou Maďarsko. Uvádza to na svojej stránke webový portál Pravda.sk v správe pod titulkom Csáky písal Hollandovi ako europoslanec Maďarska. viac »


Najčítanejšie články




Online hry

pauzicka.sk

Octopost

Octopost

Zahoďte chobotnicu čo najďalej a doručte listy.



Crazy Truck

Crazy Truck

Zasadnite za volant monster trucku a prekonajte prekážkový terén.