Sobota, 1. november 2014. Meniny má Denisa, zajtra .

Domáce spravodajstvo

Sedem áut s jedno nákladné vozidlo sa zrazili: Hromadná havária ochromila dopravu

Sedem áut s jedno

pred 8 minútami

VEĽKÁ LOMNICA – Hromadná dopravná nehoda siedmich osobných a jedného nákladného auta sa stala dnes nadránom v obci Veľká Lomnica v okrese Kežmarok. viac »


Neuveríte: Električka na bratislavskú Hlavnú stanicu začne jazdiť 11. novembra!

Električka

pred 3 hodinami

BRATISLAVA - Po troch rokoch výluky dôležitého spoja obnovia električkové spojenie centra mesta s Hlavnou stanicou tesne pred voľbami. viac »


Ďalšie rokovania o ruskom plyne Ukrajine povedie slovenský eurokomisár

Maroš Šefčovič

pred 3 hodinami

BRATISLAVA – Slovenský podpredseda Európskej komisie (EK) Maroš Šefčovič bude za Európsku úniu viesť ďalšie rokovania ohľadom dodávok ruského plynu na Ukrajinu. Vo štvrtok sa zúčastnil na záverečnom kole trojstranného stretnutia v Bruseli, z ktorého vzišlo podpísanie dohody o obnovení dodávok plynu počas zimného obdobia. viac »


Slovák ponúka možnosť mať svojich blízkych pri sebe aj po smrti: Ako je to možné?!

Tomáš Stríž našiel originálny
Foto

pred 4 hodinami

BRATISLAVA - Obdobie okolo sviatku Všetkých svätých je vždy naplnené spomínaním na svojich najbližších, ktorí už nie sú medzi nami. Väčšina pohrebných služieb sa snaží, aby príbuzným zosnulých uľahčili ich trápenie v čo najväčšej možnej miere. Originálny spôsob našiel aj Tomáš Stríž, ktorý pomáha v rodinnej firme už od puberty. viac »


Tekvice, sviečky a strašidlá: TIPy na skvelý víkend

Hrad Strečno

pred 13 hodinami

BRATISLAVA - Víkend plný strašidiel a blikajúcich svetiel sa začína. Takmer všade na Slovensku sa konajú podujatia spojené so strašidlami, ktoré údajne v tieto dni prichádzajú na náš svet. Či už to je pravda alebo nie, dôležité je, že máme mnoho kultúrnych podujatí. Ich návštevou potešíme seba, blízkych, ale aj ľudí, ktorí sa snažia, aby sme my Slováci ... viac »


Pozrite si TOP 15 najlacnejších zábavných športových áut!

Koláž najlacnejšie športové autá

pred 14 hodinami

BRATISLAVA - Pripravili sme pre vás rebríček tých najlepších a najzábavnejších športových áut za čo najnižšiu cenu. viac »


Kotleba sa bránil proti obvineniam: Chce zachrániť milióny z eurofondov

Marián Kotleba

pred 14 hodinami

BANSKÁ BYSTRICA – Predseda Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) Marian Kotleba čakal, že na dnešnom mimoriadnom zasadnutí krajského parlamentu v Banskej Bystrici poslanci v rámci zmeny rozpočtu presunú peniaze potrebné na spolufinancovanie dvoch projektov – obnovy Domovov sociálnych služieb (DSS) Ladomerská Vieska a Slatinka. viac »


Od čoho závisí vaša nálada? Neuveríte, čo je podstatné!

Podľa toho, kedy ste

pred 16 hodinami

BRATISLAVA - Ako je možné, že niekto je pokojnej povahy, zatiaľ čo iný je nevrlý? Tím vedcov z Budapešti zistil, že dátum narodenia je rozhodujúci. Ročné obdobie, kedy ste sa narodili, významne ovplyvňuje riziko rozvoja porúch nálad! viac »


Pozor: Od 1. novembra sa menia sumy stravného!

Ilustračné foto

pred 17 hodinami

BRATISLAVA - Zamestnávateľ doteraz vydával zamestnancom gastrolístky v minimálnej hodnote 3 eurá. Táto suma sa však mení na 3,15 eur. viac »


Spojenie pravice proti Smeru sa nepodarilo, tvrdí Fico

Robert Fico a Pavol

pred 17 hodinami

BRATISLAVA - Hoci pravicoví politici pred komunálnymi voľbami deklarovali spájanie proti strane Smer-SD, realita je iná. viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Switchman

Switchman

Doveďte vlak do cieľa.Brain Safari

Brain Safari

Precvičte si svoj mozog!