Streda, 3. september 2014. Meniny má Belo, zajtra Rozália.

Domáce spravodajstvo

Hororový návrat z dovolenky, exminister Galko v rukách rakúskej polície: Podvod s eurami!

Ľubomír Galko

Ľubomír Galko

pred 29 minútami

BRATISLAVA - Nepríjemnú dovolenkovú skúsenosť má za sebou exminister obrany Ľubomír Galko. Posledné prázdninové dni trávil so svojou manželkou, mladšou dcérou a jej priateľom na šesťdňovom výlete v Taliansku. Pri návrate na Slovensko sa zastavili na benzínke v Rakúsku natankovať. Na veľké počudovanie zistili, že platia falošnou stoeurovkou. Skončili ... viac »

Procházkovi ide po krku polícia: Rieši už financovanie jeho kampane

Radoslav Procházka

pred 10 hodinami

BRATISLAVA - Prípad financovania prezidentskej kampane Radoslava Procházku vytiahol na svetlo Igor Matovič, tvrdí, že neúspešný prezidentský kandidát si chcel objednať reklamu v jeho bývalých novinách. Informovala o tom televízia Markíza v Televíznych novinách. Oficiálne vraj však nechcel priznať celú sumu, polovica údajne mala ísť tak povediac bez ... viac »


Ministerstvo začína diskusie s investormi o novej nemocnici v Bratislave

Ministerstvo začína diskusie s

pred 11 hodinami

BRATISLAVA - Ministerstvo zdravotníctva (MZ) SR začalo v auguste komunikáciu s možnými záujemcami, ako sú finanční investori a developéri, o projekt novej nemocnice v Bratislave. viac »


SaS vyzýva Kisku, aby dal referendum o rodine preskúmať na Ústavný súd

Richard Sulík

pred 11 hodinami

BRATISLAVA - Strana Sloboda a Solidarita (SaS) vyzýva prezidenta Andreja Kisku, aby dal referendum o ochrane rodiny z dielne Aliancie za rodinu preskúmať na Ústavný súd SR (ÚS SR), či je alebo nie je v súlade s Ústavou SR. Informovala o tom hovorkyňa strany Katarína Svrčeková. viac »


Lipšic reaguje na obvinenia: Finančné skupiny sa mi chcú pomstiť!

Daniel Lipšic

Aktualizované pred 11 hodinami

BRATISLAVA - Obvinenie bývalých kolegov niekdajšieho ministra vnútra Daniela Lipšica - Milana Krajniaka a Marcela Klimeka pre nákup nového odpočúvacieho systému považuje Lipšic za jeden z ďalších útokov finančných skupín voči nemu a jemu blízkym osobám. viac »


Kritériá na sudcov by mali byť prísnejšie, myslí si Kiska

Andrej Kiska

pred 12 hodinami

BRATISLAVA – Kritériá na výber sudcov by sa mali sprísniť a proces výberu viac otvoriť verejnosti, myslí si prezident republiky Andrej Kiska. viac »


Súd vo veci útoku na exnámestníka daniarov odročili

Súd vo veci útoku

pred 13 hodinami

PREŠOV – Okresný súd v Prešove odročil dnes hlavné pojednávanie v procese s obžalovanými z útoku na bývalého námestníka Daňového riaditeľstva (DR) so sídlom v Banskej Bystrici Jána Dobroviča na 12. septembra. viac »


Bratislavčan (†30) nezvládol riadenie, náraz do zvodidiel neprežil

Bratislavčan (†30) nezvládol riadenie,

pred 14 hodinami

BRATISLAVA - Život 30-ročného Bratislavčana si vyžiadala dnešná tragická nehoda, ktorá sa stala popoludní na Einsteinovej ulici v smere na most Apollo. S vozidlom BMW X 5 tam narazil do zvodidiel. Škodu na vozidle odhadli na 15.000 eur. viac »


Záhadná smrť Zuzky (†21): Elegantne sa obliekla, sadla za volant a ...!

Záhadná smrť Zuzky (†21):

pred 14 hodinami

BYTČA - Tragédia postihla rodinu 21-ročnej Zuzky. Ešte minulý týždeň si sadla za volant a s autom nešťastne spadla z drevenej lávky do rieky. Na mieste ju oživovali záchranári a previezli do nemocnice. Tam, žiaľ, zomrela. Rodina, priatelia, ale aj široká verejnosť je otrasená. Zuzkinu smrť si nedokážu vysvetliť. viac »


Ministerstvo zaregistrovalo Hlinovu stranu, bude sa volať Občania

Poslanec Hlina vysypal pred

pred 14 hodinami

BRATISLAVA – Ministerstvo vnútra dnes zaregistrovalo stranu nezaradeného poslanca NR SR Alojza Hlinu pod názvom Občania. O jej registráciu požiadal v auguste. viac »


Ocenenie pre Bratislavu: Jej hotely patria medzi najčistejšie na svete

Ocenenie pre Bratislavu: Jej

pred 14 hodinami

BRATISLAVA - Bratislavské hotely patria podľa turistov medzi najčistejšie na svete. Vyplýva to z hodnotenia šiestich miliónov dovolenkárov, ktorí si rezervovali ubytovanie prostredníctvom portálu Hotel.info. viac »


Najčítanejšie články
Online hry

pauzicka.sk

Gemollection - Players Pack

Gemollection - Players Pack

Dostaňte šperky do truhlice.Tri Achnid

Tri Achnid

Zachráňte trojnohého kamaráta zo zajatia príšery.