Utorok, 27. jún 2017. Meniny má Ladislav, Ladislava, zajtra Beáta.

Domáce spravodajstvo

PRÁVE TERAZ Veľká razia NAKA v Bratislave a Trnave: FOTO Z vily so zaparkovaným G-čkom

Národná jednotka finančnej polície NAKA práve zasahuje v 29 objektoch.

Národná jednotka finančnej polície NAKA práve zasahuje v 29 objektoch.

Foto
pred 18 minútami

BRATISLAVA - Národná jednotka finančnej polície NAKA práve zasahuje v 29 objektoch. Informovala o tom hovorkyňa Prezídia Policajného zboru Denisa Baloghová. viac »

PRÁVE TERAZ Americké vrtuľníky Black Hawk sú už na Slovensku

PRÁVE TERAZ Americké vrtuľníky
FotoVideo

pred hodinou

BRATISLAVA – Prvé dva viacúčelové vojenské vrtuľníky UH-60M Black Hawk pristáli v pondelok (26.6.) na letisku v Prešove a stali sa súčasťou výzbroje Vzdušných síl Ozbrojených síl SR. Ich preprava na Slovensko bola zmluvne zabezpečená v rámci kontraktu. viac »


Ešte väčší škandál: Nové odhalenie v kauze Evka, ministerstvo vyše rok ukrývalo toto tajomstvo

Miroslav Lajčák

pred 2 hodinami

BRATISLAVA - Zdá sa, že kauza kontroverzného galavečera, ktorým sme minulý rok začali svoje predsedníctvo v Rade EÚ, len tak nevyprchá. Najnovšie sa na povrch dostali ďalšie informácie, ktoré rezortu zahraničia a jeho šéfovi Miroslavovi Lajčákovi narobia vrásky na tvári. viac »


Mimoriadny objav: Obchvat Bratislavy odhalil najväčší archeologický nález za posledné desaťročia

Mimoriadny objav: Obchvat Bratislavy

pred 2 hodinami

BRATISLAVA – Archeologický výskum v súvislosti s pripravovanou výstavbou bratislavského obchvatu D4/R7 priniesol v úseku budúcej diaľnice D4 v Podunajských Biskupiciach objav jedného z najrozsiahlejších archeologických nálezísk na Slovensku. viac »


Muž odpadol, nemal pulz: Policajti mu hrdinsky zachránili život! Potom prišlo desivé zistenie

Muž odpadol, nemal pulz:

pred 2 hodinami

BRATISLAVA - Víkendová služba sa dvom policajtom už navždy zapíše do pamäti. Zachránili totiž život mladého muža, ktorý by tu bez ich pomoci pravdepodobne už nebol. Okrem toho im celú akciu komplikoval iný, vulgárny muž. Tá najstrašidelnejšia správa ale prišla až po príchode záchranárov. Ohrozili vlastný život pre život niekoho iného. viac »


Slovensko dostane z EÚ viac peňazí na dopravu: podpora projektov železníc a e-áut

ZSSK Inter City

pred 3 hodinami

BRATISLAVA - V užšom výbere EK na podporu z Nástroja na prepájanie Európy je 13 projektov zo Slovenska. viac »


Návrh rozpočtu nie je finálny, budeme ešte rokovať, zdôraznila ministerka Žitňanská

Lucia Žitňanská

pred 16 hodinami

BRATISLAVA – Justícia by mala podľa prvého návrhu rozpočtu na budúci rok k dispozíciu sumu 211 537 614 eur. Ide o nižšiu sumu, ako bol schválený rozpočet pre justíciu v tomto roku. Táto suma by však nemala byť konečná, rezort si bude pri rokovaniach s ministerstvom financií uplatňovať ďalšie prioritné výdavky. Ministerka spravodlivosti Lucia Žitňanská ... viac »


Danko: Spoločnosť Kia očakáva, že Slovensko rýchlo pristúpi k dostavbe diaľnic

Andrej Danko

pred 16 hodinami

SOUL - Predseda Národnej rady SR Andrej Danko (SNS) rokoval dnes v juhokórejskej metropole Soul s predstaviteľmi spoločností Samsung a Kia Motors Corporation. So zástupcami Samsungu sa delegácia NR SR podľa Dankových slov zhovárala o potrebe vzdelávacích procesov či o nábore nových pracovných síl. Predstavitelia spoločnosti Kia zase vyjadrili želanie, ... viac »


REVOLUČNÝ ZÁKON Zvieratá už viac na Slovensku nebudú vecou

Robert Fico a jeho

pred 19 hodinami

BRATISLAVA - Každé zviera by malo byť po novom definované ako živý tvor, nie ako vec. Na dnešnej tlačovej konferencii to oznámila ministerka pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Gabriela Matečná (nominantka SNS) s tým, že zmenu prinesie novela zákona o veterinárnej starostlivosti. Právnu normu dá agrorezort do pripomienkového konania ešte v letných ... viac »


S Ruskom sme predurčení na spoluprácu, súčasné vzťahy s EÚ treba prekonať, myslí si Danko

Andrej Danko

pred 19 hodinami

BRATISLAVA - Ktokoľvek, kto tvrdí, že v záujme Slovenska je neprehlbovať vzťahy s Ruskom, sa mýli. Myslí si to predseda Národnej rady SR Andrej Danko (SNS), ktorý sa dnes v juhokórejskej metropole Soul stretol s predsedom dolnej komory ruského parlamentu - Štátnej dumy - Viačeslavom Volodinom. Danko sa tiež domnieva, že je potrebné prekonať súčasné ... viac »


Bratislavský klub zverejnil FOTO bozkávajúceho sa páru: Takú vlnu nenávisti ešte nezažili

Bratislavský klub zverejnil FOTO
Foto

pred 19 hodinami

BRATISLAVA - Jeden z najobľúbenejších bratislavských klubov Unique spustil na sociálnej sieti búrlivú diskusiu. Hlavnou témou bola fotografia dvoch mladíkov, ktorí sa za svoju lásku ani náhodou nehanbia. Komentáre k zverejnenému záberu sú rôznorodé. Niektorí ich vzťahu prajú, iní sú pobúrení a hromžia. viac »


Najčítanejšie články

Euro U21 2017 Poľsko

Online hry

pauzicka.sk

Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.Drakensang Online

Drakensang Online

Bojuj vo veľkolepej 3D hre a vydaj sa na cestu nebojácneho dračieho rytiera.