Pondelok, 20. február 2017. Meniny má Lívia, zajtra Eleonóra.

Domáce spravodajstvo

VIDEO Dôkaz, že Nesrovnal klamal: Môže za pokazené hlasovanie o hazarde práve on?

Ivo Nesrovnal

Ivo Nesrovnal

Video
pred 44 minútami

BRATISLAVA - Kauza hazardu v Bratislave nekončí. Primátor Bratislavy Ivo Nesrovnal síce v piatok obvinil časť poslancov mestského zastupiteľstva z toho, že kvôli nim neprešlo VZN o zákaze hazardu v meste, objavilo sa ale video, ktoré ukazuje situáciu v inom svetle. viac »

Dráma ako z filmu: Policajt v Šamoríne presvedčil zúfalého muža, aby neskákal z balkóna

Dráma ako z filmu:

17.02.2017 13:02

ŠAMORÍN - Policajti zachraňovali muža, ktorý vo štvrtok v jednom z obytných domov v Šamoríne napadol svoju ženu. Hliadka prišla na miesto preveriť situáciu a ženu so synom našli na chodbe na 4. poschodí. viac »


PRÁVE TERAZ Ružomberčanka, ktorá pomočila a spálila korán, je vo väzbe: Extrémizmus! Hrozí jej mastný trest

PRÁVE TERAZ Ružomberčanka, ktorá
Foto

17.02.2017 12:30

BRATISLAVA - Slovenka, ktorá sa prezentovala na internete pálením koránu a močením naň, pravdepodobne nevyviazne bez trestu. Sheila Sz. skončila v rukách polície a prokuratúra ju stíha pre „zločin výroby extrémistických materiálov“. Hrozí jej až šesť rokov väzenia. viac »


Mimoriadny stav v Bratislave: Nesrovnal hovorí o podraze, za pokračovanie hazardu môže aj on!

Ivo Nesrovnal
Video

17.02.2017 12:05

BRATISLAVA - Hazard v Bratislave neskončí, čo poriadne nahnevalo primátora Bratislavy Iva Nesrovnala. Na súčasnú situáciu reagoval na dnešnej tlačovke, kde nešetril tvrdými slovami. viac »


Slováci žiadajú o prepustenie Petra Jašeka: Za nezištnú pomoc dostal v Sudáne strašný trest

Slováci žiadajú o prepustenie
Foto

17.02.2017 12:00

BRATISLAVA – Český humanitárny pracovník Peter Jašek do Sudánu odišiel, aby pomáhal chudobných kresťanom. Za dobrotu sa však dostal na žobrotu, ba ešte horšie. Odsúdili ho na viac ako 20 rokov väzenia. viac »


Hrôzostrašné zábery z osád: Psí masaker musíme zastaviť, varujú aktivisti

Hrôzostrašné zábery z osád:
Foto

17.02.2017 11:00

BRATISLAVA - Zúfalstvo, ľútosť, beznádej. Tak opísali pracovníci Československého kastračného programu pohľad, ktorý sa im naskytol po príchode do osád na východe Slovenska, odkiaľ sa pokúsili zachrániť desiatky zbedačených psíkov. Fotografie, ktoré zverejnili na sociálnej sieti, hovoria za všetko. Špina, blato, odpadky a medzi týmto všetkým kopec úbohých ... viac »


Príbeh, ktorý sledovalo Slovensko so zatajených dychom: Po dobrej správe smrť anjelika

Príbeh, ktorý sledovalo Slovensko
Foto

17.02.2017 09:40

BRATISLAVA - Koncom januára zasiahla celé Slovensko informácia o smutnom osude rodiny Martina a Veroniky. Do povedomia sa dostali kvôli prvej amnestii prezidenta Andreja Kisku. Rodičia mali ťažko chorého synčeka. Včera všetkých zasiahla najsmutnejšia správa. Milovaný Matejko vydýchol naposledy. viac »


Prvý víkend pred jarnými prázdninami: Pozrite sa, kde bude ešte vystrájať pravá zima

Prvý víkend pred jarnými

17.02.2017 09:00

BRATISLAVA – V Bratislavskom, Trnavskom a Nitrianskom kraji školákom tento víkend odštartuje celotýždenné jarné prázdniny. Pozrite sa, čo predpovedajú na najbližšie dni meteorológovia a na aké vrtochy počasia sa treba pripraviť. viac »


Vodiči, zvýšte opatrnosť: Na väčšine územia Slovenska hrozí hmla a poľadovica

Ilustračné foto

17.02.2017 08:30

BRATISLAVA - Na cestách celého Slovenska sa dnes dopoludnia môže tvoriť poľadovica. Vodiči musia rátať na niektorých miestach aj s výskytom hmly. Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) v tejto súvislosti vydal výstrahu prvého stupňa. viac »


Absolútny zákaz hazardu v Bratislave neprešiel, poslanci ho na zastupiteľstve odmietli

Absolútny zákaz hazardu v

17.02.2017 07:35

BRATISLAVA - Približne tristo herní, ktoré sú v hlavnom meste SR Bratislave, z mesta nezmizne. Rozhodli o tom bratislavskí mestskí poslanci na štvrtkovom zasadnutí mestského zastupiteľstva. Všeobecne záväzné nariadenie (VZN) o zákaze hazardu v Bratislave muselo schváliť zastupiteľstvo dvojtretinovou väčšinou, čo sa však nestalo, za návrh hlasovalo 24 ... viac »


Privádzač z R1 do priemyselného parku v Nitre odovzdajú v marci

Jaguar Land Rover -

17.02.2017 07:00

NITRA - 17. februára – Jeho vybudovanie odľahčí dopravné zaťaženie v lokalite a umožní napojenie strategického parku priamo na rýchlostnú cestu R1 z obidvoch smerov. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Lady Popular

Lady Popular

V hre Lady Popular na teba čaká svet celebrít, oblečenia a make-upu.Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.