Pondelok, 27. marec 2017. Meniny má Alena, zajtra Soňa.

Domáce spravodajstvo

Meteorológ o jarnej hrozbe: Udrú mrazy aj tento rok?!

Ilustračné foto

Ilustračné foto

pred 2 hodinami

BRATISLAVA - Prízemné jarné mrazy sú postrachom pre pestovateľov a hospodárov. Z minulého roka si mnohí z nich pamätajú, že im nízke teploty poničili úrodu. Meteorológa Pavla Matejoviča sme sa spýtali, ako vidia tohtoročnú prognózu chladných jarných rán odborníci. viac »

Hrabko tvrdí, že rušiť amnestie už nestačí: Tento akt však pripíše pomyselné politické body

Juraj Hrabko

24.03.2017 18:11

BRATISLAVA – Opoziční aj koaliční poslanci sa pustili do súťaže o to, kto si bude môcť pripísať politické body za zrušenie Mečiarových amnestií a v tejto atmosfére začali vážne skúmať možnosť schváliť nie jeden, ale rovno dva nebezpečné precedensy. viac »


Premiér hovorí o Turecku: Bez neho nie sme schopní zastaviť balkánsku cestu

Robert Fico

24.03.2017 16:45

BRATISLAVA - Sme svedkami "reálpolitiky", ktorá hovorí, že bez Turecka nie sme schopní zastaviť balkánsku cestu. Vyhlásil to vo štvrtok (23.3.) na zasadnutí Výboru Národnej rady (NR) SR pre európske záležitosti premiér Robert Fico (Smer-SD), pričom zdôraznil, že v súčasnosti je úspešne zastavená. viac »


Drucker chce zlepšiť osvetu o povinnom očkovaní: Ľudia musia rozumieť tejto problematike

Drucker chce zlepšiť osvetu

24.03.2017 16:15

BRATISLAVA - Minister zdravotníctva Tomáš Drucker (nominant Smer-SD) by skôr ako po pokutách pri povinnom očkovaní siahol po osvete. viac »


Polícia našla mŕtvolu muža pri brehu Malého Dunaja: Žiadajú o pomoc pri identifikácii

Polícia našla mŕtvolu muža

24.03.2017 16:00

BRATISLAVA - Polícii sa doposiaľ nepodarilo zistiť totožnosť muža, ktorého telo našli 17. februára pri brehu Malého Dunaja v Moste pri Bratislave v kovovom sude. Národná kriminálna agentúra (NAKA) preto žiada verejnosť o pomoc pri zisťovaní totožnosti mŕtveho. viac »


Prelomový vedecký objav, za ktorým stojí aj Slovák: Nová teória o Marse, všetko je inak

Prelomový vedecký objav, za
Foto

24.03.2017 16:00

PARÍŽ/BRATISLAVA – Výskumníci prišli s novou teóriou, ktorá vyvracia hypotézu o vode na Marse. To, čo sa astronómom dlhé roky javilo ako stopy po vode na červenej planéte, môže byť v skutočnosti len optickou ilúziou, hrou svetla a tieňa. viac »


Diaľnica D1 je už pri Senci čiastočne prejazdná: Komplikácie spôsobil prevrátený kamión

Diaľnica D1 je už

Aktualizované 24.03.2017 15:44

BRATISLAVA - Polícia upozorňuje vodičov, že na diaľnici D1 v smere z Bratislavy do Trnavy na 31. kilometri sa prevrátil kamión. Momentálne je úsek pre odstraňovanie kamióna neprejazdný. Informovala o tom bratislavská policajná hovorkyňa Tatiana Kurucová. viac »


Muž (59) mal sexuálne zneužívať dievča, ktoré bolo v jeho náhradnej starostlivosti

Muž (59) mal sexuálne

24.03.2017 15:40

PRIEVIDZA/PARTIZÁNSKE - V minulosti viackrát súdne trestaný muž z Prievidze mal sexuálne zneužívať dievča, ktoré mu zverili do náhradnej osobnej starostlivosti. O prípade ako prvé informovali televízie Markíza a JOJ vo svojom spravodajstve vo štvrtok (23.3.). viac »


Novinka, kvôli ktorej sa oplatí ísť do Košíc: Najrýchlejšie letecké spojenie zo Slovenska

Letecké spojenie Košíc s

24.03.2017 15:20

KOŠICE – Ak plánujete cestu do USA, môžete počas leta využiť najrýchlejšie letecké spojenie zo Slovenska. Letecké spojenie z Košíc do New Yorku na lietadlách spoločnosti poľských aerolínií LOT bude trvať aj s prestupom vo Varšave len 11 hodín a 10 minút ! viac »


Začal sa proces s vydierajúcou riaditeľkou školy: Takmer tri roky tlačila na učiteľky

Začal sa proces s

24.03.2017 15:15

PREŠOV - Na Okresnom súde v Prešove sa dnes začal proces s dnes už bývalou riaditeľkou Základnej školy na Sibírskej ulici v Prešove Natáliou T., ktorú prokuratúra obžalovala z vydierania. Dopustila sa ho podľa obžaloby tým, že počas takmer troch rokov nútila štyri učiteľky, aby jej mesačne odovzdávali časť zo mzdy. viac »


Jednokolová voľba do VÚC sa stane realitou: Kiska zákon nepodpíše

Andrej Kiska

24.03.2017 15:10

BRATISLAVA - Zmena zákona, ktorá priniesla jednokolovú voľbu predsedov samosprávnych krajov, ostane bez podpisu Andreja Kisku. Keďže parlament už raz veto hlavy štátu prelomil, Kiskovo rozhodnutie už zákon nezastaví a vstúpi tak do účinnosti. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Ski Jump Mania Penguins

Ski Jump Mania Penguins

Že tučniaci nevedia lietať? V Ski Jump Mania Penguins vedia. Skáč, leť a vyhrávaj!Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.