Pondelok, 21. august 2017. Meniny má Jana, zajtra Tichomír.

Domáce spravodajstvo

Dostál: Výročie okupácie nám pripomína, že slobodu a demokraciu treba hájiť

Ondrej Dostál

Ondrej Dostál

pred 53 minútami

BRATISLAVA - Dnešný deň nám pripomína dôležitosť jednoznačne demokratického a prozápadného smerovania Slovenskej republiky, význam nášho členstva v Severoatlantickej aliancii a Európskej únii a potrebu dôsledného plnenia si záväzkov voči našim spojencom. Zdôraznil to predseda Občianskej konzervatívnej strany (OKS) a poslanec NR SR za SaS Ondrej Dostál ... viac »

Dráma v Partizánskom: Marián chcel skočiť zo strechy, VIDEO úžasný zásah hrdinov

Dráma v Partizánskom: Marián
Video

včera o 13:10

PARTIZÁNSKE – Pomáhať a chrániť, to je poslanie každého príslušníka polície. Do bodky to splnili dvaja muži zákona po tom, čo zachránili život iba 27 – ročnému chlapíkovi. Ten chcel pravdepodobne ukončiť svoj život skokom zo strechy rodinného domu. Policajti s Mariánom komunikovali, zasiahli a stali sa z nich hrdinovia. viac »


Alarmujúce čísla: Salmonelózou sa toto leto nakazilo viac ako 1500 ľudí

Alarmujúce čísla: Salmonelózou sa

včera o 13:04

BRATISLAVA - Počas tohto leta potvrdili lekári salmonelózu u 1545 ľudí. Výskyt ochorenia je podľa hygienikov vyšší práve v priebehu júna, júla a augusta, keď je teplo. Najviac ich ochorelo v Prešovskom kraji (328) a najmenej v Trenčianskom (127). Uviedol to Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. viac »


Žitňanská: Prejavy nenávisti, aj v súvislosti s Pridom, nemôžu mať v tolerantnej spoločnosti miesto

Lucia Žitňanská

19.08.2017 11:50

BRATISLAVA – Prejavy nenávisti, akých sme svedkami aj v súvislosti s dnešným pochodom PRIDE, nemôžu mať v tolerantnej spoločnosti miesto. A už vôbec by v nej nemalo mať miesto zneužívanie menšín na politické ciele. Vo svojom facebookom statuse to uviedla ministerka spravodlivosti Lucia Žitňanská (Most-Híd). Ako dodala, môžeme mať rôzne názory k rôznym ... viac »


KDH nemôže ustúpiť z ochrany manželstva ako jedinečného zväzku muža a ženy, a ani neustúpi

KDH nemôže ustúpiť z

19.08.2017 11:25

BRATISLAVA - S témou homosexuálov treba narábať uvážlivo, lebo má v sebe potenciál vzbudzovať nenávisť a Dúhový PRIDE je mimo tohto uvážlivého prístupu. Uvádza sa to v stanovisku Kresťanskodemokratického hnutia v súvislosti s dnešným podujatím pochodom v Bratislave, ktoré poskytol hovorca hnutia Stano Župa. viac »


SNS žiada, aby sa materstvo, rodičovstvo a rodinná politika stali prioritou tejto vlády

Eva Smolíková

19.08.2017 10:30

BRATISLAVA – Slovenská národná strana (SNS) žiada, aby sa materstvo, rodičovstvo a rodinná politika stali prioritou tejto vlády. Ako povedala dnes podpredsedníčka strany Eva Smolíková, národniari rešpektujú tých, ktorí sa zúčastňujú na Dúhovom pochode, ale zároveň zdôrazňujú, že takéto podujatia sú propagáciou hodnôt, ktoré by akékoľvek štátne inštitúcie nemali podporovať. viac »


Vodič pri Piešťanoch nevybral zákrutu: VIDEO S kamiónom zišiel z cesty a prevrátil sa

Vodič pri Piešťanoch nevybral

19.08.2017 10:20

BRATISLAVA - V piatok krátko popoludní došlo pri Piešťanoch k prevráteniu kamióna, ktorý zišiel z cesty. Osudnou sa mu stala ostrá zákruta, našťastie vodičovi sa nič nestalo. viac »


Slovensko dnes potrápi dážď aj vysoké teploty: Vydané sú výstrahy, pozrite sa, kde bude pršať

Ilustračné foto

19.08.2017 10:17

BRATISLAVA - Slovenský hydrometeorologický ústav (SHMÚ) vydal 2. stupeň výstrahy pred intenzívnym dažďom, pri ktorom môže spadnúť 50 az 80 milimetrov zrážok. Výstraha platí pre sever Slovenska, a to od okresov Púchov až po Kežmarok, a ďalej pre sever stredného Slovenska (okresy Banská Bystrica a Brezno). Druhý stupeň výstrahy je vyhlásený oddnes od 16:00 až do nedele polnoci. viac »


Rusi by chceli impérium, ale susedom nemajú čo ponúknuť, povedal Osuský

Peter Osuský

19.08.2017 08:15

BRATISLAVA - Invázia vojsk Varšavskej zmluvy do Československa pred 49 rokmi, 21. augusta 1968, ako aj dnešné vojenské aktivity Ruskej federácie majú spoločného menovateľa v imperiálnych ambíciách Rusov. Keďže ich v dôsledku svojej ekonomickej zaostalosti nevedia realizovať po dobrom, uchyľujú sa k vojenskej sile. V diskusii na TABLET.TV to povedal poslanec SaS Peter Osuský. viac »


Kedysi obávaný muž slovenského podsvetia naháňa Chorvátom strach: Teror na ostrove Brač

Kedysi obávaný muž slovenského
Foto

19.08.2017 07:00

BRAČ - Zo zabudnutého muža slovenského podsvetia je ctihodný občan. Kedysi meno Ondreja Žembu rezonovalo v súvislosti s mafiánmi okupovanou Tatravagónkou Poprad, dnes trávi chvíle oddychu pri slovenskom mori. Povaha bývalého majstra Československa v kulturistike sa ale nezaprie. Na ostrove Brač si načierno vybudoval vilu, Chorvátov postavil s nožom pod krkom do pozoru. viac »


Sobotňajšie pochody v Bratislave obmedzia vodičov aj električky

policajné hliadky, kontrola

19.08.2017 07:00

BRATISLAVA – Vodiči v Bratislave musia v sobotu rátať s dopravnými obmedzeniami. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.Khan Wars

Khan Wars

Bojová online hra Khan Wars, v ktorej bojuješ proti hráčom z celého sveta. Zaregistruj sa a zlepšuj svoje mesto i bojovníka.