Štvrtok, 19. október 2017. Meniny má Kristián, zajtra Vendelín.

Domáce spravodajstvo

Opatrovateľka ukázala zmluvu s agentúrou: Za takýchto podmienok sa jazdí z Rakúska

Pri smrteľnej zrážke s kamiónom vyhaslo osem ľudských životov.

Pri smrteľnej zrážke s kamiónom vyhaslo osem ľudských životov.

Foto
pred 2 hodinami

BRATISLAVA - Slovenskom stále rezonuje prípad smrti siedmich opatrovateliek, ktoré boli na ceste z Rakúska domov, keď sa ich mikrobus zrazil minulý týždeň pri Prievidzi s kamiónom. Po tragédii sa ozvalo množstvo ich kolegýň, ale aj vodičov, ktorí problematiku cestovania zo zahraničia poznajú a zažili ju na vlastnej koži. Jedna z nich nám ukázala časť zmluvy s agentúrou. viac »

Prípad, ktorý vydesil celé Slovensko: Telo mŕtvej ženy v Dunaji, nové fakty

Prípad, ktorý vydesil celé
Foto

pred 14 hodinami

BRATISLAVA - Pred štyrmi rokmi otriasla celým Slovenskom šokujúca udalosť. Karloveské Rameno vyplavilo torzo tela ženy bez končatín. O pár dní neskôr hasiči postupne vylovili ďalšie časti. Rozlúsknuť úkladnú vraždu nie je pre kriminalistov jednoduché. Podľa najnovších informácií už vedia, komu telo patrilo. viac »


Milión a pol Slovákov v ohrození, nové občianske sa dajú zneužiť: Rady, ako ochrániť svoj majetok

Milión a pol Slovákov
FotoVideo

pred 14 hodinami

BRATISLAVA - Desiatky tisíc slovenských elektronických občianskych preukazov sú v ohrození. Dobre vybavený útočník dokáže ukradnúť elektronický podpis. S týmto podpisom by vedel napáchať škody. Chybu odhalil česko-slovenský tím. Ministerstvo už o probléme vie. viac »


Smer prvýkrát prehovoril o voľbách v Bratislave: Toto sú mená, ktoré neprichádzajú do úvahy

Martin Glváč

pred 14 hodinami

BRATISLAVA - V Bratislavskom kraji najsilnejšia politická strana SMER-SD stále nemá svojho kandidáta. Bratislavský krajský šéf Smeru-SD Martin Glváč hovorí, že si ešte vyberajú, no majú jasno kto to určite nebude. viac »


Po úžasnej dovolenke na Sicílii hrozný návrat domov: Slováci po SLOVÁCH kapitána uviazli na letisku

Po úžasnej dovolenke na

pred 14 hodinami

BRATISLAVA - Zážitok z príjemne prežitej dovolenky na Sicílii im dokonale pokazil návrat domov. Let do Bratislavy mal totiž kvôli technickej poruche niekoľkohodinové meškanie, kvôli čomu mali mať cestujúci nárok na finančné odškodnenie. Postoj leteckej spoločnosti je jasný. viac »


Fico má nabitý program: Pred summitom ho čaká večera s Junckerom aj boj proti korupcii

Robert Fico

pred 17 hodinami

BRATISLAVA – Premiér Robert Fico dnes odcestuje do Štrasburgu a odtiaľ do Bruselu. Ešte pred zasadnutím Európskej rady, ktorá sa koná vo štvrtok a v piatok, sa Fico zúčastní aj na spoločnej večeri s predsedom Európskej komisie Jeanom-Claudom Junckerom a ostatnými premiérmi krajín Visegrádskej štvorky Bohuslavom Sobotkom, Beatou Szydlo a Viktorom Orbánom. viac »


Bratislavský kraj pripravuje Smart stratégiu, prerokuje ju so svojimi partnermi

Slovak Lines zaviedli bezkontaktné

pred 19 hodinami

BRATISLAVA - Smart stratégia by mala umožniť poskytovanie ekologickejších, ekonomickejších i adresnejších služieb. viac »


Aliancia za rodinu opäť traumatizuje Slovákov: FOTO Zneužitie detí pred voľbami

Juraj Droba, Anton Chromík

včera o 19:05

BRATISLAVA – Anton Chromík sa opäť pripomenul. Muž, ktorý stojí za referendom za rodinu, ktoré sa v roku 2015 skončilo fiaskom, sa tentoraz zapojil do kampane pre blížiacimi sa župnými voľbami. A opäť sa pokúša zapojiť emócie. viac »


Uznávaného lekára (†52) našiel kamarát mŕtveho pri Zvolenskej priehrade

Uznávaného lekára (†52) našiel

včera o 19:00

ZVOLEN - Hrozná rana zasiahla dnes ráno blízkych známeho odborníka na chudnutie. Dietológa Richarda Kozára (†52) našli bez známok života pri Zvolenskej priehrade. Prípadom sa zaoberá polícia. viac »


Trest pre Lipšica je najprísnejší z porovnateľných prípadov, tvrdí Eva Mišíková

Trest pre Lipšica je

včera o 17:50

BRATISLAVA - Trest, ktorý dostal exposlanec Daniel Lipšic za smrteľnú autonehodu, je najprísnejší zo všetkých porovnateľných prípadov. Dnes to uviedla jeho právna zástupkyňa Eva Mišíková v reakcii na výzvu poslaneckého klubu Smer-SD, aby Lipšic požiadal ministerku spravodlivosti Luciu Žitňanskú (Most-Híd) o podanie mimoriadneho dovolania. viac »


Fico a Orbán otvorili v Komárome stavbu cezhraničného mosta na Dunaji

Otvorenie mosta v Komárome

včera o 17:30

KOMÁROM - Predseda vlády SR Robert Fico spolu s predsedom maďarskej vlády Viktorom Orbánom dnes v severomaďarskom meste Komárom slávnostne otvoril stavbu cezhraničného mosta na Dunaji medzi Komáromom a Komárnom na slovenskej strane rieky. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Ski Jump Mania Penguins

Ski Jump Mania Penguins

Že tučniaci nevedia lietať? V Ski Jump Mania Penguins vedia. Skáč, leť a vyhrávaj!Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.