Utorok, 22. máj 2018. Meniny má Júlia, Juliána, zajtra Želmíra.

Poznáme výhercov súťaže s filmom Zlatokop

18.07.2017 08:00

Odvážnu, bláznivú a zvodnú komédiu tohto leta AKO SA STAŤ ZLATOKOPOM zdobia sexbomby dvoch generácií. Mexická kráska Salma Hayek a sexuálny symbol šesťdesiatych rokov, legendárna Raquel Welch. Pánske pokolenie ju ale napriek tomu príliš neocení. Hlavným hrdinom je totiž zhrdzavený playboy za zenitom, Maximo, ktorého pokusy vrátiť sa po rokoch ako obávaný dobyvateľ ženských sŕdc a peňaženiek už neprebúdza libido, ale skôr súcit a úsmevy. A obe krásavice mu pekne zakúria.


Čoby neodolateľný seladón mestských bazénov mal Maximo jediný cieľ - zbaliť bohatú staršiu dámu, nechať sa vydržiavať a viesť sladký život. Klaplo to dokonale.

Každá zlatá žila, ale niekedy vyschne. Dátum vydania zaradil Maxima do kategórie lenivých veteránov, keď ho jeho veľmi stará žena podvedie s veľmi mladým predajcom áut a vykopne ho na ulicu. Zo zlatej klietky sa sťahuje k sestre do obyčajného bytu a ocitá sa vo svete ľudí, ktorí pracujú, nakupujú, sami si varia a vykonávajú ďalšie nepredstaviteľné veci.

Tadiaľ ale cesta nevedie. Ešteže existujú deti a tie majú spolužiačky a tie zasa majú starú bohatú babičku. Svet by predsa len mohol byť zase spravodlivý a ďalší boj o pohodlný život môže začať. Podarí sa Maximovi oprášiť svoje zašlé umenie zvodcu a obnoví slávu svojich žltých plaviek? Odovzdá tajomstvo milovníka svojmu malému synovcovi?

Takže dámy pozor! S plážovým inžinierom tohto leta, Maximom, sa môžete stretnúť už aj DNES vo Vašom kine v bláznivej komédii AKO SA STAŤ ZLATOKOPOM! 

Zapojte sa do súťaže a traja z vás môžu vyhrať jednu z uvedených cien:

1.      Filmový balíček pozostávajúci z pánskych plaviek ala Maximo a boxu na topánky


Poznáme výhercov súťaže s

2. Kozmetický balíček prvej pomoci do plaviek od spoločnosti DERMACOL 

Poznáme výhercov súťaže s

3. Vstupenky pre 2 osoby do AquaCity Poprad *

*(cena bola organizátorom zmenená 18.7. 2017)

Odpovedzte na nasledujúcu otázku a ste v žrebovaní!:

Ktorá slávna mexická herečka stvárňuje v komédii AKO SA STAŤ ZLATOKOPOM sestru MAXIMA?

  1. Thália
  2. Salma Hayek
  3. Silvia Navarro

Organizátorom súťaže je spoločnosť BONTONFILM a.s.

Výhercovia:

Zdenka Š., Trenčín

Patrik M., Bratislava

Petra L., Žiar nad Hronom 

Blahoželáme!

-Reklamná správa-


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: PR článok
FOTO: PR

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články