Misska Husárová a jej priateľ: Dva rozchody, zásnuby a... Stále ju sekíruje! | Topky.sk

Utorok, 19. jún 2018. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Misska Husárová a jej priateľ: Dva rozchody, zásnuby a... Stále ju sekíruje!

Veronika Husárová s priateľom Jurajom.
Veronika Husárová s priateľom Jurajom.
05.08.2010 09:00

BRATISLAVA – Ako z telenovely! Modelka Veronika Husárová (23) a jej priateľ Juraj Vágner (24) nepatria k párikom, ktoré to majú vo vzťahu stále ružové. Svedčí o tom aj fakt, že na konte už majú dve väčšie partnerské krízy. Kráska v nedávnom rozhovore pre Topky naznačila, čo bolo zrejme ich dôvodom!


Ani spolu, ani bez seba! Veronika Husárová sa vo vzťahu so svojim milencom rozhodne nenudí. Po tom, ako ich takmer sedemročný vzťah prekonal dve „prestávky“, prekvapili zásnubami. Na nedávnej módnej prehliadke sme sa od Veroniky dozvedeli nie príliš lichotivé detaily ich spolunažívania.

Ako sa zdá, dôvodom rozchodov bolo zrejme to, že Juraj je typ človeka, ktorý potrebuje mať navrch. „V takých hlavných veciach musí mať on to posledné slovo. Bez jeho súhlasu nič nie je,“ prezradila po menšom zaváhaní Husárová. Ona podľa jej vlastných slov môže rozhodovať len o tom, čo uvarí na večeru. Avšak aj v tomto prípade sa snaží ulahodiť partnerovi.

Niet však pochýb o tom, že Veronika Juraja napriek všetkému miluje. Netajila sa ani tým, že premýšľa o svadbe. „Som s ním už sedem rokov, tak snáď ta svadba bude,“ povedala po hlbokom nádychu tmavovláska. Nuž asi aj o tom, kedy zaznejú svadobné zvony do veľkej miery pravdepodobne rozhoduje práve Juraj.

Sledujte TOPKY TV: Veronika Husárová hovorí o svojom vzťahu s Jurajom Vágnerom.Váš prehliadač nemá nainštalovaný flash player a nepodporuje html5 video tag. Get Adobe Flash player


Myslíte si, že vzťah tejto dvojice sa skončí svadbou?

93 % nie
áno 7 %

Hlasovalo: 362Galéria

Veroniku prišiel na nedávnu Veronika Husárová s priateľom Veronika Juraja očividne miluje.

Nástroje k článkuZDROJ: Zuzana ŠuľákováKamera: Lukáš Uhrin;
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články