Odvážna Kmotríková: Provokovala bez podprsenky! | Topky.sk

Utorok, 19. jún 2018. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Odvážna Kmotríková: Provokovala bez podprsenky!

Adriana Kmotríková
Adriana Kmotríková
02.06.2010 11:00

BRATISLAVA – Pútala pozornosť! Jojkárska moderátorka Adriana Kmotríková (39) si pred pár dňami vyrazila do spoločnosti v poriadne odvážnom outfite. Plavovláska si obliekla šaty, ktoré jej prednosti viac odhaľovali, než zakrývali.


Adriana Kmotríková sa minulý týždeň objavila na predvádzacom móle ako jedna z prominentných modeliek. Na sebe mala elegantnú róbu od návrhárky Jany Pištejovej. Jojkárka v nej však zvyšok večera nestrávila. Na večierok, ktorý sa konal po skončení šou, si totiž obliekla oveľa odvážnejší model. 

Šaty s hlbokým výstrihom bez podprsenky neprehliadol v ten večer takmer nik. „Dnes som ich vytiahla zo skrine, že aha, letné šaty. Vôbec neviem, od akého návrhára sú,“ povedala moderátorka, ktorá sa v dráždivom oblečení cítila ako ryba vo vode.

V súvislosti s charitatívnou módnou šou sme od Kmotríkovej zisťovali, či niekedy v minulosti túžila po kariére manekýnky. „Asi áno, ja si to už nepamätám,“ povedala tvár televízneho spravodajstva, ktorá sa v nadväznosti na túto tému pochválila tým, že v mladosti bodovala v súťaži krásy. „Konala sa v Košiciach a skončila som druhá,“ prezradila plavovláska. Viac sa o Adriane dozviete z videa.

Sledujte TOPKY TV: Kmotríková o svojich šatách a tom, či chcela byť modelkou! Váš prehliadač nemá nainštalovaný flash player a nepodporuje html5 video tag. Get Adobe Flash player

Galéria

Adriana Kmotríková na módnej

Nástroje k článkuZDROJ: Alena Kvasnicová
FOTO: paparaci.sk; Kamera: Lukáš Uhrin

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články