Piatok, 25. máj 2012. Meniny má Urban, zajtra Dušan.

Nechutný Dangl: Šušňom nedá šancu! Doluje ich prstom!

Takto sa Dangl špáral v nose
Takto sa Dangl špáral v nose
02.07.2009 11:50

BRATISLAVA – Aj keď zabávač Dano Dangl (34) naplno pracuje na Česko Slovenskej SuperStar, predsa si len nájde čas aj na seba! Zato však poriadne negustióznym spôsobom.


Aby sa Danovi Danglovi nebodaj neprihodili problémy s dýchaním, učinil ručnú-stručnú prevenciu: špáral si v nose! A to rovno pred zrakmi účastníkov bratislavského kastingu SuperStar. Medzi známymi tvárami nášho šoubiznisu však nie je v tomto smere priekopníkom. Podobný kúsok v spoločnosti dávnejšie predviedol aj Ján Ďurovčík.

Porušovať základy bontónu je zrejme medzi slovenskými celebritami módnym hitom. Veď počas prenosov tanečnej šou Let's Dance Marianna Ďurianová ukázala, ako neesteticky môže vyzerať žutie žuvačky a rozhodne dobrý pohľad sa prítomným nenaskytol ani vtedy, keď si Petra Polnišová a Monika Beňová obhrýzali nechty.



Počuli ste horúce „pikošky“ o osobnostiach či udalostiach nášho šoubiznisu? Podeľte sa s nami o ne! Posielajte SMS a MMS na 0910 177 023 alebo nám napíšte e-mail na tipy@topky.sk!

Mal by si Dano Dangl vybrať nabudúce iné miesto na "nosnú hygienu"?

72 % nie
áno 28 %

Hlasovalo: 995



Galéria

Dano Dangl sa špáral Dano Dangl sa špáral

Nástroje k článku



FOTO: Peter Frolo
ZDROJ: Topky.sk

Nahlásiť chybu

Profily osobností

Najčítanejšie články