Nedeľa, 20. máj 2018. Meniny má Bernard, zajtra Zina.

VIDEO Študentka (20) predala svoje panenstvo hollywoodskemu hercovi: Dôvod, prečo tak urobila

Jasmin predala svoju česť
Jasmin predala svoju česť
30.03.2018 17:27

LONDÝN - Okolo britskej študentky je momentálne obrovský rozruch. Tvrdí totiž, že svoje panenstvo, ktoré ponúkla do aukcie, nedávno veľmi výhodne predala. Hovorí, že dražba prebehla prekvapujúco hladko a ona sama je šokovaná zo sumy, ktorú týmto obchodom získa, a pritom si ešte aj užije s hollywoodskou hviezdou.


Dvadsaťšesťročná Jasmin sa pred časom rozhodla prísť o svoje panenstvo veľmi vypočítavým spôsobom. Ponúkla ho na predaj cez nemeckú agentúru Cinderella Escorts a dostala viacero ponúk, ktoré prišli napríklad aj od hráča Manchesteru United či nemeckého podnikateľa. Nakoniec však vyhrala tá od známeho hollywoodskeho herca, ktorý bol ochotný zaplatiť v prepočte 1,2 milióna eur.

Tínedžerka (17) chcela vymeniť panenstvo za nový iPhone: VIDEO príučky, na ktorú nikdy nezabudne

Jasmin sa s najhorúcejšími kandidátmi dokonca osobne stretla v Londýne, kde žije. Práve osobné stretnutia jej pomohli rozhodnúť sa, s kým prežije svoju prvú sexuálnu skúsenosť. "Nevidím na tom nič zlé, rodičia ma vo všetkom podporujú. A je to lepšie, ako sa s niekým vyspať a potom sa rozísť. Takto som aspoň vyriešila svoje finančné problémy," vysvetľuje svojrázna mladá žena. 

VIDEO Študentka (20) predala

Pre herca sa vraj rozhodla kvôli tomu, že je veľmi šarmantný. Futbalista bol síce veľmi milý a zábavný, ale nepreskočila povestná iskra. A nemecký podnikateľ bol džentlmen, ale zdal sa jej pristarý, takže nakoniec svoj obchod uzatvorila s fešákom z Hollywoodu. Celá "transakcia" by mala prebehnúť už v apríli v Nemecku, kde je táto činnosť legálna. "Nikdy som si nemyslela, že aukcia bude taká úspešná. 26 rokov som čakala na to, že príde ten pravý. A neprišiel. A takto aspoň na svojom panenstve zarobím," dodala Jasmin. Zarobené peniaze plánuje použiť na cestovanie po celom svete a rozbehnutie vlastného biznisu.


Galéria

Jasmin predala svoju česť

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab
FOTO: Youtube/News Confused, profimedia.sk
VIDEO: Youtube/News Confused

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články