Nedeľa, 18. marec 2018. Meniny má Eduard, zajtra Jozef.

Policajti čakali 47 dní, kým mladík vykadí dôkaz: Nestalo sa, takmer zomrel!

Ilustračné foto
Ilustračné foto
13.03.2018 21:46

ESSEX - Kto z koho?! Takto by sa dal charakterizovať bizarný súboj medzi políciou a mužom, ktorého podozrievali z ukrývania omamných látok. Mal ich totiž prehltnúť a muži zákona preto čakali, kým z neho vyjdú prirodzenou cestou. Nestalo sa, muž odmietal ísť na veľkú, a tak po viac ako mesiaci a pol skončil v nemocnici.


Dvadsaťštyriročného Lamarra Chambersa zatkli 17. januára v anglickom grófstve Essex na základe podozrenia z prechovávania drog. Mal ich zjesť, a tak sa policajti rozhodli, že počkajú dovtedy, kým ich vo väzbe vykadí. 

Policajti čakali 47 dní,

Nestalo sa. Chambers nebol neuveriteľných 47 dní na veľkej potrebe, len aby sa vyhol obvineniu. Polícia bola preto nútená ho v pondelok zo zdravotných dôvodov prepustiť na kauciu, pričom ho okamžite nechala previezť do nemocnice. 

"Súrne potreboval lekársku pomoc, pretože jeho život bol v ohrození," uviedol zástupca miestneho policajného riaditeľa Ben-Julian Harrington. Policajti mimochodom stále čakajú na to, kým Lamarr vyprázdni svoje črevá, aby mohli zaistiť dôkazy proti nemu. 


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/np
FOTO: thinkstock.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články