Sobota, 21. október 2017. Meniny má Uršula, zajtra Sergej.

Na bingu priateľku romanticky požiadal o ruku: Neveste krátko nato oznámili strašnú správu

Romantiku vystriedal obrovský smútok
Romantiku vystriedal obrovský smútok
10.10.2017 20:59

OXTON - Aaron Stopp požiadal pred časom v herni svoju priateľku o ruku. V tomto prípade sa ale celý príbeh bohužiaľ nekončí romantickou svadbou, ale smutným pohrebom. Budúci ženích si totiž krátko po verejných zásnubách siahol na život. Pitevná správa potvrdila prítomnosť kokaínu v jeho krvi.


Na videu preruší moderátorka hru binga a vysvetlí hráčom, že tento večer bude trošku iný, pretože jeden z prítomných mužov chce niečo pred všetkými oznámiť svojej priateľke. Aaron potom predstúpi pred plnú halu a vyzve Kayleigh Delamareovú, aby k nemu prišla. Kľakne si na koleno, vyzná jej lásku a so zásnubným prsteňom v ruke ju požiada o ruku. Priami svedkovia tejto udalosti  možno ešte ani nevydýchali romantickú atmosféru, keď ich zastihla správa o tom, že budúci ženích sa obesil v hotelovej izbe v anglickom meste Oxton. Pri pitve našli v jeho tele stopy kokaínu.

Na bingu priateľku romanticky

Okolo smrti mladého Brita sa rozpútala diskusia a dostali sa tak na povrch informácie o jeho predošlých neúspešných pokusoch o samovraždu. Tie svedčia o tom, že bol emocionálne nestabilný a trpel poruchou osobnosti. Turbulentné stavy jeho psychiky údajne úzko súviseli s užívaním návykových látok. Pomoc mu v minulosti ponúklo aj združenie YMCA. Vyšetrovateľka Anita Bhardwajová uviedla, že na svoj život si siahol práve kvôli kokaínu.  

Na bingu priateľku romanticky

Kokaín alebo iná droga zrejme úradovala aj pri predošlých Stoppových pokusoch o samovraždu, ku ktorým bola privolaná polícia. Prvý raz chcel mladík ukončiť svoj život skokom z trajektu a neskôr pádom zo stromu. Matka odmieta, že jej syn bol drogovo závislý a tvrdí, že určite išlo o nešťastnú zhodu náhod. "Aaron sa ku mne vrátil na Vianoce.  Bol v poriadku,“ opakuje stále dookola. Aj vyhlásenie jeho dnes už bývalej snúbenice trochu mrazí a je jasné, že o závislosti a psychických problémoch  svojho priateľa nič nevedela. 


Galéria

Romantiku vystriedal obrovský smútok

Nástroje k článkuZDROJ: gab
FOTO: Youtube
VIDEO: Youtube

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články