Piatok, 23. marec 2018. Meniny má Adrian, zajtra Gabriel.

Konšpirátori nadšení novým VIDEO z NASA: Ukazuje vraj objekty z iných civilizácií

Čo to je?
Čo to je?
15.09.2017 10:07

WASHINGTON - Video, ktoré nedávno uverejnila americká vesmírna agentúra NASA opäť nakoplo teórie ohľadom existencie UFO. Fanúšikovia mimozemských civilizácii sú si istí, že na videu vidno objekty, ktoré k nám prišli z iných civilizácii a sú unášané v atmosfére. Skeptici si zasa myslia, že nejde o nič výnimočné a na nahrávke sú obyčajné oblaky rozplývajúce sa na jasnej oblohe.


VIDEO Najdetailnejšie zábery UFO Oblasti 51: Amatéri riskovali pre doposiaľ neexistujúci materiál

Súrodenecká dvojica Blake a Brett Cousinsovci sú nadšencami UFO. Posledným videom, ktoré vyrobila NASA, sú priam nadšení. Oboch zaujali mraky v pravom hornom rohu, ktoré obyčajným smrteľníkom pripomínajú bežne rozplývajúce sa oblaky.

Konšpirátori nadšení novým VIDEO

„Máme tu tri zvláštne anomálie. Sú unášané nadol tesne nad atmosférou Zeme. Je to niečo mimozemské?“ pýta sa Blake vo svojom príspevku na sociálnej sieti. Jeho brat ho v tejto teórii podporuje a dáva mu za pravdu, pretože zvyšok oblohy je čistý a bez mračien. Zároveň predpokladá, že v prípade týchto záhadných kruhov môže ísť aj o „chemtrails“, kedy lietadlá rozprašujú do vzduchu škodlivé baktérie, či vírusy, aby spôsobili zdravotné problémy u ľudí.

Konšpirátori nadšení novým VIDEO

Bratia sa sťažujú, že NASA znížila kvalitu obrazu svojho živého vysielania. Tvrdia, že to vesmírna agentúra urobila úmyselne, aby divákom bránila v presnej identifikácii tohto javu na oblohe. „Musíme to vidieť v HD kvalite a možno aj v kvalite 4K, aby sme si našu teóriu overili. Ale zatiaľ nám to nebolo umožnené,“ hovorí Brett.


Galéria

Čo to je?

Nástroje k článkuZDROJ: gab
FOTO: YouTube;
VIDEO: YouTube

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články