Štvrtok, 24. máj 2018. Meniny má Ela, zajtra Urban.

Krásnu modelku (†31) obvinili, že predstierala rakovinu: Zomrela ako úplný martýr

Stella veľmi trpela
Stella veľmi trpela
08.09.2017 16:25

LONDÝN - Krásna ruská modelka bola obvinená z toho, že predstierala rakovinu a peniaze, ktoré jej poskytli fanúšikovia, vraj využívala na alternatívne metódy liečenia. Pravdou však bolo, že ona neskutočne trpela. Kvôli ťažkému ochoreniu, ale aj chudobe, v ktorej sa ocitla.


Stelle Baranovskej minulý rok diagnostikovali akútnu lymfoblastickú leukémiu. Choroba postupovala rýchlo a krásna Ruska musela čo najrýchlejšie podstúpiť liečbu. Tá však niečo stála, a tak pre ňu jej fanúšikovia zorganizovali finančnú zbierku. Chemoterapia však nezaberala, preto modelka odišla do USA, kde sa namiesto tradičných metód liečila detoxikáciou. Pacienti, ktorí sa liečia týto spôsobom, cvičia napríklad jogu alebo chodia do sauny. 

Krásnu modelku (†31) obvinili,

Keď to zistili ľudia, ktorí Stelle prispeli na liečbu, mysleli si, že ich peniaze jednoducho zneužila, aby si mohla užívať život. Obvinili mladú ženu, že rakovinu predstierala a sprosto ich okradla. Lenže ona v skutočnosti naozaj trpela a nakoniec svoj boj s vážnou chorobou prehrala, keď nedávno vo veku len 31 rokov zomrela. 

Krásnu modelku (†31) obvinili,

"Mala veľké bolesti, bola pod neustálym emocionálnym napätím a žila veľmi skromne. Priatelia jej museli pomáhať, aby vôbec prežila. Zomrela ako martýr," povedala jej kamarátka, novinárka Katya Gordonová. Stella mala dokonca syna, ktorý sa jej narodil v roku 2011. Chlapec teraj žije s mužom, ktorý chce zostať v anonymite. 


Galéria

Stella veľmi trpela

Nástroje k článkuZDROJ: rad
FOTO: profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články