Štvrtok, 22. február 2018. Meniny má Etela, zajtra Roman, Romana.

Nové sexuálne odhalenie o Hitlerovi: Orgazmus v kine, bol to zmätený sériový vrah!

Adolf Hitler
Adolf Hitler
09.09.2017 22:00

BERLÍN/LONDÝN - Nová kniha, ktorá vychádza tento týždeň v Nemecku, tvrdí, že Adolf Hitler bol "sexuálne zmätený sériový vrah", ktorého vraždenie pre nacistický štát bolo poháňané deviantnou sexuálnou túžbou. Autor a zároveň psychológ Volker Elis Pilgrim čerpá z množstva archívnych materiálov, ktoré vykresľovali Vodcu ako zvráteného úchyláka, ktorý okrem iného vykonával sexuálne akty v kine pri premietaní násilných činov.


Hitlerov poskok vynašiel vlastnú gilotínu: Sadista popravil vyše 3000 ľudí a zradil Vodcu

Jedným zo zdrojov knihy "Hitler 1 und Hitler 1: Das sexuelle Niemandsland", ktorá má štyri zväzky, je nacistická herečka Marianne Hoppeová, ktorú Hitler uctieval. Podľa nej v jednu noc sledovala spolu s Vodcom film nazvaný "Rebel" o rakúskom povstaní proti Napoleonovi. Počas scény, keď Rakúšania vrhali balvany na francúzske vojská, vraj videla, ako to Hitlera vzrušilo a zastonal. "Neviem, či bol blázon, ale mal nejaký druh orgazmu. Chcela som odísť počas premietania. Ten muž bol strašidelný," vyhlásila Hoppeová.

Adolf Hitler

Pilgrim uviedol, že jeho počiatočné podozrenie, že existuje spojenie medzi sexualitou a násilím u Hitlera sa vyvinulo do presvedčenia, že práve kvôli túžbe nútil ľudí zabíjať. Autor hovorí o dôkaze Hitlerovej heterosexuálnej abstinencie. Majiteľ domu na Berghofe vraj pravidelne prehliadal posteľnú bielizeň a po vojne prezradil, že nikdy nenašiel žiadny dôkaz toho, že by sa Adolf Hitler a Eva Braunová spolu milovali. Hitler o sebe raz aj sám napísal, že prekonal nutkanie fyzicky vlastniť ženu a veril, že jeho pravou nevestou je nemecký národ.

Eva Braunová
Nové sexuálne odhalenie o

Pilgrim dospel k záveru, že Hitler sa vlastne skladal z dvoch osobností. Hitler 1, ktorý bol nenápadný a neškodný a existoval až do roku 1918. Potom, čo ho však na západnom fronte zasiahol a zranil plyn, sa v ňom prebudil jeho potenciál sériového vraha - Hitlera 2. To, čo si mysleli lekári, ktorí liečili oslepeného Hitlera, má byť obsahom druhého zväzku knihy. Informoval portál MailOnline.


Galéria

Adolf Hitler Adolf Hitler Eva Braunová

Nástroje k článkuZDROJ: sz
FOTO: profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články

Zimné olympijské hry

Pjongčang 2018