Lydia si myslela, že má v izbe chumáče prachu: Nasadila si okuliare a skoro zinfarktovala | Topky.sk

Utorok, 19. jún 2018. Meniny má Alfréd, zajtra Valéria.

Lydia si myslela, že má v izbe chumáče prachu: Nasadila si okuliare a skoro zinfarktovala

V rohu sa usadila pavúčia rodinka
V rohu sa usadila pavúčia rodinka, Zdroj: Twitter
16.09.2017 06:59

HUMBER - Istá Angličanka zavesila na sociálnu sieť fotografiu, ktorú urobila vo svojej izbe. Na prvý pohľad ide o nezaujímavý záber, na ktorom je zachytený kút miestnosti plný chumáčov prachu. Ale detailnejší pohľad odhalí desivú pravdu. Vrchnú časť rohu izby zdobí nežiaduca dekorácia - mnohopočetná rodina pavúkov.


Nájsť si v izbe niečo podobné, ako Lydia z anglického mesta Humber, by nechcel asi nikto. Fotka, ktorú zverejnila na Twitteri, vyvolala u jej priateľov rozruch. "Upratovala som škatule, ktoré boli na vrchnej polici, a dlho som s nimi nehýbala. Keď som odsunula poslednú, všimla som si v kúte chumáče prachu," hovorí.

Lydia si myslela, že
Zdroj: Twitter

Devätnásťročná tínedžerka nálezu v hornom rohu izby nevenovala veľkú pozornosť, pretože nemala okuliare, ktoré bežne nosí. To, že sa v kúte udomácnila mnohopočetná rodina pavúkov, zistila až vtedy, keď si ich nasadila. Lydia mala okamžite potrebu podeliť sa o tento objav s ostatnými, všetko nafotila a zavesila na svoj profil. S otázku zanedbanej hygieny vo svojej izbe sa ale očividne veľmi netrápila.

Lydia si myslela, že
Zdroj: Twitter

Početnosť pavúčej rodiny prekvapila mnohých rovnako ako fakt, že podobné zábery zvyčajne nepochádzajú z Anglicka, ale najmä z Austrálie. "Našťastie bol doma otec. Všetkých ich odstránil, myslím, že ich spláchol do záchoda," dodala s úľavou mladá žena. 


Galéria

V rohu sa usadila

Nástroje k článkuZDROJ: gab
FOTO: Twitter

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články