Pondelok, 21. máj 2018. Meniny má Zina, zajtra Júlia, Juliána.

Rus chcel dať medveďovi v zoo napiť: Osudný omyl! VIDEO krvavého útoku šelmy

Nápad za všetky drobné!
Nápad za všetky drobné!
19.08.2017 21:02

IRKUTSK - Postarší Rus, ktorý bol už potúžený alkoholom, dostal bláznivý nápad, že mliekom nakŕmi medveďa v zoologickej záhrade v meste Irkutsk. Samozrejme, nemohlo sa to skončiť hádam ani inak, ako tragédiou. Po tom, čo muž ignoroval výstražné tabule a preskočil cez plot, sa na neho divoké zviera vrhlo a pripravilo ho o ruku.


Turista chcel nakŕmiť medveďa: Urobil obrovskú chybu, hrôzostrašné VIDEO útoku zvieraťa

Podľa miestnych správ skonzumoval muž (42) značné množstvo alkoholu a chcel dať medveďovi niečo na pitie. Od zvieraťa sa mu však nedostalo žiadnej vďaky, pretože len niekoľko sekúnd po vstupe do ohrady prišlo k strašidelnému zápasu.

Rus chcel dať medveďovi

Medveď zaťal zuby obeti do ruky a odmietal ju pustiť. Našťastie, mužovi prišiel na pomoc pracovník neďalekej kaviarne, ktorý zviera odohnal a následne zavolal sanitku. Zábery z bezpečnostnej kamery zachytávajú okamih, ako ho záchranári odnášajú na nosidlách.

V nemocnici museli Rusovi amputovať pravú ruku a zostáva vo vážnom stave. Polícia uviedla, že obeť ignorovala všetky bezpečnostné opatrenia. Okolnosti incidentu sú predmetom vyšetrovania.


Galéria

Nápad za všetky drobné!

Nástroje k článkuZDROJ: szFoto a
VIDEO: YouTube

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články