Utorok, 22. máj 2018. Meniny má Júlia, Juliána, zajtra Želmíra.

Mladík (26) si chcel vyžehliť košeľu: Keď zistíte ako, budete sa musieť smiať

Žehličku mohol akurát tak vyhodiť
Žehličku mohol akurát tak vyhodiť
14.08.2017 08:48

CARDIFF - Udržať si svieže a voňavé oblečenie je zložité najmä v týchto horúcich dňoch, keď sa potíme viac, ako by sme si želali. Mladý podnikateľ z Walesu sa pokúsil originálnym spôsobom prevoňať si svoju košeľu, v ktorej sa chystal vyraziť von. Jeho nápad však nebol až taký geniálny, ako si pôvodne myslel, a nikomu ho neodporúča.


Tom Agnew sa chystal von a tesne pred odchodom zistil, že jeho obľúbená košeľa potrebuje prežehliť. Po ruke nemal nič iné iba ochutenú vodu s príchuťou lesného ovocia. Hneď mu napadlo, že ak ju naleje do žehličky, jeho košeľa nebude iba vyžehlená, ale aj voňavá. No poriadne to zbabral; touto kombináciou totiž kus oblečenia nielenže nevylepšil, ale ho úplne zničil. 

Mladík (26) si chcel

"Na začiatku to mierne vrelo, ale potom sa žehlička prilepila na košeľu," opisuje Tom so smiechom svoj nevydarený vynález. "Tekutina na žehličke mi pripomínala skaramelizovaný cukor," dodáva.

Mladík (26) si chcel

Svoje dielo hneď vyvesil na Facebook s varovným komentárom: "Keď nalejete do vašej žehličky ochutenú vodu, nečakajte, že vaše oblečenie bude voňať lesnými plodmi. Iba vám to zničí žehličku."  Tomovi priatelia ho už dobre poznajú, pretože mladý Welšan je známy svojimi nepredvídateľnými kúskami. 


Galéria

Žehličku mohol akurát tak

Nástroje k článkuZDROJ: gab
FOTO: Facebook

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články