Nedeľa, 22. apríl 2018. Meniny má Slavomír, zajtra Vojtech.

Manželia ponúkajú prácu za rozprávkový plat: Inzerát má však strašidelný háčik

Ilustračné foto
Ilustračné foto
20.06.2017 11:12

EDINBURGH - Na prvé počutie znie všetko super. Škótsky pár hľadá opatrovateľku pre dve deti vo veku päť a sedem rokov do krásneho historického domu na vidieku s božským výhľadom na prírodnú scenériu a kráľovským platom. Má to však háčik – v dome sa vraj dejú podivné veci.


Chceli by ste aspoň na chvíľu žiť v priestrannom historickom dome na pokojnom mieste s ročnou odmenou 56 845 eur ročne, respektíve 4 738 eur mesačne? To by chcel asi každý, ale nie každý má na to náturu. Bohatý škótsky manželský pár, ktorý hľadá opatrovateľku pre svoje dve deti, v inzeráte varuje, že v ich dome straší.

Žena v starom rodinnom albume narazila na záhadnú FOTO: Ten detail ju poriadne vydesil

Manželia ponúkajú prácu za

Od opatrovateľky očakávajú nielen pravidelnú prípravu raňajok, odprevádzanie detí do školy, pomoc so školskými úlohami či bežné domáce práce. Manželia bývajú pracovne veľmi vyťažení a stáva sa, že sa doma neukážu aj štyri dni v týždni. Od opatrovateľky preto žiadajú maximálnu lojalitu a zodpovednosť.

Manželia ponúkajú prácu za

Dom, v ktorom žijú, kúpili pred desiatimi rokmi s upozornením, že v ňom straší. Mali však otvorenú myseľ a verili, že sú to len nepravdivé fámy. Do domu sa nasťahovali, ale päť posledných pestúnok, ktoré u nich bývali, odišlo so sťažnosťou, že sa v dome dejú nadprirodzené veci. Vraj sa v ňom ozývajú podivné zvuky, nábytok sa pohybuje sám od seba a sklo bez dôvodu praská. Manželia však dodali, že oni sami nikdy žiadnu nevysvetliteľnú skúsenosť nezažili a všetky zvláštne udalosti sa vyskytovali len počas ich neprítomnosti v dome. Stále veria, že je možné nájsť perfektnú a starostlivú opatrovateľku, ktorá sa u nich bude cítiť dobre.

Manželia ponúkajú prácu za


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článkuZDROJ: zh
FOTO: Thinkstock.com, Childcare.co.uk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články