Pondelok, 23. apríl 2018. Meniny má Vojtech, zajtra Juraj.

Muž išiel skontrolovať svoju loď: Pozerá na VIDEO a... cez okno bolo vidieť smilstvo!

Cez okno bolo vidno ich tváre
Cez okno bolo vidno ich tváre
16.06.2017 22:00

CAIRNS - Austrálčan Will Coe sa nevie rozhodnúť, či svoju loď nechá vydezinfikovať alebo ju rovno spáli. Neznáma dvojica ju totiž využila na to, aby sa tam pomilovala. A popritom aj niečo ukradla. Polícia sa teraz spolu s majiteľom plavidla snaží hriešnikov vypátrať.


Will, ktorý žije v meste Cairns v austrálskom štáte Queensland, išiel uplynulú nedeľu ráno skontrolovať svoju loď, ktorá parkuje v prístave. A bohužiaľ zistil, že chýba batéria. Pozrel si preto záznam z bezpečnostnej kamery umiestnenej v okolí, ktorá zachytila muža a ženu, ako sa prechádzajú okolo loďky a pár vecí z nej ukradli. 

Muž išiel skontrolovať svoju

Potom však veci nabrali bizarný spád. Párik vliezol dovnútra a pomiloval sa. Očividne si ale neuvedomil, že cez okno bolo všetko vidno. Coe, ktorý si loď kúpil minulý rok, bol z toho zhrozený. 

Muž išiel skontrolovať svoju

Muž išiel skontrolovať svoju

"Keď som si záznam pozrel prvý raz, pomyslel som si, "toto naozaj nie". Bol som šokovaný. Je vážne nechutné, čo robili v mojej lodi. Vôbec sa mi teraz nechce ísť dnu," povedal s tým, že najradšej by loď spálil, no vystačí si zrejme s jej dezinfikovaním. Prípad už vyšetruje polícia. 


Galéria

Cez okno bolo vidno

Nástroje k článkuZDROJ: np
FOTO: Youtube
VIDEO: Youtube

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články