Pondelok, 23. apríl 2018. Meniny má Vojtech, zajtra Juraj.

Komické VIDEO z lesa: Turistov útek pred nebojácnou vydrou je hitom internetu

Vydra turistovi ukázala, kto je pánom lesa.
Vydra turistovi ukázala, kto je pánom lesa.
20.05.2017 18:02

LOCKERBIE - Prechádzka v prírode sa pre Škóta Roryho Mac Phersona z Lockerbie skončila vtedy, keď sa z lesa vynorila húževnatá vydra. Zvieratko sa rozhodlo mladého turistu vyhnať z oblasti, ktorú považovalo za svoje výhradné teritórium. Škót musel vziať nohy na plecia, ale jeho útek stojí za to!


Na turistike vás nemusí prekvapiť len medveď alebo líška. Potenciálne nebezpečenstvo môže nastať aj po stretnutí s vydrou, ktorá obýva jednu zo škótskych riek. Ak by jej potomkovia žili aj na Slovensku, naši turisti by museli trénovať horský beh, aby temperamentným zvieratám unikli.

Otrasný zážitok pri obľúbenom Sade Janka Kráľa: Stretnutie s diviakom spôsobilo žene traumu

Komické VIDEO z lesa:

Len čo sa Škót vzdialil od svojho zaparkovaného auta, na ceste pred ním sa objavila vydra, ktorá sa ľudskej prítomnosti nezľakla, ale snažila sa prišelca vyhnať. Možno sa v okolí nachádzali jej mláďatá, ktoré sa takto inštinktívne snažila ochrániť. Vydra bola taká opovážlivá, že sa mladík obával, aby sa mu nezahryzla do nohy. Keď videl, že zviera nehodlá ustúpiť, vzal nohy na plecia a rýchlo utekal do auta. Až tam si mohol bezpečne vydýchnuť.


Galéria

Vydra turistovi ukázala, kto

Nástroje k článkuZDROJ: zh
FOTO: Facebook/Rory MacPherson
VIDEO: Facebook/Rory MacPherson

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články