Mama (25) dvoch detí túžila po pekných prsiach: FOTO skazy, ktorej sa manžel nesmie dotknúť | Topky.sk

Pondelok, 18. jún 2018. Meniny má Vratislav, zajtra Alfréd.

Mama (25) dvoch detí túžila po pekných prsiach: FOTO skazy, ktorej sa manžel nesmie dotknúť

Katy s manželom.
Katy s manželom., Zdroj: profimedia.sk
21.04.2017 13:38

NOTTINGHAM – Katy Jonesová chcela mať po dvoch deťoch pevnejšie a krajšie prsia. Podstúpila preto plastickú operáciu, o tri mesiace neskôr však s hrôzou zistila, že jej implantáty stratili pôvodný tvar – namiesto oblín má teraz 25-ročná žena hranaté vnady.


Dvadsaťpäťročná Katy pociťuje rozpaky vždy, keď sa snaží s manželom zdieľať intímne chvíle. Dôvodom je nepodarená operácia, ktorej výsledkom sú prsia hranatého tvaru. Za plastickú operáciu, ktorá mala Katy zväčšiť objem hrudi o dve veľkosti, v marci 2010 zaplatila 5-tisíc libier. V júni však so zdesením zistila, že sa implantáty uvoľnili. Nová zdeformovaná hruď jej okrem psychickej ujmy začala spôsobovať aj bolesti.

Ženu (48) takmer zabili prsné implantáty: Keď uvidíte FOTO, pochopíte prečo

O tri roky neskôr žene ponúkla klinika plastickej chirurgie korektívnu operáciu, no aj po nej začali prsia naberať neželanú podobu. Katy tvrdí, že majú implantáty opäť bizarný štvorcový tvar a lekári ju upozornili, že ak si ich dá vybrať, bude mať prsia ako 70-ročná žena.

Mama (25) dvoch detí
Zdroj: profimedia.sk

Vytúženú operáciu dnes mladá žena považuje za to najhoršie rozhodnutie, ktoré v živote urobila a pociťuje rozpaky zakaždým, keď sa s ňou chce manžel intímne zblížiť. Katy, ktorá bola spočiatku z operácie nadšená, má teraz také nízke sebavedomie, ako nikdy predtým, uviedli britské médiá.


Galéria

Katy s manželom.

Nástroje k článkuZDROJ: zh
FOTO: Profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články