Piatok, 20. apríl 2018. Meniny má Marcel, zajtra Ervín.

Dievčina sa po roku vyzliekla: FOTO ako zo začiatku 20. storočia, takto vyzerá skutočná žena

Morgan Mikenasová
Morgan Mikenasová
21.04.2017 11:13

VALPARAÍSO - Blogerka Morgan Mikenasová z Čile sa podujala na zaujímavý experiment. Povedala si, že do rúk celý dlhý rok nevezme žiletku ani vosk, aby podporila prirodzenú ženskú krásu. Príťažlivá mladá žena uviedla niekoľko dôvodov, prečo by sa mali nad nutnosťou holenia zamyslieť aj iné ženy.


Keď mala fitnesska a blogerka Morgan sotva 12 rokov, bola v škole obeťou šikanovania za jej „chlpaté nohy“. Vtedy uplakanej tínedžerke mama prvýkrát ukázala žiletku, ktorú po rokoch znova odložila, aby mala znova chlpaté nohy a podpazušie. Dôvod? Jednoduchý. Blogerka priznala, že jej holenie vždy zaberalo príliš veľa času.

Dievčinu (21) trápili vyrážky po holení: Strašná správa od lekárov

Ďalšou nepríjemnosťou bol pichľavý rast oholených chĺpkov a večné svrbenie pokožky. Morgan by preto chcela ženy inšpirovať, aby si volili takú úpravu vzhľadu, ktorá bude pre ne čo najpohodlnejšia. Niektorí užívatelia internetu jej však uštedrili poriadne tvrdé komentáre, keď zverejnila svoje nové fotografie na Instagrame. Podľa neprajníkov sú chlpaté ženy „nechutné“ a krásne sú len ženy s oholenými nohami, Morgan si ale myslí niečo iné. Blogerka považuje pojem krásy za relatívny a ľudia by podľa nej mali milovať svoje telo aj s jeho nedokonalosťami. 

Dievčina sa po roku

Dievčina sa po roku

Dievčina sa po roku

Dievčina sa po roku


Galéria

Morgan Mikenasová

Nástroje k článkuZDROJ: zh
FOTO: Instagram/i_am_morgie/Morgan Mikenas

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články